Limited Time Buys

Prices may vary in club and online
Sort by|

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz., $7.78, $0.88/oz

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz.
Sponsored
current price $7.78
$0.88/oz

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz.

4.1547 out of 5 stars
4.1547 out of 5 Stars. 459 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct., $14.98, $0.75/ea

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.
Sponsored
current price $14.98
$0.75/ea

Brainiac Halloween Fruit and Oat Smoothie Pouches, 3.2 oz., 20 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 25 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/oz

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
current price $9.98
$0.28/oz

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk.

4.5331 out of 5 stars
4.5331 out of 5 Stars. 484 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.

4.6632 out of 5 stars
4.6632 out of 5 Stars. 2856 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk., $13.36, $0.56/oz

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk.
current price $13.36
$0.56/oz

Member's Mark Salsa Verde Chicken Bowls, 12 oz. Each, 2 pk.

4.5439 out of 5 stars
4.5439 out of 5 Stars. 2300 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Cape Cod Chips, Variety Pack, 1 oz., 36 ct., $15.98, $0.44/ea

Cape Cod Chips, Variety Pack, 1 oz., 36 ct.
Sponsored
current price $15.98
$0.44/ea

Cape Cod Chips, Variety Pack, 1 oz., 36 ct.

4.2627 out of 5 stars
4.2627 out of 5 Stars. 118 reviews
Available for Shipping

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz., $15.28, $0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
current price $15.28
$0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.

4.6781 out of 5 stars
4.6781 out of 5 Stars. 2010 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct., $12.64, $1.58/ea

Member's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct.
current price $12.64
$1.58/ea

Member's Mark Uncured Ham & Swiss Cheese Croissant with Seasoning, Frozen, 8 ct.

4.7344 out of 5 stars
4.7344 out of 5 Stars. 7260 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark High Protein Penne Pasta with Italian Sausage, priced per pound, $17.15, $5.12/lb

Member's Mark High Protein Penne Pasta with Italian Sausage, priced per pound
current price $17.15
avg. price
$5.12/lb
Final cost by weight

Member's Mark High Protein Penne Pasta with Italian Sausage, priced per pound

4.1812 out of 5 stars
4.1812 out of 5 Stars. 287 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs., $21.98, Was $23.98, $0.12/ea

Instant Savings
Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.
Sponsored
current price Now $21.98, Was $23.98
$0.12/ea
$2 off
Ends Oct 31

Mars Halloween Variety Pack Candy, Mini & Fun Size, 185 pcs.

4.6767 out of 5 stars
4.6767 out of 5 Stars. 662 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Sallyvine Vineyard Alexander Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml, $17.99, $0.71/foz

Member's Mark Sallyvine Vineyard Alexander Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml
current price $17.99
$0.71/foz

Member's Mark Sallyvine Vineyard Alexander Valley Cabernet Sauvignon, 750 ml

4.3182 out of 5 stars
4.3182 out of 5 Stars. 22 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Liquid Death Mountain Water, 12 fl. oz., 18 pk., $13.98, $0.06/foz

Liquid Death Mountain Water, 12 fl. oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.06/foz

Liquid Death Mountain Water, 12 fl. oz., 18 pk.

4.4359 out of 5 stars
4.4359 out of 5 Stars. 39 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz., $12.98, $0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.
current price $12.98
$0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.

4.6575 out of 5 stars
4.6575 out of 5 Stars. 3632 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sparkling Ice® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk., $17.98, $0.04/foz

Sparkling Ice® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.
current price $17.98
$0.04/foz

Sparkling Ice® Purple Variety Pack, 17 fl. oz., 24 pk.

4.7165 out of 5 stars
4.7165 out of 5 Stars. 455 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Chex Mix Savory Snack Mix Variety, 1.75 oz., 30 pk., $12.98, $0.25/oz

Chex Mix Savory Snack Mix Variety, 1.75 oz., 30 pk.
current price $12.98
$0.25/oz

Chex Mix Savory Snack Mix Variety, 1.75 oz., 30 pk.

4.5833 out of 5 stars
4.5833 out of 5 Stars. 72 reviews
Available for Shipping

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.4542 out of 5 stars
4.4542 out of 5 Stars. 938 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct., $12.93, $0.40/oz

Member's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct.
current price $12.93
$0.40/oz

Member's Mark Beef Birria Tacos with Consomme, 8 ct.

4.5325 out of 5 stars
4.5325 out of 5 Stars. 3185 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk., $11.98, $0.12/ea

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk.
current price $11.98
$0.12/ea

Wyler's Authentic Italian Ices, 2 oz., 96 pk.

4.8268 out of 5 stars
4.8268 out of 5 Stars. 3095 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs., $22.98, Was $23.98, $0.37/oz

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.
current price Now $22.98, Was $23.98
$0.37/oz
$1 off

HERSHEY'S Factory Favorites Snack Size Candy Assortment, 155 pcs.

4.6043 out of 5 stars
4.6043 out of 5 Stars. 422 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ensure Plus Nutrition Shake, Small Meal Replacement Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct., $42.48, $0.22/foz

Ensure Plus Nutrition Shake, Small Meal Replacement Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct.
current price $42.48
$0.22/foz

Ensure Plus Nutrition Shake, Small Meal Replacement Shake, Vanilla 8 fl. oz., 24 ct.

4.8311 out of 5 stars
4.8311 out of 5 Stars. 2173 reviews
Available for Shipping

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk., $12.98, $0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.
current price $12.98
$0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.

4.4031 out of 5 stars
4.4031 out of 5 Stars. 320 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Decoy Limited Sonoma Coast Pinot Noir Wine, 750 ml, $24.99, $0.99/foz

Decoy Limited Sonoma Coast Pinot Noir Wine, 750 ml
current price $24.99
$0.99/foz

Decoy Limited Sonoma Coast Pinot Noir Wine, 750 ml

4.4091 out of 5 stars
4.4091 out of 5 Stars. 22 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

poppi Cranberry Fizz Prebiotic Soda , 12 fl. oz., 15 pk.

poppi Cranberry Fizz Prebiotic Soda , 12 fl. oz., 15 pk.
Members-only price

poppi Cranberry Fizz Prebiotic Soda , 12 fl. oz., 15 pk.

4.5772 out of 5 stars
4.5772 out of 5 Stars. 492 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk., $29.98, $1.00/ea

Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk.
current price $29.98
$1.00/ea

Mars Full Size Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 30 pk.

4.8587 out of 5 stars
4.8587 out of 5 Stars. 842 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk., $21.99, $4.40/ea

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.
current price $21.99
$4.40/ea

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.

4.7489 out of 5 stars
4.7489 out of 5 Stars. 231 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs., $18.68, $0.09/ea

Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs.
current price $18.68
$0.09/ea

Mars Minis Chocolate Candy Bars, Variety Pack, 200 pcs.

4.8002 out of 5 stars
4.8002 out of 5 Stars. 1146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz, $10.48, $0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz
current price $10.48
$0.94/oz

Unreal Dark Chocolate Coconut Minis, 11.13 oz

4.7235 out of 5 stars
4.7235 out of 5 Stars. 991 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct., $41.98, $0.66/ea

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct.
current price $41.98
$0.66/ea

Starbucks K-Cup Coffee Pods, Fall Variety Pack, 64 ct.

4.4649 out of 5 stars
4.4649 out of 5 Stars. 542 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Private Reserve Howell Mountain Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $26.19, $1.03/foz

Member's Mark Private Reserve Howell Mountain Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $26.19
$1.03/foz

Member's Mark Private Reserve Howell Mountain Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 14 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

YumEarth Organic Candy Favorites Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk., $12.97, $0.86/oz

YumEarth Organic Candy Favorites Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.
current price $12.97
$0.86/oz

YumEarth Organic Candy Favorites Variety Pack, 0.5 oz., 30 pk.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 46 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Monsanto Tuscany Chianti Classico Riserva Wine, 750 ml, $31.99, $1.26/foz

Monsanto Tuscany Chianti Classico Riserva Wine, 750 ml
current price $31.99
$1.26/foz

Monsanto Tuscany Chianti Classico Riserva Wine, 750 ml

4.3462 out of 5 stars
4.3462 out of 5 Stars. 26 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Stella Rosa Stellabration Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk., $24.99, $5.00/ea

Stella Rosa Stellabration Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.
current price $24.99
$5.00/ea

Stella Rosa Stellabration Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.

4.8163 out of 5 stars
4.8163 out of 5 Stars. 343 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Old Bay Shrimp and Linguine, Frozen, 36 oz., $12.76, $0.35/oz

Old Bay Shrimp and Linguine, Frozen, 36 oz.
current price $12.76
$0.35/oz

Old Bay Shrimp and Linguine, Frozen, 36 oz.

2.8547 out of 5 stars
2.8547 out of 5 Stars. 413 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Miss Vickie's Spicy Dill Pickle Potato Chips, 22 oz., $7.98, $0.36/oz

Miss Vickie's Spicy Dill Pickle Potato Chips, 22 oz.
current price $7.98
$0.36/oz

Miss Vickie's Spicy Dill Pickle Potato Chips, 22 oz.

4.7445 out of 5 stars
4.7445 out of 5 Stars. 137 reviews
Available for Shipping

Duvel Belgian Strong Blonde Ale Beer Celebration Gift Pack, 750 ml bottle, 2 pk. with Tulip Glass, $9.11, $0.18/foz

Duvel Belgian Strong Blonde Ale Beer Celebration Gift Pack, 750 ml bottle, 2 pk. with Tulip Glass
current price $9.11
$0.18/foz

Duvel Belgian Strong Blonde Ale Beer Celebration Gift Pack, 750 ml bottle, 2 pk. with Tulip Glass

4.6923 out of 5 stars
4.6923 out of 5 Stars. 26 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Hot pocket High Protein Chicken Bacon Ranch, Frozen, 6.75 oz., 8 ct., $13.77, $1.72/ea

Hot pocket High Protein Chicken Bacon Ranch, Frozen, 6.75 oz., 8 ct.
current price $13.77
$1.72/ea

Hot pocket High Protein Chicken Bacon Ranch, Frozen, 6.75 oz., 8 ct.

4.2147 out of 5 stars
4.2147 out of 5 Stars. 177 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ready Kids Protein Bar Variety Pack, 1.23 oz., 30 ct., $18.98

Ready Kids Protein Bar Variety Pack, 1.23 oz., 30 ct.
current price $18.98

Ready Kids Protein Bar Variety Pack, 1.23 oz., 30 ct.

4.2551 out of 5 stars
4.2551 out of 5 Stars. 98 reviews
Available for Shipping

Trimbach Pinot Blanc Wine, 750 ml, $25.49, $1.01/foz

Trimbach Pinot Blanc Wine, 750 ml
current price $25.49
$1.01/foz

Trimbach Pinot Blanc Wine, 750 ml

4.3636 out of 5 stars
4.3636 out of 5 Stars. 22 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk., $9.98, $0.05/ea

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk.
current price $9.98
$0.05/ea

Fla-Vor-Ice Giant Pops, 1.5 oz., 200 pk.

4.5324 out of 5 stars
4.5324 out of 5 Stars. 1388 reviews
Available for Shipping

Nutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct, $13.98, $0.50/oz

Nutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct
current price $13.98
$0.50/oz

Nutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct

4.8517 out of 5 stars
4.8517 out of 5 Stars. 681 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Golden Island Korean Barbecue Pork Jerky and Snack Bites, 1.50 oz., 12 pk., $14.98, $0.83/oz

Golden Island Korean Barbecue Pork Jerky and Snack Bites, 1.50 oz., 12 pk.
current price $14.98
$0.83/oz

Golden Island Korean Barbecue Pork Jerky and Snack Bites, 1.50 oz., 12 pk.

4.8156 out of 5 stars
4.8156 out of 5 Stars. 1741 reviews
Available for Shipping

Welch's Juicefuls Fusions Fruit Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $13.94, $0.41/oz

Welch's Juicefuls Fusions Fruit Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
current price $13.94
$0.41/oz

Welch's Juicefuls Fusions Fruit Snacks, 0.8 oz., 42 pk.

4.6016 out of 5 stars
4.6016 out of 5 Stars. 1348 reviews
Available for Shipping

Like Air Classic Puffcorn, 14 oz., $5.98, $0.43/oz

Like Air Classic Puffcorn, 14 oz.
current price $5.98
$0.43/oz

Like Air Classic Puffcorn, 14 oz.

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 80 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Private Reserve Carneros Chardonnay Wine, 750 ml, $13.38, $0.53/foz

Member's Mark Private Reserve Carneros Chardonnay Wine, 750 ml
current price $13.38
$0.53/foz

Member's Mark Private Reserve Carneros Chardonnay Wine, 750 ml

4.3571 out of 5 stars
4.3571 out of 5 Stars. 14 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Community Coffee Medium Roast Coffee Pods, Mardi Gras King Cake, 60 ct., $29.48, Was $34.48, $0.49/ea

Instant Savings
Community Coffee Medium Roast Coffee Pods, Mardi Gras King Cake, 60 ct.
current price Now $29.48, Was $34.48
$0.49/ea
$5 off
Ends Oct 22

Community Coffee Medium Roast Coffee Pods, Mardi Gras King Cake, 60 ct.

4.7059 out of 5 stars
4.7059 out of 5 Stars. 85 reviews
Available for Shipping

Twin Marquis Xiao Long Bao Savory Pork Frozen Soup Dumplings, 22.78 oz., 4 PK, $9.94, $0.44/oz

Twin Marquis Xiao Long Bao Savory Pork Frozen Soup Dumplings, 22.78 oz., 4 PK
current price $9.94
$0.44/oz

Twin Marquis Xiao Long Bao Savory Pork Frozen Soup Dumplings, 22.78 oz., 4 PK

4.7016 out of 5 stars
4.7016 out of 5 Stars. 124 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Private Reserve Margaux Red Blend Wine, 750 ml, $26.99, $1.06/foz

Member's Mark Private Reserve Margaux Red Blend Wine, 750 ml
current price $26.99
$1.06/foz

Member's Mark Private Reserve Margaux Red Blend Wine, 750 ml

Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Ketel One Espresso Martini Cocktail, 750 ml, $17.97, $0.71/foz

Ketel One Espresso Martini Cocktail, 750 ml
current price $17.97
$0.71/foz

Ketel One Espresso Martini Cocktail, 750 ml

4.3793 out of 5 stars
4.3793 out of 5 Stars. 29 reviews
Out of stock

About New Food Items & Grocery Products - Sam's Club

When you’re looking for the latest food items and grocery products, you can find them at Sam’s Club. Sam’s Club has a huge selection of products, with new grocery items being added all the time. Check out our selection of new grocery products and add some fresh flavors to your kitchen.

Frequently Asked Questions: New Food Items

Can I get new food items delivered to my home?

If you’re a Sam’s Club member, you can get your favorite new food items delivered directly to your door. With fresh home delivery, you can even get produce and other fresh groceries delivered without worrying about anything spoiling. Sam’s Club even offers additional delivery benefits for members, including free shipping on certain orders.

To find out if your order qualifies for free shipping, simply add the items you want to your cart and check out to view your shipping options. From international foods to medicine and more, Sam’s Club can deliver just about anything to your home.

How often do you introduce new food and grocery products?

You can find new grocery and household items at Sam’s Club all the time. New food and grocery items aren’t released on a specific date, so the best way to keep up with the changing selection is to check back regularly for new products.

Sam’s Club is always working to put more choices on the shelves for you, so you can find interesting new food items throughout the year. Whether you visit a club near you or shop online, you can usually find a few new items to add to your cart.

How can I stay up-to-date about new food items and groceries that come to Sam’s Club?

The best way to stay up-to-date with new food items is to check in on our website regularly and opt in to email communications. You can also download the Sam’s Club app to easily browse new arrivals on your mobile device.

From prepared meals to international foods and snacks from popular new brands, Sam’s Club is always adding new grocery products into the rotation. You can even find new household items on our website and in our clubs, including everything from furniture and accessories to cleaners and more.

Can I return or exchange new food products if they don’t meet my expectations?

Sam’s Club has a separate return policy for perishable items, but you can still return or exchange new food items if you’re not happy with your purchase. If your purchase doesn’t meet your expectations, you can contact us to request a return.

For online orders, you can request a return online or visit a Sam’s Club location to request a return. For in-club purchases, you can visit the Sam’s Club location where you made your purchase to request a refund. You’re not required to return any perishable items for a refund or exchange. All categories of perishable items are accepted, including the foods in the clean eating category.