Holiday Meals

Prices may vary in club and online
Sort by|

Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs. $14.98 $4.28/lb

Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.
Sponsored
current price $14.98
$4.28/lb

Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.

4.5139 out of 5 stars
4.5139 out of 5 Stars. 7809 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk. $9.98 $0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.

4.6714 out of 5 stars
4.6714 out of 5 Stars. 7079 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound $10.84 $2.97/lb

Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound
current price $10.84
avg. price
$2.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 311 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal. $3.62 $0.03/foz

Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
current price $3.62
$0.03/foz

Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.

4.689 out of 5 stars
4.689 out of 5 Stars. 9810 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk. $6.94 $0.07/foz

Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk.
current price $6.94
$0.07/foz

Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk.

4.7797 out of 5 stars
4.7797 out of 5 Stars. 10948 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz. $17.88 $0.41/oz

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.
Sponsored
current price $17.88
$0.41/oz

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.

4.7764 out of 5 stars
4.7764 out of 5 Stars. 21345 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz. $8.98 $0.45/oz

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz.
current price $8.98
$0.45/oz

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz.

4.6967 out of 5 stars
4.6967 out of 5 Stars. 13414 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz. $12.28 $0.38/oz

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.
current price $12.28
$0.38/oz

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.

4.8046 out of 5 stars
4.8046 out of 5 Stars. 6970 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound $14.92 $4.44/lb

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
current price $14.92
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound

4.1043 out of 5 stars
4.1043 out of 5 Stars. 4208 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct. $12.86 Was $13.86 $3.38/lb

Instant Savings
Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.
Sponsored
current price Now $12.86, Was $13.86
$3.38/lb
$1 off
Ends Oct 15

Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.

4.6918 out of 5 stars
4.6918 out of 5 Stars. 4942 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Seasoned French Fries, Frozen, 64 oz. $5.97 $0.09/oz

Member's Mark Seasoned French Fries, Frozen, 64 oz.
current price $5.97
$0.09/oz

Member's Mark Seasoned French Fries, Frozen, 64 oz.

4.7751 out of 5 stars
4.7751 out of 5 Stars. 2383 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cinnamon French Toast Sticks, Frozen, 48 oz. $8.48 $0.18/oz

Member's Mark Cinnamon French Toast Sticks, Frozen, 48 oz.
current price $8.48
$0.18/oz

Member's Mark Cinnamon French Toast Sticks, Frozen, 48 oz.

4.7399 out of 5 stars
4.7399 out of 5 Stars. 4686 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound $9.60 $2.98/lb

Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound
current price $9.60
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound

4.72 out of 5 stars
4.72 out of 5 Stars. 6571 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Parmesan Encrusted Tilapia, Frozen, 2.5 lbs. $13.96 $5.58/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Parmesan Encrusted Tilapia, Frozen, 2.5 lbs.
current price $13.96
$5.58/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Parmesan Encrusted Tilapia, Frozen, 2.5 lbs.

4.7724 out of 5 stars
4.7724 out of 5 Stars. 4236 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound $33.73 $29.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound
current price $33.73
avg. price
$29.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound

4.2716 out of 5 stars
4.2716 out of 5 Stars. 696 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal. $3.42 $0.03/foz

Member’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal.
current price $3.42
$0.03/foz

Member’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal.

4.6352 out of 5 stars
4.6352 out of 5 Stars. 10889 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $11.29 $0.45/foz

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
current price $11.29
$0.45/foz

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml

4.6094 out of 5 stars
4.6094 out of 5 Stars. 1270 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound $14.25 $4.44/lb

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
current price $14.25
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound

4.0176 out of 5 stars
4.0176 out of 5 Stars. 2043 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz. $10.98 $0.15/oz

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
current price $10.98
$0.15/oz

Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.

4.5598 out of 5 stars
4.5598 out of 5 Stars. 5104 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz. $7.78 $0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.
current price $7.78
$0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.

4.7516 out of 5 stars
4.7516 out of 5 Stars. 9339 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz. $10.83 $0.18/foz

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz.
current price $10.83
$0.18/foz

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz.

4.761 out of 5 stars
4.761 out of 5 Stars. 10330 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound $32.00 $11.47/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $32.00
avg. price
$11.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.6202 out of 5 stars
4.6202 out of 5 Stars. 5729 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct. $7.96 $0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
current price $7.96
$0.12/oz

Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.

4.6043 out of 5 stars
4.6043 out of 5 Stars. 8895 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk. $11.76 $2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.

4.465 out of 5 stars
4.465 out of 5 Stars. 2961 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct. $9.62 $1.20/ea

Member's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct.
current price $9.62
$1.20/ea

Member's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct.

3.5751 out of 5 stars
3.5751 out of 5 Stars. 826 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin, Vacuum Pack, priced per pound $21.68 $2.48/lb

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin, Vacuum Pack, priced per pound
current price $21.68
avg. price
$2.48/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin, Vacuum Pack, priced per pound

4.8089 out of 5 stars
4.8089 out of 5 Stars. 3464 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct. $8.46 $0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
current price $8.46
$0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.

4.539 out of 5 stars
4.539 out of 5 Stars. 2655 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pasture Raised Grade A Large Brown Eggs, 1.5 dozen $6.37 $4.25/dz

Member's Mark Pasture Raised Grade A Large Brown Eggs, 1.5 dozen
current price $6.37
$4.25/dz

Member's Mark Pasture Raised Grade A Large Brown Eggs, 1.5 dozen

4.7672 out of 5 stars
4.7672 out of 5 Stars. 12167 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound $8.10 $3.24/lb

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
current price $8.10
avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound

4.3889 out of 5 stars
4.3889 out of 5 Stars. 4577 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Bone In Pork Boston Butt, Vacuum Pack, priced per pound $22.30 $2.48/lb

Member's Mark Bone In Pork Boston Butt, Vacuum Pack, priced per pound
current price $22.30
avg. price
$2.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Bone In Pork Boston Butt, Vacuum Pack, priced per pound

4.7174 out of 5 stars
4.7174 out of 5 Stars. 2902 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Birthday Cake and Cookies and Cream Cake Pops, 14 ct. $18.98 $1.36/ea

Member's Mark Birthday Cake and Cookies and Cream Cake Pops, 14 ct.
current price $18.98
$1.36/ea

Member's Mark Birthday Cake and Cookies and Cream Cake Pops, 14 ct.

4.5595 out of 5 stars
4.5595 out of 5 Stars. 454 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Southern Style Waffle Fries, Frozen, 4 lbs. $6.98 $1.75/lb

Member's Mark Southern Style Waffle Fries, Frozen, 4 lbs.
current price $6.98
$1.75/lb

Member's Mark Southern Style Waffle Fries, Frozen, 4 lbs.

4.5626 out of 5 stars
4.5626 out of 5 Stars. 4241 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs. $15.94 Was $17.94 $10.63/lb

Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs.
current price Now $15.94, Was $17.94
$10.63/lb
$2 off

Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs.

4.1588 out of 5 stars
4.1588 out of 5 Stars. 3508 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound $10.76 $5.38/lb

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound
current price $10.76
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound

4.4365 out of 5 stars
4.4365 out of 5 Stars. 3338 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs. $17.97 $5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.
current price $17.97
$5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.

4.6514 out of 5 stars
4.6514 out of 5 Stars. 4228 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct. $3.98 $0.17/ea

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.
current price $3.98
$0.17/ea

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.

4.5948 out of 5 stars
4.5948 out of 5 Stars. 5197 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza $8.98 $1.12/ea

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
current price $8.98
$1.12/ea

Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza

3.8415 out of 5 stars
3.8415 out of 5 Stars. 1716 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Brightened My Day Vase Arrangement, 24 stems $39.57 $1.65/ea

Member's Mark Brightened My Day Vase Arrangement, 24 stems
current price $39.57
$1.65/ea

Member's Mark Brightened My Day Vase Arrangement, 24 stems

4.1512 out of 5 stars
4.1512 out of 5 Stars. 1012 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound $33.91 $10.87/lb

Instant Savings
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
current price $33.91
avg. price
$10.87/lb
Final cost by weight
$2 off per package
Ends Oct 25

Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound

4.5744 out of 5 stars
4.5744 out of 5 Stars. 3219 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct. $3.82 $0.64/ea

Member's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct.
current price $3.82
$0.64/ea

Member's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct.

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 492 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Seasoned Croutons, 32 oz. $7.48 $0.23/oz

Member's Mark Seasoned Croutons, 32 oz.
current price $7.48
$0.23/oz

Member's Mark Seasoned Croutons, 32 oz.

4.7841 out of 5 stars
4.7841 out of 5 Stars. 579 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz. $9.48 $0.46/oz

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz.
current price $9.48
$0.46/oz

Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz.

4.7201 out of 5 stars
4.7201 out of 5 Stars. 343 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 4" Assorted Mini Pies, 6 ct. $10.74 $1.79/ea

Member's Mark 4" Assorted Mini Pies, 6 ct.
current price $10.74
$1.79/ea

Member's Mark 4" Assorted Mini Pies, 6 ct.

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 350 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 85/15 Organic Grass Fed Ground Beef, priced per pound $21.06 $6.58/lb

Member's Mark 85/15 Organic Grass Fed Ground Beef, priced per pound
current price $21.06
avg. price
$6.58/lb
Final cost by weight

Member's Mark 85/15 Organic Grass Fed Ground Beef, priced per pound

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 1903 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz. $9.98 $0.25/oz

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.
current price $9.98
$0.25/oz

Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.

4.3335 out of 5 stars
4.3335 out of 5 Stars. 2717 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk. $9.87 $0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
current price $9.87
$0.21/oz

Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.

4.2213 out of 5 stars
4.2213 out of 5 Stars. 1256 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz. $6.56 $0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
current price $6.56
$0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.

4.7793 out of 5 stars
4.7793 out of 5 Stars. 8488 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound $17.49 $9.88/lb

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound
current price $17.49
avg. price
$9.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound

4.7025 out of 5 stars
4.7025 out of 5 Stars. 2763 reviews
Out of stock

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound $37.66 $5.38/lb

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound
current price $37.66
avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound

4.3758 out of 5 stars
4.3758 out of 5 Stars. 620 reviews
Out of stock

About Holiday Meals

01.17.21 LEGATO