Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk., $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.
current price $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.

4.7699 out of 5 stars
4.7699 out of 5 Stars. 2151 reviews

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk., $22.77, $4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.
current price $22.77
$4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.

4.7698 out of 5 stars
4.7698 out of 5 Stars. 7119 reviews

Meat, Poultry & Seafood

Prices may vary in club and online

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct., $6.98, $2.48/lb

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct.
Sponsored
current price $6.98
$2.48/lb

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct.

4.6335 out of 5 stars
4.6335 out of 5 Stars. 4259 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz., $11.28, $3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
Sponsored
current price $11.28
$3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.

4.7844 out of 5 stars
4.7844 out of 5 Stars. 3089 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound, $19.74, $6.17/lb

Member's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound
current price $19.74
avg. price
$6.17/lb
Final cost by weight

Member's Mark 93/7 Ground Beef, priced per pound

4.746 out of 5 stars
4.746 out of 5 Stars. 5839 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk., $13.26, $4.42/lb

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk.
current price $13.26
$4.42/lb

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk.

4.4494 out of 5 stars
4.4494 out of 5 Stars. 1126 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs., $31.56, $15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.
Sponsored
current price $31.56
$15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.

4.2557 out of 5 stars
4.2557 out of 5 Stars. 4146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ball Park Beef Franks, 24 ct., $10.98, $3.91/lb

Ball Park Beef Franks, 24 ct.
Sponsored
current price $10.98
$3.91/lb

Ball Park Beef Franks, 24 ct.

4.6867 out of 5 stars
4.6867 out of 5 Stars. 9296 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound, $9.60, $2.98/lb

Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound
current price $9.60
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound

4.7195 out of 5 stars
4.7195 out of 5 Stars. 6560 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct., $10.87, $0.23/ea

Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct.
Sponsored
current price $10.87
$0.23/ea

Jimmy Dean Fully Cooked Original Pork Sausage Links, 48 ct.

4.5952 out of 5 stars
4.5952 out of 5 Stars. 909 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound, $17.49, $9.88/lb

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound
current price $17.49
avg. price
$9.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound

4.7017 out of 5 stars
4.7017 out of 5 Stars. 2756 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound, $22.94, $9.76/lb

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound
current price $22.94
avg. price
$9.76/lb
Final cost by weight

Member's Mark Steelhead Trout Fillet, priced per pound

4.6789 out of 5 stars
4.6789 out of 5 Stars. 1878 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $16.97, $8.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
current price $16.97
$8.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.

4.7133 out of 5 stars
4.7133 out of 5 Stars. 5135 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 88/12 Ground Beef, priced per pound, $32.66, $6.07/lb

Member's Mark 88/12 Ground Beef, priced per pound
current price $32.66
avg. price
$6.07/lb
Final cost by weight

Member's Mark 88/12 Ground Beef, priced per pound

4.7219 out of 5 stars
4.7219 out of 5 Stars. 4973 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct., $12.96, $4.32/lb

Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct.
current price $12.96
$4.32/lb

Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct.

4.7673 out of 5 stars
4.7673 out of 5 Stars. 4775 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $32.00, $11.47/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $32.00
avg. price
$11.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.6209 out of 5 stars
4.6209 out of 5 Stars. 5724 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs., $22.86, $10.16/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs.
current price $22.86
$10.16/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs.

4.1717 out of 5 stars
4.1717 out of 5 Stars. 5097 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin, Vacuum Pack, priced per pound, $21.68, $2.48/lb

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin, Vacuum Pack, priced per pound
current price $21.68
avg. price
$2.48/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin, Vacuum Pack, priced per pound

4.8086 out of 5 stars
4.8086 out of 5 Stars. 3459 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Bone In Pork Boston Butt, Vacuum Pack, priced per pound, $22.30, $2.48/lb

Member's Mark Bone In Pork Boston Butt, Vacuum Pack, priced per pound
current price $22.30
avg. price
$2.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Bone In Pork Boston Butt, Vacuum Pack, priced per pound

4.7182 out of 5 stars
4.7182 out of 5 Stars. 2889 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wild Caught Snow Crab Legs and Claws, Frozen, 2 lbs., $29.98, $14.99/lb

Member's Mark Wild Caught Snow Crab Legs and Claws, Frozen, 2 lbs.
current price $29.98
$14.99/lb

Member's Mark Wild Caught Snow Crab Legs and Claws, Frozen, 2 lbs.

4.119 out of 5 stars
4.119 out of 5 Stars. 1101 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound, $24.36, $3.48/lb

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
current price $24.36
avg. price
$3.48/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Whole Bone In Pork Loin Back Ribs, Vacuum Pack, priced per pound

4.6617 out of 5 stars
4.6617 out of 5 Stars. 5761 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs., $16.47, $8.23/lb

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs.
current price $16.47
$8.23/lb

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs.

4.6184 out of 5 stars
4.6184 out of 5 Stars. 3483 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs., $17.97, $5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.
current price $17.97
$5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.

4.6514 out of 5 stars
4.6514 out of 5 Stars. 4223 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Stew Meat, priced per pound, $29.49, $7.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Stew Meat, priced per pound
current price $29.49
avg. price
$7.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Stew Meat, priced per pound

4.6184 out of 5 stars
4.6184 out of 5 Stars. 6994 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound, $33.91, $10.87/lb

Instant Savings
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $33.91
avg. price
$10.87/lb
Final cost by weight
$2 off per package
Ends Oct 25

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.574 out of 5 stars
4.574 out of 5 Stars. 3202 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound, $64.12, $5.97/lb

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound
current price $64.12
avg. price
$5.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound

4.6341 out of 5 stars
4.6341 out of 5 Stars. 4094 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Large Raw Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 3 lbs., $20.97, $6.99/lb

Member's Mark Farm Raised Large Raw Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 3 lbs.
current price $20.97
$6.99/lb

Member's Mark Farm Raised Large Raw Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 3 lbs.

4.6842 out of 5 stars
4.6842 out of 5 Stars. 2584 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound, $47.50, $13.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound
current price $47.50
avg. price
$13.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless NY Strip Steak, priced per pound

4.4874 out of 5 stars
4.4874 out of 5 Stars. 6190 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs., $16.36, $5.45/lb

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs.
current price $16.36
$5.45/lb

Member's Mark Extra Meaty Baby Back Pork Ribs 3 lbs.

4.5536 out of 5 stars
4.5536 out of 5 Stars. 4008 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pulled Pork, 2 lbs., $10.98, $5.49/lb

Member's Mark Pulled Pork, 2 lbs.
current price $10.98
$5.49/lb

Member's Mark Pulled Pork, 2 lbs.

4.0237 out of 5 stars
4.0237 out of 5 Stars. 3331 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Premium Seafood Sampler Curated Box, Frozen, 5.75 lbs., $102.98, $17.91/lb

Member's Mark Premium Seafood Sampler Curated Box, Frozen, 5.75 lbs.
current price $102.98
$17.91/lb

Member's Mark Premium Seafood Sampler Curated Box, Frozen, 5.75 lbs.

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 291 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 85/15 Organic Grass Fed Ground Beef, priced per pound, $20.67, $6.46/lb

Member's Mark 85/15 Organic Grass Fed Ground Beef, priced per pound
current price $20.67
avg. price
$6.46/lb
Final cost by weight

Member's Mark 85/15 Organic Grass Fed Ground Beef, priced per pound

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 1903 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound, $16.45, $9.14/lb

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound
current price $16.45
avg. price
$9.14/lb
Final cost by weight

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound

4.324 out of 5 stars
4.324 out of 5 Stars. 1830 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Seafood Boil Kit, Frozen, 8.6 lbs., $90.98, $10.54/lb

Member's Mark Seafood Boil Kit, Frozen, 8.6 lbs.
current price $90.98
$10.54/lb

Member's Mark Seafood Boil Kit, Frozen, 8.6 lbs.

2.9375 out of 5 stars
2.9375 out of 5 Stars. 16 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound, $27.64, $7.47/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound
current price $27.64
avg. price
$7.47/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Chuck Roast, priced per pound

4.6518 out of 5 stars
4.6518 out of 5 Stars. 7041 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fully Cooked Bacon, 10.5 oz., $13.46, $1.28/oz

Member's Mark Fully Cooked Bacon, 10.5 oz.
current price $13.46
$1.28/oz

Member's Mark Fully Cooked Bacon, 10.5 oz.

4.3514 out of 5 stars
4.3514 out of 5 Stars. 2265 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 80/20 Ground Chuck Roll, Vacuum Pack, priced per pound, $61.60, $5.72/lb

Member's Mark 80/20 Ground Chuck Roll, Vacuum Pack, priced per pound
current price $61.60
avg. price
$5.72/lb
Final cost by weight

Member's Mark 80/20 Ground Chuck Roll, Vacuum Pack, priced per pound

4.6046 out of 5 stars
4.6046 out of 5 Stars. 2314 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound, $29.06, $2.98/lb

Member's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound
current price $29.06
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Whole Bone-In Pork Spare Ribs, Vacuum Pack, priced per pound

4.5938 out of 5 stars
4.5938 out of 5 Stars. 2794 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $18.97, $9.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
current price $18.97
$9.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.

4.7248 out of 5 stars
4.7248 out of 5 Stars. 4186 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound, $24.95, $9.98/lb

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound
current price $24.95
avg. price
$9.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound

4.5451 out of 5 stars
4.5451 out of 5 Stars. 5263 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Uncured Boneless Quarter Sliced Ham, priced per pound, $15.18, $4.67/lb

Member's Mark Uncured Boneless Quarter Sliced Ham, priced per pound
current price $15.18
avg. price
$4.67/lb
Final cost by weight

Member's Mark Uncured Boneless Quarter Sliced Ham, priced per pound

4.5105 out of 5 stars
4.5105 out of 5 Stars. 2578 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Bone-In Country Style Pork Ribs, priced per pound, $23.84, $3.87/lb

Member's Mark Bone-In Country Style Pork Ribs, priced per pound
current price $23.84
avg. price
$3.87/lb
Final cost by weight

Member's Mark Bone-In Country Style Pork Ribs, priced per pound

4.5628 out of 5 stars
4.5628 out of 5 Stars. 2134 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Bottom Round Roast, priced per pound, $24.88, $5.98/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Bottom Round Roast, priced per pound
current price $24.88
avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Bottom Round Roast, priced per pound

4.5667 out of 5 stars
4.5667 out of 5 Stars. 2864 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound, $52.40, $14.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound
current price $52.40
avg. price
$14.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound

4.5585 out of 5 stars
4.5585 out of 5 Stars. 6954 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Beef Hot Dogs, 2 oz., 24 ct., $12.96, $0.54/ea

Member's Mark Beef Hot Dogs, 2 oz., 24 ct.
current price $12.96
$0.54/ea

Member's Mark Beef Hot Dogs, 2 oz., 24 ct.

4.0552 out of 5 stars
4.0552 out of 5 Stars. 598 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Whole Tenderloins, Cryovac 4 tenderloins per package, priced per pound, $15.08, $2.98/lb

Member’s Mark Whole Tenderloins, Cryovac 4 tenderloins per package, priced per pound
current price $15.08
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Whole Tenderloins, Cryovac 4 tenderloins per package, priced per pound

4.7267 out of 5 stars
4.7267 out of 5 Stars. 2239 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Bottom Round Steak, priced per pound, $20.16, $6.38/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Bottom Round Steak, priced per pound
current price $20.16
avg. price
$6.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Bottom Round Steak, priced per pound

4.3893 out of 5 stars
4.3893 out of 5 Stars. 3180 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Bone-In Pork Chops, priced per pound, $20.16, $2.52/lb

Member's Mark Bone-In Pork Chops, priced per pound
current price $20.16
avg. price
$2.52/lb
Final cost by weight

Member's Mark Bone-In Pork Chops, priced per pound

4.6144 out of 5 stars
4.6144 out of 5 Stars. 1097 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 80/20 Ground Angus Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct., $34.97, $1.94/ea

Member's Mark 80/20 Ground Angus Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.
current price $34.97
$1.94/ea

Member's Mark 80/20 Ground Angus Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.

4.6645 out of 5 stars
4.6645 out of 5 Stars. 10122 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Double Smoked Thick Cut Bacon, 2 lbs., 2 pk., $18.84, $4.71/lb

Member's Mark Double Smoked Thick Cut Bacon, 2 lbs., 2 pk.
current price $18.84
$4.71/lb

Member's Mark Double Smoked Thick Cut Bacon, 2 lbs., 2 pk.

4.5489 out of 5 stars
4.5489 out of 5 Stars. 2374 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Boneless and Skinless Chicken Breasts, priced per pound, $28.14, $5.36/lb

Member's Mark Organic Boneless and Skinless Chicken Breasts, priced per pound
current price $28.14
avg. price
$5.36/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Boneless and Skinless Chicken Breasts, priced per pound

4.1388 out of 5 stars
4.1388 out of 5 Stars. 1030 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 85/15 Ground Sirloin Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct., $35.97, $6.00/lb

Member's Mark 85/15 Ground Sirloin Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.
current price $35.97
$6.00/lb

Member's Mark 85/15 Ground Sirloin Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.

4.6751 out of 5 stars
4.6751 out of 5 Stars. 8816 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

About Bulk Meat Sales, Poultry & Seafood - Sam's Club

Premium Quality Meat, Poultry, and Seafood

Elevate your dining experience with Sam's Club's® premium selection of meat, poultry, and seafood! Discover an extensive range of high-quality cuts sourced from the finest farms and fisheries, meticulously crafted to cater to the most discerning palates. Our mouthwatering assortment includes tender steaks, a hearty ribeye roast, juicy chicken, succulent shrimp, and much more, available at unbeatable prices.

Sourced for Taste and Nutrition

At Sam's Club®, we understand the importance of top-grade meat and seafood for a delicious and nutritious meal. Our collection of fresh and frozen meat, poultry and seafood is perfect for barbecue parties, family dinners, or lavish feasts. Savor the unbeatable taste and quality of our grass-fed beef, antibiotic-free chicken, and sustainably-sourced seafood that will leave you craving more.

Variety for Every Culinary Need

With our wide variety of cuts and flavors, you can easily find the perfect choice for your culinary needs. Indulge in the rich flavor of our Angus beef steaks or enjoy the succulent taste of our wild-caught salmon. Delight your taste buds with our tender and juicy rotisserie chicken, or make your seafood dreams come true with our fresh and frozen shrimp, crab and lobster. Can’t decide? Choose one of our meat and/or seafood sampler boxes that contain an assortment of items.

Hassle-Free Online Shopping Experience

Whether you’re looking for ground meat, hot dogs, chicken breasts, bacon or a whole turkey, our user-friendly website makes shopping online a breeze. Browse through our vast selection and take advantage of our competitive prices, ensuring you always get the best value for your money. Plus, with our convenient delivery options, you can have your favorite products delivered right to your doorstep.

Transform Your Meals with Sam's Club

Experience the unparalleled quality and taste of Sam's Club's meat, poultry and seafood offerings. Transform your meals into gastronomic delights with our exquisite range and enjoy the convenience of online shopping. Order now and treat yourself to the finest cuts and freshest seafood available, only at Sam's Club!

Savor the Flavors from Sam's Club Recipe Hub

Discover quick and easy recipe ideas on Sam's Club recipe page, featuring a wide variety of mouthwatering dishes and holiday appetizers that cater to various dietary preferences and restrictions, such as gluten-free, keto-friendly, vegan, and vegetarian options. Our expertly curated recipes are approachable for all skill levels, providing step-by-step instructions and helpful tips for creating restaurant-quality dishes for any occasion, from holiday brunches to weeknight dinners. Explore our recipe page for dinner ideas and start cooking delicious meals in the comfort of your own home.