Break Apart Gifts(81+)
Prices may vary in club and online
Saturday Skin Glowy Skin AM+PM Essentials Skincare Set, 3 pcs., $35.94

Sponsored
$3594
current price $35.94Saturday Skin Glowy Skin AM+PM Essentials Skincare Set, 3 pcs.
4.8387 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz., 2 pk., $19.98, $1.00/oz

Sponsored
$1998
current price $19.98$1.00/oz
NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz., 2 pk.
4.4292 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 2-Pack Hotel Premier Luxury Washcloth, $4.98
$498
current price $4.98Member's Mark 2-Pack Hotel Premier Luxury Washcloth
4.8011 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g, $15.76

$1576
current price $15.76Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g
4.2279 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk., $18.98, $0.34/oz

$1898
current price $18.98$0.34/oz
Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk.
4.6 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 3-Piece Down Alternative Comforter Set, Assorted Sizes, $39.98
$3998
current price $39.98Options from $24.98 – $39.98
Member's Mark 3-Piece Down Alternative Comforter Set, Assorted Sizes
4.7093 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack, $19.98, $5.00/ea

$1998
current price $19.98$5.00/ea
NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack
4.6667 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
1.10 CT. T.W. Round Cut Halo Diamond Pendant Necklace in 18K Gold, $3,199.00

$3,19900
current price $3,199.001.10 CT. T.W. Round Cut Halo Diamond Pendant Necklace in 18K Gold
Available for Shipping Shipping
NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct., $14.98, $2.50/ea

$1498
current price $14.98$2.50/ea
NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct.
4.3333 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Ello Port 40-oz. Stainless Steel Tumbler with Handle, 2-Pack, Assorted Colors, $29.88
$2988
current price $29.88Options from $29.88 – $29.98
Ello Port 40-oz. Stainless Steel Tumbler with Handle, 2-Pack, Assorted Colors
4.4955 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Ello Kids Bop 12 oz Tritan Tumbler, 3 Pack, Choose Color, $19.98
$1998
current price $19.98Ello Kids Bop 12 oz Tritan Tumbler, 3 Pack, Choose Color
4.2704 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Zak Designs 14-oz. Stainless Steel Double Wall Sutton Grip Tumbler for Kids, 2-Piece Set, Assorted Characters, $17.98

$1798
current price $17.98Zak Designs 14-oz. Stainless Steel Double Wall Sutton Grip Tumbler for Kids, 2-Piece Set, Assorted Characters
4.5088 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Discover NIGHT Vegan Satin Sleep Mask, 2 pk., $19.92, $9.96/ea

$1992
current price $19.92$9.96/ea
Discover NIGHT Vegan Satin Sleep Mask, 2 pk.
3.4286 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Zak Designs 20-oz. Stainless Steel Double Wall Beacon Straw Bottle for Kids, 2 pack, Choose Character, $24.98

$2498
current price $24.98Zak Designs 20-oz. Stainless Steel Double Wall Beacon Straw Bottle for Kids, 2 pack, Choose Character
4.0156 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C Intense Care Mask, 1.4 oz., 2 pk., $24.98, $8.92/oz

$2498
current price $24.98$8.92/oz
Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C Intense Care Mask, 1.4 oz., 2 pk.
4.2857 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
GoBe Kids 2-Pack Original Snack Spinner, $29.98
$2998
current price $29.98GoBe Kids 2-Pack Original Snack Spinner
4.4937 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
3 Piece Polished Bangle Set in Sterling Silver, $249.00

$24900
current price $249.003 Piece Polished Bangle Set in Sterling Silver
4.4167 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Gucci Exclusive Travel Miniature Eau De Parfum 4-Piece Set, $48.00

$4800
current price $48.00Gucci Exclusive Travel Miniature Eau De Parfum 4-Piece Set
5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Muddy 3-In-1 Rechargeable Hand Warmers, $39.98

$3998
current price $39.98Muddy 3-In-1 Rechargeable Hand Warmers
4.0615 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Dr. Squatch Natural Bar Soap, Variety Pack, 5 oz., 6 ct.

Members-only price
Dr. Squatch Natural Bar Soap, Variety Pack, 5 oz., 6 ct.
4.6809 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Toddler 2-Piece Holiday Pajamas, $7.98
$798
current price $7.98Member's Mark Toddler 2-Piece Holiday Pajamas
4.8636 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Pre-Lit Woven Bells, Set of 3, $129.98

$12998
current price $129.98Member's Mark Pre-Lit Woven Bells, Set of 3
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Boys 2-Piece Cozy Pajamas, $9.98
$998
current price $9.98Member's Mark Boys 2-Piece Cozy Pajamas
4.8182 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Plush Bear Family, Set of 4, $59.77

$5977
current price $59.77Member's Mark Plush Bear Family, Set of 4
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2, $79.98
$7998
current price $79.98Member's Mark Pre-Lit Oversized Candlesticks, Set of 2
4.75 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Holiday Deer Décor, Set of 2, $59.98

$5998
current price $59.98Member's Mark Holiday Deer Décor, Set of 2
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes, $49.94
$4994
current price $49.94Options from $49.94 – $59.94
Member’s Mark 3-Piece Chenille Scallop Quilt Set, Assorted Sizes
4.4211 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set, $7.98
$798
current price $7.98Member’s Mark DreamMark Boys 2-Piece Pajama Set
4.8276 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3, $199.96

$19996
current price $199.96Member's Mark Pre-Lit Animated Deer Family, Set of 3
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set, $9.98
$998
current price $9.98Member's Mark Girls 2-Pack Cozy Pajama Set
4.9474 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark 3-Pack Sleep & Play, $14.98
$1498
current price $14.98Member's Mark 3-Pack Sleep & Play
4.95 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Pre-Lit Twisted Foil Deer Family, Set of 3, $199.96

$19996
current price $199.96Member's Mark Pre-Lit Twisted Foil Deer Family, Set of 3
Available for Shipping Shipping
Member’s Mark DreamMark Girls 2-Piece Pajama Set, $7.98
$798
current price $7.98Member’s Mark DreamMark Girls 2-Piece Pajama Set
4.8462 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member’s Mark 3-Piece Printed Cotton Comforter Set, Assorted Sizes, $39.94
$3994
current price $39.94Options from $39.94 – $49.94
Member’s Mark 3-Piece Printed Cotton Comforter Set, Assorted Sizes
4.8 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Pre-Lit Peppermint Stake Lights, Set of 5, $24.94

$2494
current price $24.94Member's Mark Pre-Lit Peppermint Stake Lights, Set of 5
4.6667 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Carousel Candle, Set of 2, $22.98

$2298
current price $22.98Member's Mark Carousel Candle, Set of 2
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes, $69.94
$6994
current price $69.94Options from $69.94 – $79.94
Member’s Mark 3-Piece Chenille Waffle Comforter Set, Assorted Sizes
4.9091 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Carter's Girls 3-Piece Cardigan Set, $15.98
$1598
current price $15.98Carter's Girls 3-Piece Cardigan Set
4.8468 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set, $19.98
$1998
current price $19.98Character Boys 3-Piece Robe and Pajama Set
4.5714 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Character Toddler Boys 2-Piece Cozy Set, $9.98
$998
current price $9.98Character Toddler Boys 2-Piece Cozy Set
4.7059 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Disney 3-Pack Sleep and Play, $14.98
$1498
current price $14.98Member's Mark Disney 3-Pack Sleep and Play
4.8 out of 5 stars
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Character Toddler Girl 2-Piece Cozy Set, $9.98
$998
current price $9.98Character Toddler Girl 2-Piece Cozy Set
4.9091 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Character Women's 6-Pack Cozy Quarter Cut Socks, $9.98

$998
current price $9.98Character Women's 6-Pack Cozy Quarter Cut Socks
Available for Shipping Shipping
Wet Brush Original Detangling Brush Duo, $15.74

$1574
current price $15.74Wet Brush Original Detangling Brush Duo
4.2353 out of 5 stars
Out of stock
Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Care Mask, 1.4 oz., 2 pk., $24.98, $8.92/oz

$2498
current price $24.98$8.92/oz
Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Care Mask, 1.4 oz., 2 pk.
4.5556 out of 5 stars
Out of stock
Mrs. Meyer's Limited Edition Holiday Hand Soap, 3 pk., $11.48, $0.31/foz

$1148
current price $11.48$0.31/foz
Mrs. Meyer's Limited Edition Holiday Hand Soap, 3 pk.
4.5175 out of 5 stars
Out of stock
About Break Apart Gifts
01.17.21 LEGATO



















