Holiday Brunch

Prices may vary in club and online
Sort by|

Bisquick Original Pancake and Baking Mix, 96 oz. $7.28 $0.08/oz

Bisquick Original Pancake and Baking Mix, 96 oz.
Sponsored
current price $7.28
$0.08/oz

Bisquick Original Pancake and Baking Mix, 96 oz.

4.7749 out of 5 stars
4.7749 out of 5 Stars. 3208 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Smucker's Strawberry Jam, 64 oz., 2 pk. $6.98 $0.11/oz

Smucker's Strawberry Jam, 64 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $6.98
$0.11/oz

Smucker's Strawberry Jam, 64 oz., 2 pk.

4.665 out of 5 stars
4.665 out of 5 Stars. 3845 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Moet & Chandon Imperial Brut Champagne Wine, 750 ml $59.99 $2.37/foz

Moet & Chandon Imperial Brut Champagne Wine, 750 ml
current price $59.99
$2.37/foz

Moet & Chandon Imperial Brut Champagne Wine, 750 ml

4.8607 out of 5 stars
4.8607 out of 5 Stars. 122 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Riunite Lambrusco, 1.5 L $10.99 $0.22/foz

Riunite Lambrusco, 1.5 L
current price $10.99
$0.22/foz

Riunite Lambrusco, 1.5 L

4.7147 out of 5 stars
4.7147 out of 5 Stars. 722 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Country Crock Original Spread 5 lbs. $7.82 $0.10/oz

Country Crock Original Spread 5 lbs.
Sponsored
current price $7.82
$0.10/oz

Country Crock Original Spread 5 lbs.

4.5115 out of 5 stars
4.5115 out of 5 Stars. 25290 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Wright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb. $20.47 $5.12/lb

Wright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb.
Sponsored
current price $20.47
$5.12/lb

Wright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb.

4.7431 out of 5 stars
4.7431 out of 5 Stars. 11094 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pearl Milling Company Original Complete Pancake Mix, 10 lb., 2 pk. $11.48 $1.15/lb

Pearl Milling Company Original Complete Pancake Mix, 10 lb., 2 pk.
current price $11.48
$1.15/lb

Pearl Milling Company Original Complete Pancake Mix, 10 lb., 2 pk.

4.5464 out of 5 stars
4.5464 out of 5 Stars. 183 reviews
Available for Shipping

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz. $13.98 $0.70/oz

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz.
Sponsored
current price $13.98
$0.70/oz

Seven Sundays Keto Rise and Shine Granola Cereal, 20 oz.

4.6541 out of 5 stars
4.6541 out of 5 Stars. 1538 reviews
Available for Shipping

Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz. $13.48 $1.12/oz

Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz.
current price $13.48
$1.12/oz

Honey Smoked Salmon, Original Flavor, 12 oz.

4.6395 out of 5 stars
4.6395 out of 5 Stars. 1814 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Cook's California Champagne Brut White Sparkling Wine, 1.5 L $15.99 $0.32/foz

Cook's California Champagne Brut White Sparkling Wine, 1.5 L
current price $15.99
$0.32/foz

Cook's California Champagne Brut White Sparkling Wine, 1.5 L

4.6404 out of 5 stars
4.6404 out of 5 Stars. 712 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Eggo Homestyle Waffles, Frozen Breakfast, 72 ct. $11.87 $0.16/ea

Eggo Homestyle Waffles, Frozen Breakfast, 72 ct.
current price $11.87
$0.16/ea

Eggo Homestyle Waffles, Frozen Breakfast, 72 ct.

4.3395 out of 5 stars
4.3395 out of 5 Stars. 1131 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Veuve Clicquot Brut Yellow Label Champagne Wine, 750 ml $74.99 $2.96/foz

Veuve Clicquot Brut Yellow Label Champagne Wine, 750 ml
current price $74.99
$2.96/foz

Veuve Clicquot Brut Yellow Label Champagne Wine, 750 ml

4.8947 out of 5 stars
4.8947 out of 5 Stars. 76 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

La Terra Fina Quiche Variety Pack 2 ct. $15.83 $0.34/oz

La Terra Fina Quiche Variety Pack 2 ct.
current price $15.83
$0.34/oz

La Terra Fina Quiche Variety Pack 2 ct.

4.1285 out of 5 stars
4.1285 out of 5 Stars. 2404 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Korbel Brut California Champagne, 750 ml $14.99 $0.59/foz

Korbel Brut California Champagne, 750 ml
current price $14.99
$0.59/foz

Korbel Brut California Champagne, 750 ml

4.6583 out of 5 stars
4.6583 out of 5 Stars. 319 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

La Marca Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $18.99 $0.75/foz

La Marca Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
current price $18.99
$0.75/foz

La Marca Prosecco Sparkling Wine, 750 ml

4.7951 out of 5 stars
4.7951 out of 5 Stars. 971 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Crown Maple Organic Maple Syrup, 25 fl oz. $19.23 $0.77/foz

Crown Maple Organic Maple Syrup, 25 fl oz.
current price $19.23
$0.77/foz

Crown Maple Organic Maple Syrup, 25 fl oz.

4.7097 out of 5 stars
4.7097 out of 5 Stars. 155 reviews
Available for Shipping

Crown Maple Bourbon Barrel Aged Organic Maple Syrup, 25 fl. oz. $25.00 $1.00/oz

Crown Maple Bourbon Barrel Aged Organic Maple Syrup, 25 fl. oz.
current price $25.00
$1.00/oz

Crown Maple Bourbon Barrel Aged Organic Maple Syrup, 25 fl. oz.

4.749 out of 5 stars
4.749 out of 5 Stars. 259 reviews
Available for Shipping

Chandon California Brut Sparkling Wine, 750 ml $19.99 $0.79/foz

Chandon California Brut Sparkling Wine, 750 ml
current price $19.99
$0.79/foz

Chandon California Brut Sparkling Wine, 750 ml

4.7232 out of 5 stars
4.7232 out of 5 Stars. 112 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Mionetto Brut Prosecco Sparkling Wine, 750 ml $15.99 $0.63/foz

Mionetto Brut Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
current price $15.99
$0.63/foz

Mionetto Brut Prosecco Sparkling Wine, 750 ml

4.6751 out of 5 stars
4.6751 out of 5 Stars. 197 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct. $20.93 $0.52/ea

Member's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct.
current price $20.93
$0.52/ea

Member's Mark Breakfast Platter, Five Flavor Assortment, 40 ct.

4.1445 out of 5 stars
4.1445 out of 5 Stars. 2200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct. $16.46 Was $17.46 $1.03/ea

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct.
current price Now $16.46, Was $17.46
$1.03/ea
$1 off

Chobani Flip Low-Fat Greek Yogurt Variety Pack, 4.5 oz., 16 ct.

4.7747 out of 5 stars
4.7747 out of 5 Stars. 293 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk. $6.28 Was $7.28 $1.57/ea

Instant Savings
Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.
current price $6.28, Was $7.28
$1.57/ea
$1 off
Ends Dec 31

Philadelphia Original Cream Cheese Blocks, 8 oz., 4 pk.

4.8858 out of 5 stars
4.8858 out of 5 Stars. 18697 reviews
Out of stock