Holiday Meals

Prices may vary in club and online
Sort by|

Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs. $14.98 $4.28/lb

Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.
Sponsored
current price $14.98
$4.28/lb

Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.

4.5139 out of 5 stars
4.5139 out of 5 Stars. 7809 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs. $16.98 $5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.
Sponsored
current price $16.98
$5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.

4.1559 out of 5 stars
4.1559 out of 5 Stars. 3984 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz. $13.98 $0.70/oz

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz.
current price $13.98
$0.70/oz

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz.

4.6541 out of 5 stars
4.6541 out of 5 Stars. 1538 reviews
Available for Shipping

Nutella Hazelnut Spread with Cocoa, 26.5 oz., 2 pk. $12.78 $0.24/oz

Nutella Hazelnut Spread with Cocoa, 26.5 oz., 2 pk.
current price $12.78
$0.24/oz

Nutella Hazelnut Spread with Cocoa, 26.5 oz., 2 pk.

4.6897 out of 5 stars
4.6897 out of 5 Stars. 36820 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml $14.99 $0.59/foz

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml
current price $14.99
$0.59/foz

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml

4.7953 out of 5 stars
4.7953 out of 5 Stars. 464 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk. $9.98 $0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.

4.6714 out of 5 stars
4.6714 out of 5 Stars. 7079 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Taylor Farms Brussels Sprouts 2 lbs. $4.92 $2.46/lb

Taylor Farms Brussels Sprouts 2 lbs.
current price $4.92
$2.46/lb

Taylor Farms Brussels Sprouts 2 lbs.

4.5449 out of 5 stars
4.5449 out of 5 Stars. 3404 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Moet & Chandon Imperial Brut Champagne Wine, 750 ml $59.99 $2.37/foz

Moet & Chandon Imperial Brut Champagne Wine, 750 ml
current price $59.99
$2.37/foz

Moet & Chandon Imperial Brut Champagne Wine, 750 ml

4.8607 out of 5 stars
4.8607 out of 5 Stars. 122 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Tyson Mega Dino Nuggets, Frozen, 5 lbs. $14.47 $2.89/lb

Tyson Mega Dino Nuggets, Frozen, 5 lbs.
current price $14.47
$2.89/lb

Tyson Mega Dino Nuggets, Frozen, 5 lbs.

4.7383 out of 5 stars
4.7383 out of 5 Stars. 4207 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz. $17.88 $0.41/oz

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.
Sponsored
current price $17.88
$0.41/oz

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.

4.7764 out of 5 stars
4.7764 out of 5 Stars. 21345 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Riunite Lambrusco, 1.5 L $10.99 $0.22/foz

Riunite Lambrusco, 1.5 L
current price $10.99
$0.22/foz

Riunite Lambrusco, 1.5 L

4.7147 out of 5 stars
4.7147 out of 5 Stars. 722 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Kinder's Roasted Turkey Bone Broth Gravy Mix, 4 oz. $5.98 $1.50/ea

Kinder's Roasted Turkey Bone Broth Gravy Mix, 4 oz.
current price $5.98
$1.50/ea

Kinder's Roasted Turkey Bone Broth Gravy Mix, 4 oz.

4.0236 out of 5 stars
4.0236 out of 5 Stars. 212 reviews
Available for Shipping

ArcticFish Farm Raised Smoke Roasted Salmon Bites, 16 oz. $18.24 $1.14/oz

ArcticFish Farm Raised Smoke Roasted Salmon Bites, 16 oz.
current price $18.24
$1.14/oz

ArcticFish Farm Raised Smoke Roasted Salmon Bites, 16 oz.

4.1673 out of 5 stars
4.1673 out of 5 Stars. 1966 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pearl Milling Company Original Complete Pancake Mix, 10 lb., 2 pk. $11.48 $1.15/lb

Pearl Milling Company Original Complete Pancake Mix, 10 lb., 2 pk.
current price $11.48
$1.15/lb

Pearl Milling Company Original Complete Pancake Mix, 10 lb., 2 pk.

4.5464 out of 5 stars
4.5464 out of 5 Stars. 183 reviews
Available for Shipping

Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz. $13.48 $1.12/oz

Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz.
current price $13.48
$1.12/oz

Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz.

4.6395 out of 5 stars
4.6395 out of 5 Stars. 1814 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Asparagus, 2 lbs. $10.25 $5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.
current price $10.25
$5.12/lb

Asparagus, 2 lbs.

4.4634 out of 5 stars
4.4634 out of 5 Stars. 8023 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Cook's California Champagne Brut White Sparkling Wine, 1.5 L $15.99 $0.32/foz

Cook's California Champagne Brut White Sparkling Wine, 1.5 L
current price $15.99
$0.32/foz

Cook's California Champagne Brut White Sparkling Wine, 1.5 L

4.6404 out of 5 stars
4.6404 out of 5 Stars. 712 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Eggo Homestyle Waffles, Frozen Breakfast, 72 ct. $11.87 $0.16/ea

Eggo Homestyle Waffles, Frozen Breakfast, 72 ct.
current price $11.87
$0.16/ea

Eggo Homestyle Waffles, Frozen Breakfast, 72 ct.

4.3395 out of 5 stars
4.3395 out of 5 Stars. 1131 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct. $19.93 $0.33/ea

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.
current price $19.93
$0.33/ea

Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.

4.3379 out of 5 stars
4.3379 out of 5 Stars. 1894 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Trimbach Pinot Blanc Wine, 750 ml $25.49 $1.01/foz

Trimbach Pinot Blanc Wine, 750 ml
current price $25.49
$1.01/foz

Trimbach Pinot Blanc Wine, 750 ml

4.3636 out of 5 stars
4.3636 out of 5 Stars. 22 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Garrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 20 oz. $6.98 Was $7.98 $0.35/oz

Instant Savings
Garrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 20 oz.
current price Now $6.98, Was $7.98
$0.35/oz
$1 off
Ends Oct 05

Garrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 20 oz.

4.3599 out of 5 stars
4.3599 out of 5 Stars. 2192 reviews
Available for Shipping

Veuve Clicquot Brut Yellow Label Champagne Wine, 750 ml $74.99 $2.96/foz

Veuve Clicquot Brut Yellow Label Champagne Wine, 750 ml
current price $74.99
$2.96/foz

Veuve Clicquot Brut Yellow Label Champagne Wine, 750 ml

4.8947 out of 5 stars
4.8947 out of 5 Stars. 76 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

La Terra Fina Quiche Variety Pack 2 ct. $15.83 $0.34/oz

La Terra Fina Quiche Variety Pack 2 ct.
current price $15.83
$0.34/oz

La Terra Fina Quiche Variety Pack 2 ct.

4.1285 out of 5 stars
4.1285 out of 5 Stars. 2404 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

French's Original Crispy Fried Onions, 26.5 oz. $8.98 $0.34/oz

French's Original Crispy Fried Onions, 26.5 oz.
current price $8.98
$0.34/oz

French's Original Crispy Fried Onions, 26.5 oz.

4.7965 out of 5 stars
4.7965 out of 5 Stars. 4241 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Korbel Brut California Champagne, 750 ml $14.99 $0.59/foz

Korbel Brut California Champagne, 750 ml
current price $14.99
$0.59/foz

Korbel Brut California Champagne, 750 ml

4.6583 out of 5 stars
4.6583 out of 5 Stars. 319 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Welch's Sparkling Juice Cocktail Variety Pack 750 ml, 4 pk. $11.98 $3.00/ea

Welch's Sparkling Juice Cocktail Variety Pack 750 ml, 4 pk.
current price $11.98
$3.00/ea

Welch's Sparkling Juice Cocktail Variety Pack 750 ml, 4 pk.

4.8101 out of 5 stars
4.8101 out of 5 Stars. 1190 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Community Coffee Ground Coffee & Chicory, 40 oz. $19.98 Was $21.48 $0.50/oz

Instant Savings
Community Coffee Ground Coffee & Chicory, 40 oz.
current price Now $19.98, Was $21.48
$0.50/oz
$1.50 off
Ends Oct 22

Community Coffee Ground Coffee & Chicory, 40 oz.

4.9339 out of 5 stars
4.9339 out of 5 Stars. 514 reviews
Available for Shipping

La Marca Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $18.99 $0.75/foz

La Marca Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
current price $18.99
$0.75/foz

La Marca Prosecco Sparkling Wine, 750 ml

4.7951 out of 5 stars
4.7951 out of 5 Stars. 971 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Mike's Hot Honey, 24 oz. $14.98 $0.62/oz

Mike's Hot Honey, 24 oz.
current price $14.98
$0.62/oz

Mike's Hot Honey, 24 oz.

4.4697 out of 5 stars
4.4697 out of 5 Stars. 132 reviews
Available for Shipping

Saratoga Sparkling Spring Water 28 fl. oz., 12 pk. Plastic Bottles $16.48 $0.05/foz

Saratoga Sparkling Spring Water 28 fl. oz., 12 pk. Plastic Bottles
current price $16.48
$0.05/foz

Saratoga Sparkling Spring Water 28 fl. oz., 12 pk. Plastic Bottles

4.1391 out of 5 stars
4.1391 out of 5 Stars. 115 reviews
Available for Shipping

McCafe Dark Roast K-Cup Coffee Pods, French Roast, 94 ct. $47.98 $0.51/ea

McCafe Dark Roast K-Cup Coffee Pods, French Roast, 94 ct.
current price $47.98
$0.51/ea

McCafe Dark Roast K-Cup Coffee Pods, French Roast, 94 ct.

4.7388 out of 5 stars
4.7388 out of 5 Stars. 1118 reviews
Available for Shipping

Saratoga Still Spring Water, 28 fl. oz., 12 pk. Plastic Bottles $16.48 $0.05/foz

Saratoga Still Spring Water, 28 fl. oz., 12 pk. Plastic Bottles
current price $16.48
$0.05/foz

Saratoga Still Spring Water, 28 fl. oz., 12 pk. Plastic Bottles

4.4333 out of 5 stars
4.4333 out of 5 Stars. 60 reviews
Available for Shipping

Rutherford Hill AJT Collection Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml $61.89 $2.44/foz

Rutherford Hill AJT Collection Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $61.89
$2.44/foz

Rutherford Hill AJT Collection Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

4.7143 out of 5 stars
4.7143 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Pickup

Crown Maple Organic Maple Syrup, 25 fl oz. $19.23 $0.77/foz

Crown Maple Organic Maple Syrup, 25 fl oz.
current price $19.23
$0.77/foz

Crown Maple Organic Maple Syrup, 25 fl oz.

4.7097 out of 5 stars
4.7097 out of 5 Stars. 155 reviews
Available for Shipping

Crown Maple Bourbon Barrel Aged Organic Maple Syrup, 25 fl. oz. $25.00 $1.00/oz

Crown Maple Bourbon Barrel Aged Organic Maple Syrup, 25 fl. oz.
current price $25.00
$1.00/oz

Crown Maple Bourbon Barrel Aged Organic Maple Syrup, 25 fl. oz.

4.749 out of 5 stars
4.749 out of 5 Stars. 259 reviews
Available for Shipping

VitaCup Medium-Dark Roast Single Serve Coffee Cups, Slim Blend 60 ct. $44.28 $0.74/ea

VitaCup Medium-Dark Roast Single Serve Coffee Cups, Slim Blend 60 ct.
current price $44.28
$0.74/ea

VitaCup Medium-Dark Roast Single Serve Coffee Cups, Slim Blend 60 ct.

4.6259 out of 5 stars
4.6259 out of 5 Stars. 139 reviews
Available for Shipping

Chandon California Brut Sparkling Wine, 750 ml $19.99 $0.79/foz

Chandon California Brut Sparkling Wine, 750 ml
current price $19.99
$0.79/foz

Chandon California Brut Sparkling Wine, 750 ml

4.7232 out of 5 stars
4.7232 out of 5 Stars. 112 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Mionetto Brut Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $15.99 $0.63/foz

Mionetto Brut Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
current price $15.99
$0.63/foz

Mionetto Brut Prosecco Sparkling Wine, 750 ml

4.6751 out of 5 stars
4.6751 out of 5 Stars. 197 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Fall Cutout Cookies, 15 ct. $10.92 $0.73/ea

Member's Mark Fall Cutout Cookies, 15 ct.
current price $10.92
$0.73/ea

Member's Mark Fall Cutout Cookies, 15 ct.

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 688 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz. $5.98 $0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.
current price $5.98
$0.10/oz

Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 7209 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz. $12.98 $0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.
current price $12.98
$0.23/oz

Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 3219 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz. $9.84 $0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
current price $9.84
$0.49/oz

Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.

4.5891 out of 5 stars
4.5891 out of 5 Stars. 567 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Apple Cider, 1 gal. $5.97 $0.05/foz

Apple Cider, 1 gal.
current price $5.97
$0.05/foz

Apple Cider, 1 gal.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 1898 reviews
Out of stock

Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk. $6.28 Was $7.28 $1.57/ea

Instant Savings
Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
current price $6.28, Was $7.28
$1.57/ea
$1 off
Ends Dec 31

Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.

4.8858 out of 5 stars
4.8858 out of 5 Stars. 18697 reviews
Out of stock

Crescent Foods Halal Premium Chicken Curated Box, Frozen, 12 lbs. $74.98

Crescent Foods Halal Premium Chicken Curated Box, Frozen, 12 lbs.
current price $74.98

Crescent Foods Halal Premium Chicken Curated Box, Frozen, 12 lbs.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Out of stock

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct. $6.82 $1.14/ea

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.
current price $6.82
$1.14/ea

Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 828 reviews
Out of stock
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only

About Holiday Meals

01.17.21 LEGATO