Beauty Gifts

Prices may vary in club and online

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk. $14.98 $0.98/oz

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.98/oz

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk.

4.36 out of 5 stars
4.36 out of 5 Stars. 175 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
Members-only price

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

4.7637 out of 5 stars
4.7637 out of 5 Stars. 419 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk. $19.98 $0.16/ea

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.
current price $19.98
$0.16/ea

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.

4.5263 out of 5 stars
4.5263 out of 5 Stars. 4860 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Laneige Lip Sleeping Mask EX, Berry $19.98

Laneige Lip Sleeping Mask EX, Berry
current price $19.98

Laneige Lip Sleeping Mask EX, Berry

4.7857 out of 5 stars
4.7857 out of 5 Stars. 42 reviews
Available for Shipping

TRESemmé Extra Hold Hair Spray, 14.6 oz., 2 pk. $14.98 $0.51/oz

TRESemmé Extra Hold Hair Spray, 14.6 oz., 2 pk.
current price $14.98
$0.51/oz

TRESemmé Extra Hold Hair Spray, 14.6 oz., 2 pk.

4.8256 out of 5 stars
4.8256 out of 5 Stars. 539 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack $22.76 $0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack
Sponsored
current price $22.76
$0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 535 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Olay Super Eyes, Daily Eye Serum, 0.45 fl. oz., 2pk. $54.97 $61.08/foz

Olay Super Eyes, Daily Eye Serum, 0.45 fl. oz., 2pk.
current price $54.97
$61.08/foz

Olay Super Eyes, Daily Eye Serum, 0.45 fl. oz., 2pk.

4.209 out of 5 stars
4.209 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask

Instant Savings
CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask
Members-only price
$50 off
Ends Oct 26

CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask

3.8677 out of 5 stars
3.8677 out of 5 Stars. 937 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Aquaphor Advanced Therapy Healing Ointment Dual Pack $16.97

Aquaphor Advanced Therapy Healing Ointment Dual Pack
current price $16.97

Aquaphor Advanced Therapy Healing Ointment Dual Pack

4.7361 out of 5 stars
4.7361 out of 5 Stars. 72 reviews
Available for Shipping

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz., 2 pk. $19.98 $1.00/oz

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz.,  2 pk.
Sponsored
current price $19.98
$1.00/oz

NatureWell Firming Cheeky Cream, 10 oz., 2 pk.

4.4292 out of 5 stars
4.4292 out of 5 Stars. 657 reviews
Available for Shipping

Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask

Instant Savings
Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
Members-only price
$50 off
Ends Oct 17

Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask

4.5066 out of 5 stars
4.5066 out of 5 Stars. 229 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk $47.98 $14.11/oz

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk
current price $47.98
$14.11/oz

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk

4.7466 out of 5 stars
4.7466 out of 5 Stars. 2984 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Monday DEEP MOISTURE Hair Mask Duo, 8.4 fl. oz., 2 pk. $9.96 $0.59/foz

Monday DEEP MOISTURE Hair Mask Duo, 8.4 fl. oz., 2 pk.
current price $9.96
$0.59/foz

Monday DEEP MOISTURE Hair Mask Duo, 8.4 fl. oz., 2 pk.

4.4357 out of 5 stars
4.4357 out of 5 Stars. 280 reviews
Available for Shipping

NatureWell Tinted Lip Butter, 0.50 oz., 4 pk. $19.94 $9.97/oz

NatureWell Tinted Lip Butter, 0.50 oz., 4 pk.
current price $19.94
$9.97/oz

NatureWell Tinted Lip Butter, 0.50 oz., 4 pk.

4.1953 out of 5 stars
4.1953 out of 5 Stars. 128 reviews
Available for Shipping

Braun Series 7 7189cc Electric Razor Shaver Kit for Men $149.98

Braun Series 7 7189cc Electric Razor Shaver Kit for Men
current price $149.98

Braun Series 7 7189cc Electric Razor Shaver Kit for Men

4.4523 out of 5 stars
4.4523 out of 5 Stars. 241 reviews
Available for Shipping

ChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz $12.98 $1.08/ea

ChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz
current price $12.98
$1.08/ea

ChapStick Lip Protectant Variety Pack, 12-Count, 0.15 oz

4.6446 out of 5 stars
4.6446 out of 5 Stars. 166 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Philips Norelco OneBlade Face and Body Electric Shaver and Trimmer $39.98 Was $49.98

Instant Savings
Philips Norelco OneBlade Face and Body Electric Shaver and Trimmer
current price Now $39.98, Was $49.98
$10 off
Ends Oct 26

Philips Norelco OneBlade Face and Body Electric Shaver and Trimmer

4.0385 out of 5 stars
4.0385 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

Eros for Men by Versace Eau de Toilette $44.98

Eros for Men by Versace Eau de Toilette
current price $44.98
Options from $44.98 – $64.98

Eros for Men by Versace Eau de Toilette

4.7289 out of 5 stars
4.7289 out of 5 Stars. 273 reviews
Available for Shipping

Olay Ultimate Night Moisturizer, 1.7 oz., 2 pk. $47.98 $14.11/oz

Olay Ultimate Night Moisturizer, 1.7 oz., 2 pk.
current price $47.98
$14.11/oz

Olay Ultimate Night Moisturizer, 1.7 oz., 2 pk.

4.6699 out of 5 stars
4.6699 out of 5 Stars. 627 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Braun Silk-épil Series 7 Epilator, Woman's Electric Razor Shaver Kit $99.99

Braun Silk-épil Series 7 Epilator, Woman's Electric Razor Shaver Kit
current price $99.99

Braun Silk-épil Series 7 Epilator, Woman's Electric Razor Shaver Kit

4.1525 out of 5 stars
4.1525 out of 5 Stars. 59 reviews
Available for Shipping

NatureWell Nourishing Tinted Lip Butter, 4 pk. $19.98

NatureWell Nourishing Tinted Lip Butter, 4 pk.
current price $19.98

NatureWell Nourishing Tinted Lip Butter, 4 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Braun IPL7 Silk-Expert Pro 7 Laser, Women's Hair Removal Kit

Braun IPL7 Silk-Expert Pro 7 Laser, Women's Hair Removal Kit
Members-only price

Braun IPL7 Silk-Expert Pro 7 Laser, Women's Hair Removal Kit

4.1268 out of 5 stars
4.1268 out of 5 Stars. 142 reviews
Available for Shipping

Olay Ultimate Vitamin C Hydrating Moisturizer, 1.7 oz., 2 pk. $47.98

Olay Ultimate Vitamin C Hydrating Moisturizer, 1.7 oz., 2 pk.
current price $47.98

Olay Ultimate Vitamin C Hydrating Moisturizer, 1.7 oz., 2 pk.

4.6248 out of 5 stars
4.6248 out of 5 Stars. 525 reviews
Available for Shipping

NatureWell Hydrating Lip Masks, 3 pk. $16.98

NatureWell Hydrating Lip Masks, 3 pk.
current price $16.98

NatureWell Hydrating Lip Masks, 3 pk.

4.7692 out of 5 stars
4.7692 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Batiste Original Dry Shampoo, 3.81 oz., 2 pk. $13.98 $1.83/oz

Batiste Original Dry Shampoo, 3.81 oz., 2 pk.
current price $13.98
$1.83/oz

Batiste Original Dry Shampoo, 3.81 oz., 2 pk.

4.4751 out of 5 stars
4.4751 out of 5 Stars. 1423 reviews
Available for Shipping

NIGHT Quick Dry Hair Towel $17.98

NIGHT Quick Dry Hair Towel
current price $17.98

NIGHT Quick Dry Hair Towel

3.2727 out of 5 stars
3.2727 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Calvin Klein CK ONE Eau de Toilette, 6.7 fl oz $29.84

Calvin Klein CK ONE Eau de Toilette, 6.7 fl oz
current price $29.84

Calvin Klein CK ONE Eau de Toilette, 6.7 fl oz

4.754 out of 5 stars
4.754 out of 5 Stars. 187 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Olay Total Effects Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, Skincare, 3.4 fl. oz. $33.88 $9.96/foz

Olay Total Effects Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, Skincare, 3.4 fl. oz.
current price $33.88
$9.96/foz

Olay Total Effects Moisturizer with Sunscreen, SPF 15, Skincare, 3.4 fl. oz.

4.7042 out of 5 stars
4.7042 out of 5 Stars. 923 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Burberry Touch for Men Eau De Toilette, 3.3 fl oz $34.98

Burberry Touch for Men Eau De Toilette, 3.3 fl oz
current price $34.98

Burberry Touch for Men Eau De Toilette, 3.3 fl oz

4.3504 out of 5 stars
4.3504 out of 5 Stars. 117 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Philips Norelco Multigroom 7000 All-in-One Trimmer

Instant Savings
Philips Norelco Multigroom 7000 All-in-One Trimmer
Members-only price
$10 off
Ends Oct 26

Philips Norelco Multigroom 7000 All-in-One Trimmer

4.3661 out of 5 stars
4.3661 out of 5 Stars. 1049 reviews
Available for Shipping

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack $19.98 $5.00/ea

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack
current price $19.98
$5.00/ea

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 90 reviews
Available for Shipping

Olay Eyes Ultimate All-In-One Eye Cream, 0.4 fl. oz., 2 pk. $46.49

Olay Eyes Ultimate All-In-One Eye Cream, 0.4 fl. oz., 2 pk.
current price $46.49

Olay Eyes Ultimate All-In-One Eye Cream, 0.4 fl. oz., 2 pk.

4.3429 out of 5 stars
4.3429 out of 5 Stars. 105 reviews
Available for Shipping

Olay Super Serum with Vit C, E, Niacinamide, Collagen, AHA, 5-in-1 Benefits, 1 fl. oz., 2 pk. $47.98 $23.99/foz

Olay Super Serum with Vit C, E, Niacinamide, Collagen, AHA, 5-in-1 Benefits, 1 fl. oz., 2 pk.
current price $47.98
$23.99/foz

Olay Super Serum with Vit C, E, Niacinamide, Collagen, AHA, 5-in-1 Benefits, 1 fl. oz., 2 pk.

4.8168 out of 5 stars
4.8168 out of 5 Stars. 2418 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Shark FlexStyle Air Styling and Drying System

Shark FlexStyle Air Styling and Drying System
Members-only price

Shark FlexStyle Air Styling and Drying System

4.466 out of 5 stars
4.466 out of 5 Stars. 1502 reviews
Available for Shipping

Supergoop Glowscreen Sunrise, SPF 40, 1.7 oz.

Supergoop Glowscreen Sunrise, SPF 40, 1.7 oz.
Members-only price

Supergoop Glowscreen Sunrise, SPF 40, 1.7 oz.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.
Members-only price

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.

4.7574 out of 5 stars
4.7574 out of 5 Stars. 2770 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct. $14.98 $2.50/ea

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct.
current price $14.98
$2.50/ea

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Burt's Bees 100% Natural Origin Beeswax Moisturizing Lip Balm 8 pk. $15.56 $1.95/ea

Burt's Bees 100% Natural Origin Beeswax Moisturizing Lip Balm 8 pk.
current price $15.56
$1.95/ea

Burt's Bees 100% Natural Origin Beeswax Moisturizing Lip Balm 8 pk.

4.8432 out of 5 stars
4.8432 out of 5 Stars. 185 reviews
Available for Shipping

Gillette Labs NFL Kansas City Chiefs Men's Razor, Handle + 8 Cartridges $35.94

Gillette Labs NFL Kansas City Chiefs Men's Razor, Handle + 8 Cartridges
current price $35.94

Gillette Labs NFL Kansas City Chiefs Men's Razor, Handle + 8 Cartridges

4.6582 out of 5 stars
4.6582 out of 5 Stars. 1542 reviews
Available for Shipping

Olay Super Glow Essentials Kit $34.98

Olay Super Glow Essentials Kit
current price $34.98

Olay Super Glow Essentials Kit

3.8571 out of 5 stars
3.8571 out of 5 Stars. 28 reviews
Out of stock

Sol de Janeiro Mini Cheirosa 87 Perfume Body Mist, 3 fl. oz. $19.98 $6.66/foz

Sol de Janeiro Mini Cheirosa 87 Perfume Body Mist, 3 fl. oz.
current price $19.98
$6.66/foz

Sol de Janeiro Mini Cheirosa 87 Perfume Body Mist, 3 fl. oz.

Out of stock

Wet Brush Original Detangling Brush Duo $15.74

Wet Brush Original Detangling Brush Duo
current price $15.74

Wet Brush Original Detangling Brush Duo

4.2353 out of 5 stars
4.2353 out of 5 Stars. 34 reviews
Out of stock

Carol's Daughter Goddess Strength 7 Oil Scalp and Hair Oil Kit, 4.2 fl. oz., 2 pk. $18.98 $2.26/foz

Carol's Daughter Goddess Strength 7 Oil Scalp and Hair Oil Kit, 4.2 fl. oz., 2 pk.
current price $18.98
$2.26/foz

Carol's Daughter Goddess Strength 7 Oil Scalp and Hair Oil Kit, 4.2 fl. oz., 2 pk.

4.3099 out of 5 stars
4.3099 out of 5 Stars. 71 reviews
Out of stock

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Care Mask, 1.4 oz., 2 pk. $24.98 $8.92/oz

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Care Mask, 1.4 oz., 2 pk.
current price $24.98
$8.92/oz

Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Care Mask, 1.4 oz., 2 pk.

4.5556 out of 5 stars
4.5556 out of 5 Stars. 9 reviews
Out of stock

CeraVe Hydrating Facial Cleanser, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

CeraVe Hydrating Facial Cleanser, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
Members-only price

CeraVe Hydrating Facial Cleanser, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

4.6266 out of 5 stars
4.6266 out of 5 Stars. 233 reviews
Out of stock

Dove Macadamia+Rice Milk and Brown Sugar+Coco Body Scrub Mixed Pack, 15 oz., 2 pk. $12.94 $0.43/oz

Dove Macadamia+Rice Milk and Brown Sugar+Coco Body Scrub Mixed Pack, 15 oz., 2 pk.
current price $12.94
$0.43/oz

Dove Macadamia+Rice Milk and Brown Sugar+Coco Body Scrub Mixed Pack, 15 oz., 2 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

About Beauty Gifts

Beauty Gifts for Every Budget at Sam's Club

Whether you're searching for the perfect holiday gift, a birthday present, a Christmas gift or something to say thank you, Sam's Club has great options for you. Browse the collection of great beauty gifts for women to find the right item for the special person in your life. 

Something for Everyone's Beauty Routine

At Sam's Club, we've got you covered with beauty gifts for women that'll have them saying "Wow, I love it!" From top-notch skincare sets to at-home spa experiences, there's a beauty gift for every budget and every celebration. Discover our assortment of beauty gift types designed to cater to diverse beauty preferences:

  • Skincare Sets: Perfect for thorough skin pampering sessions, these sets include a variety of products from cleansers to moisturizers. Find your ultimate skincare set in our collection.
  • Skincare Tools: Give the gift of glowing skin with our selection of skincare tools, including facial steamers, massagers, and more.
  • Hair Tools: Help your loved ones achieve salon-worthy hair at home with our range of hair tools, such as flat irons, wavers, brushes and blow dryers.
  • Makeup Brushes: Make any makeup lover's dream come true with our selection of high-quality makeup brushes.
  • Makeup and Makeup Sets: Ideal for experimenting with different looks, these kits offer a range of cosmetics from foundations to lipsticks.
  • Perfume: A luxurious fragrance is always a welcome gift. Explore our selection of fragrances from top brands and find the perfect scent for your loved one.

From Stocking Stuffers to Luxury Gift Sets

At Sam's Club, we understand that every budget is different. That's why we offer a range of beauty gifts, from affordable stocking stuffers to luxurious gift sets. Treat your loved ones to something special at members-only pricing.

Taking the Guesswork Out of Gifting

Gift-giving can be a headache, we know. But with our beauty gift ideas, gifting is a breeze. Birthdays, holidays, or just for fun, these sets are a no-brainer. So go ahead, spoil yourself or someone special with the gift of beauty from Sam's Club. With an array of options for every budget and occasion, you'll be sure to find the perfect beauty gift that will make anyone feel pampered and appreciated. Happy gifting!