Deli

Prices may vary in club and online
Sort by|

Principe Uncured Salami Trio, 12 oz. $7.93

Principe Uncured Salami Trio, 12 oz.
Sponsored
current price $7.93

Principe Uncured Salami Trio, 12 oz.

4.7106 out of 5 stars
4.7106 out of 5 Stars. 919 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Fresh Craving's Mexicali Dip, 24 oz. $7.98 $0.33/oz

Fresh Craving's Mexicali Dip, 24 oz.
Sponsored
current price $7.98
$0.33/oz

Fresh Craving's Mexicali Dip, 24 oz.

4.2083 out of 5 stars
4.2083 out of 5 Stars. 1032 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz. $6.97 $5.07/lb

Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $6.97
$5.07/lb

Member's Mark Uncured Black Forest Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6858 out of 5 stars
4.6858 out of 5 Stars. 9589 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound $14.92 $4.44/lb

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
current price $14.92
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound

4.1041 out of 5 stars
4.1041 out of 5 Stars. 4207 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz. $8.54 $0.39/oz

Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz.
current price $8.54
$0.39/oz

Member's Mark Uncured Hard Salami, Sliced 1 lb. 6 oz.

4.6978 out of 5 stars
4.6978 out of 5 Stars. 3736 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Johnsonville Brats Original Pork Bratwurst Links, 18 ct. $14.98 $0.83/ea

Johnsonville Brats Original Pork Bratwurst Links, 18 ct.
Sponsored
current price $14.98
$0.83/ea

Johnsonville Brats Original Pork Bratwurst Links, 18 ct.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 1003 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Uncured Pepperoni, Sliced, 1 lb. 6 oz. $8.46 $0.38/oz

Member's Mark Uncured Pepperoni, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $8.46
$0.38/oz

Member's Mark Uncured Pepperoni, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6778 out of 5 stars
4.6778 out of 5 Stars. 2629 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark White Queso Dip, 32 oz. $6.97 $0.22/oz

Member's Mark White Queso Dip, 32 oz.
current price $6.97
$0.22/oz

Member's Mark White Queso Dip, 32 oz.

4.4483 out of 5 stars
4.4483 out of 5 Stars. 2168 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Seasoned Angus Roast Beef, Sliced, 1 lb. 6 oz. $14.58 $0.66/oz

Member's Mark Seasoned Angus Roast Beef, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $14.58
$0.66/oz

Member's Mark Seasoned Angus Roast Beef, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.4943 out of 5 stars
4.4943 out of 5 Stars. 5509 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz. $4.54 $0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.
current price $4.54
$0.14/oz

Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.

4.6813 out of 5 stars
4.6813 out of 5 Stars. 3703 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz. $9.72 $0.41/oz

Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz.
current price $9.72
$0.41/oz

Member's Mark Fully Cooked Canadian Bacon, 24 oz.

4.6149 out of 5 stars
4.6149 out of 5 Stars. 1545 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz. $6.73 $0.14/oz

Member's Mark Fresh Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.
current price $6.73
$0.14/oz

Member's Mark Fresh Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.

4.3819 out of 5 stars
4.3819 out of 5 Stars. 1681 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz. $8.92 $0.41/oz

Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz.
current price $8.92
$0.41/oz

Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz.

4.5822 out of 5 stars
4.5822 out of 5 Stars. 6032 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound $14.25 $4.44/lb

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
current price $14.25
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound

4.0171 out of 5 stars
4.0171 out of 5 Stars. 2042 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs. $15.73 $0.79/ea

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.
current price $15.73
$0.79/ea

Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.

4.5692 out of 5 stars
4.5692 out of 5 Stars. 3129 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk. $8.47 $1.41/ea

Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk.
current price $8.47
$1.41/ea

Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk.

4.6794 out of 5 stars
4.6794 out of 5 Stars. 3715 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs. $8.96 $4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.
current price $8.96
$4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.

4.5097 out of 5 stars
4.5097 out of 5 Stars. 8305 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs. $25.17 $0.57/ea

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.
current price $25.17
$0.57/ea

Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.

4.4714 out of 5 stars
4.4714 out of 5 Stars. 4521 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct. $5.58 $0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
current price $5.58
$0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.

4.6635 out of 5 stars
4.6635 out of 5 Stars. 1884 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct. $12.96 $4.32/lb

Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct.
current price $12.96
$4.32/lb

Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct.

4.7672 out of 5 stars
4.7672 out of 5 Stars. 4781 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs. $9.76

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs.
current price $9.76

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs.

4.6397 out of 5 stars
4.6397 out of 5 Stars. 5901 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Honey Roasted Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz. $8.92 $0.41/oz

Member's Mark Honey Roasted Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $8.92
$0.41/oz

Member's Mark Honey Roasted Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6887 out of 5 stars
4.6887 out of 5 Stars. 6101 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk. $9.44 $0.29/oz

Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk.
current price $9.44
$0.29/oz

Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk.

4.7722 out of 5 stars
4.7722 out of 5 Stars. 2748 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct. $7.96 $0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
current price $7.96
$0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.

4.6041 out of 5 stars
4.6041 out of 5 Stars. 8888 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound $8.96 $5.12/lb

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound
current price $8.96
avg. price
$5.12/lb
Final cost by weight

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound

4.5372 out of 5 stars
4.5372 out of 5 Stars. 7867 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Buffalo Chicken Dip, 28 oz. $8.96 $0.32/oz

Member's Mark Buffalo Chicken Dip, 28 oz.
current price $8.96
$0.32/oz

Member's Mark Buffalo Chicken Dip, 28 oz.

4.267 out of 5 stars
4.267 out of 5 Stars. 573 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct. $8.46 $0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
current price $8.46
$0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.

4.5381 out of 5 stars
4.5381 out of 5 Stars. 2650 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound $8.10 $3.24/lb

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
current price $8.10
avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound

4.3895 out of 5 stars
4.3895 out of 5 Stars. 4570 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz. $6.97 $5.07/lb

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $6.97
$5.07/lb

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6168 out of 5 stars
4.6168 out of 5 Stars. 5105 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Spinach Artichoke Dip, 32 oz. $7.28 $0.23/oz

Member's Mark Spinach Artichoke Dip, 32 oz.
current price $7.28
$0.23/oz

Member's Mark Spinach Artichoke Dip, 32 oz.

4.463 out of 5 stars
4.463 out of 5 Stars. 1514 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk. $8.98 $0.14/oz

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.
current price $8.98
$0.14/oz

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.

4.5234 out of 5 stars
4.5234 out of 5 Stars. 7857 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz. $5.64 $0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.
current price $5.64
$0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.

4.5911 out of 5 stars
4.5911 out of 5 Stars. 3451 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound $10.76 $5.38/lb

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound
current price $10.76
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound

4.4398 out of 5 stars
4.4398 out of 5 Stars. 3329 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs. $7.84 $0.52/ea

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs.
current price $7.84
$0.52/ea

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs.

4.4907 out of 5 stars
4.4907 out of 5 Stars. 2851 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound $17.94 $5.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound
current price $17.94
avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound

3.9984 out of 5 stars
3.9984 out of 5 Stars. 6391 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz. $9.64 $7.01/lb

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $9.64
$7.01/lb

Member's Mark Four Peppered Turkey Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6188 out of 5 stars
4.6188 out of 5 Stars. 4140 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll Sushi Tray, 20 pcs. $13.97 $0.70/ea

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll Sushi Tray, 20 pcs.
current price $13.97
$0.70/ea

Member's Mark by FujiSan California Crunch Roll Sushi Tray, 20 pcs.

4.5805 out of 5 stars
4.5805 out of 5 Stars. 1578 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk. $8.54 $0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.
current price $8.54
$0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.

4.2905 out of 5 stars
4.2905 out of 5 Stars. 3649 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound $16.45 $9.14/lb

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound
current price $16.45
avg. price
$9.14/lb
Final cost by weight

Member's Mark Shrimp Tray with Cocktail Sauce, priced per pound

4.324 out of 5 stars
4.324 out of 5 Stars. 1830 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Tempura Shrimp Roll, 10 pcs. $10.47 $1.05/ea

Member's Mark by FujiSan Tempura Shrimp Roll, 10 pcs.
current price $10.47
$1.05/ea

Member's Mark by FujiSan Tempura Shrimp Roll, 10 pcs.

4.3597 out of 5 stars
4.3597 out of 5 Stars. 734 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk. $9.87 $0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
current price $9.87
$0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.

4.2213 out of 5 stars
4.2213 out of 5 Stars. 1256 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan Spicy California Roll, 15 pcs. $7.84 $0.52/ea

Member's Mark by FujiSan Spicy California Roll, 15 pcs.
current price $7.84
$0.52/ea

Member's Mark by FujiSan Spicy California Roll, 15 pcs.

4.5115 out of 5 stars
4.5115 out of 5 Stars. 2946 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz. $7.77 $0.32/oz

Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz.
current price $7.77
$0.32/oz

Member's Mark Pineapple Jalapeno Popper Dip, 24 oz.

4.6113 out of 5 stars
4.6113 out of 5 Stars. 2210 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cucumber Garlic Dill Tzatziki Dip, 24 oz. $6.42 $0.27/oz

Member's Mark Cucumber Garlic Dill Tzatziki Dip, 24 oz.
current price $6.42
$0.27/oz

Member's Mark Cucumber Garlic Dill Tzatziki Dip, 24 oz.

4.3304 out of 5 stars
4.3304 out of 5 Stars. 1492 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound $34.86 $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound
current price $34.86
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound

4.2709 out of 5 stars
4.2709 out of 5 Stars. 3839 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound $37.66 $5.38/lb

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound
current price $37.66
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound

4.3813 out of 5 stars
4.3813 out of 5 Stars. 619 reviews
Out of stock

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs. $11.53 $0.58/ea

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs.
current price $11.53
$0.58/ea

Member's Mark by FujiSan California Combo with Krab Rangoon, 20 pcs.

4.571 out of 5 stars
4.571 out of 5 Stars. 338 reviews
Out of stock

Member's Mark by FujiSan Cucumber Avocado Roll, 15 pcs. $5.74 $0.38/ea

Member's Mark by FujiSan Cucumber Avocado Roll, 15 pcs.
current price $5.74
$0.38/ea

Member's Mark by FujiSan Cucumber Avocado Roll, 15 pcs.

4.5041 out of 5 stars
4.5041 out of 5 Stars. 244 reviews
Out of stock