Seasonal & Occasions(3049+)
Prices may vary in club and online
Seasonal & OccasionsGift GuideChristmasMother's DayEasterGifts for HerFather's Day Home EssentialsHome DecorValentine's DayChristmas DecorGifting HomeGifting TechGifts by PriceFall EverythingSpring RefreshGifts for HimGifts for AnyoneLuxe GiftsShop All Home DecorDining al FrescoDisaster RecoveryIndoor Shop by LookStocking StuffersEaster Inspired FoodsValentine's Day JewelryActivities for MomTrending Holiday GiftsMother’s Day MealsGraduationComfort FoodsParty PrepGifts Under $25Graduation GiftsGifting Clothing, Shoes & AccessoriesJewelry Gifts For HerBreak Apart GiftsRugsFather's Day MealsOutdoor HobbiesShop All RugsClassic ChristmasBeach EssentialsFashionistaEaster GiftingCozy Movie Night EssentialsSpring ClothingShop All Holiday DecorOutdoor Shop by LookValentine's Day ClothingGame Day EssentialsMother's Day BrunchKitchen and DiningSpa Day EssentialsThanksgivingLarge Area RugsLast Minute GiftingPumpkin EverythingBeauty QueensFaux PlantsGifts Under $100Gifts Under $50 DollarsHoliday BlushFun & BrightEvergreen EleganceTech FavoritesWreaths, Garlands & TopiaryFather's Day Gift CardsHoliday Home OrganizationColorful & Fun Outdoor DecorValentine's Day Gifts for KidsTravel EssentialsCollege Prep GiftsFall FlavorsMen's Clothing & AccessoriesSpring Refresh EssentialsGraduation Jewelry Easter Toys & BooksDIY Gingerbread housesMake a SmoothieCovered PorchClassic Holiday DecorEaster HomeEaster DessertsFall ScentsMother's Day Beauty GiftsGraduation TechSoupsHoliday LightsIndoor PlantsDate Night FashionLamps & LightingWreathsSeasonal DecorFamily ActivitiesHoliday TablescapeChristmas TreesColor-changing DecorHarvest DecorCards, Ribbon & Wrapping PaperKids BirthdayBlinds & Window TreatmentsDecorative StorageNew Year GoalsExercise & Fitness AccessoriesSmall Accent RugsWall Art
Sort by|
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Sponsored
$888
current price $8.88$0.44/oz
Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
4.815 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes, $19.56, $0.14/sft

Sponsored
$1956
current price $19.56$0.14/sft
From $19.56
DUDE WIPES XL Flushable Wipes, Fragrance Free, 8 ct., 400 wipes
4.5407 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen, $4.82, $2.41/dz

$482
current price $4.82$2.41/dz
Member’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
4.7304 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 2-Piece Floral Ceramic Prep and Serve Bowls, $16.94
$1694
current price $16.94Member's Mark 2-Piece Floral Ceramic Prep and Serve Bowls
4.879 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $4.28, $0.01/foz

$428
current price $4.28$0.01/foz
Member's Mark Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
4.8197 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Sponsored
$998
current price $9.98$0.21/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
4.7104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98

$498
current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
4.6653 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct., $19.98, Was $20.98, $0.10/ea

Now$1998
current price Now $19.98, Was $20.98$20.98
$0.10/ea
$1 off
Member's Mark Power Flex 13-Gallon Tall Kitchen Trash Bags, Fresh Scent, 200 ct.
4.8551 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct., $18.98, $0.09/ea

$1898
current price $18.98$0.09/ea
Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
4.8562 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Sponsored
$548
current price $5.48$0.01/foz
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
4.7977 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal., $3.62, $0.03/foz

$362
current price $3.62$0.03/foz
Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
4.6891 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz., $6.97, $5.07/lb

$697
current price $6.97$5.07/lb
Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
4.6861 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound, $19.74, $6.17/lb

$1974
current price $19.74avg. price
$6.17/lb
Final cost by weight
Member's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound
4.7461 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk., $6.94, $0.07/foz

$694
current price $6.94$0.07/foz
Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk.
4.7795 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz., $8.98, $0.45/oz

$898
current price $8.98$0.45/oz
Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz.
4.6962 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 24-Piece Glass Food Storage Set By Glasslock, $24.98

$2498
current price $24.98Member's Mark 24-Piece Glass Food Storage Set By Glasslock
4.6444 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk., $7.98, $0.04/foz

$798
current price $7.98$0.04/foz
Member's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk.
4.8104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct., $12.56, $0.17/oz

$1256
current price $12.56$0.17/oz
Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct.
4.7358 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct., $5.96, $0.50/ea

$596
current price $5.96$0.50/ea
Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.
4.6349 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Everyday 1-Ply White Napkins 4 pks., 300 napkins/pk., $12.84, $0.01/ea

$1284
current price $12.84$0.01/ea
Member's Mark Everyday 1-Ply White Napkins 4 pks., 300 napkins/pk.
4.7059 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Aloe Vera Moisturizing Hand Soap, 80 fl. oz., $8.14, $0.05/foz

$814
current price $8.14$0.05/foz
From $8.14
Member's Mark Aloe Vera Moisturizing Hand Soap, 80 fl. oz.
4.5594 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Granulated Sugar, 10 lbs., $6.58, $0.04/oz

$658
current price $6.58$0.04/oz
Member's Mark Granulated Sugar, 10 lbs.
4.806 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz., $12.28, $0.38/oz

$1228
current price $12.28$0.38/oz
Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.
4.8048 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound, $14.92, $4.44/lb

$1492
current price $14.92avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
4.104 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs., $6.98, $0.06/oz

$698
current price $6.98$0.06/oz
Member's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs.
4.8219 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft

$2093
current price $20.93$0.02/sft
Member's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
4.8588 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

$1398
current price $13.98$0.42/oz
Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
4.8198 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs., $7.74, $0.05/oz

$774
current price $7.74$0.05/oz
Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs.
4.7521 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct., $18.36, $0.29/ea

$1836
current price $18.36$0.29/ea
Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct.
4.75 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft

$2476
current price $24.76$0.02/sft
Member's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
4.8417 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs., $18.96, $9.48/lb

$1896
current price $18.96$9.48/lb
Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs.
4.4671 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs., $24.94, $9.98/lb

$2494
current price $24.94$9.98/lb
Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.
4.7708 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Tomato Sauce, 15 oz., 12 ct., $9.98, $0.83/ea

$998
current price $9.98$0.83/ea
Member's Mark Tomato Sauce, 15 oz., 12 ct.
4.6784 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Powdered Sugar, 7 lbs., $6.98, $0.06/oz

$698
current price $6.98$0.06/oz
Member's Mark Powdered Sugar, 7 lbs.
4.798 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz., $7.48, $0.18/oz

$748
current price $7.48$0.18/oz
Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz.
4.7739 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Premium Surf and Turf Curated Box, Frozen, 4.38 lbs., $99.98, $22.83/lb

$9998
current price $99.98$22.83/lb
Member's Mark Premium Surf and Turf Curated Box, Frozen, 4.38 lbs.
3.8065 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/oz

$998
current price $9.98$0.28/oz
Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
4.5331 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz., $6.98, Was $7.34, $0.44/oz

Now$698
current price Now $6.98, Was $7.34$7.34
$0.44/oz
$0.36 off
Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.
4.5286 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark French Baguette, 2 ct., $4.46, $2.23/ea

$446
current price $4.46$2.23/ea
Member's Mark French Baguette, 2 ct.
4.4001 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Clear Cutlery Combo Pack, Forks, Knives, Spoons 360 ct., $16.48, $0.05/ea

$1648
current price $16.48$0.05/ea
Member's Mark Clear Cutlery Combo Pack, Forks, Knives, Spoons 360 ct.
4.7705 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Tomato Paste, 6 oz., 12 pk., $8.48, $0.71/ea

$848
current price $8.48$0.71/ea
Member's Mark Tomato Paste, 6 oz., 12 pk.
4.7556 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound, $12.94, $9.24/lb

$1294
current price $12.94avg. price
$9.24/lb
Final cost by weight
Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound
4.396 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk., $9.98, $0.83/ea

$998
current price $9.98$0.83/ea
Member's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk.
4.7333 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz., $4.54, $0.14/oz

$454
current price $4.54$0.14/oz
Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.
4.6813 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound, $15.84, $3.96/lb

$1584
current price $15.84avg. price
$3.96/lb
Final cost by weight
Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound
4.3322 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Commercial Oven, Grill and Fryer Cleaner, 32 oz., 3 pk., $10.98, $0.11/foz

$1098
current price $10.98$0.11/foz
Member's Mark Commercial Oven, Grill and Fryer Cleaner, 32 oz., 3 pk.
4.5517 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz., $9.72, $0.41/oz

$972
current price $9.72$0.41/oz
Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz.
4.6146 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
