Good Warrior Bar Marshmallow & Brownie Crisp Variety Pack, 25.9 Oz X 14
Shipping

Highlights
- 14 total protein bars: 7 Brownie Crisp Bars and 7 Marshmallow Bars
- Enjoy fudgy, brownie layers with a cookie dough flavored center of a Brownie Crisp and the chocolatey outer coating and fluffy center of a Marshmallow Bar
- No Artificial Flavors or Preservatives
- Each bar is 15g of protein, 0g of effort, and Stupidly Tasty™
Special K Pastry Crisp Bars, Variety Pack, 60 ct., $10.58, $0.18/ea

Special K Pastry Crisp Bars, Variety Pack, 60 ct.


Members also considered
Cinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz., $7.98, $0.16/oz
Sponsored$798current price $7.98$0.16/ozCinnamon Toast Crunch Cereal, 49.5 oz.
83134.8252 out of 5 Stars. 8313 reviews4.8252 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz
$1198current price $11.98$0.12/ozJif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
257534.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews4.8583 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea
$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58624.6979 out of 5 Stars. 5862 reviews4.6979 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLucky Charms with Marshmallows, 46 oz., $7.88, $0.17/oz
Sponsored$788current price $7.88$0.17/ozLucky Charms with Marshmallows, 46 oz.
41014.7313 out of 5 Stars. 4101 reviews4.7313 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct., $9.48, $0.38/ea
$948current price $9.48$0.38/eaRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.
59764.8104 out of 5 Stars. 5976 reviews4.8104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $16.48, $0.52/ea
$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75184.8101 out of 5 Stars. 7518 reviews4.8101 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz., $8.78, $0.18/oz
$878current price $8.78$0.18/ozMember’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.
73014.7677 out of 5 Stars. 7301 reviews4.7677 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct., $19.94, $1.53/ea
$1994current price $19.94$1.53/eaBUILT Bar Puff & Chunk Protein Bars, Variety Pack, 13 ct.
31614.4748 out of 5 Stars. 3161 reviews4.4748 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingZbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk., $22.68
$2268current price $22.68Zbar Soft Baked Organic Granola Snack Bars, Variety Pack, 36 pk.
19034.6453 out of 5 Stars. 1903 reviews4.6453 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Honey Almond Granola, 32 oz., $6.56, $0.20/oz
$656current price $6.56$0.20/ozMember's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
84664.7792 out of 5 Stars. 8466 reviews4.7792 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFruity Pebbles Cereal, 38 oz., $6.48, $0.17/oz
$648current price $6.48$0.17/ozFruity Pebbles Cereal, 38 oz.
25144.7737 out of 5 Stars. 2514 reviews4.7737 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFroot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz., $8.58, $0.20/oz
$858current price $8.58$0.20/ozFroot Loops Breakfast Cereal, 43.6 oz.
29544.782 out of 5 Stars. 2954 reviews4.782 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingHoney Bunches of Oats with Crispy Almonds, 48 oz., $7.68, $0.16/oz
$768current price $7.68$0.16/ozHoney Bunches of Oats with Crispy Almonds, 48 oz.
74464.7498 out of 5 Stars. 7446 reviews4.7498 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWelch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk., $4.98, $0.08/oz
$498current price $4.98$0.08/ozWelch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.
58374.7836 out of 5 Stars. 5837 reviews4.7836 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPearl Milling Company Original Syrup, 64 oz., $6.78, $0.11/oz
$678current price $6.78$0.11/ozPearl Milling Company Original Syrup, 64 oz.
27154.7249 out of 5 Stars. 2715 reviews4.7249 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Fuel Your Day with Protein-Packed Goodness
Whether you're tackling errands or just need a quick pick-me-up, these Brownie Crisp and Marshmallow Bars are here to keep you going. Each bar delivers 15g of protein to help power your day, all with zero hassle.
Convenient and Delicious
Enjoy a snack that's as easy as it is satisfying. These bars are designed to be Stupidly Tasty™, making them a perfect choice for busy days or when you're on the move.
Specifications
Net Weight: 25.9 ounces
Marshmallow Bar Ingredients: allulose, whey protein isolate, fractionated palm and palm kernel oil, milk protein contentrate, milk protein isolate, glycerin, suagr, chicory root extract, water, cocoa powder, egg white, gelatin, natural flavors, salt, soy lecithin, and stevia leaf extract. Contains egg, milk and soy ingredients. May Contain peanut and tree nuts.
Brownie Crisp Ingredients: milk protein isolate, allulose, corn syrup, glycerin, fractionated palm kernel oil,milk protein concentrate, calcium caseinate, sugar, whey protein isolate, soy protein isolate, fructooligosaccharides, cocoa powder, almond butter, whey protein crisps [whey protein isolate, whey protein concentrate, tapioca starch, cocoa (processed with alkali), calcium carbonate, sunflower lecithin], sunflower oil, natural flavors, tapioca fiber syrup, sunflower lecithin, chocolate liquor, milk, salt, soy lecithin, cocoa butter, annatto extract (color), milk fat, and stevia leaf extract. Contains almond, milk, and soy ingredients. May Contain peanut and other tree nuts.
Member ratings & reviews
Popular products in this category
Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $6.78, $0.21/ea
Sponsored$678current price $6.78$0.21/eaYoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
35214.8029 out of 5 Stars. 3521 reviews4.8029 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs., $6.52, $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
396904.416 out of 5 Stars. 39690 reviews4.416 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk., $9.98, Was $11.98, $0.14/oz
Instant Savings
Now$998current price Now $9.98, Was $11.98$11.98$0.14/oz$2 offEnds Oct 11Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
60484.7632 out of 5 Stars. 6048 reviews4.7632 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk., $13.14, $0.29/oz
Sponsored$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk., $13.98, $0.30/oz
$1398current price $13.98$0.30/ozNabisco Sweet Treats Variety Pack, 60 pk.
54224.7016 out of 5 Stars. 5422 reviews4.7016 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
31474.7477 out of 5 Stars. 3147 reviews4.7477 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk., $7.18, $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59464.6749 out of 5 Stars. 5946 reviews4.6749 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk., $15.42, $1.28/oz
$1542current price $15.42$1.28/ozArcher Original Mini Beef Sticks, 0.5 oz, 24 pk.
44174.4566 out of 5 Stars. 4417 reviews4.4566 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk., $18.48, $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaSunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
35614.7504 out of 5 Stars. 3561 reviews4.7504 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz., $15.98, $0.22/oz
$1598current price $15.98$0.22/ozNestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips, 72 oz.
108554.8057 out of 5 Stars. 10855 reviews4.8057 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk., $13.94, $0.19/oz
$1394current price $13.94$0.19/ozWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.
37444.8109 out of 5 Stars. 3744 reviews4.8109 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk., $15.98, $0.55/oz
$1598current price $15.98$0.55/ozNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk.
18574.8368 out of 5 Stars. 1857 reviews4.8368 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk., $11.92, $0.28/oz
$1192current price $11.92$0.28/ozPillsbury Soft Baked Mini Chocolate Chip Cookies, 1.5 oz., 28 pk.
18614.4535 out of 5 Stars. 1861 reviews4.4535 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk., $15.54, $0.26/oz
$1554current price $15.54$0.26/ozOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk.
29604.6642 out of 5 Stars. 2960 reviews4.6642 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMiss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk., $18.48, $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaMiss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk.
9014.5971 out of 5 Stars. 901 reviews4.5971 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping