Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz, $12.84

Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz
current price $12.84

Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz

"gluten free"

Prices may vary in club and online
Sort by|

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct., $14.48, $0.45/ea

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct.
Sponsored
current price $14.48
$0.45/ea

KIND Snacks Mini Nut Bar, Variety Pack, 32 ct.

4.7239 out of 5 stars
4.7239 out of 5 Stars. 1235 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature Valley Drizzled Chewy Trail Mix Bars, 48 ct., $14.98, $0.31/ea

Nature Valley Drizzled Chewy Trail Mix Bars, 48 ct.
Sponsored
current price $14.98
$0.31/ea

Nature Valley Drizzled Chewy Trail Mix Bars, 48 ct.

4.3068 out of 5 stars
4.3068 out of 5 Stars. 251 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.

4.813 out of 5 stars
4.813 out of 5 Stars. 7868 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk., $12.48, $0.35/oz

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk.
current price $12.48
$0.35/oz

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz., $4.98, $0.36/oz

Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz.
current price $4.98
$0.36/oz

Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz.

4.4637 out of 5 stars
4.4637 out of 5 Stars. 2545 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $16.48, $0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
Sponsored
current price $16.48
$0.52/ea

Nature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8101 out of 5 stars
4.8101 out of 5 Stars. 7519 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk., $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.
current price $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.

4.495 out of 5 stars
4.495 out of 5 Stars. 893 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk., $10.98, $0.71/oz

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk.
current price $10.98
$0.71/oz

BEAR Fruit Rolls Variety Pack, 0.7 oz., 22 pk.

4.1096 out of 5 stars
4.1096 out of 5 Stars. 146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz., $3.28, $0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.
current price $3.28
$0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.

4.6375 out of 5 stars
4.6375 out of 5 Stars. 10239 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct., $14.98, $0.62/ea

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct.
Sponsored
current price $14.98
$0.62/ea

MadeGood Mornings Organic Soft Baked Oat Bars, Variety Pack, 24 ct.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 132 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct., $11.98, $0.51/oz

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct.
current price $11.98
$0.51/oz

Member's Mark Fruit Strips, 48 ct.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 1307 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Tropical Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.5778 out of 5 stars
4.5778 out of 5 Stars. 225 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz., $5.98, $0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.

4.2791 out of 5 stars
4.2791 out of 5 Stars. 670 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.8151 out of 5 stars
4.8151 out of 5 Stars. 11023 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct., $10.98, $0.14/oz

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct.
current price $10.98
$0.14/oz

Member's Mark Halloween Snacks Variety Pack, 0.8 oz., 100 ct.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 201 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk., $15.48, $0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.
current price $15.48
$0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 92 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Chocolate Chip Protein Granola, 31 oz., $8.98, $0.29/oz

Member's Mark Chocolate Chip Protein Granola, 31 oz.
current price $8.98
$0.29/oz

Member's Mark Chocolate Chip Protein Granola, 31 oz.

4.8605 out of 5 stars
4.8605 out of 5 Stars. 43 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz., $10.68, $0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz.
current price $10.68
$0.33/oz

Nature's Path Love Crunch Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola, 32 oz.

3.9286 out of 5 stars
3.9286 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk., $9.48, $0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.
current price $9.48
$0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Jovial Organic Brown Rice Gluten Free Pasta, Fusilli, 24 oz., $7.48, $0.31/oz

Jovial Organic Brown Rice Gluten Free Pasta, Fusilli, 24 oz.
current price $7.48
$0.31/oz

Jovial Organic Brown Rice Gluten Free Pasta, Fusilli, 24 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz., $4.48, $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7329 out of 5 stars
4.7329 out of 5 Stars. 10714 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz., $9.98, $0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.
current price $9.98
$0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.

4.3581 out of 5 stars
4.3581 out of 5 Stars. 1617 reviews
Available for Shipping

Popchips Variety Pack Chips, 0.8 oz., 30 pk., $12.98, Was $14.98, $0.43/ea

Popchips Variety Pack Chips, 0.8 oz., 30 pk.
current price Now $12.98, Was $14.98
$0.43/ea
$2 off

Popchips Variety Pack Chips, 0.8 oz., 30 pk.

4.5044 out of 5 stars
4.5044 out of 5 Stars. 573 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

MadeGood Birthday Cake Drizzled Bars, 0.85 oz., 20 pk., $12.98, $0.65/ea

MadeGood Birthday Cake Drizzled Bars, 0.85 oz., 20 pk.
current price $12.98
$0.65/ea

MadeGood Birthday Cake Drizzled Bars, 0.85 oz., 20 pk.

4.5789 out of 5 stars
4.5789 out of 5 Stars. 323 reviews
Available for Shipping

SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk., $13.98, $0.50/ea

SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk.
current price $13.98
$0.50/ea

SkinnyPop Original Popcorn Snack Bags, 0.65 oz., 28 pk.

4.7763 out of 5 stars
4.7763 out of 5 Stars. 2888 reviews
Available for Shipping

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk., $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.
current price $10.98

Bob Snail Fruit Rolls Variety Pack, Mango, Apple-Strawberry, Apple-Blueberry, 0.35 oz., 42 pk.

Available for Shipping

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk., $13.67, $0.76/ea

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk.
current price $13.67
$0.76/ea

Perfect Bar Mini Protein Bar Variety Pack, 0.88 oz., 18 pk.

4.6201 out of 5 stars
4.6201 out of 5 Stars. 1295 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct., $13.98, $0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.
current price $13.98
$0.47/ea

MadeGood Chocolate Chip Granola Bars, .85 oz., 30 ct.

4.4974 out of 5 stars
4.4974 out of 5 Stars. 1357 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

MadeGood Drizzled Bar, Variety Pack, 24 ct., $13.98, $0.58/ea

MadeGood Drizzled Bar, Variety Pack, 24 ct.
current price $13.98
$0.58/ea

MadeGood Drizzled Bar, Variety Pack, 24 ct.

4.4694 out of 5 stars
4.4694 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Bobo's Strawberry & Grape PB&J Oat Snacks, Variety Pack, 18 ct., $14.98, $0.83/ea

Bobo's Strawberry & Grape PB&J Oat Snacks, Variety Pack, 18 ct.
current price $14.98
$0.83/ea

Bobo's Strawberry & Grape PB&J Oat Snacks, Variety Pack, 18 ct.

4.1493 out of 5 stars
4.1493 out of 5 Stars. 2680 reviews
Available for Shipping

Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz., $3.98, Was $4.48, $0.22/oz

Instant Savings
Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.22/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz.

4.802 out of 5 stars
4.802 out of 5 Stars. 3717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.

4.7394 out of 5 stars
4.7394 out of 5 Stars. 7225 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz., $5.98, $0.25/oz

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

CRETORS Cheese & Caramel Flavored Popcorn Mix, 23.5 oz.

4.6857 out of 5 stars
4.6857 out of 5 Stars. 6402 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38
$0.61/oz

Nature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.

4.748 out of 5 stars
4.748 out of 5 Stars. 3155 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk., $18.98, $0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.61/oz

Smartfood White Cheddar Cheese Popcorn, 0.625 oz., 50 pk.

4.7155 out of 5 stars
4.7155 out of 5 Stars. 2685 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz., $4.48, $0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.
current price $4.48
$0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.

4.7541 out of 5 stars
4.7541 out of 5 Stars. 3510 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz., $5.98, $0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.
current price $5.98
$0.35/oz

Smartfood White Cheddar Popcorn, 17 oz.

4.7287 out of 5 stars
4.7287 out of 5 Stars. 4092 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz., $13.98, $0.70/oz

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz.
current price $13.98
$0.70/oz

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz.

4.6536 out of 5 stars
4.6536 out of 5 Stars. 1536 reviews
Available for Shipping

Like Air Pancake Puffcorn 14 oz., $5.98, $0.43/oz

Like Air Pancake Puffcorn 14 oz.
current price $5.98
$0.43/oz

Like Air Pancake Puffcorn 14 oz.

4.6515 out of 5 stars
4.6515 out of 5 Stars. 789 reviews
Available for Shipping

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk., $9.68, $1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.
current price $9.68
$1.08/ea

Idahoan Baby Reds Flavored Mashed 4.1 oz., 9 pk.

Available for Shipping

Angie's BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 0.67 oz., 28 pk., $13.48, $0.48/ea

Angie's BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 0.67 oz., 28 pk.
current price $13.48
$0.48/ea

Angie's BOOMCHICKAPOP Sweet & Salty Kettle Corn Popcorn, 0.67 oz., 28 pk.

3.64 out of 5 stars
3.64 out of 5 Stars. 25 reviews
Available for Shipping

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz., $3.98, Was $4.48, $0.26/oz

Instant Savings
Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.26/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.

4.7804 out of 5 stars
4.7804 out of 5 Stars. 4349 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lesser Evil Premium Popcorn Variety Pack, 0.65 oz., 28 pk., $14.98, $0.82/oz

Lesser Evil Premium Popcorn Variety Pack, 0.65 oz., 28 pk.
current price $14.98
$0.82/oz

Lesser Evil Premium Popcorn Variety Pack, 0.65 oz., 28 pk.

4.7078 out of 5 stars
4.7078 out of 5 Stars. 219 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Barilla Gluten-Free Pasta, Variety Pack 12 oz., 4 pk., $8.98, $2.25/ea

Barilla Gluten-Free Pasta, Variety Pack 12 oz., 4 pk.
current price $8.98
$2.25/ea

Barilla Gluten-Free Pasta, Variety Pack 12 oz., 4 pk.

4.5993 out of 5 stars
4.5993 out of 5 Stars. 297 reviews
Out of stock

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz., $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 189 reviews
Out of stock

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz., $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.
current price $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.

Out of stock