Holiday Meals

Prices may vary in club and online
Sort by|

Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs. $14.98 $4.28/lb

Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.
Sponsored
current price $14.98
$4.28/lb

Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.

4.5139 out of 5 stars
4.5139 out of 5 Stars. 7809 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct. $20.93 $0.87/ea

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.
current price $20.93
$0.87/ea

Member's Mark Gourmet Brownie Tray, 24 ct.

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 1200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk. $4.84 $0.05/foz

Member's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk.
current price $4.84
$0.05/foz

Member's Mark Strawberry Lemonade, 52 fl. oz., 2 pk.

4.7472 out of 5 stars
4.7472 out of 5 Stars. 5332 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound $24.95 $9.98/lb

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound
current price $24.95
avg. price
$9.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Salmon with Seafood Stuffing, 4 ct., priced per pound

4.5445 out of 5 stars
4.5445 out of 5 Stars. 5264 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs. $16.98 $5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.
Sponsored
current price $16.98
$5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.

4.1559 out of 5 stars
4.1559 out of 5 Stars. 3984 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk. $9.98 $0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.83/ea

Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.

4.6714 out of 5 stars
4.6714 out of 5 Stars. 7079 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Uncured Boneless Quarter Sliced Ham, priced per pound $15.18 $4.67/lb

Member's Mark Uncured Boneless Quarter Sliced Ham, priced per pound
current price $15.18
avg. price
$4.67/lb
Final cost by weight

Member's Mark Uncured Boneless Quarter Sliced Ham, priced per pound

4.5105 out of 5 stars
4.5105 out of 5 Stars. 2578 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound $34.86 $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound
current price $34.86
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Party Tray, priced per pound

4.2709 out of 5 stars
4.2709 out of 5 Stars. 3839 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound $52.40 $14.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound
current price $52.40
avg. price
$14.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound

4.5585 out of 5 stars
4.5585 out of 5 Stars. 7008 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz. $17.88 $0.41/oz

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.
Sponsored
current price $17.88
$0.41/oz

Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.

4.7764 out of 5 stars
4.7764 out of 5 Stars. 21345 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Ultra Premium 3-Ply White Dinner Napkins, 4 pks., 80 napkins/pk. $12.64 $0.04/ea

Member's Mark Ultra Premium 3-Ply White Dinner Napkins, 4 pks., 80 napkins/pk.
current price $12.64
$0.04/ea

Member's Mark Ultra Premium 3-Ply White Dinner Napkins, 4 pks., 80 napkins/pk.

4.7064 out of 5 stars
4.7064 out of 5 Stars. 1148 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Bone-In Pork Chops, priced per pound $20.16 $2.52/lb

Member's Mark Bone-In Pork Chops, priced per pound
current price $20.16
avg. price
$2.52/lb
Final cost by weight

Member's Mark Bone-In Pork Chops, priced per pound

4.6107 out of 5 stars
4.6107 out of 5 Stars. 1138 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Tulip Vase Arrangement, Rainbow, 20 stems $44.98

Member's Mark Tulip Vase Arrangement, Rainbow, 20 stems
current price $44.98

Member's Mark Tulip Vase Arrangement, Rainbow, 20 stems

3.7489 out of 5 stars
3.7489 out of 5 Stars. 470 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk. $13.76 $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Pepperoni Pizza, Frozen, 3 pk.

4.661 out of 5 stars
4.661 out of 5 Stars. 9060 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Petite Dill Pickles, 46 oz. $4.98 $0.11/oz

Member's Mark Petite Dill Pickles, 46 oz.
current price $4.98
$0.11/oz

Member's Mark Petite Dill Pickles, 46 oz.

4.6333 out of 5 stars
4.6333 out of 5 Stars. 3450 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz. $12.77 $1.28/oz

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz.
current price $12.77
$1.28/oz

Member's Mark Farm Raised Flame Roasted and Smoked Salmon Slices, 10 oz.

4.5634 out of 5 stars
4.5634 out of 5 Stars. 2391 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen $8.22 $4.11/dz

Member's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen
current price $8.22
$4.11/dz

Member's Mark Organic Cage Free Grade A Large Brown Eggs, 2 dozen

4.7103 out of 5 stars
4.7103 out of 5 Stars. 6958 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Vacuum Pack, priced per pound $34.70 $17.98/lb

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Vacuum Pack, priced per pound
current price $34.70
avg. price
$17.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Vacuum Pack, priced per pound

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 415 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Cold Smoked Atlantic Salmon, 12 oz., 2 pk. $21.98 $0.92/oz

Member's Mark Farm Raised Cold Smoked Atlantic Salmon, 12 oz., 2 pk.
current price $21.98
$0.92/oz

Member's Mark Farm Raised Cold Smoked Atlantic Salmon, 12 oz., 2 pk.

4.5604 out of 5 stars
4.5604 out of 5 Stars. 1076 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound $43.08 $7.48/lb

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound
current price $43.08
avg. price
$7.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Boneless Leg of Lamb, priced per pound

4.4877 out of 5 stars
4.4877 out of 5 Stars. 814 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound $17.43 $4.98/lb

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound
current price $17.43
avg. price
$4.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fruit and Cheese Tray, priced per pound

4.6039 out of 5 stars
4.6039 out of 5 Stars. 4044 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L $13.99 $0.28/foz

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L
current price $13.99
$0.28/foz

Member's Mark Sparkling Wine, 1.5 L

4.5632 out of 5 stars
4.5632 out of 5 Stars. 261 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound $101.32 $6.47/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
current price $101.32
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound

4.3641 out of 5 stars
4.3641 out of 5 Stars. 1126 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Filet Mignon, priced per pound $57.47 $26.98/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Filet Mignon, priced per pound
current price $57.47
avg. price
$26.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Filet Mignon, priced per pound

4.5956 out of 5 stars
4.5956 out of 5 Stars. 4392 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound $90.20 $5.88/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound
current price $90.20
avg. price
$5.88/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Boneless Whole Brisket, Vacuum Pack, priced per pound

4.3529 out of 5 stars
4.3529 out of 5 Stars. 921 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml $39.99 $1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml
current price $39.99
$1.58/foz

Member's Mark 24 Champagne Didier Dumond Brut, 750 ml

4.4497 out of 5 stars
4.4497 out of 5 Stars. 169 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Ribeye Steak, Thin Sliced, priced per pound $52.40 $14.97/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Ribeye Steak, Thin Sliced, priced per pound
current price $52.40
avg. price
$14.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Ribeye Steak, Thin Sliced, priced per pound

4.4797 out of 5 stars
4.4797 out of 5 Stars. 1574 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound $41.76 $18.98/lb

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound
current price $41.76
avg. price
$18.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Angus Beef Boneless Ribeye Steak, priced per pound

4.5529 out of 5 stars
4.5529 out of 5 Stars. 3234 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Filet Mignon, priced per pound $46.13 $19.97/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Filet Mignon, priced per pound
current price $46.13
avg. price
$19.97/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Filet Mignon, priced per pound

4.5172 out of 5 stars
4.5172 out of 5 Stars. 4783 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

King's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct. $6.68 $0.21/oz

King's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct.
current price $6.68
$0.21/oz

King's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct.

4.832 out of 5 stars
4.832 out of 5 Stars. 12016 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Rising Crust Four Cheese Pizza, Frozen, 3 pk. $13.76 $4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Four Cheese Pizza, Frozen, 3 pk.
current price $13.76
$4.59/ea

Member's Mark Rising Crust Four Cheese Pizza, Frozen, 3 pk.

3.5881 out of 5 stars
3.5881 out of 5 Stars. 959 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Nescafé Taster's Choice House Blend Light-Medium Instant Coffee, 14 oz. $21.98 $1.57/oz

Nescafé Taster's Choice House Blend Light-Medium Instant Coffee, 14 oz.
current price $21.98
$1.57/oz

Nescafé Taster's Choice House Blend Light-Medium Instant Coffee, 14 oz.

4.7856 out of 5 stars
4.7856 out of 5 Stars. 2528 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz $5.44 $0.11/oz

Member's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz
current price $5.44
$0.11/oz

Member's Mark Honey Vanilla Whole Milk Greek Style Yogurt, 48oz

4.216 out of 5 stars
4.216 out of 5 Stars. 514 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Thomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct. $5.38 $0.45/ea

Thomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct.
current price $5.38
$0.45/ea

Thomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct.

4.7548 out of 5 stars
4.7548 out of 5 Stars. 4654 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk. $4.98 $0.08/oz

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.
current price $4.98
$0.08/oz

Welch's Concord Grape Jelly, 30 oz., 2 pk.

4.7838 out of 5 stars
4.7838 out of 5 Stars. 5851 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk. $8.83 $0.17/oz

Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.
current price $8.83
$0.17/oz

Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.

4.6369 out of 5 stars
4.6369 out of 5 Stars. 5412 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Pillsbury Chocolate Chip Cookie Dough Tub, 4.75 lbs. $9.86 $2.08/lb

Pillsbury Chocolate Chip Cookie Dough Tub, 4.75 lbs.
current price $9.86
$2.08/lb

Pillsbury Chocolate Chip Cookie Dough Tub, 4.75 lbs.

4.5964 out of 5 stars
4.5964 out of 5 Stars. 5164 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Nespresso Vertuo Pop+ Deluxe Coffee Maker with Milk Frother & Coffee Voucher

Nespresso Vertuo Pop+ Deluxe Coffee Maker with Milk Frother & Coffee Voucher
Members-only price

Nespresso Vertuo Pop+ Deluxe Coffee Maker with Milk Frother & Coffee Voucher

4.6262 out of 5 stars
4.6262 out of 5 Stars. 2124 reviews
Available for Shipping

Strawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb

Strawberries, 2 lbs.
current price $6.52
$3.26/lb

Strawberries, 2 lbs.

4.4153 out of 5 stars
4.4153 out of 5 Stars. 39740 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct. $12.86 Was $13.86 $3.38/lb

Instant Savings
Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.
current price Now $12.86, Was $13.86
$3.38/lb
$1 off
Ends Oct 15

Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.

4.6918 out of 5 stars
4.6918 out of 5 Stars. 4942 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz. $14.28 $0.65/oz

NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz.
current price $14.28
$0.65/oz

NuTrail Low Carb Keto Nut Granola, Cinnamon Pecan, 22 oz.

4.732 out of 5 stars
4.732 out of 5 Stars. 4638 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Russet Potatoes, 10 lbs. $5.62 $0.56/lb

Russet Potatoes, 10 lbs.
current price $5.62
$0.56/lb

Russet Potatoes, 10 lbs.

4.563 out of 5 stars
4.563 out of 5 Stars. 12111 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz. $12.98 $0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.
current price $12.98
$0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.

4.6575 out of 5 stars
4.6575 out of 5 Stars. 3632 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Shoulder Chops, priced per pound $26.94 $8.98/lb

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Shoulder Chops, priced per pound
current price $26.94
avg. price
$8.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Bone-In Lamb Shoulder Chops, priced per pound

3.7 out of 5 stars
3.7 out of 5 Stars. 151 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Smucker's Strawberry Jam, 64 oz., 2 pk. $6.98 $0.11/oz

Smucker's Strawberry Jam, 64 oz., 2 pk.
current price $6.98
$0.11/oz

Smucker's Strawberry Jam, 64 oz., 2 pk.

4.665 out of 5 stars
4.665 out of 5 Stars. 3845 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz. $6.98 Was $7.98 $0.17/oz

Instant Savings
Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.
current price Now $6.98, Was $7.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Nov 01

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.

4.6104 out of 5 stars
4.6104 out of 5 Stars. 1735 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g $15.76

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g
current price $15.76

Member's Mark Belgian Chocolate Cookie Collection Tin, 1000g

4.2279 out of 5 stars
4.2279 out of 5 Stars. 531 reviews
Available for Shipping

About Holiday Meals

01.17.21 LEGATO