Holiday Brunch

Prices may vary in club and online
Sort by|

Smucker's Strawberry Jam, 64 oz., 2 pk. $6.98 $0.11/oz

Smucker's Strawberry Jam, 64 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $6.98
$0.11/oz

Smucker's Strawberry Jam, 64 oz., 2 pk.

4.665 out of 5 stars
4.665 out of 5 Stars. 3845 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Country Crock Original Spread 5 lbs. $7.82 $0.10/oz

Country Crock Original Spread 5 lbs.
Sponsored
current price $7.82
$0.10/oz

Country Crock Original Spread 5 lbs.

4.5115 out of 5 stars
4.5115 out of 5 Stars. 25290 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal. $3.62 $0.03/foz

Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
current price $3.62
$0.03/foz

Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.

4.689 out of 5 stars
4.689 out of 5 Stars. 9810 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk. $6.94 $0.07/foz

Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk.
current price $6.94
$0.07/foz

Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk.

4.7797 out of 5 stars
4.7797 out of 5 Stars. 10948 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz. $12.28 $0.38/oz

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.
current price $12.28
$0.38/oz

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.

4.8046 out of 5 stars
4.8046 out of 5 Stars. 6970 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Wright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb. $20.47 $5.12/lb

Wright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb.
Sponsored
current price $20.47
$5.12/lb

Wright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb.

4.7431 out of 5 stars
4.7431 out of 5 Stars. 11094 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cinnamon French Toast Sticks, Frozen, 48 oz. $8.48 $0.18/oz

Member's Mark Cinnamon French Toast Sticks, Frozen, 48 oz.
current price $8.48
$0.18/oz

Member's Mark Cinnamon French Toast Sticks, Frozen, 48 oz.

4.7399 out of 5 stars
4.7399 out of 5 Stars. 4686 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal. $3.42 $0.03/foz

Member’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal.
current price $3.42
$0.03/foz

Member’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal.

4.6352 out of 5 stars
4.6352 out of 5 Stars. 10889 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $11.29 $0.45/foz

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
current price $11.29
$0.45/foz

Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml

4.6094 out of 5 stars
4.6094 out of 5 Stars. 1270 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Kodiak Cakes Power Cakes Flapjack and Waffle Mix, 72 oz. $12.92 $0.18/oz

Kodiak Cakes Power Cakes Flapjack and Waffle Mix, 72 oz.
Sponsored
current price $12.92
$0.18/oz

Kodiak Cakes Power Cakes Flapjack and Waffle Mix, 72 oz.

4.8156 out of 5 stars
4.8156 out of 5 Stars. 1773 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz. $10.83 $0.18/foz

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz.
current price $10.83
$0.18/foz

Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz.

4.761 out of 5 stars
4.761 out of 5 Stars. 10330 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk. $11.76 $2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.

4.465 out of 5 stars
4.465 out of 5 Stars. 2961 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct. $9.62 $1.20/ea

Member's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct.
current price $9.62
$1.20/ea

Member's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct.

3.5751 out of 5 stars
3.5751 out of 5 Stars. 826 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct. $8.46 $0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
current price $8.46
$0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.

4.539 out of 5 stars
4.539 out of 5 Stars. 2655 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pasture Raised Grade A Large Brown Eggs, 1.5 dozen $6.37 $4.25/dz

Member's Mark Pasture Raised Grade A Large Brown Eggs, 1.5 dozen
current price $6.37
$4.25/dz

Member's Mark Pasture Raised Grade A Large Brown Eggs, 1.5 dozen

4.7672 out of 5 stars
4.7672 out of 5 Stars. 12167 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Brightened My Day Vase Arrangement, 24 stems $39.57 $1.65/ea

Member's Mark Brightened My Day Vase Arrangement, 24 stems
current price $39.57
$1.65/ea

Member's Mark Brightened My Day Vase Arrangement, 24 stems

4.1512 out of 5 stars
4.1512 out of 5 Stars. 1012 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct. $3.82 $0.64/ea

Member's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct.
current price $3.82
$0.64/ea

Member's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct.

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 492 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz. $6.56 $0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
current price $6.56
$0.20/oz

Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.

4.7793 out of 5 stars
4.7793 out of 5 Stars. 8488 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk. $4.84 $0.05/foz

Member's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk.
current price $4.84
$0.05/foz

Member's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk.

4.7472 out of 5 stars
4.7472 out of 5 Stars. 5332 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Tulip Vase Arrangement, Rainbow, 20 stems $44.98

Member's Mark Tulip Vase Arrangement, Rainbow, 20 stems
current price $44.98

Member's Mark Tulip Vase Arrangement, Rainbow, 20 stems

3.7489 out of 5 stars
3.7489 out of 5 Stars. 470 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz. $12.77 $1.28/oz

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz.
current price $12.77
$1.28/oz

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz.

4.5634 out of 5 stars
4.5634 out of 5 Stars. 2391 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen $8.22 $4.11/dz

Member's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen
current price $8.22
$4.11/dz

Member's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen

4.7103 out of 5 stars
4.7103 out of 5 Stars. 6958 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound $17.43 $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound
current price $17.43
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound

4.6039 out of 5 stars
4.6039 out of 5 Stars. 4044 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L $13.99 $0.28/foz

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L
current price $13.99
$0.28/foz

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L

4.5632 out of 5 stars
4.5632 out of 5 Stars. 261 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml $39.99 $1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml
current price $39.99
$1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml

4.4497 out of 5 stars
4.4497 out of 5 Stars. 169 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz $5.44 $0.11/oz

Member's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz
current price $5.44
$0.11/oz

Member's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz

4.216 out of 5 stars
4.216 out of 5 Stars. 514 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Thomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct. $5.38 $0.45/ea

Thomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct.
current price $5.38
$0.45/ea

Thomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct.

4.7548 out of 5 stars
4.7548 out of 5 Stars. 4654 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk. $4.98 $0.08/oz

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.
current price $4.98
$0.08/oz

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.

4.7838 out of 5 stars
4.7838 out of 5 Stars. 5851 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Strawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb

Strawberries, 2 lbs.
current price $6.52
$3.26/lb

Strawberries, 2 lbs.

4.4153 out of 5 stars
4.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz. $14.28 $0.65/oz

NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz.
current price $14.28
$0.65/oz

NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz.

4.732 out of 5 stars
4.732 out of 5 Stars. 4638 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Swaggerty's Breakfast Sausage, Frozen, 42 ct. $13.84 $0.33/ea

Swaggerty's Breakfast Sausage, Frozen, 42 ct.
current price $13.84
$0.33/ea

Swaggerty's Breakfast Sausage, Frozen, 42 ct.

4.8267 out of 5 stars
4.8267 out of 5 Stars. 5512 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct. $12.87 Was $13.87 $0.80/ea

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct.
current price Now $12.87, Was $13.87
$0.80/ea
$1 off

Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct.

4.6757 out of 5 stars
4.6757 out of 5 Stars. 4795 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

NuTrail Vanilla Almond Protein Granola, 20 oz. $14.28 $0.71/oz

NuTrail Vanilla Almond Protein Granola, 20 oz.
current price $14.28
$0.71/oz

NuTrail Vanilla Almond Protein Granola, 20 oz.

4.2545 out of 5 stars
4.2545 out of 5 Stars. 275 reviews
Available for Shipping

Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.) $15.87 $1.51/oz

Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)
current price $15.87
$1.51/oz

Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)

4.7304 out of 5 stars
4.7304 out of 5 Stars. 11040 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz. $6.78 Was $8.78 $0.24/oz

Instant Savings
Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz.
current price Now $6.78, Was $8.78
$0.24/oz
$2 off
Ends Oct 04

Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz.

4.7229 out of 5 stars
4.7229 out of 5 Stars. 1588 reviews
Available for Shipping

Raspberries 12 oz. $4.47 $0.37/oz

Raspberries 12 oz.
current price $4.47
$0.37/oz

Raspberries 12 oz.

4.4718 out of 5 stars
4.4718 out of 5 Stars. 14364 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Mrs. Butterworths Original Syrup, 36 oz., 2 pk. $6.78 $0.09/oz

Mrs. Butterworths Original Syrup, 36 oz., 2 pk.
current price $6.78
$0.09/oz

Mrs. Butterworths Original Syrup, 36 oz., 2 pk.

4.7912 out of 5 stars
4.7912 out of 5 Stars. 594 reviews
Available for Shipping

Blackberries 18 oz. $8.26 $0.46/oz

Blackberries 18 oz.
current price $8.26
$0.46/oz

Blackberries 18 oz.

4.4289 out of 5 stars
4.4289 out of 5 Stars. 11265 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

bubly Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk. $9.48 $0.03/foz

bubly Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $9.48
$0.03/foz

bubly Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.4395 out of 5 stars
4.4395 out of 5 Stars. 958 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Eggo Minis Buttermilk Pancakes Frozen Breakfast, 200 ct., 4lbs. 6.5 oz. $11.87 $0.06/ea

Eggo Minis Buttermilk Pancakes Frozen Breakfast, 200 ct., 4lbs. 6.5 oz.
current price $11.87
$0.06/ea

Eggo Minis Buttermilk Pancakes Frozen Breakfast, 200 ct., 4lbs. 6.5 oz.

4.7698 out of 5 stars
4.7698 out of 5 Stars. 404 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs. $15.44 $5.15/lb

Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs.
current price $15.44
$5.15/lb

Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs.

4.5587 out of 5 stars
4.5587 out of 5 Stars. 6408 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz. $6.78 $0.11/oz

Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz.
current price $6.78
$0.11/oz

Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz.

4.7243 out of 5 stars
4.7243 out of 5 Stars. 2724 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Bisquick Original Pancake and Baking Mix, 96 oz. $7.28 $0.08/oz

Bisquick Original Pancake and Baking Mix, 96 oz.
current price $7.28
$0.08/oz

Bisquick Original Pancake and Baking Mix, 96 oz.

4.7749 out of 5 stars
4.7749 out of 5 Stars. 3208 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz. $13.98 $0.70/oz

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz.
current price $13.98
$0.70/oz

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz.

4.6539 out of 5 stars
4.6539 out of 5 Stars. 1537 reviews
Available for Shipping

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml $14.99 $0.59/foz

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml
current price $14.99
$0.59/foz

Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml

4.7953 out of 5 stars
4.7953 out of 5 Stars. 464 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup