Grocery

Prices may vary in club and online
GroceryFresh FoodPantryBeveragesSnacksBread & BakeryWhat's For DinnerBeer, Wine & SpiritsCustom Cakes & CupcakesOccasionsBack to ClassMeat, Poultry & SeafoodFrozen FoodCoffeeLimited Time BuysGluten-FreeSeasonings, Spices & HerbsChipsHoliday MealsBirthdaySnacks Under $10CandyCanned Foods & GoodsWineHispanic FoodsBulk CandyCharacter CakesDairy, Eggs, & CheeseCondiments & SaucesGrocery SavingsEveryday staples under $20BakingEasy Meal SolutionsCereal & Breakfast FoodsDeliSnack BarsGluten-Free SnacksGrab & Go SnacksCake ThemesMindful SnackingFrozen Meat, Poultry & SeafoodBar & Beverage AccessoriesBulk PantryWine $10-$20Energy DrinksBeefBottled & Sparkling WaterRed WineNuts & Dried FruitChocolate CandyProduceCoffee Pods & K-CupsEntertaining Made EasySimplified NutritionAll Day GrazingLimited Time PantryGluten-Free PantryBudget Friendly Stock UpLimited Time SnacksCharcuterie AccompanimentsPrepared MealsCheeseBreakfast FoodsSugars, Syrups & SweetenersSummer CelebrationGreat for the grillChili, Soup & BrothRice, Pasta & Boxed MealsHoliday BrunchPowdered & Liquid Drink MixesChips & DipsInternational FoodsSauces & MarinadesDesserts & PastriesSodaCereal & GranolaPantry MealsHoliday FoodNutsPuffed SnacksWhite WineHispanic PantryJuice & Kids DrinksSweets CandyHispanic Fresh FoodQuick DinnerLimited Time BeveragesLate Night SnackingGummy & Chewy CandyCondiments & Salad DressingOils, Vinegar & ShorteningGround CoffeeLunch FoodsCandy Under $20Coffee BeansFrozen Fish & SeafoodCookiesProtein Packed EatsThanksgiving FoodVariety Pack ChipsCrackersFrozen EntreesTeaBreakfast BreadsFresh VegetablesFourth of July DrinksPopcornRice, Potatoes & StuffingIntro To WineTortilla & Corn ChipsSavory SnacksCanned Goods & EssentialsJerky & Meat SnacksOn the GoHoney & SyrupVariety Pack CandySeafoodCanned Meat, Poultry & SeafoodBottled WaterGood choices, great valueNon-Traditional MealsWine Under $10Fresh Meat & SeafoodFresh FruitCondiments Under $10Spring BakingEasy EntertainingTop Rated WinesKids TableFiberEaster Your WayPotato ChipsCanned Fruits & VegetablesBaking StaplesHalloween Snacks & TreatsPoultryDinner in a dashValue breakfast ideasSummer Candy & TreatsPackaged MealsIce Cream & DessertsFrozen PoultryBuns & RollsMother's Day BeveragesLabor Day drinksBeerGum & MintsMember's Mark AlcoholPorkPretzels & Snack MixCenter Plate MeatsSparkling WaterFruit Cups, Applesauce & PuddingPeanut Butter & JellyBaby Shower CakesLimited Time AlcoholSports DrinksHard Seltzer & Flavored Alcoholic BeveragesOn-the-go BreakfastSingle Serve JuiceBacon, Sausage and Hot DogsBreads & SpreadsFruit SnacksDips, Spreads & SalsaNew Lower Price GrocerySeasonal CakesSportsLunch MeatBig Candy BarsSweet TreatsWedding / Anniversary CakesPastaOatmealMember's Mark WineSpecialty CoffeeKinder's SeasoningsBottled TeaFrozen Appetizers & SnacksFresh Home DeliveryFloralCelebrationsPremade Cakes and CupcakesPremium CandyBacon & SausageFresh SushiLunch KitsSoda AlternativesAdult Trick or TreatsSalad Dressing & CroutonsMother's day drinksGourmet CheeseGame Day MainsLets RollBeans & LegumesYogurtFrozen Pizza & BreadSnack CakesNew World WineOld World WinePremium WaterFiber SnacksFlour & Baking MixesFrozen MeatSparkling Wine & ChampagneMilk & CreamPrepared SidesSliced BreadLiquor and SpiritsCreamersCheese Flavored ChipsSpicy Chips & SnacksEmergency Foods & SuppliesBloody MaryFrozen Breakfast FoodsBottled CoffeePickles, Peppers, & OlivesReduced Sugar SodaPre-made MealsThe Recipe HubTortillas & FlatbreadsThanksgiving Table ExpansionDried Fruit & RaisinsComfort Made Easy#10 CansInstant CoffeeHispanic BeveragesFresh Baked BreadUltimate OmeletteParty TraysMember's Mark CoffeeHispanic Heritage Month DrinksFlavored WaterLow Carb & KetoCinco de Mayo drinksFeed 4 for under $20Non Alcoholic DrinksFlavored SyrupsHispanic Spices & SeasoningsAnimal CakesPumpkin FoodsAll Things MocktailOrganic Meat & SeafoodHard Candy & LollipopsEmergency SuppliesTrail MixCordials & LiqueurCocoaFrozen Fruits & VegetablesCheeseburger ComboEnchantedImportsSalmon BagelSeasonal ProduceSpecialty CrackersPersonalized CakesDecaf CoffeeSlow-Cooked & Craveable MainsRose Wine
Sort by|

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.3857 out of 5 stars
4.3857 out of 5 Stars. 1356 reviews
Available for Shipping

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz., $7.88, $0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.
Sponsored
current price $7.88
$0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.

4.7313 out of 5 stars
4.7313 out of 5 Stars. 4101 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kewpie Spicy Mayo, 24oz., $6.88, Was $7.48, $0.29/oz

Kewpie Spicy Mayo, 24oz.
current price Now $6.88, Was $7.48
$0.29/oz
$0.60 off

Kewpie Spicy Mayo, 24oz.

Available for Shipping

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers, 30 oz., $12.98, $0.43/oz

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers, 30 oz.
current price $12.98
$0.43/oz

Ghirardelli Milk Chocolate Melting Wafers, 30 oz.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs., $34.48

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs.
current price $34.48

HERSHEY'S Halloween Assorted Candies, Variety Pack, 455 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk., $11.98, Was $13.98

Instant Savings
Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.
current price Now $11.98, Was $13.98
$2 off
Ends Oct 12

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.

Available for Shipping or Pickup

Propel Energy Boost Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 ct., $15.98, $0.40/ea

Propel Energy Boost Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 ct.
current price $15.98
$0.40/ea

Propel Energy Boost Electrolyte Drink Mix Powder Variety Pack, 40 ct.

3.4 out of 5 stars
3.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Available for Shipping

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct, $12.98, $0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct
current price $12.98
$0.43/ea

Quaker Chewy Granola Bars with Flavored Yogurt Coating, Variety Pack, 30 ct

4.5294 out of 5 stars
4.5294 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7978 out of 5 stars
4.7978 out of 5 Stars. 19765 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk., $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.
current price $10.78

Little Debbie Fall Pumpkin Delights Soft Cookies, 1.2 oz., 32 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Starbucks Medium Roast Ground Coffee, Pike Place, 32 oz., $17.48, Was $19.98, $0.55/oz

Instant Savings
Starbucks Medium Roast Ground Coffee, Pike Place, 32 oz.
current price Now $17.48, Was $19.98
$0.55/oz
$2.50 off
Ends Sep 28

Starbucks Medium Roast Ground Coffee, Pike Place, 32 oz.

4.7233 out of 5 stars
4.7233 out of 5 Stars. 5313 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk., $5.98, $0.15/oz

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk.
current price $5.98
$0.15/oz

Smash Kitchen USDA Organic Yellow Mustard, 20 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Old Bay 16oz, $7.68, $0.48/oz

Old Bay 16oz
current price $7.68
$0.48/oz

Old Bay 16oz

4.859 out of 5 stars
4.859 out of 5 Stars. 553 reviews
Available for Shipping

Bay Valley White Queso Cheese Sauce, 106 oz., $14.98, $0.14/oz

Bay Valley White Queso Cheese Sauce, 106 oz.
current price $14.98
$0.14/oz

Bay Valley White Queso Cheese Sauce, 106 oz.

Available for Shipping

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs., $14.98

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.
current price $14.98

Mars Halloween Minis & Fun Size Chocolate Candy, Variety Pack, 110 pcs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Giovanni Rana Chicken Alfredo & Mushroom Lasagna, 40 oz., $13.82

Giovanni Rana Chicken Alfredo & Mushroom Lasagna, 40 oz.
current price $13.82

Giovanni Rana Chicken Alfredo & Mushroom Lasagna, 40 oz.

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 20 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz, $8.98, $0.27/oz

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz
current price $8.98
$0.27/oz

Cocoa Puffs/Golden Grahams Smores Dual Pack, 32.8oz

Available for Shipping

French Toast Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea

French Toast Sliced Bagels, 6 ct.
current price $3.82
$0.64/ea

French Toast Sliced Bagels, 6 ct.

Available for Pickup or Delivery

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk., $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.
current price $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.

Available for Shipping

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz., $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.
current price $14.87

Red's Grilled Chicken Burritos, Frozen, 10 ct., 50 oz.

Available for Pickup or Delivery

Ryl Tea Summer Breeze Variety Pack, 16 fl. oz., 15 pk, $16.98, $0.07/foz

Ryl Tea Summer Breeze Variety Pack, 16 fl. oz., 15 pk
current price $16.98
$0.07/foz

Ryl Tea Summer Breeze Variety Pack, 16 fl. oz., 15 pk

4.5021 out of 5 stars
4.5021 out of 5 Stars. 721 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Monster Energy Zero Sugar, Lando Norris, Sugar Free Energy Drink, 16 fl. oz., 24 pk., $42.48, $0.11/foz

Monster Energy Zero Sugar, Lando Norris, Sugar Free Energy Drink, 16 fl. oz., 24 pk.
current price $42.48
$0.11/foz

Monster Energy Zero Sugar, Lando Norris, Sugar Free Energy Drink, 16 fl. oz., 24 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 35 reviews
Available for Shipping

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz., $13.87

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz.
current price $13.87

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz.

Available for Pickup or Delivery

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk., $8.78, $1.10/ea

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk.
current price $8.78
$1.10/ea

Idahoan Buttery Homestyle Potatoes 4 oz., 8 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct., $12.48, $0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.
current price $12.48
$0.12/ea

Rice Krispies Treats Squares Original With Sprinkles, Spooky Minis, 100 ct.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk., $26.78, $0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.
current price $26.78
$0.19/foz

Fairlife Nutrition Plan 30g Protein Shake, Vanilla, 11.5 fl. oz., 12 pk.

4.6843 out of 5 stars
4.6843 out of 5 Stars. 2512 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lanbo 24 Inch 143 Bottle Triple Zone Wine Cooler Fridge, $1,325.00

Lanbo 24 Inch 143 Bottle Triple Zone Wine Cooler Fridge
current price $1,325.00

Lanbo 24 Inch 143 Bottle Triple Zone Wine Cooler Fridge

Available for Shipping

Spindrift Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk., $15.98, $0.06/foz

Spindrift Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.
current price $15.98
$0.06/foz

Spindrift Sparkling Water Variety Pack 12 fl. oz., 24 pk.

4.2763 out of 5 stars
4.2763 out of 5 Stars. 152 reviews
Available for Shipping

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct., $12.96, $0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.
current price $12.96
$0.54/oz

Safe Catch Tuna Burger, Frozen, 24 oz, 6 ct.

4.447 out of 5 stars
4.447 out of 5 Stars. 4810 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $29.99, $1.18/foz

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $29.99
$1.18/foz

J. Lohr Hilltop Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Pickup or Delivery

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.5701 out of 5 stars
4.5701 out of 5 Stars. 221 reviews
Available for Shipping

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Brew City Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Brew City Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Brew City Blend, 32 oz.

Available for Shipping

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk., $9.68, $1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.
current price $9.68
$1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.

Available for Shipping

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk., $5.92, Was $6.98

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price Now $5.92, Was $6.98
From $5.92
$1.06 off

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs., $13.87, $5.55/lb

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs.
current price $13.87
$5.55/lb

Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 2.5 lbs.

4.7106 out of 5 stars
4.7106 out of 5 Stars. 387 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk., $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.
current price $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

BLK & BOLD Dark Roast Whole Bean Coffee, Smoove Operator, 32 oz., $21.98, $0.69/oz

BLK & BOLD Dark Roast Whole Bean Coffee, Smoove Operator, 32 oz.
current price $21.98
$0.69/oz

BLK & BOLD Dark Roast Whole Bean Coffee, Smoove Operator, 32 oz.

Available for Shipping

Spongebob Cupcakes, 30 ct., $16.67

Spongebob Cupcakes, 30 ct.
current price $16.67

Spongebob Cupcakes, 30 ct.

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 2 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz., $22.98, Was $27.48

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz.
current price Now $22.98, Was $27.48
$4.50 off

Bones Highland Grog Ground Coffee, 32 oz.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz., $15.96, $0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.
current price $15.96
$0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.

4.3299 out of 5 stars
4.3299 out of 5 Stars. 288 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Rising Star Baking Supply Salted Caramel Baker's Syrup, 8 oz, $9.98, $1.25/foz

Rising Star Baking Supply Salted Caramel Baker's Syrup, 8 oz
current price $9.98
$1.25/foz

Rising Star Baking Supply Salted Caramel Baker's Syrup, 8 oz

Available for Shipping

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs., $7.98, $1.60/lb

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs.
current price $7.98
$1.60/lb

King Arthur Baking Company, 00 Pizza Flour, 5 lbs.

4.9375 out of 5 stars
4.9375 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct., $9.98, $0.83/ea

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct.
current price $9.98
$0.83/ea

Bare Bones Instant Beef Bone Broth, 12 ct.

4.459 out of 5 stars
4.459 out of 5 Stars. 122 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Westinghouse 2000-Lumen Rechargeable LED Spotlight with USB Power Bank, $34.98

Westinghouse 2000-Lumen Rechargeable LED Spotlight with USB Power Bank
current price $34.98

Westinghouse 2000-Lumen Rechargeable LED Spotlight with USB Power Bank

Available for Shipping

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml, $9.48, $0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml
current price $9.48
$0.37/foz

Fireball Yule Nog Eggnog, 750 ml

Out of stock

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk., $21.97, $1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $21.97
$1.83/ea

Surfside Lemonade Vodka Cocktail Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

Out of stock

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce, 15 oz., 4 pk., $11.98, $0.20/oz

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce, 15 oz., 4 pk.
current price $11.98
$0.20/oz

Ricos Gourmet Nacho Cheese Sauce, 15 oz., 4 pk.

Out of stock

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk., $21.97, $2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.
current price $21.97
$2.75/ea

BuzzBallz Cocktail Variety Pack, 200 ml, 8 pk.

Out of stock