Holiday Meals(191+)
Prices may vary in club and online
Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs. $14.98 $4.28/lb

Sponsored
$1498
current price $14.98$4.28/lb
Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.
4.5139 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk. $9.98 $0.83/ea

Sponsored
$998
current price $9.98$0.83/ea
Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.
4.6714 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound $10.84 $2.97/lb

$1084
current price $10.84avg. price
$2.97/lb
Final cost by weight
Member's Mark Boneless Uncured Carver Ham, Priced Per Pound
4.5 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal. $3.62 $0.03/foz

$362
current price $3.62$0.03/foz
Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
4.689 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz. $17.88 $0.41/oz

Sponsored
$1788
current price $17.88$0.41/oz
Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.
4.7764 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct. $12.86 Was $13.86 $3.38/lb
Instant Savings

Sponsored
Now$1286
current price Now $12.86, Was $13.86$13.86
$3.38/lb
$1 off
Ends Oct 15
Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.
4.6918 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk. $6.94 $0.07/foz

$694
current price $6.94$0.07/foz
Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk.
4.7797 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Country Crock Original Spread 5 lbs. $7.82 $0.10/oz

Sponsored
$782
current price $7.82$0.10/oz
Country Crock Original Spread 5 lbs.
4.5115 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz. $8.98 $0.45/oz

$898
current price $8.98$0.45/oz
Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz.
4.6967 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz. $12.28 $0.38/oz

$1228
current price $12.28$0.38/oz
Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.
4.8046 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound $14.92 $4.44/lb

$1492
current price $14.92avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
4.1043 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Seasoned French Fries, Frozen, 64 oz. $5.97 $0.09/oz

$597
current price $5.97$0.09/oz
Member's Mark Seasoned French Fries, Frozen, 64 oz.
4.7751 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Cinnamon French Toast Sticks, Frozen, 48 oz. $8.48 $0.18/oz

$848
current price $8.48$0.18/oz
Member's Mark Cinnamon French Toast Sticks, Frozen, 48 oz.
4.7399 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound $9.60 $2.98/lb

$960
current price $9.60avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight
Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound
4.72 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Parmesan Encrusted Tilapia, Frozen, 2.5 lbs. $13.96 $5.58/lb

$1396
current price $13.96$5.58/lb
Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Parmesan Encrusted Tilapia, Frozen, 2.5 lbs.
4.7724 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound $33.73 $29.98/lb

$3373
current price $33.73avg. price
$29.98/lb
Final cost by weight
Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound
4.2716 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal. $3.42 $0.03/foz

$342
current price $3.42$0.03/foz
Member’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal.
4.6352 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $11.29 $0.45/foz

$1129
current price $11.29$0.45/foz
Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
4.6094 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound $14.25 $4.44/lb

$1425
current price $14.25avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
4.0176 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz. $10.98 $0.15/oz

$1098
current price $10.98$0.15/oz
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
4.5598 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz. $7.78 $0.18/oz

$778
current price $7.78$0.18/oz
Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.
4.7516 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz. $10.83 $0.18/foz

$1083
current price $10.83$0.18/foz
Member's Mark Fresh Squeezed Orange Juice, 59 fl. oz.
4.761 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound $32.00 $11.47/lb

$3200
current price $32.00avg. price
$11.47/lb
Final cost by weight
Member's Mark Farm Raised Skinless Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
4.6202 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct. $7.96 $0.12/oz

$796
current price $7.96$0.12/oz
Member's Mark Yukon Gold Mashed Potatoes, 32 oz. each, 2 ct.
4.6043 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk. $11.76 $2.35/ea

$1176
current price $11.76$2.35/ea
Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.
4.465 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct. $9.62 $1.20/ea

$962
current price $9.62$1.20/ea
Member's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct.
3.5751 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin, Vacuum Pack, priced per pound $21.68 $2.48/lb

$2168
current price $21.68avg. price
$2.48/lb
Final cost by weight
Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin, Vacuum Pack, priced per pound
4.8089 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct. $8.46 $0.60/ea

$846
current price $8.46$0.60/ea
Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
4.539 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Pasture Raised Grade A Large Brown Eggs, 1.5 dozen $6.37 $4.25/dz

$637
current price $6.37$4.25/dz
Member's Mark Pasture Raised Grade A Large Brown Eggs, 1.5 dozen
4.7672 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound $8.10 $3.24/lb

$810
current price $8.10avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight
Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
4.3889 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Bone In Pork Boston Butt, Vacuum Pack, priced per pound $22.30 $2.48/lb

$2230
current price $22.30avg. price
$2.48/lb
Final cost by weight
Member's Mark Bone In Pork Boston Butt, Vacuum Pack, priced per pound
4.7174 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Birthday Cake and Cookies and Cream Cake Pops, 14 ct. $18.98 $1.36/ea

$1898
current price $18.98$1.36/ea
Member's Mark Birthday Cake and Cookies and Cream Cake Pops, 14 ct.
4.5595 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Southern Style Waffle Fries, Frozen, 4 lbs. $6.98 $1.75/lb

$698
current price $6.98$1.75/lb
Member's Mark Southern Style Waffle Fries, Frozen, 4 lbs.
4.5626 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs. $15.94 Was $17.94 $10.63/lb

Now$1594
current price Now $15.94, Was $17.94$17.94
$10.63/lb
$2 off
Member's Mark Seasoned Beef Bites with Garlic and Herb Compound Butter, 1.5 lbs.
4.1588 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound $10.76 $5.38/lb

$1076
current price $10.76avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight
Member's Mark Sun-Dried Tomato Chicken Wrap Pinwheel Tray, priced per pound
4.4365 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs. $17.97 $5.99/lb

$1797
current price $17.97$5.99/lb
Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.
4.6514 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct. $3.98 $0.17/ea

$398
current price $3.98$0.17/ea
Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.
4.5948 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza $8.98 $1.12/ea

$898
current price $8.98$1.12/ea
Member's Mark 16" Hot Baked Cafe Pizza
3.8415 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Brightened My Day Vase Arrangement, 24 stems $39.57 $1.65/ea

$3957
current price $39.57$1.65/ea
Member's Mark Brightened My Day Vase Arrangement, 24 stems
4.1512 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound $33.91 $10.87/lb
Instant Savings

$3391
current price $33.91avg. price
$10.87/lb
Final cost by weight
$2 off per package
Ends Oct 25
Member's Mark Farm Raised Skin-On Atlantic Salmon Fillet, priced per pound
4.5744 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct. $3.82 $0.64/ea

$382
current price $3.82$0.64/ea
Member's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct.
4.3 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Seasoned Croutons, 32 oz. $7.48 $0.23/oz

$748
current price $7.48$0.23/oz
Member's Mark Seasoned Croutons, 32 oz.
4.7841 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz. $9.48 $0.46/oz

$948
current price $9.48$0.46/oz
Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz.
4.7201 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark 4" Assorted Mini Pies, 6 ct. $10.74 $1.79/ea

$1074
current price $10.74$1.79/ea
Member's Mark 4" Assorted Mini Pies, 6 ct.
4.4 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark 85/15 Organic Grass Fed Ground Beef, priced per pound $21.06 $6.58/lb

$2106
current price $21.06avg. price
$6.58/lb
Final cost by weight
Member's Mark 85/15 Organic Grass Fed Ground Beef, priced per pound
4.8 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz. $9.98 $0.25/oz

$998
current price $9.98$0.25/oz
Member's Mark Five Cheese Bacon Macaroni 40 oz.
4.3335 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk. $9.87 $0.21/oz

$987
current price $9.87$0.21/oz
Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
4.2213 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz. $6.56 $0.20/oz

$656
current price $6.56$0.20/oz
Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
4.7793 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound $17.49 $9.88/lb

$1749
current price $17.49avg. price
$9.88/lb
Final cost by weight
Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound
4.7025 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound $37.66 $5.38/lb

$3766
current price $37.66avg. price
$5.38/lb
Final cost by weight
Member's Mark Assorted Pinwheel Wraps Party Tray, priced per pound
4.3758 out of 5 stars
Out of stock
About Holiday Meals
01.17.21 LEGATO