Member's Mark Prepared Meals & Sides

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound, $12.94, $9.24/lb

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound
current price $12.94
avg. price
$9.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Italian Herb Grilled Chicken Breasts, priced per pound

4.396 out of 5 stars
4.396 out of 5 Stars. 6406 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound, $15.84, $3.96/lb

Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound
current price $15.84
avg. price
$3.96/lb
Final cost by weight

Member's Mark Gourmet Twice-Baked Potatoes, priced per pound

4.3322 out of 5 stars
4.3322 out of 5 Stars. 1722 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs., $8.96, $4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.
current price $8.96
$4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.

4.5095 out of 5 stars
4.5095 out of 5 Stars. 8302 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs., $9.76

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs.
current price $9.76

Member's Mark Cranberry Pecan Chicken Salad, 2 lbs.

4.6397 out of 5 stars
4.6397 out of 5 Stars. 5901 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct., $7.96, $0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
current price $7.96
$0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.

4.6039 out of 5 stars
4.6039 out of 5 Stars. 8885 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.), $9.53, Was $10.53, $0.20/oz

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)
current price Now $9.53, Was $10.53
$0.20/oz
$1 off

Member's Mark Five Cheese Tortellini (24 oz., 2 pk.)

4.6603 out of 5 stars
4.6603 out of 5 Stars. 2826 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.

4.4673 out of 5 stars
4.4673 out of 5 Stars. 2955 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound, $8.96, $5.12/lb

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound
current price $8.96
avg. price
$5.12/lb
Final cost by weight

Member's Mark Mediterranean Kale Pasta Salad, priced per pound

4.5372 out of 5 stars
4.5372 out of 5 Stars. 7860 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.12, $3.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.12
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2 out of 5 stars
4.2 out of 5 Stars. 4875 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound, $14.33, $3.98/lb

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound
current price $14.33
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound

4.2682 out of 5 stars
4.2682 out of 5 Stars. 5168 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound, $8.10, $3.24/lb

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
current price $8.10
avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound

4.3903 out of 5 stars
4.3903 out of 5 Stars. 4566 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.

4.6632 out of 5 stars
4.6632 out of 5 Stars. 2856 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk., $8.98, $0.14/oz

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.
current price $8.98
$0.14/oz

Member's Mark Broccoli Cheddar Soup, 32 oz., 2 pk.

4.524 out of 5 stars
4.524 out of 5 Stars. 7851 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound, $17.94, $5.98/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound
current price $17.94
avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Rotisserie Chicken Salad, priced per pound

3.9984 out of 5 stars
3.9984 out of 5 Stars. 6391 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk., $13.36, $0.56/oz

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk.
current price $13.36
$0.56/oz

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk.

4.5439 out of 5 stars
4.5439 out of 5 Stars. 2300 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound, $16.44, $5.48/lb

Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound
current price $16.44
avg. price
$5.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Taco Kit, priced per pound

4.3813 out of 5 stars
4.3813 out of 5 Stars. 3318 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound, $17.18, $4.98/lb

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound
current price $17.18
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Stuffed Peppers, priced per pound

4.4365 out of 5 stars
4.4365 out of 5 Stars. 2786 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk., $8.54, $0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.
current price $8.54
$0.13/oz

Member's Mark Loaded Baked Potato Soup, 32 oz., 2 pk.

4.2903 out of 5 stars
4.2903 out of 5 Stars. 3648 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pulled Pork, 2 lbs., $10.98, $5.49/lb

Member's Mark Pulled Pork, 2 lbs.
current price $10.98
$5.49/lb

Member's Mark Pulled Pork, 2 lbs.

4.0237 out of 5 stars
4.0237 out of 5 Stars. 3331 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Indian Butter Chicken 32 oz., $14.93, $0.47/oz

Member's Mark Indian Butter Chicken 32 oz.
current price $14.93
$0.47/oz

Member's Mark Indian Butter Chicken 32 oz.

4.5032 out of 5 stars
4.5032 out of 5 Stars. 3392 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz., $9.98, $0.25/oz

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.
current price $9.98
$0.25/oz

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.

4.3335 out of 5 stars
4.3335 out of 5 Stars. 2717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound, $11.94, $3.98/lb

Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound
current price $11.94
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Cheese Manicotti, priced per pound

4.3684 out of 5 stars
4.3684 out of 5 Stars. 3276 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk., $9.87, $0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
current price $9.87
$0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.

4.2213 out of 5 stars
4.2213 out of 5 Stars. 1256 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs., $11.48, $5.74/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.
current price $11.48
$5.74/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.

4.6765 out of 5 stars
4.6765 out of 5 Stars. 5304 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound, $15.17, $4.74/lb

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound
current price $15.17
avg. price
$4.74/lb
Final cost by weight

Member's Mark Hatch Chile and Chicken Enchiladas, priced per pound

4.2394 out of 5 stars
4.2394 out of 5 Stars. 3174 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Southwest Chopped Salad Kit, 12 oz., $2.94, $0.24/oz

Member's Mark Southwest Chopped Salad Kit, 12 oz.
current price $2.94
$0.24/oz

Member's Mark Southwest Chopped Salad Kit, 12 oz.

4.6164 out of 5 stars
4.6164 out of 5 Stars. 7769 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound, $24.95, $9.98/lb

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound
current price $24.95
avg. price
$9.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound

4.5451 out of 5 stars
4.5451 out of 5 Stars. 5263 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs., $6.98, $2.33/lb

Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs.
current price $6.98
$2.33/lb

Member's Mark Loaded Potato Salad, 3 lbs.

4.3784 out of 5 stars
4.3784 out of 5 Stars. 6649 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz., $9.44, $0.24/oz

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.
current price $9.44
$0.24/oz

Member's Mark BBQ Baked Beans With Brisket 40 oz.

4.7323 out of 5 stars
4.7323 out of 5 Stars. 5554 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz., $9.57, $6.96/lb

Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $9.57
$6.96/lb

Member's Mark No Antibiotics Ever Rotisserie Seasoned Chicken Breast, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.5889 out of 5 stars
4.5889 out of 5 Stars. 3761 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct., $10.27

Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.
current price $10.27

Members Mark Italian Style Small Plate, 4 ct.

4.4765 out of 5 stars
4.4765 out of 5 Stars. 1276 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk., $9.86, $0.15/oz

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.
current price $9.86
$0.15/oz

Member's Mark Tomato Basil Soup 32 oz. tubs, 2 pk.

4.5114 out of 5 stars
4.5114 out of 5 Stars. 1887 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cobb Salad with Grilled Chicken and Avocado Ranch, priced per pound, $10.88, $5.28/lb

Member's Mark Cobb Salad with Grilled Chicken and Avocado Ranch, priced per pound
current price $10.88
avg. price
$5.28/lb
Final cost by weight

Member's Mark Cobb Salad with Grilled Chicken and Avocado Ranch, priced per pound

4.4785 out of 5 stars
4.4785 out of 5 Stars. 1486 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk., $10.48, Was $11.48, $0.22/oz

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.
current price Now $10.48, Was $11.48
$0.22/oz
$1 off

Member's Mark Lobster Bisque 2 pk.

4.3024 out of 5 stars
4.3024 out of 5 Stars. 1488 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound, $8.83, $5.85/lb

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound
current price $8.83
avg. price
$5.85/lb
Final cost by weight

Member's Mark Broccoli Salad with Smoked Bacon, priced per pound

4.4431 out of 5 stars
4.4431 out of 5 Stars. 4130 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Caesar Salad, priced per pound, $10.30, $4.48/lb

Member's Mark Caesar Salad, priced per pound
current price $10.30
avg. price
$4.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Caesar Salad, priced per pound

4.2117 out of 5 stars
4.2117 out of 5 Stars. 992 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk., $10.47, Was $11.48, $0.22/oz

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.
current price Now $10.47, Was $11.48
$0.22/oz
$1.01 off

Member's Mark Shrimp and Corn Chowder, 24 oz., 2 pk.

4.5836 out of 5 stars
4.5836 out of 5 Stars. 3321 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk., $9.86, $0.21/oz

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.
current price $9.86
$0.21/oz

Member's Mark Maple Chipotle Squash Soup, 48 oz.,. 2 pk.

3.1146 out of 5 stars
3.1146 out of 5 Stars. 96 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz., $14.46

Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz.
current price $14.46

Member's Mark Hatch Chile & Pepper Jack Cheese Chicken Burgers, 10 Count, 40 oz.

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 68 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated, $14.87

Member's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated
current price $14.87

Member's Mark Tikka Masala Chicken, 32oz, Refrigerated

Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chicken Shawarma Kit, 37 oz., $15.82, $0.43/oz

Member's Mark Chicken Shawarma Kit, 37 oz.
current price $15.82
$0.43/oz

Member's Mark Chicken Shawarma Kit, 37 oz.

4.6877 out of 5 stars
4.6877 out of 5 Stars. 3353 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk., $11.87, $0.25/oz

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk.
current price $11.87
$0.25/oz

Member's Mark Lasagna Soup with Beef & Pork, 48 oz., 2 pk.

Out of stock