Holiday Meals(190+)
Prices may vary in club and online
Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs. $14.98 $4.28/lb

Sponsored
$1498
current price $14.98$4.28/lb
Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.
4.5139 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs. $16.98 $5.66/lb

Sponsored
$1698
current price $16.98$5.66/lb
Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.
4.1559 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz. $13.98 $0.70/oz

$1398
current price $13.98$0.70/oz
Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz.
4.6541 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Nutella Hazelnut Spread with Cocoa, 26.5 oz., 2 pk. $12.78 $0.24/oz

$1278
current price $12.78$0.24/oz
Nutella Hazelnut Spread with Cocoa, 26.5 oz., 2 pk.
4.6897 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml $14.99 $0.59/foz

$1499
current price $14.99$0.59/foz
Martini & Rossi Asti Sparkling Moscato Wine, 750 ml
4.7953 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk. $9.98 $0.83/ea

Sponsored
$998
current price $9.98$0.83/ea
Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.
4.6714 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Taylor Farms Brussels Sprouts 2 lbs. $4.92 $2.46/lb

$492
current price $4.92$2.46/lb
Taylor Farms Brussels Sprouts 2 lbs.
4.5449 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Moet & Chandon Imperial Brut Champagne Wine, 750 ml $59.99 $2.37/foz

$5999
current price $59.99$2.37/foz
Moet & Chandon Imperial Brut Champagne Wine, 750 ml
4.8607 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Tyson Mega Dino Nuggets, Frozen, 5 lbs. $14.47 $2.89/lb

$1447
current price $14.47$2.89/lb
Tyson Mega Dino Nuggets, Frozen, 5 lbs.
4.7383 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz. $17.88 $0.41/oz

Sponsored
$1788
current price $17.88$0.41/oz
Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.
4.7764 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Riunite Lambrusco, 1.5 L $10.99 $0.22/foz

$1099
current price $10.99$0.22/foz
Riunite Lambrusco, 1.5 L
4.7147 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Kinder's Roasted Turkey Bone Broth Gravy Mix, 4 oz. $5.98 $1.50/ea

$598
current price $5.98$1.50/ea
Kinder's Roasted Turkey Bone Broth Gravy Mix, 4 oz.
4.0236 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
ArcticFish Farm Raised Smoke Roasted Salmon Bites, 16 oz. $18.24 $1.14/oz

$1824
current price $18.24$1.14/oz
ArcticFish Farm Raised Smoke Roasted Salmon Bites, 16 oz.
4.1673 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Pearl Milling Company Original Complete Pancake Mix, 10 lb., 2 pk. $11.48 $1.15/lb

$1148
current price $11.48$1.15/lb
Pearl Milling Company Original Complete Pancake Mix, 10 lb., 2 pk.
4.5464 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz. $13.48 $1.12/oz

$1348
current price $13.48$1.12/oz
Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz.
4.6395 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Asparagus, 2 lbs. $10.25 $5.12/lb

$1025
current price $10.25$5.12/lb
Asparagus, 2 lbs.
4.4634 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Cook's California Champagne Brut White Sparkling Wine, 1.5 L $15.99 $0.32/foz

$1599
current price $15.99$0.32/foz
Cook's California Champagne Brut White Sparkling Wine, 1.5 L
4.6404 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Eggo Homestyle Waffles, Frozen Breakfast, 72 ct. $11.87 $0.16/ea

$1187
current price $11.87$0.16/ea
Eggo Homestyle Waffles, Frozen Breakfast, 72 ct.
4.3395 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct. $19.93 $0.33/ea

$1993
current price $19.93$0.33/ea
Member's Mark Holiday Cookie Tray, 60 ct.
4.3379 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Trimbach Pinot Blanc Wine, 750 ml $25.49 $1.01/foz

$2549
current price $25.49$1.01/foz
Trimbach Pinot Blanc Wine, 750 ml
4.3636 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Garrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 20 oz. $6.98 Was $7.98 $0.35/oz
Instant Savings

Now$698
current price Now $6.98, Was $7.98$7.98
$0.35/oz
$1 off
Ends Oct 05
Garrett Popcorn Shops, Garrett Mix, 20 oz.
4.3599 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Veuve Clicquot Brut Yellow Label Champagne Wine, 750 ml $74.99 $2.96/foz

$7499
current price $74.99$2.96/foz
Veuve Clicquot Brut Yellow Label Champagne Wine, 750 ml
4.8947 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
La Terra Fina Quiche Variety Pack 2 ct. $15.83 $0.34/oz

$1583
current price $15.83$0.34/oz
La Terra Fina Quiche Variety Pack 2 ct.
4.1285 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
French's Original Crispy Fried Onions, 26.5 oz. $8.98 $0.34/oz

$898
current price $8.98$0.34/oz
French's Original Crispy Fried Onions, 26.5 oz.
4.7965 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Korbel Brut California Champagne, 750 ml $14.99 $0.59/foz

$1499
current price $14.99$0.59/foz
Korbel Brut California Champagne, 750 ml
4.6583 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Welch's Sparkling Juice Cocktail Variety Pack 750 ml, 4 pk. $11.98 $3.00/ea

$1198
current price $11.98$3.00/ea
Welch's Sparkling Juice Cocktail Variety Pack 750 ml, 4 pk.
4.8101 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Community Coffee Ground Coffee & Chicory, 40 oz. $19.98 Was $21.48 $0.50/oz
Instant Savings

Now$1998
current price Now $19.98, Was $21.48$21.48
$0.50/oz
$1.50 off
Ends Oct 22
Community Coffee Ground Coffee & Chicory, 40 oz.
4.9339 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
La Marca Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $18.99 $0.75/foz

$1899
current price $18.99$0.75/foz
La Marca Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
4.7951 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Mike's Hot Honey, 24 oz. $14.98 $0.62/oz

$1498
current price $14.98$0.62/oz
Mike's Hot Honey, 24 oz.
4.4697 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Saratoga Sparkling Spring Water 28 fl. oz., 12 pk. Plastic Bottles $16.48 $0.05/foz

$1648
current price $16.48$0.05/foz
Saratoga Sparkling Spring Water 28 fl. oz., 12 pk. Plastic Bottles
4.1391 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
McCafe Dark Roast K-Cup Coffee Pods, French Roast, 94 ct. $47.98 $0.51/ea

$4798
current price $47.98$0.51/ea
McCafe Dark Roast K-Cup Coffee Pods, French Roast, 94 ct.
4.7388 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Saratoga Still Spring Water, 28 fl. oz., 12 pk. Plastic Bottles $16.48 $0.05/foz

$1648
current price $16.48$0.05/foz
Saratoga Still Spring Water, 28 fl. oz., 12 pk. Plastic Bottles
4.4333 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Rutherford Hill AJT Collection Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml $61.89 $2.44/foz

$6189
current price $61.89$2.44/foz
Rutherford Hill AJT Collection Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
4.7143 out of 5 stars
Available for Pickup Pickup
Crown Maple Organic Maple Syrup, 25 fl oz. $19.23 $0.77/foz

$1923
current price $19.23$0.77/foz
Crown Maple Organic Maple Syrup, 25 fl oz.
4.7097 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Crown Maple Bourbon Barrel Aged Organic Maple Syrup, 25 fl. oz. $25.00 $1.00/oz

$2500
current price $25.00$1.00/oz
Crown Maple Bourbon Barrel Aged Organic Maple Syrup, 25 fl. oz.
4.749 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
VitaCup Medium-Dark Roast Single Serve Coffee Cups, Slim Blend 60 ct. $44.28 $0.74/ea

$4428
current price $44.28$0.74/ea
VitaCup Medium-Dark Roast Single Serve Coffee Cups, Slim Blend 60 ct.
4.6259 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Chandon California Brut Sparkling Wine, 750 ml $19.99 $0.79/foz

$1999
current price $19.99$0.79/foz
Chandon California Brut Sparkling Wine, 750 ml
4.7232 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Mionetto Brut Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $15.99 $0.63/foz

$1599
current price $15.99$0.63/foz
Mionetto Brut Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
4.6751 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz. $5.98 $0.10/oz

$598
current price $5.98$0.10/oz
Member's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.
4.6 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Fall Cutout Cookies, 15 ct. $10.92 $0.73/ea

$1092
current price $10.92$0.73/ea
Member's Mark Fall Cutout Cookies, 15 ct.
4.4 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup Pickup
Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz. $12.98 $0.23/oz

$1298
current price $12.98$0.23/oz
Member's Mark 12" Pecan Pie, 56 oz.
4.7 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz. $9.84 $0.49/oz

$984
current price $9.84$0.49/oz
Snack Factory Pumpkin Spice White Creme Pretzel Crisps, 20 oz.
4.5891 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Apple Cider, 1 gal. $5.97 $0.05/foz

$597
current price $5.97$0.05/foz
Apple Cider, 1 gal.
4.5 out of 5 stars
Out of stock
Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk. $6.28 Was $7.28 $1.57/ea
Instant Savings

$628
current price $6.28, Was $7.28$7.28
$1.57/ea
$1 off
Ends Dec 31
Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
4.8858 out of 5 stars
Out of stock
Crescent Foods Halal Premium Chicken Curated Box, Frozen, 12 lbs. $74.98

$7498
current price $74.98Crescent Foods Halal Premium Chicken Curated Box, Frozen, 12 lbs.
5 out of 5 stars
Out of stock
Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct. $6.82 $1.14/ea

$682
current price $6.82$1.14/ea
Member's Mark Holiday Muffin Variety Pack, 6 ct.
3.8 out of 5 stars
Out of stock
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
About Holiday Meals
01.17.21 LEGATO