Thanksgiving

Prices may vary in club and online
Sort by|

Samyang MEP Ramen Bowl, Red Pepper and Chicken & Cilantro, 6 pk., $9.78, $1.63/ea

Samyang MEP Ramen Bowl, Red Pepper and Chicken & Cilantro, 6 pk.
Sponsored
current price $9.78
$1.63/ea

Samyang MEP Ramen Bowl, Red Pepper and Chicken & Cilantro, 6 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Member's Mark French Baguette, 2 ct., $4.46, $2.23/ea

Member's Mark French Baguette, 2 ct.
current price $4.46
$2.23/ea

Member's Mark French Baguette, 2 ct.

4.4006 out of 5 stars
4.4006 out of 5 Stars. 3033 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs., $22.17, Was $25.17, $0.50/ea

Curbside & Delivery Savings
Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.
current price Now $22.17, Was $25.17
$0.50/ea
$3 off
Ends Sep 30

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.

4.4707 out of 5 stars
4.4707 out of 5 Stars. 4515 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct., $7.96, $0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
current price $7.96
$0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.

4.6041 out of 5 stars
4.6041 out of 5 Stars. 8881 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound, $19.66, $3.94/lb

Member's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound
current price $19.66
avg. price
$3.94/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Pot Pie, priced per pound

4.5956 out of 5 stars
4.5956 out of 5 Stars. 4735 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.12, $3.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.12
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 4875 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct., $20.93, $0.87/ea

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.
current price $20.93
$0.87/ea

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 1200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Acacia Wood Charcuterie Boards, Set of 2, $24.97

Member's Mark Acacia Wood Charcuterie Boards, Set of 2
current price $24.97

Member's Mark Acacia Wood Charcuterie Boards, Set of 2

4.6522 out of 5 stars
4.6522 out of 5 Stars. 207 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk., $13.76, $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Three Meat Pizza, Frozen, 3 pk.

3.9753 out of 5 stars
3.9753 out of 5 Stars. 2718 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Grass Fed Beef Tenderloin Steak, priced per pound, $33.84, $22.56/lb

Member's Mark Grass Fed Beef Tenderloin Steak, priced per pound
current price $33.84
avg. price
$22.56/lb
Final cost by weight

Member's Mark Grass Fed Beef Tenderloin Steak, priced per pound

4.3478 out of 5 stars
4.3478 out of 5 Stars. 1961 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk., $9.86, $0.15/oz

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.
current price $9.86
$0.15/oz

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.

4.5111 out of 5 stars
4.5111 out of 5 Stars. 1886 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Grass Fed Beef NY Strip Steak, priced per pound, $21.18, $14.12/lb

Member's Mark Grass Fed Beef NY Strip Steak, priced per pound
current price $21.18
avg. price
$14.12/lb
Final cost by weight

Member's Mark Grass Fed Beef NY Strip Steak, priced per pound

3.9 out of 5 stars
3.9 out of 5 Stars. 801 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk., $10.48, Was $11.48, $0.22/oz

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.
current price Now $10.48, Was $11.48
$0.22/oz
$1 off

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.

4.3024 out of 5 stars
4.3024 out of 5 Stars. 1488 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Nissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct., $10.98, $0.46/ea

Nissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct.
current price $10.98
$0.46/ea

Nissin Cup Noodles, Chicken Flavor 2.25 oz., 24 ct.

4.5376 out of 5 stars
4.5376 out of 5 Stars. 1782 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Campbell's Condensed Tomato Soup 10.75 oz., 12 ct., $12.98, $1.08/ea

Campbell's Condensed Tomato Soup 10.75 oz., 12 ct.
current price $12.98
$1.08/ea

Campbell's Condensed Tomato Soup 10.75 oz., 12 ct.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 4180 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk.
current price $8.98
$1.12/ea

Campbell's Cream of Mushroom Soup 10.5 oz., 8 pk.

4.8226 out of 5 stars
4.8226 out of 5 Stars. 4369 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Campbell's Condensed Chicken Noodle Soup 10.75 oz., 12 ct., $12.98, $1.08/ea

Campbell's Condensed Chicken Noodle Soup 10.75 oz., 12 ct.
current price $12.98
$1.08/ea

Campbell's Condensed Chicken Noodle Soup 10.75 oz., 12 ct.

4.7851 out of 5 stars
4.7851 out of 5 Stars. 7109 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk., $8.98, $1.12/ea

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.
current price $8.98
$1.12/ea

Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.

4.8166 out of 5 stars
4.8166 out of 5 Stars. 3402 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nissin Chow Mein Club Pack, 4 oz., 8 pk., $9.97, $0.31/oz

Nissin Chow Mein Club Pack, 4 oz., 8 pk.
current price $9.97
$0.31/oz

Nissin Chow Mein Club Pack, 4 oz., 8 pk.

4.4244 out of 5 stars
4.4244 out of 5 Stars. 476 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cup Noodles Protein, Rich & Savory Chicken, 2.54 oz., 12 pk., $12.98, $1.08/ea

Cup Noodles Protein, Rich & Savory Chicken, 2.54 oz., 12 pk.
current price $12.98
$1.08/ea

Cup Noodles Protein, Rich & Savory Chicken, 2.54 oz., 12 pk.

3.4 out of 5 stars
3.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Cup Noodles Protein, Rich and Savory Beef, 12 pk., $12.98, $1.08/ea

Cup Noodles Protein, Rich and Savory Beef, 12 pk.
current price $12.98
$1.08/ea

Cup Noodles Protein, Rich and Savory Beef, 12 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Cup Noodles Protein, Hot and Spicy Chicken, 12 pk., $12.98, $1.08/ea

Cup Noodles Protein, Hot and Spicy Chicken, 12 pk.
current price $12.98
$1.08/ea

Cup Noodles Protein, Hot and Spicy Chicken, 12 pk.

4.125 out of 5 stars
4.125 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Marie Callender's Chicken Variety Pack Soup 8 ct., $13.98, $1.75/ea

Marie Callender's Chicken Variety Pack Soup 8 ct.
current price $13.98
$1.75/ea

Marie Callender's Chicken Variety Pack Soup 8 ct.

4.4356 out of 5 stars
4.4356 out of 5 Stars. 3278 reviews
Available for Shipping

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct., $41.98, $0.66/ea

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct.
current price $41.98
$0.66/ea

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct.

4.4649 out of 5 stars
4.4649 out of 5 Stars. 542 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Panera Bread Ready-to-Heat Broccoli Cheddar Soup, 40 oz, 4 Single Serve Cups (Refrigerated), $10.48

Panera Bread Ready-to-Heat Broccoli Cheddar Soup, 40 oz, 4 Single Serve Cups (Refrigerated)
current price $10.48

Panera Bread Ready-to-Heat Broccoli Cheddar Soup, 40 oz, 4 Single Serve Cups (Refrigerated)

4.6359 out of 5 stars
4.6359 out of 5 Stars. 2332 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk., $26.64, $0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.
current price $26.64
$0.16/foz

Premier Protein 30g High Protein Shake, Pumpkin Spice 11 fl. oz., 15 pk.

4.5377 out of 5 stars
4.5377 out of 5 Stars. 4992 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nongshim Premium Tonkotsu Kuromayu Noodle Soup 6 pk., $12.77, $2.13/ea

Nongshim Premium Tonkotsu Kuromayu Noodle Soup 6 pk.
current price $12.77
$2.13/ea

Nongshim Premium Tonkotsu Kuromayu Noodle Soup 6 pk.

4.439 out of 5 stars
4.439 out of 5 Stars. 729 reviews
Available for Shipping

Nongshim Spicy Chicken Ramen Noodle Soup Bowl 3.03 oz., 12 ct., $13.84, $1.15/ea

Nongshim Spicy Chicken Ramen Noodle Soup Bowl 3.03 oz., 12 ct.
current price $13.84
$1.15/ea

Nongshim Spicy Chicken Ramen Noodle Soup Bowl 3.03 oz., 12 ct.

4.5964 out of 5 stars
4.5964 out of 5 Stars. 389 reviews
Available for Shipping

Nongshim Shin Ramyun Spicy Beef Ramen Noodle Soup 4.02 oz., 12 ct., $18.74, $1.56/ea

Nongshim Shin Ramyun Spicy Beef Ramen Noodle Soup 4.02 oz., 12 ct.
current price $18.74
$1.56/ea

Nongshim Shin Ramyun Spicy Beef Ramen Noodle Soup 4.02 oz., 12 ct.

4.6554 out of 5 stars
4.6554 out of 5 Stars. 148 reviews
Available for Shipping

Dinty Moore Beef Stew, 15 oz., 6 pk., $13.98, $2.33/ea

Dinty Moore Beef Stew, 15 oz., 6 pk.
current price $13.98
$2.33/ea

Dinty Moore Beef Stew, 15 oz., 6 pk.

4.48 out of 5 stars
4.48 out of 5 Stars. 2427 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nongshim Spicy Kimchi Ramen Noodle Soup Bowl 3.03 oz., 18 ct., $19.66, $1.09/ea

Nongshim Spicy Kimchi Ramen Noodle Soup Bowl 3.03 oz., 18 ct.
current price $19.66
$1.09/ea

Nongshim Spicy Kimchi Ramen Noodle Soup Bowl 3.03 oz., 18 ct.

4.6859 out of 5 stars
4.6859 out of 5 Stars. 382 reviews
Available for Shipping

Lipton Onion Recipe Soup and Dip Mix 2 oz., 6 pk., $7.98, $1.33/ea

Lipton Onion Recipe Soup and Dip Mix 2 oz., 6 pk.
current price $7.98
$1.33/ea

Lipton Onion Recipe Soup and Dip Mix 2 oz., 6 pk.

4.8918 out of 5 stars
4.8918 out of 5 Stars. 3836 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nissin Cup Noodles, Shrimp Flavor, 2.25 oz., 24 pk., $10.98, $0.46/ea

Nissin Cup Noodles, Shrimp Flavor, 2.25 oz., 24 pk.
current price $10.98
$0.46/ea

Nissin Cup Noodles, Shrimp Flavor, 2.25 oz., 24 pk.

4.5983 out of 5 stars
4.5983 out of 5 Stars. 239 reviews
Available for Shipping

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk., $5.98, Was $7.48, $0.13/oz

Instant Savings
Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.
current price Now $5.98, Was $7.48
$0.13/oz
$1.50 off
Ends Oct 19

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.

4.7565 out of 5 stars
4.7565 out of 5 Stars. 1310 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Healthy Choice Soup Variety Pack, 15 oz., 10 pk., $13.98, $1.40/ea

Healthy Choice Soup Variety Pack, 15 oz., 10 pk.
current price $13.98
$1.40/ea

Healthy Choice Soup Variety Pack, 15 oz., 10 pk.

4.4262 out of 5 stars
4.4262 out of 5 Stars. 1741 reviews
Available for Shipping

Apple Cider, 1 gal., $5.97, $0.05/foz

Apple Cider, 1 gal.
current price $5.97
$0.05/foz

Apple Cider, 1 gal.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 1898 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct., $19.93, $0.33/ea

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.
current price $19.93
$0.33/ea

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.

4.3367 out of 5 stars
4.3367 out of 5 Stars. 1880 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Gala Apples, 5 lbs., $7.43, $1.49/lb

Gala Apples, 5 lbs.
current price $7.43
$1.49/lb

Gala Apples, 5 lbs.

4.5173 out of 5 stars
4.5173 out of 5 Stars. 8689 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz., $8.94, $0.28/oz

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.
current price $8.94
$0.28/oz

Member's Mark 10" Sweet Potato Pie, 31.7 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cranberry Orange Walnut Boule, 32 oz., $7.96, $0.25/oz

Member's Mark Cranberry Orange Walnut Boule, 32 oz.
current price $7.96
$0.25/oz

Member's Mark Cranberry Orange Walnut Boule, 32 oz.

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Purely Meat A5 Grade Japanese Wagyu NY Strip Steaks, Frozen, 10.5 oz., 2 ct., $199.98, $99.99/ea

Purely Meat A5 Grade Japanese Wagyu NY Strip Steaks, Frozen, 10.5 oz., 2 ct.
current price $199.98
$99.99/ea

Purely Meat A5 Grade Japanese Wagyu NY Strip Steaks, Frozen, 10.5 oz., 2 ct.

4.2432 out of 5 stars
4.2432 out of 5 Stars. 37 reviews
Available for Shipping

Juanita's Foods Original Canned Menudo, 25 oz., 3 pk., $10.98, $3.66/ea

Juanita's Foods Original Canned Menudo, 25 oz., 3 pk.
current price $10.98
$3.66/ea

Juanita's Foods Original Canned Menudo, 25 oz., 3 pk.

4.4258 out of 5 stars
4.4258 out of 5 Stars. 559 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk., $11.87, $0.25/oz

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk.
current price $11.87
$0.25/oz

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk., $9.86, $0.21/oz

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.
current price $9.86
$0.21/oz

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.

3.1146 out of 5 stars
3.1146 out of 5 Stars. 96 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct., $18.97, $0.79/ea

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct.
current price $18.97
$0.79/ea

Member's Mark Pumpkin Spice Cake Balls, 24 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 604 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz., $12.98, $0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.
current price $12.98
$0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3219 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Frequently Asked Questions

Does Sam’s Club sell prepared Thanksgiving dinners?

Can I get Thanksgiving dinner delivered from Sam’s Club?

What sides are offered in the Sam’s Club Thanksgiving meal?