Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk.
Curbside Pickup

Smart summary
- Diverse Meal Kits: This 6-pack includes three 3.5 oz Uncured Ham & Natural Colby Jack Cheese Cracker Stackers and three 3.2 oz Uncured Oven Roasted Turkey & Natural Colby Jack Cheese Cracker Stackers.
- Wholesome Ingredients: Crafted with Member's Mark Uncured Ham, No Antibiotics Ever Uncured Turkey, Natural Colby Jack Cheese, crunchy crackers, and a sweet Chocolate Chip Cookie treat.
- Nutritional Support: Each serving delivers lean meats, with the Uncured Ham providing 15 grams of protein and the Uncured NAE Turkey 13 grams, and both are a good source of calcium.
- Clean Formulation: Made without artificial preservatives, flavors, or colors, and with no nitrates or nitrites added, ensuring a wholesome choice.
- Convenient Portability: Perfect for on-the-go moments, these easy-to-assemble stackers are suitable for lunchboxes or after-school snacks.
Principe Uncured Salami Trio, 12 oz. $7.93

Principe Uncured Salami Trio, 12 oz.


Members also considered
Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz. $11.28 $3.76/lb
Sponsored$1128current price $11.28$3.76/lbHillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
30914.7845 out of 5 Stars. 3091 reviews4.7845 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen $4.82 $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222534.7306 out of 5 Stars. 22253 reviews4.7306 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct. $10.22
$1022current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
245684.8631 out of 5 Stars. 24568 reviews4.8631 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBall Park Beef Franks, 24 ct. $10.98 $3.91/lb
Sponsored$1098current price $10.98$3.91/lbBall Park Beef Franks, 24 ct.
93054.6869 out of 5 Stars. 9305 reviews4.6869 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk. $5.97 $0.19/oz
$597current price $5.97$0.19/ozMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.
78934.8034 out of 5 Stars. 7893 reviews4.8034 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen $8.22 $4.11/dz
$822current price $8.22$4.11/dzMember's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen
69584.7103 out of 5 Stars. 6958 reviews4.7103 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct. $9.47 $0.20/ea
$947current price $9.47$0.20/eaFrigo Cheese Heads String Cheese 1 oz. pkg., 48 ct.
80494.8412 out of 5 Stars. 8049 reviews4.8412 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct. $9.36 $0.13/ea
$936current price $9.36$0.13/eaKraft Singles American Cheese Slices 3 lbs., 72 ct.
139084.8175 out of 5 Stars. 13908 reviews4.8175 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal. $3.62 $0.03/foz
$362current price $3.62$0.03/fozMember's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
98104.689 out of 5 Stars. 9810 reviews4.689 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPhiladelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk. $6.28 Was $7.28 $1.57/ea
Instant Savings
Now$628current price Now $6.28, Was $7.28$7.28$1.57/ea$1 offEnds Dec 31Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
186974.8858 out of 5 Stars. 18697 reviews4.8858 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal. $3.42 $0.03/foz
$342current price $3.42$0.03/fozMember’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal.
108894.6352 out of 5 Stars. 10889 reviews4.6352 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryCountry Crock Original Spread 5 lbs. $7.82 $0.10/oz
$782current price $7.82$0.10/ozCountry Crock Original Spread 5 lbs.
252904.5115 out of 5 Stars. 25290 reviews4.5115 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk. $5.98 $0.19/oz
$598current price $5.98$0.19/ozMember's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk.
31364.7784 out of 5 Stars. 3136 reviews4.7784 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk. $4.84 $0.05/foz
$484current price $4.84$0.05/fozMember's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk.
53324.7472 out of 5 Stars. 5332 reviews4.7472 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk. $8.83 $0.17/oz
$883current price $8.83$0.17/ozPillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.
54124.6369 out of 5 Stars. 5412 reviews4.6369 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Nutritious, Convenient Lunch Kits — 6 Ready-to-Eat Snack Packs
As a health-conscious parent, you want snacks that are both nutritious and convenient — and Member's Mark Uncured Ham and No Antibiotics Ever Uncured Turkey Lunch Kits deliver just that. This 6-pack includes:
- 3 Uncured Ham & Natural Colby Jack Cheese Cracker Stackers (3.5 oz each)
- 3 Uncured Oven Roasted Turkey & Natural Colby Jack Cheese Cracker Stackers (3.2 oz each)
Each kit is crafted with lean meats — uncured ham and white meat turkey — with no antibiotics ever, paired with Natural Colby Jack Cheese, crunchy crackers, and a sweet Chocolate Chip Cookie treat. All kits are individually packaged and ready to eat.
At Least 13g Protein per Serving with No Artificial Ingredients or Colors
Each kit delivers lean meats with cheese and crackers for a filling, wholesome option at home or on the go.
- Uncured Ham Cracker Stackers: 15g protein per serving
- Uncured Turkey Cracker Stackers: 13g protein per serving
Both kits are a good source of calcium — essential nutrients for growing bodies and active minds. No artificial ingredients or colors, and no nitrates or nitrites added — ensuring a wholesome choice for the whole family.
Easy to Enjoy Anywhere — Lunchbox, Office, or On the Go
Easy to assemble and fun to eat, these stackers are a hit with kids and a win for parents who prioritize clean ingredients and balanced nutrition. Great for school lunchboxes, after-school snacks, office desk lunches, road trips, and picnics. Add them to your back-to-school shopping list and feel confident knowing you're fueling your child with smart, satisfying snacks.
Member’s Mark Made Without Commitment™
This item meets our Member’s Mark Made Without Commitment™: Our Member’s Mark Made Without Commitment makes it easier to know what is not in our products, so members can feel better about what is. We simplify the choice for our members by setting a high brand standard for the products they bring into their homes. This isn’t list a list of ingredients, it’s our commitment to simpler ingredients that reflect our members' values. And we deliver this without compromising taste, performance, or value. This means that this item doesn’t contain the 40+ ingredients on our Made Without Commitment list like High Fructose Corn Syrup, Phthalates, Talc, Certified Synthetic Colors/ FD&C Colors, and Formaldehyde. See the full list of ingredients here: https://www.samsclub.com/cp/members-mark-goals/30001929.
Made With Trusted Member's Mark Favorites
Discover the same quality ingredients featured in this lunch kit:
Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese
Member's Mark Chocolate Chip Cookie Thins
Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast
Member's Mark Uncured Black Forest Ham
Frequently Asked Questions
What's included in the Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit?
Three Uncured Ham & Colby Jack Cheese Cracker Stackers (3.5 oz.) and three Uncured Turkey & Colby Jack Cheese Cracker Stackers (3.2 oz.), each with crackers and a chocolate chip cookie.
How much protein does the Member's Mark Lunch Kit provide per serving?
The Uncured Ham kit provides 15g of protein, while the Uncured Turkey kit provides 13g of protein. Both are a good source of calcium.
Does the Member's Mark Lunch Kit contain artificial ingredients, nitrates, or nitrites?
No. It contains no artificial ingredients or colors and has no nitrates or nitrites added. It also meets the Member's Mark Made Without Commitment™ standard, which excludes more than 40 ingredients.
What allergens does the Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit contain?
Contains egg, soy, milk, and wheat. The crackers may also contain cream, malted barley extract, soy lecithin, sodium acid pyrophosphate, and sodium metabisulfite.
Is the turkey in this lunch kit raised without antibiotics?
Yes. The Uncured Oven Roasted Turkey is labeled "No Antibiotics Ever" (NAE).
Does the Member's Mark Lunch Kit need to be refrigerated?
Yes. Keep refrigerated.
What does "uncured" mean for the ham and turkey in this lunch kit?
No traditional nitrates or nitrites are added. Instead, cultured celery juice and cherry powder are used as natural curing alternatives.
What is Member's Mark Made Without Commitment™?
It is a standard that excludes more than 40 ingredients, including high-fructose corn syrup, phthalates, talc, certified synthetic colors and FD&C colors, and formaldehyde.
Is the Member's Mark Lunch Kit a good option for kids?
Yes. It includes lean meats, natural cheese, crackers, and a cookie in a convenient grab-and-go pack that is easy for kids to assemble and eat.
Specifications
- Storage: Keep refrigerated
- Net Weight: 20 oz. (6-pack: three 3.5 oz. kits and three 3.2 oz. kits)
- Protein per Serving: Ham kit: 15g; Turkey kit: 13g
- Contains: Egg, soy, milk, wheat
- Uncured Ham & Cheese Ingredients: Cooked uncured ham up to 20% added solution (pork, pork broth, contains 2% or less of: sugar, salt, vinegar, sodium phosphates, cultured celery juice, sea salt, cherry powder), Colby Jack cheese (cultured pasteurized milk, salt, enzymes, color added), crackers (enriched flour [wheat flour, niacin, reduced iron, thiamine mononitrate (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), folic acid], canola oil, high oleic canola oil and/or sunflower oil with rosemary extract and ascorbic acid, sugar, contains 2% or less of salt, corn syrup, baking soda, monocalcium phosphate; may contain: cream, malted barley extract, enzymes, soy lecithin, sodium acid pyrophosphate, sodium metabisulfite, natural flavor), cookies (wheat flour, sugar, chocolate chips [sugar, unsweetened chocolate, cocoa butter, dextrose, soy lecithin, natural vanilla flavor], palm oil and palm oil fractions, eggs, contains 2% or less of the following: sugarcane molasses, salt, baking soda, natural flavor, soy lecithin).
- Oven Roasted Uncured Turkey Breast & Cheese Ingredients: Oven roasted uncured turkey breast (turkey breast, ground turkey breast, water, contains 2% or less of: vinegar, sugar, salt, sodium phosphates, sea salt, cultured celery juice, cherry powder), Colby Jack cheese (cultured pasteurized milk, salt, enzymes, color added), crackers (enriched flour [wheat flour, niacin, reduced iron, thiamine mononitrate (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), folic acid], canola oil, high oleic canola oil and/or sunflower oil with rosemary extract and ascorbic acid, sugar, contains 2% or less of salt, corn syrup, baking soda, monocalcium phosphate; may contain: cream, malted barley extract, enzymes, soy lecithin, sodium acid pyrophosphate, sodium metabisulfite, natural flavor), cookies (wheat flour, sugar, chocolate chips [sugar, unsweetened chocolate, cocoa butter, dextrose, soy lecithin, natural vanilla flavor], palm oil and palm oil fractions, eggs, contains 2% or less of the following: sugarcane molasses, salt, baking soda, natural flavor, soy lecithin).
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 385 reviews
Verified Purchase
Cheap cheaper and better than competitors
Even better than lunchables! Cheaper too
Verified Purchase
Taste better Then the Name Brand
I purchased these to try and I am happy to say that they taste better than the brand name. The crackers were crunchy and the mini cookies held up well while in the fridge. They are good for a lunch or a snack. I went and bought another pack of these because I thought they were a good price as well.
Verified Purchase
The perfect weekend outing snack.
I love these easy to go lunch or snack to pack for work or a weekend outdoor outing. Quick, tasty and easy cleanup.
Items you may like
Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.) $7.28 $0.30/oz
Sponsored$728current price $7.28$0.30/ozAthenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)
42784.8333 out of 5 Stars. 4278 reviews4.8333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound $10.84 $2.97/lb
$1084current price $10.84avg. price$2.97/lbFinal cost by weightMember's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound
3114.5 out of 5 Stars. 311 reviews4.5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark All Natural Oven Roasted Turkey Breast, Fully Cooked, Refrigerated, Price per Pound $22.71 $4.78/lb
$2271current price $22.71avg. price$4.78/lbFinal cost by weightMember's Mark All Natural Oven Roasted Turkey Breast, Fully Cooked, Refrigerated, Price per Pound
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryLibby's Corned Beef, 12 oz., 3 pk. $11.48 Was $12.48 $5.10/lb
Instant Savings
SponsoredNow$1148current price Now $11.48, Was $12.48$12.48$5.10/lb$1 offEnds Nov 23Libby's Corned Beef, 12 oz., 3 pk.
15224.6288 out of 5 Stars. 1522 reviews4.6288 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for ShippingShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528464.606 out of 5 Stars. 52846 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397404.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
315054.4708 out of 5 Stars. 31505 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll $20.93 $0.02/sft
$2093current price $20.93$0.02/sftMember's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
1547784.8586 out of 5 Stars. 154778 reviews4.8586 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Light String Cheese 36 ct. $7.27 $0.20/ea
$727current price $7.27$0.20/eaMember's Mark Light String Cheese 36 ct.
67094.59 out of 5 Stars. 6709 reviews4.59 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAssorted Cookie Tray, 84 ct. $19.93 $0.24/ea
$1993current price $19.93$0.24/eaAssorted Cookie Tray, 84 ct.
82044.6933 out of 5 Stars. 8204 reviews4.6933 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound $14.92 $4.44/lb
$1492current price $14.92avg. price$4.44/lbFinal cost by weightMember's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
42084.1043 out of 5 Stars. 4208 reviews4.1043 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct. $7.96 $0.12/oz
$796current price $7.96$0.12/ozMember's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
88954.6043 out of 5 Stars. 8895 reviews4.6043 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound $8.96 $5.12/lb
$896current price $8.96avg. price$5.12/lbFinal cost by weightMember's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound
78764.5375 out of 5 Stars. 7876 reviews4.5375 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPace Chunky Salsa, Medium, 38 oz., 2 ct. $7.48 $0.10/oz
$748current price $7.48$0.10/ozPace Chunky Salsa, Medium, 38 oz., 2 ct.
35884.7489 out of 5 Stars. 3588 reviews4.7489 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct. $10.98 $0.92/ea
$1098current price $10.98$0.92/eaOH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct.
10874.6937 out of 5 Stars. 1087 reviews4.6937 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery