Country Pride Tempura Chicken Nuggets, Frozen, 5 lbs., $15.28, $3.06/lb

Country Pride Tempura Chicken Nuggets, Frozen, 5 lbs.
current price $15.28
$3.06/lb

Country Pride Tempura Chicken Nuggets, Frozen, 5 lbs.

4.2867 out of 5 stars
4.2867 out of 5 Stars. 1029 reviews

Country Pride Breaded Chicken Breast Tenders, Frozen, 5 lbs., $16.74, $3.35/lb

Country Pride Breaded Chicken Breast Tenders, Frozen, 5 lbs.
current price $16.74
$3.35/lb

Country Pride Breaded Chicken Breast Tenders, Frozen, 5 lbs.

4.5035 out of 5 stars
4.5035 out of 5 Stars. 6280 reviews

Frozen Meat, Poultry & Seafood

Prices may vary in club and online
Sort by|

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs., $14.97, $5.99/lb

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs.
Sponsored
current price $14.97
$5.99/lb

Nature Raised Farms Fully Cooked Lightly Breaded Chicken Breast Strips, Frozen, 2.5 lbs.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz., $15.96, $0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.
Sponsored
current price $15.96
$0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.

4.3299 out of 5 stars
4.3299 out of 5 Stars. 288 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs., $18.96, $9.48/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs.
current price $18.96
$9.48/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Beer Battered Cod Fillets, Frozen, 11-15 ct., 2 lbs.

4.4687 out of 5 stars
4.4687 out of 5 Stars. 9341 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs., $24.94, $9.98/lb

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.
current price $24.94
$9.98/lb

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.

4.7708 out of 5 stars
4.7708 out of 5 Stars. 16306 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Parmesan Encrusted Tilapia, Frozen, 2.5 lbs., $13.96, $5.58/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Parmesan Encrusted Tilapia, Frozen, 2.5 lbs.
current price $13.96
$5.58/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Parmesan Encrusted Tilapia, Frozen, 2.5 lbs.

4.7727 out of 5 stars
4.7727 out of 5 Stars. 4232 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs., $16.98, $5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.
Sponsored
current price $16.98
$5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.

4.1561 out of 5 stars
4.1561 out of 5 Stars. 3965 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Premium Surf and Turf Curated Box, Frozen, 4.38 lbs., $99.98, $22.83/lb

Member's Mark Premium Surf and Turf Curated Box, Frozen, 4.38 lbs.
current price $99.98
$22.83/lb

Member's Mark Premium Surf and Turf Curated Box, Frozen, 4.38 lbs.

3.8065 out of 5 stars
3.8065 out of 5 Stars. 93 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound, $33.73, $29.98/lb

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound
current price $33.73
avg. price
$29.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Wild Caught North Atlantic Cold Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound

4.2779 out of 5 stars
4.2779 out of 5 Stars. 691 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $16.97, $8.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
current price $16.97
$8.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.

4.7133 out of 5 stars
4.7133 out of 5 Stars. 5135 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs., $13.96, $6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.
Sponsored
current price $13.96
$6.98/ea

Safe Catch Breaded Fish Nuggets, Frozen, 2 lbs.

4.2647 out of 5 stars
4.2647 out of 5 Stars. 2093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs., $15.94, $7.97/lb

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs.
current price $15.94
$7.97/lb

Member's Mark Farm Raised Shrimp Scampi, Frozen, 2 lbs.

4.6893 out of 5 stars
4.6893 out of 5 Stars. 3759 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs., $22.86, $10.16/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs.
current price $22.86
$10.16/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Marinated Alaskan Salmon, Frozen, 5-7 ct., 2.25 lbs.

4.1714 out of 5 stars
4.1714 out of 5 Stars. 5093 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Love at First Bite Box, Frozen, 3.71 lbs., $46.17, Was $99.98, $12.44/lb

Member's Mark Love at First Bite Box, Frozen, 3.71 lbs.
current price Now $46.17, Was $99.98
$12.44/lb
$53.81 off

Member's Mark Love at First Bite Box, Frozen, 3.71 lbs.

2.2759 out of 5 stars
2.2759 out of 5 Stars. 29 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Wild Caught Snow Crab Legs and Claws, Frozen, 2 lbs., $29.98, $14.99/lb

Member's Mark Wild Caught Snow Crab Legs and Claws, Frozen, 2 lbs.
current price $29.98
$14.99/lb

Member's Mark Wild Caught Snow Crab Legs and Claws, Frozen, 2 lbs.

4.119 out of 5 stars
4.119 out of 5 Stars. 1101 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs., $28.94, $14.47/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs.
current price $28.94
$14.47/lb

Member's Mark Wild Caught Boneless Alaskan Sockeye Salmon, Frozen, 2 lbs.

4.4776 out of 5 stars
4.4776 out of 5 Stars. 4324 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct., $17.98, $3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.
current price $17.98
$3.00/ea

Member's Mark Wild Caught Handmade Crab Cakes, Frozen, 6 ct.

4.2659 out of 5 stars
4.2659 out of 5 Stars. 4968 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs., $16.47, $8.23/lb

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs.
current price $16.47
$8.23/lb

Member's Mark Farm Raised Medium Cooked Shrimp, Frozen, 50-70 ct. per pound, 2 lbs.

4.6183 out of 5 stars
4.6183 out of 5 Stars. 3482 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs., $17.97, $5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.
current price $17.97
$5.99/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw EZ Peel Shrimp, Frozen, 21-30 ct. per pound, 3 lbs.

4.6514 out of 5 stars
4.6514 out of 5 Stars. 4222 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs., $14.98, $7.49/lb

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.
current price $14.98
$7.49/lb

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.

4.3758 out of 5 stars
4.3758 out of 5 Stars. 4255 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Large Raw Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 3 lbs., $20.97, $6.99/lb

Member's Mark Farm Raised Large Raw Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 3 lbs.
current price $20.97
$6.99/lb

Member's Mark Farm Raised Large Raw Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 3 lbs.

4.6841 out of 5 stars
4.6841 out of 5 Stars. 2580 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Premium Seafood Sampler Curated Box, Frozen, 5.75 lbs., $102.98, $17.91/lb

Member's Mark Premium Seafood Sampler Curated Box, Frozen, 5.75 lbs.
current price $102.98
$17.91/lb

Member's Mark Premium Seafood Sampler Curated Box, Frozen, 5.75 lbs.

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 291 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Wild Caught Caribbean Warm Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound, $43.84, $26.98/lb

Member's Mark Wild Caught Caribbean Warm Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound
current price $43.84
avg. price
$26.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Wild Caught Caribbean Warm Water Lobster Tails, Frozen, 4 ct., priced per pound

4.3489 out of 5 stars
4.3489 out of 5 Stars. 708 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs., $13.97, $4.66/lb

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $13.97
$4.66/lb

Member's Mark Southern Style Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.

4.307 out of 5 stars
4.307 out of 5 Stars. 10112 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, Frozen, 10 lbs., $24.97, Was $26.97, $2.50/lb

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, Frozen, 10 lbs.
current price Now $24.97, Was $26.97
$2.50/lb
$2 off

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, Frozen, 10 lbs.

4.5275 out of 5 stars
4.5275 out of 5 Stars. 2743 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs., $14.98, $4.99/lb

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs.
current price $14.98
$4.99/lb

Member's Mark Bone-In Oven Roasted Chicken Wings, Frozen, 3 lbs.

4.0093 out of 5 stars
4.0093 out of 5 Stars. 1397 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs., $16.98, $5.66/lb

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $16.98
$5.66/lb

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.

4.5311 out of 5 stars
4.5311 out of 5 Stars. 3581 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $18.97, $9.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
current price $18.97
$9.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Cooked Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.

4.7247 out of 5 stars
4.7247 out of 5 Stars. 4184 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breasts, Frozen, 10 lbs., $24.97, $2.50/lb

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breasts, Frozen, 10 lbs.
current price $24.97
$2.50/lb

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breasts, Frozen, 10 lbs.

4.5395 out of 5 stars
4.5395 out of 5 Stars. 2660 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs., $13.98, $3.50/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.
current price $13.98
$3.50/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Homestyle Chicken Bites, Frozen, 4 lbs.

4.3812 out of 5 stars
4.3812 out of 5 Stars. 3743 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 80/20 Ground Angus Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct., $34.97, $1.94/ea

Member's Mark 80/20 Ground Angus Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.
current price $34.97
$1.94/ea

Member's Mark 80/20 Ground Angus Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.

4.6648 out of 5 stars
4.6648 out of 5 Stars. 10115 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs., $15.97, Was $17.88, $5.32/lb

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs.
current price Now $15.97, Was $17.88
$5.32/lb
$1.91 off

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs.

4.5481 out of 5 stars
4.5481 out of 5 Stars. 5384 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 85/15 Ground Sirloin Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct., $35.97, $6.00/lb

Member's Mark 85/15 Ground Sirloin Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.
current price $35.97
$6.00/lb

Member's Mark 85/15 Ground Sirloin Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.

4.6751 out of 5 stars
4.6751 out of 5 Stars. 8815 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast Tenderloins, Frozen, 6 lbs., $21.97, $3.66/lb

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast Tenderloins, Frozen, 6 lbs.
current price $21.97
$3.66/lb

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast Tenderloins, Frozen, 6 lbs.

4.6884 out of 5 stars
4.6884 out of 5 Stars. 1486 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark 75/25 Seasoned Ground Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 40 ct., $46.97, $4.70/lb

Member's Mark 75/25 Seasoned Ground Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 40 ct.
current price $46.97
$4.70/lb

Member's Mark 75/25 Seasoned Ground Beef Patties, Frozen, 1/4 lb., 40 ct.

4.5371 out of 5 stars
4.5371 out of 5 Stars. 5170 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound, $36.55, $14.62/lb

Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound
current price $36.55
avg. price
$14.62/lb
Final cost by weight

Member's Mark Wild Caught Skin-On Sockeye Salmon Fillet, priced per pound

4.4205 out of 5 stars
4.4205 out of 5 Stars. 2045 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Large Cooked Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 2 lbs., $17.47, $8.73/lb

Member's Mark Farm Raised Large Cooked Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 2 lbs.
current price $17.47
$8.73/lb

Member's Mark Farm Raised Large Cooked Shrimp, Frozen, 31-40 ct. per pound, 2 lbs.

4.6505 out of 5 stars
4.6505 out of 5 Stars. 2724 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs., $12.98, $3.71/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.
current price $12.98
$3.71/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.

4.4041 out of 5 stars
4.4041 out of 5 Stars. 3568 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Spicy Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 3 lbs., $17.57, $5.86/lb

Member's Mark Spicy Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 3 lbs.
current price $17.57
$5.86/lb

Member's Mark Spicy Breaded Chicken Breast Fillets, Frozen, 3 lbs.

4.3672 out of 5 stars
4.3672 out of 5 Stars. 3437 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Mozzarella Chicken Meatballs, 40 oz., $11.98, $0.30/oz

Member's Mark Mozzarella Chicken Meatballs, 40 oz.
current price $11.98
$0.30/oz

Member's Mark Mozzarella Chicken Meatballs, 40 oz.

4.2247 out of 5 stars
4.2247 out of 5 Stars. 1313 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Norwegian Antibiotic-Free Sashimi-Grade Skinless Atlantic Salmon, Frozen, 5 lbs., 10-12 ct., $67.98, $4.25/ea

Member's Mark Norwegian Antibiotic-Free Sashimi-Grade Skinless Atlantic Salmon, Frozen, 5 lbs., 10-12 ct.
current price $67.98
$4.25/ea

Member's Mark Norwegian Antibiotic-Free Sashimi-Grade Skinless Atlantic Salmon, Frozen, 5 lbs., 10-12 ct.

4.455 out of 5 stars
4.455 out of 5 Stars. 1145 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Lobster Roll Meal Kit, Frozen, 8 ct., $99.98, $12.50/ea

Member's Mark Lobster Roll Meal Kit, Frozen, 8 ct.
current price $99.98
$12.50/ea

Member's Mark Lobster Roll Meal Kit, Frozen, 8 ct.

3.8671 out of 5 stars
3.8671 out of 5 Stars. 158 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Beef Franks, Frozen, 1/8 lb., 80 ct., $40.77, $0.51/ea

Member's Mark Beef Franks, Frozen, 1/8 lb., 80 ct.
current price $40.77
$0.51/ea

Member's Mark Beef Franks, Frozen, 1/8 lb., 80 ct.

4.6055 out of 5 stars
4.6055 out of 5 Stars. 1062 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Gorton's Golden Crunchy Panko Fish Fillets, Frozen, 28 ct., $13.86, $0.49/ea

Gorton's Golden Crunchy Panko Fish Fillets, Frozen, 28 ct.
current price $13.86
$0.49/ea

Gorton's Golden Crunchy Panko Fish Fillets, Frozen, 28 ct.

4.6139 out of 5 stars
4.6139 out of 5 Stars. 4217 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs., $12.64, Was $14.64, $4.21/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs.
current price Now $12.64, Was $14.64
$4.21/lb
$2 off

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs.

4.6124 out of 5 stars
4.6124 out of 5 Stars. 4301 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct., $12.86, Was $13.86, $3.38/lb

Instant Savings
Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.
current price Now $12.86, Was $13.86
$3.38/lb
$1 off
Ends Oct 15

Gorton’s Super Crunchy Fish Sticks, Frozen, 64 ct.

4.6909 out of 5 stars
4.6909 out of 5 Stars. 4917 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen, $19.96, $6.65/ea

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen
current price $19.96
$6.65/ea

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen

4.2452 out of 5 stars
4.2452 out of 5 Stars. 420 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Atlantic Salmon & Seafood Stuffing, Case, priced per pound, $64.84, $9.48/lb

Atlantic Salmon & Seafood Stuffing, Case, priced per pound
current price $64.84
avg. price
$9.48/lb
Final cost by weight

Atlantic Salmon & Seafood Stuffing, Case, priced per pound

4.7692 out of 5 stars
4.7692 out of 5 Stars. 52 reviews
Out of stock

Live Ocean Seafood Sweet Thai Chili Butter Coho Salmon, Frozen, 5 ct., $21.86, $4.37/ea

Live Ocean Seafood Sweet Thai Chili Butter Coho Salmon, Frozen, 5 ct.
current price $21.86
$4.37/ea

Live Ocean Seafood Sweet Thai Chili Butter Coho Salmon, Frozen, 5 ct.

4.6354 out of 5 stars
4.6354 out of 5 Stars. 1171 reviews
Out of stock

About Frozen Meat, Poultry & Seafood

Poultry

At Sam's Club®, you can find the right kind of poultry for almost every occasion. We have chicken nuggets for afterschool snacks and chicken breast for dinner. Some of these are ready to eat, all you have to do is heat them in the microwave. However, we carry products that you need to cook, too. One great thing about this section is we have food that everyone can enjoy. Here, you can find chicken, seafood and other items that are satisfying to kids, teenagers and adults. Many of these options have vast quantities, which makes them fantastic for feeding crowds. Our large options are ideal for restaurants, schools, parties, BBQs and more.

Is Poultry Good for You?

In this section, you'll find several items that consist of healthy ingredients. In addition to having nutritious ingredients, many of these products are full of essential vitamins and minerals that your body needs. For instance, you can find items that have vitamin D, calcium, zinc and iron. We also carry options that are low in fat, low in carbohydrates and low in sugar, making them superb for anyone on a diet. Plenty of these products have no added antibiotics and no artificial colors, flavors or preservatives. Also, there are products that have high protein, which makes them good sources of a macronutrient that provides you with numerous benefits.

What Goes Well with Poultry?

You can use poultry to create delicious recipes that the entire families enjoy. Chopping chicken nuggets into chunks gives you the chance to add a topping to pizza, tacos, scrambled eggs, grits or spaghetti. Slicing the chicken breast can help you make yummy sandwiches and burritos. Many customers like seasoning their poultry with different spices like cayenne, black pepper, rosemary or garlic, but you can experiment until you find your favorite combination. Serving chicken bites with vegetables and fruit can alleviate hunger, but pairing it with chips is pleasant as well. After eating poultry, countless consumers like chowing down on ice cream and desserts. Pairing this food with wine, beer, juice or soda pop can be pleasing as well.

Storing Poultry is Safe and Easy

Many of our products arrive in bags, which aren't as bulky or rigid as boxes and don't take up much space. This slim and lightweight construction makes them easy to store. However, some of our items come in thick cardboard boxes that provide protection and security. This durable cardboard exterior keeps the food in good shape while they're on shelves, inside of pantries or in the freezer. Also, a strong exterior like this enables you to stack the box on top of other items, which can create more room for other merchandise.