Easter Inspired Foods

Prices may vary in club and online
Sort by|

Seeds of Change Certified Organic Quinoa and Brown Rice with Garlic 8.5 oz., 6 pk., $11.98, $2.00/ea

Seeds of Change Certified Organic Quinoa and Brown Rice with Garlic 8.5 oz., 6 pk.
Sponsored
current price $11.98
$2.00/ea

Seeds of Change Certified Organic Quinoa and Brown Rice with Garlic 8.5 oz., 6 pk.

4.3824 out of 5 stars
4.3824 out of 5 Stars. 8527 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz., $8.58, $0.39/oz

Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz.
Sponsored
current price $8.58
$0.39/oz

Member's Mark Italian Basil Pesto, 22 oz.

4.5183 out of 5 stars
4.5183 out of 5 Stars. 2271 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk., $7.98, $0.04/foz

Member's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk.
current price $7.98
$0.04/foz

Member's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk.

4.8104 out of 5 stars
4.8104 out of 5 Stars. 8153 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct., $5.96, $0.50/ea

Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.
current price $5.96
$0.50/ea

Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.

4.6349 out of 5 stars
4.6349 out of 5 Stars. 11560 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk., $10.98, $2.75/ea

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.
Sponsored
current price $10.98
$2.75/ea

Betty Crocker HERSHEY'S Triple Chocolate Fudge Brownie Mix, 20 oz., 4 pk.

4.8116 out of 5 stars
4.8116 out of 5 Stars. 6413 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

LaCroix Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk., $8.48, Was $10.48, $0.03/foz

Instant Savings
LaCroix Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
Sponsored
current price Now $8.48, Was $10.48
$0.03/foz
$2 off
Ends Sep 30

LaCroix Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.

4.6741 out of 5 stars
4.6741 out of 5 Stars. 2277 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz., $12.28, $0.38/oz

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.
current price $12.28
$0.38/oz

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.

4.8048 out of 5 stars
4.8048 out of 5 Stars. 6952 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound, $14.92, $4.44/lb

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
current price $14.92
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound

4.104 out of 5 stars
4.104 out of 5 Stars. 4203 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs., $7.74, $0.05/oz

Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs.
current price $7.74
$0.05/oz

Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs.

4.7521 out of 5 stars
4.7521 out of 5 Stars. 5120 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz., $7.48, $0.18/oz

Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz.
current price $7.48
$0.18/oz

Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz.

4.7739 out of 5 stars
4.7739 out of 5 Stars. 9077 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound, $12.94, $9.24/lb

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound
current price $12.94
avg. price
$9.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound

4.396 out of 5 stars
4.396 out of 5 Stars. 6406 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml, $11.29, $0.45/foz

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
current price $11.29
$0.45/foz

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml

4.6091 out of 5 stars
4.6091 out of 5 Stars. 1269 reviews
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound, $14.25, $4.44/lb

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
current price $14.25
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound

4.0167 out of 5 stars
4.0167 out of 5 Stars. 2041 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound, $17.49, $9.88/lb

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound
current price $17.49
avg. price
$9.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound

4.7021 out of 5 stars
4.7021 out of 5 Stars. 2759 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs., $15.73, $0.79/ea

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.
current price $15.73
$0.79/ea

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.

4.5692 out of 5 stars
4.5692 out of 5 Stars. 3129 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs., $8.96, $4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.
current price $8.96
$4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.

4.5095 out of 5 stars
4.5095 out of 5 Stars. 8302 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs., $22.17, Was $25.17, $0.50/ea

Curbside & Delivery Savings
Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.
current price Now $22.17, Was $25.17
$0.50/ea
$3 off
Ends Sep 30

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.

4.4709 out of 5 stars
4.4709 out of 5 Stars. 4517 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct., $5.58, $0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
current price $5.58
$0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.

4.6635 out of 5 stars
4.6635 out of 5 Stars. 1884 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz., $10.98, $0.15/oz

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
current price $10.98
$0.15/oz

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.

4.5605 out of 5 stars
4.5605 out of 5 Stars. 5049 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $32.00, $11.47/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $32.00
avg. price
$11.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.6209 out of 5 stars
4.6209 out of 5 Stars. 5724 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct., $7.96, $0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
current price $7.96
$0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.

4.6039 out of 5 stars
4.6039 out of 5 Stars. 8885 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.), $9.53, Was $10.53, $0.20/oz

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)
current price Now $9.53, Was $10.53
$0.20/oz
$1 off

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)

4.6603 out of 5 stars
4.6603 out of 5 Stars. 2826 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound, $8.96, $5.12/lb

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound
current price $8.96
avg. price
$5.12/lb
Final cost by weight

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound

4.5372 out of 5 stars
4.5372 out of 5 Stars. 7860 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct., $8.46, $0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
current price $8.46
$0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.

4.5381 out of 5 stars
4.5381 out of 5 Stars. 2650 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound, $14.33, $3.98/lb

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound
current price $14.33
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound

4.2682 out of 5 stars
4.2682 out of 5 Stars. 5168 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound, $8.10, $3.24/lb

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
current price $8.10
avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound

4.3903 out of 5 stars
4.3903 out of 5 Stars. 4566 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct., $17.98, $3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.
current price $17.98
$3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.

4.2659 out of 5 stars
4.2659 out of 5 Stars. 4968 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs., $7.84, $0.52/ea

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs.
current price $7.84
$0.52/ea

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs.

4.493 out of 5 stars
4.493 out of 5 Stars. 2842 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz., $17.98, $0.39/oz

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz.
current price $17.98
$0.39/oz

Member's Mark Sweet Fruit Topped Chantilly Cream Bar Cake, 46 oz.

4.7442 out of 5 stars
4.7442 out of 5 Stars. 5478 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct., $3.98, $0.17/ea

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.
current price $3.98
$0.17/ea

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.

4.5944 out of 5 stars
4.5944 out of 5 Stars. 5192 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll Sushi Tray, 20 pcs., $13.97, $0.70/ea

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll Sushi Tray, 20 pcs.
current price $13.97
$0.70/ea

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll Sushi Tray, 20 pcs.

4.5802 out of 5 stars
4.5802 out of 5 Stars. 1577 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $33.91, $10.87/lb

Instant Savings
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $33.91
avg. price
$10.87/lb
Final cost by weight
$2 off per package
Ends Oct 25

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.574 out of 5 stars
4.574 out of 5 Stars. 3202 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Tempura Shrimp Roll, 10 pcs., $10.47, $1.05/ea

Member's Mark by FujiSan Tempura Shrimp Roll, 10 pcs.
current price $10.47
$1.05/ea

Member's Mark by FujiSan Tempura Shrimp Roll, 10 pcs.

4.3597 out of 5 stars
4.3597 out of 5 Stars. 734 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Spicy California Roll, 15 pcs., $7.84, $0.52/ea

Member's Mark by FujiSan Spicy California Roll, 15 pcs.
current price $7.84
$0.52/ea

Member's Mark by FujiSan Spicy California Roll, 15 pcs.

4.5115 out of 5 stars
4.5115 out of 5 Stars. 2944 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk., $8.78, $0.23/oz

Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk.
current price $8.78
$0.23/oz

Member's Mark Spinach and Ricotta Ravioli 19 oz., 2 pk.

4.4953 out of 5 stars
4.4953 out of 5 Stars. 2635 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound, $24.95, $9.98/lb

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound
current price $24.95
avg. price
$9.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound

4.5451 out of 5 stars
4.5451 out of 5 Stars. 5263 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Uncured Boneless Quarter Sliced Ham, priced per pound, $15.18, $4.67/lb

Member's Mark Uncured Boneless Quarter Sliced Ham, priced per pound
current price $15.18
avg. price
$4.67/lb
Final cost by weight

Member's Mark Uncured Boneless Quarter Sliced Ham, priced per pound

4.5105 out of 5 stars
4.5105 out of 5 Stars. 2578 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound, $34.86, $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound
current price $34.86
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound

4.2705 out of 5 stars
4.2705 out of 5 Stars. 3837 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound, $52.40, $14.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound
current price $52.40
avg. price
$14.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound

4.5585 out of 5 stars
4.5585 out of 5 Stars. 6954 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll, 10 pcs., $8.37, $0.84/ea

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll, 10 pcs.
current price $8.37
$0.84/ea

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll, 10 pcs.

4.6079 out of 5 stars
4.6079 out of 5 Stars. 1209 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Top Sirloin Steaks, priced per pound, $35.89, $9.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Top Sirloin Steaks, priced per pound
current price $35.89
avg. price
$9.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Top Sirloin Steaks, priced per pound

4.418 out of 5 stars
4.418 out of 5 Stars. 1775 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound, $43.08, $7.48/lb

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound
current price $43.08
avg. price
$7.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound

4.4877 out of 5 stars
4.4877 out of 5 Stars. 814 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound, $17.43, $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound
current price $17.43
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound

4.6059 out of 5 stars
4.6059 out of 5 Stars. 4032 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Norwegian Antibiotic-Free Sashimi-Grade Skinless Atlantic Salmon, Frozen, 5 lbs., 10-12 ct., $67.98, $4.25/ea

Member's Mark Norwegian Antibiotic-Free Sashimi-Grade Skinless Atlantic Salmon, Frozen, 5 lbs., 10-12 ct.
current price $67.98
$4.25/ea

Member's Mark Norwegian Antibiotic-Free Sashimi-Grade Skinless Atlantic Salmon, Frozen, 5 lbs., 10-12 ct.

4.455 out of 5 stars
4.455 out of 5 Stars. 1145 reviews
Available for Shipping

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound, $101.32, $6.47/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
current price $101.32
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound

4.3641 out of 5 stars
4.3641 out of 5 Stars. 1126 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs., $11.53, $0.58/ea

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs.
current price $11.53
$0.58/ea

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs.

4.571 out of 5 stars
4.571 out of 5 Stars. 338 reviews
Out of stock

Member's Mark by FujiSan Cucumber Avocado Roll, 15 pcs., $5.74, $0.38/ea

Member's Mark by FujiSan Cucumber Avocado Roll, 15 pcs.
current price $5.74
$0.38/ea

Member's Mark by FujiSan Cucumber Avocado Roll, 15 pcs.

4.5041 out of 5 stars
4.5041 out of 5 Stars. 244 reviews
Out of stock

Member's Mark by FujiSan Dynamite Roll, 10 pcs., $8.90

Member's Mark by FujiSan Dynamite Roll, 10 pcs.
current price $8.90

Member's Mark by FujiSan Dynamite Roll, 10 pcs.

4.326 out of 5 stars
4.326 out of 5 Stars. 273 reviews
Out of stock

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz., $9.98, $0.24/oz

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz.
current price $9.98
$0.24/oz

Member's Mark 10" Key Lime Pie, 41 oz.

4.6223 out of 5 stars
4.6223 out of 5 Stars. 6445 reviews
Out of stock

Frequently Asked Questions

What types of Easter meals are available at Sam’s Club?

Are Easter meals ready to heat and serve?

Are Easter meals suitable for large family gatherings?

Can I order Easter meals online from Sam’s Club?

Is Sam’s Club a good place to buy Easter meals locally?

About Easter Meals

Easter Meals Made Easy for Family Gatherings

Celebrate the holiday with Easter meals from Sam’s Club featuring Member’s Mark Easter specials, main dishes, dessert & pastry trays, designed to help you host a delicious Easter dinner without the extra stress. Whether you’re planning a formal holiday meal or a casual family gathering, this collection offers convenient options that save time while delivering great taste. From entrées to sides and desserts, Sam’s Club makes Easter meal planning simple.

Easter-Ready Entrées, Sides & Desserts

Unique Entrées for Easter Dinner

Find Easter entrées perfect for serving family and guests. These ready-made options help you focus on celebrating instead of cooking. Whether you’re looking for a prepped dish like the stuffed salmon or want something like this ready to serve ham, Sam’s Club has all types of unique entrees to make your Easter dinner a special yet effortless one.

Prepared Sides for Easy Hosting

Complete your meal with Easter-ready prepared sides that pair well with entrées and make serving effortless. Choices include classic Mac and Cheese, mashed potatoes, salads, and even chicken alfredo to pair with different entrees of your choice. If looking for something different, our Member’s Mark sushi is one great choice.

Desserts for Easter Celebrations

Add a sweet finish with Easter desserts designed for sharing at family dinners and holiday gatherings. From classic chocolate chip cookies to Member’s Mark Tres lychee cake, Sam’s Club offers an endless variety of desserts to satisfy every craving.

Convenient Easter Meals for Any Celebration Style

Whether you’re hosting a large family dinner or a smaller get-together, Sam’s Club offers flexible Easter meal solutions that fit your plans. With ready-made and heat-and-serve options available, you can spend more time enjoying the holiday and less time in the kitchen.

Why Buy Easter Meals from Sam’s Club?

Sam’s Club membership adds value and convenience to Easter hosting.

  • Members-only pricing on Easter meals and sides
  • Ready-made options that save time
  • Portion sizes ideal for families and gatherings
  • Convenient online shopping and club pickup
  • Satisfaction guarantee for peace of mind