Budget Friendly Stock Up

Prices may vary in club and online
Sort by|

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz., $15.96, $0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.
Sponsored
current price $15.96
$0.57/oz

Hook Line and Savor Everything Crusted Flounder, Frozen, 27.9 oz.

4.3299 out of 5 stars
4.3299 out of 5 Stars. 288 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs., $16.98, $5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.
Sponsored
current price $16.98
$5.66/lb

Real Good Foods Lightly Breaded Chicken Breast Chunks, Frozen, 3 lbs.

4.1561 out of 5 stars
4.1561 out of 5 Stars. 3965 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct., $5.96, $0.50/ea

Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.
current price $5.96
$0.50/ea

Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.

4.6344 out of 5 stars
4.6344 out of 5 Stars. 11555 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs., $24.94, $9.98/lb

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.
current price $24.94
$9.98/lb

Member's Mark Skinless and Boneless Atlantic Salmon Fillet Portions, Frozen, 2.5 lbs.

4.7708 out of 5 stars
4.7708 out of 5 Stars. 16306 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct., $5.98, Was $6.98, $0.25/ea

Instant Savings
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
current price Now $5.98, Was $6.98
$0.25/ea
$1 off
Ends Oct 12

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.

4.6983 out of 5 stars
4.6983 out of 5 Stars. 3225 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $6.78, $0.21/ea

Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
Sponsored
current price $6.78
$0.21/ea

Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8029 out of 5 stars
4.8029 out of 5 Stars. 3521 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Light String Cheese 36 ct., $7.27, $0.20/ea

Member's Mark Light String Cheese 36 ct.
current price $7.27
$0.20/ea

Member's Mark Light String Cheese 36 ct.

4.5888 out of 5 stars
4.5888 out of 5 Stars. 6681 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk., $8.98, $0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.

4.4115 out of 5 stars
4.4115 out of 5 Stars. 1655 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea

Member's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct.
current price $3.82
$0.64/ea

Member's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct.

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 719 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct., $18.98, $1.58/ea

Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct.
Sponsored
current price $18.98
$1.58/ea

Rockin' Protein Builder 30g protein, Chocolate, 12 fl. oz., 12 ct.

4.5303 out of 5 stars
4.5303 out of 5 Stars. 347 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $16.97, $8.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
current price $16.97
$8.48/lb

Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.

4.7133 out of 5 stars
4.7133 out of 5 Stars. 5135 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea

Member's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct.
current price $3.82
$0.64/ea

Member's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct.

4.3026 out of 5 stars
4.3026 out of 5 Stars. 770 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk., $8.98, $0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.

4.3481 out of 5 stars
4.3481 out of 5 Stars. 1287 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Pasture Raised Grade A Large Brown Eggs, 1.5 dozen, $6.37, $4.25/dz

Member's Mark Pasture Raised Grade A Large Brown Eggs, 1.5 dozen
current price $6.37
$4.25/dz

Member's Mark Pasture Raised Grade A Large Brown Eggs, 1.5 dozen

4.7676 out of 5 stars
4.7676 out of 5 Stars. 12156 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound, $14.33, $3.98/lb

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound
current price $14.33
avg. price
$3.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Alfredo, priced per pound

4.2705 out of 5 stars
4.2705 out of 5 Stars. 5154 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound, $8.10, $3.24/lb

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound
current price $8.10
avg. price
$3.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Macaroni and Cheese, priced per pound

4.3909 out of 5 stars
4.3909 out of 5 Stars. 4564 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct., $3.98, $0.17/ea

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.
current price $3.98
$0.17/ea

Member's Mark Yeast Dinner Rolls, 24 ct.

4.5944 out of 5 stars
4.5944 out of 5 Stars. 5192 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound, $64.12, $5.97/lb

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound
current price $64.12
avg. price
$5.97/lb
Final cost by weight

Member's Mark 90/10 Ground Beef Roll, Vacuum Pack, priced per pound

4.6341 out of 5 stars
4.6341 out of 5 Stars. 4094 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Original Oat Milk, 64 fl. oz., 3 pk., $8.97, $0.05/foz

Member’s Mark Original Oat Milk, 64 fl. oz., 3 pk.
current price $8.97
$0.05/foz

Member’s Mark Original Oat Milk, 64 fl. oz., 3 pk.

4.6725 out of 5 stars
4.6725 out of 5 Stars. 690 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 80/20 Ground Chuck Roll, Vacuum Pack, priced per pound, $61.60, $5.72/lb

Member's Mark 80/20 Ground Chuck Roll, Vacuum Pack, priced per pound
current price $61.60
avg. price
$5.72/lb
Final cost by weight

Member's Mark 80/20 Ground Chuck Roll, Vacuum Pack, priced per pound

4.6051 out of 5 stars
4.6051 out of 5 Stars. 2307 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs., $16.98, $5.66/lb

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.
current price $16.98
$5.66/lb

Member's Mark Grilled Chicken Bites, Frozen, 3 lbs.

4.531 out of 5 stars
4.531 out of 5 Stars. 3580 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breasts, Frozen, 10 lbs., $24.97, $2.50/lb

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breasts, Frozen, 10 lbs.
current price $24.97
$2.50/lb

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breasts, Frozen, 10 lbs.

4.5395 out of 5 stars
4.5395 out of 5 Stars. 2660 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 80/20 Ground Angus Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct., $34.97, $1.94/ea

Member's Mark 80/20 Ground Angus Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.
current price $34.97
$1.94/ea

Member's Mark 80/20 Ground Angus Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.

4.6648 out of 5 stars
4.6648 out of 5 Stars. 10115 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs., $15.97, Was $17.88, $5.32/lb

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs.
current price Now $15.97, Was $17.88
$5.32/lb
$1.91 off

Member's Mark Mesquite Grilled Chicken Fillets, Frozen, 3 lbs.

4.5481 out of 5 stars
4.5481 out of 5 Stars. 5384 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Boneless and Skinless Chicken Breasts, priced per pound, $28.14, $5.36/lb

Member's Mark Organic Boneless and Skinless Chicken Breasts, priced per pound
current price $28.14
avg. price
$5.36/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Boneless and Skinless Chicken Breasts, priced per pound

4.1388 out of 5 stars
4.1388 out of 5 Stars. 1030 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark 85/15 Ground Sirloin Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct., $35.97, $6.00/lb

Member's Mark 85/15 Ground Sirloin Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.
current price $35.97
$6.00/lb

Member's Mark 85/15 Ground Sirloin Beef Patties, Frozen, 1/3 lb., 18 ct.

4.6751 out of 5 stars
4.6751 out of 5 Stars. 8815 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Organic Whole Milk, 64 fl. oz., 3pk., $13.84

Member’s Mark Organic Whole Milk, 64 fl. oz., 3pk.
current price $13.84

Member’s Mark Organic Whole Milk, 64 fl. oz., 3pk.

4.7288 out of 5 stars
4.7288 out of 5 Stars. 992 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Nonfat Plain Greek Yogurt, 48 oz., $5.93, $0.12/oz

Member's Mark Nonfat Plain Greek Yogurt, 48 oz.
current price $5.93
$0.12/oz

Member's Mark Nonfat Plain Greek Yogurt, 48 oz.

4.6257 out of 5 stars
4.6257 out of 5 Stars. 668 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Cold Smoked Atlantic Salmon, 12 oz., 2 pk., $21.98, $0.92/oz

Member's Mark Farm Raised Cold Smoked Atlantic Salmon, 12 oz., 2 pk.
current price $21.98
$0.92/oz

Member's Mark Farm Raised Cold Smoked Atlantic Salmon, 12 oz., 2 pk.

4.5615 out of 5 stars
4.5615 out of 5 Stars. 1049 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, priced per pound, $27.34, $5.36/lb

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, priced per pound
current price $27.34
avg. price
$5.36/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, priced per pound

4.0764 out of 5 stars
4.0764 out of 5 Stars. 484 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk., $11.98, $0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.
current price $11.98
$0.12/oz

Jif Creamy Peanut Butter, 48 oz., 2 pk.

4.8583 out of 5 stars
4.8583 out of 5 Stars. 25753 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Bananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb

Bananas, 3 lbs.
current price $1.47
$0.49/lb

Bananas, 3 lbs.

4.6059 out of 5 stars
4.6059 out of 5 Stars. 52761 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chevre Fresh Goat Cheese Log 16 oz., $6.78, $0.42/oz

Member's Mark Chevre Fresh Goat Cheese Log 16 oz.
current price $6.78
$0.42/oz

Member's Mark Chevre Fresh Goat Cheese Log 16 oz.

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 933 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Russet Potatoes, 10 lbs., $5.62, $0.56/lb

Russet Potatoes, 10 lbs.
current price $5.62
$0.56/lb

Russet Potatoes, 10 lbs.

4.5633 out of 5 stars
4.5633 out of 5 Stars. 12069 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Natural Creamy Peanut Butter, 40 oz., 2 pk., $7.78, $0.10/oz

Member's Mark Natural Creamy Peanut Butter, 40 oz., 2 pk.
current price $7.78
$0.10/oz

Member's Mark Natural Creamy Peanut Butter, 40 oz., 2 pk.

4.709 out of 5 stars
4.709 out of 5 Stars. 8250 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Silk Unsweetened Original Almond, 64 fl. oz., 3 pk., $8.83, $0.05/foz

Silk Unsweetened Original Almond, 64 fl. oz., 3 pk.
current price $8.83
$0.05/foz

Silk Unsweetened Original Almond, 64 fl. oz., 3 pk.

4.7821 out of 5 stars
4.7821 out of 5 Stars. 3943 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct., $10.98, $0.92/ea

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct.
current price $10.98
$0.92/ea

OH SNAP! Dilly Bites Dill Pickle Snack Packs, 3.25 fl. oz., 12 ct.

4.6931 out of 5 stars
4.6931 out of 5 Stars. 1085 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct., $4.97, Was $6.67, $0.83/ea

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct.
current price Now $4.97, Was $6.67
$0.83/ea
$1.70 off

Multi Bell Sweet Peppers, 6 ct.

4.7316 out of 5 stars
4.7316 out of 5 Stars. 10898 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.), $7.28, $0.30/oz

Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)
current price $7.28
$0.30/oz

Athenos Crumbled Traditional Feta Cheese (24 oz.)

4.8343 out of 5 stars
4.8343 out of 5 Stars. 4254 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Quaker Quick 1-Minute Oats, 160 oz., $7.98, $0.05/oz

Quaker Quick 1-Minute Oats, 160 oz.
current price $7.98
$0.05/oz

Quaker Quick 1-Minute Oats, 160 oz.

4.7905 out of 5 stars
4.7905 out of 5 Stars. 4573 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sweet Onions, 6 lbs., $5.52, $0.92/lb

Sweet Onions, 6 lbs.
current price $5.52
$0.92/lb

Sweet Onions, 6 lbs.

4.6598 out of 5 stars
4.6598 out of 5 Stars. 8537 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Almond Butter, 24 oz., $8.78, $0.37/oz

Member's Mark Almond Butter, 24 oz.
current price $8.78
$0.37/oz

Member's Mark Almond Butter, 24 oz.

4.5565 out of 5 stars
4.5565 out of 5 Stars. 3820 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk., $22.77, $4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.
current price $22.77
$4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.

4.7693 out of 5 stars
4.7693 out of 5 Stars. 7117 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct., $14.76, $0.82/ea

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct.
current price $14.76
$0.82/ea

Oikos Triple Zero Nonfat Blended Greek Yogurt Variety Pack, 5.3 oz., 18 ct.

4.6778 out of 5 stars
4.6778 out of 5 Stars. 8584 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Avocados, 5 ct., $4.96, $0.99/ea

Avocados, 5 ct.
current price $4.96
$0.99/ea

Avocados, 5 ct.

4.5344 out of 5 stars
4.5344 out of 5 Stars. 28367 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Bob's Red Mill Organic Old Fashioned Rolled Oats, 56 oz., $8.78, $0.16/oz

Bob's Red Mill Organic Old Fashioned Rolled Oats, 56 oz.
current price $8.78
$0.16/oz

Bob's Red Mill Organic Old Fashioned Rolled Oats, 56 oz.

4.8878 out of 5 stars
4.8878 out of 5 Stars. 294 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sweet Potatoes, 5 lbs., $3.98, $0.80/lb

Sweet Potatoes, 5 lbs.
current price $3.98
$0.80/lb

Sweet Potatoes, 5 lbs.

4.5247 out of 5 stars
4.5247 out of 5 Stars. 1719 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

About Budget Friendly Stock Up

01.17.21 LEGATO