Holiday Meals(190+)
Prices may vary in club and online
Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs. $14.98 $4.28/lb

Sponsored
$1498
current price $14.98$4.28/lb
Tyson Grilled Sweet Teriyaki Flavored Chicken Fillets, Frozen, 3.5 lbs.
4.5139 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Swaggerty's Breakfast Sausage, Frozen, 42 ct. $13.84 $0.33/ea

$1384
current price $13.84$0.33/ea
Swaggerty's Breakfast Sausage, Frozen, 42 ct.
4.8267 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Clementine Mandarins, 5 lbs. $7.52 $1.50/lb

$752
current price $7.52$1.50/lb
Clementine Mandarins, 5 lbs.
4.337 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk. $7.98 Was $8.98 $1.00/ea
Instant Savings

Now$798
current price Now $7.98, Was $8.98$8.98
$1.00/ea
$1 off
Ends Oct 28
Campbell's Condensed Cream of Chicken Soup 10.5 oz., 8 pk.
4.8164 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs. $16.98 $5.66/lb

Sponsored
$1698
current price $16.98$5.66/lb
Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.
4.1559 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk. $9.98 $0.83/ea

Sponsored
$998
current price $9.98$0.83/ea
Kraft Original Macaroni and Cheese Easy Microwavable Dinner, 2.05 oz., 12 pk.
4.6714 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct. $12.87 Was $13.87 $0.80/ea

Now$1287
current price Now $12.87, Was $13.87$13.87
$0.80/ea
$1 off
Chobani Nonfat Greek Yogurt Fruit On The Bottom Variety Pack, 5.3 oz., 16 ct.
4.6757 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
NuTrail Vanilla Almond Protein Granola, 20 oz. $14.28 $0.71/oz

$1428
current price $14.28$0.71/oz
NuTrail Vanilla Almond Protein Granola, 20 oz.
4.2545 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Swiss Miss Milk Chocolate Hot Cocoa Mix with Marshmallow, 50 ct. $9.78 $0.20/ea

$978
current price $9.78$0.20/ea
Swiss Miss Milk Chocolate Hot Cocoa Mix with Marshmallow, 50 ct.
4.818 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz. $17.88 $0.41/oz

Sponsored
$1788
current price $17.88$0.41/oz
Folgers Classic Medium Roast Ground Coffee, 43.5 oz.
4.7764 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Splenda Granulated Sweetener, 12.6 oz., 2 pk. $12.68 $0.50/oz

$1268
current price $12.68$0.50/oz
Splenda Granulated Sweetener, 12.6 oz., 2 pk.
4.8897 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk. $18.98 $0.34/oz

$1898
current price $18.98$0.34/oz
Member's Mark Shortbread Cookies Tin, 4 pk.
4.6 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound $16.39 $2.88/lb

$1639
current price $16.39avg. price
$2.88/lb
Final cost by weight
Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound
4.4774 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz. $5.98 Was $6.28 $0.15/oz

Now$598
current price Now $5.98, Was $6.28$6.28
$0.15/oz
$0.30 off
Knorr Granulated Chicken Bouillon, 40.5 oz.
4.82 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Folgers 100% Medium Roast Ground Colombian Coffee, 40.3 oz. $20.98 $0.52/oz

$2098
current price $20.98$0.52/oz
Folgers 100% Medium Roast Ground Colombian Coffee, 40.3 oz.
4.6192 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

$448
current price $4.48$0.19/oz
On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
4.7333 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Nescafé Clasico Dark Roast Instant Coffee, 21 oz. $24.98 $1.19/oz

$2498
current price $24.98$1.19/oz
From $24.98
Nescafé Clasico Dark Roast Instant Coffee, 21 oz.
4.7486 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Aqua Star Wild Caught Southern King Crab Legs and Claws, Frozen, 2 lbs. $49.98 $24.99/lb

$4998
current price $49.98$24.99/lb
Aqua Star Wild Caught Southern King Crab Legs and Claws, Frozen, 2 lbs.
4.0624 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Green Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb

$697
current price $6.97$2.32/lb
Green Seedless Grapes, 3 lbs.
4.4708 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Ore-Ida Crispy Tater Tots, Frozen, 8 lbs. $9.37 $1.17/lb

$937
current price $9.37$1.17/lb
Ore-Ida Crispy Tater Tots, Frozen, 8 lbs.
4.7197 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Assorted Cookie Tray, 84 ct. $19.93 $0.24/ea

$1993
current price $19.93$0.24/ea
Assorted Cookie Tray, 84 ct.
4.6933 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.) $15.87 $1.51/oz

$1587
current price $15.87$1.51/oz
Hormel Black Label Fully Cooked Bacon (10.5 oz., 72 ct.)
4.7304 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
poppi Cranberry Fizz Prebiotic Soda , 12 fl. oz., 15 pk.

Members-only price
poppi Cranberry Fizz Prebiotic Soda , 12 fl. oz., 15 pk.
4.5772 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Red Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb

$697
current price $6.97$2.32/lb
Red Seedless Grapes, 3 lbs.
4.4643 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz. $6.78 Was $8.78 $0.24/oz
Instant Savings

Now$678
current price Now $6.78, Was $8.78$8.78
$0.24/oz
$2 off
Ends Oct 04
Nature Valley Oats 'n Honey Protein Granola, 28 oz.
4.7229 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Mountain Valley Still Spring Water Aluminum Bottle, 750 mL, 12 pk. $26.98 $0.09/foz

$2698
current price $26.98$0.09/foz
Mountain Valley Still Spring Water Aluminum Bottle, 750 mL, 12 pk.
2.8696 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Raspberries 12 oz. $4.47 $0.37/oz

$447
current price $4.47$0.37/oz
Raspberries 12 oz.
4.4718 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Mrs. Butterworths Original Syrup, 36 oz., 2 pk. $6.78 $0.09/oz

$678
current price $6.78$0.09/oz
Mrs. Butterworths Original Syrup, 36 oz., 2 pk.
4.7912 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Blackberries 18 oz. $8.26 $0.46/oz

$826
current price $8.26$0.46/oz
Blackberries 18 oz.
4.4289 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
bubly Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk. $9.48 $0.03/foz

$948
current price $9.48$0.03/foz
bubly Sparkling Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
4.4395 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Swanson Chicken Broth 14.5 oz., 12 pk. $8.93 $0.74/ea

$893
current price $8.93$0.74/ea
Swanson Chicken Broth 14.5 oz., 12 pk.
4.8289 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Eggo Minis Buttermilk Pancakes Frozen Breakfast, 200 ct., 4lbs. 6.5 oz. $11.87 $0.06/ea

$1187
current price $11.87$0.06/ea
Eggo Minis Buttermilk Pancakes Frozen Breakfast, 200 ct., 4lbs. 6.5 oz.
4.7698 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Dunkin' Medium Roast Ground Coffee, Original Blend, 40 oz. $22.98 $0.57/oz

$2298
current price $22.98$0.57/oz
Dunkin' Medium Roast Ground Coffee, Original Blend, 40 oz.
4.6018 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Kodiak Cakes Power Cakes Flapjack and Waffle Mix, 72 oz. $12.92 $0.18/oz

$1292
current price $12.92$0.18/oz
Kodiak Cakes Power Cakes Flapjack and Waffle Mix, 72 oz.
4.8156 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Kraft Stove Top Turkey Stuffing Mix, 6 oz., 6 pk. $7.98 $0.22/oz

$798
current price $7.98$0.22/oz
Kraft Stove Top Turkey Stuffing Mix, 6 oz., 6 pk.
4.7936 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Original Bites, Frozen, 3 lbs. $13.47 $4.49/lb

$1347
current price $13.47$4.49/lb
Just Bare Lightly Breaded Chicken Breast Original Bites, Frozen, 3 lbs.
4.791 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Folgers Classic Roast Instant Coffee Crystals, 16 oz. $13.28 $0.83/oz

$1328
current price $13.28$0.83/oz
Folgers Classic Roast Instant Coffee Crystals, 16 oz.
4.7518 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs. $15.44 $5.15/lb

$1544
current price $15.44$5.15/lb
Hormel Black Label, Thick Cut Bacon 3 lbs.
4.5587 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz. $6.78 $0.11/oz

$678
current price $6.78$0.11/oz
Pearl Milling Company Original Syrup, 64 oz.
4.7243 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Sweet Potatoes, 5 lbs. $3.98 $0.80/lb

$398
current price $3.98$0.80/lb
Sweet Potatoes, 5 lbs.
4.5164 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Organic Sweet Petite Baby Carrots, 3 lbs. $4.72 $1.57/lb

$472
current price $4.72$1.57/lb
Organic Sweet Petite Baby Carrots, 3 lbs.
4.6425 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Bisquick Original Pancake and Baking Mix, 96 oz. $7.28 $0.08/oz

$728
current price $7.28$0.08/oz
Bisquick Original Pancake and Baking Mix, 96 oz.
4.7749 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Members Mark Jumbo Gourmet Chocolate Chip and Chunk Cookie Dough, 16 oz., 4pk $12.42 $0.19/oz

$1242
current price $12.42$0.19/oz
Members Mark Jumbo Gourmet Chocolate Chip and Chunk Cookie Dough, 16 oz., 4pk
4.4374 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Honeycrisp Apples, 4 lbs. $6.92 $1.73/lb

$692
current price $6.92$1.73/lb
Honeycrisp Apples, 4 lbs.
4.466 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Country Crock Original Spread 5 lbs. $7.82 $0.10/oz

$782
current price $7.82$0.10/oz
Country Crock Original Spread 5 lbs.
4.5115 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz. $4.98 Was $5.48 $0.14/oz
Instant Savings

Now$498
current price Now $4.98, Was $5.48$5.48
$0.14/oz
$0.50 off
Ends Oct 18
Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz.
4.4374 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Wright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb. $20.47 $5.12/lb

$2047
current price $20.47$5.12/lb
Wright Brand Hickory Real Wood Smoked Thick Cut Bacon, 4 lb.
4.7431 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Ocean Spray Jellied Cranberry Sauce, 14 oz., 6 pk. $11.98 $2.00/ea

$1198
current price $11.98$2.00/ea
Ocean Spray Jellied Cranberry Sauce, 14 oz., 6 pk.
4.6627 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Irish Cream Liqueur, 1.75 L $16.97 $0.29/foz

$1697
current price $16.97$0.29/foz
Member's Mark Irish Cream Liqueur, 1.75 L
4.5085 out of 5 stars
Out of stock
About Holiday Meals
01.17.21 LEGATO