No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk., $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.
current price $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz., $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.
current price $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews

Snacks Under $10

Prices may vary in club and online
Sort by|

Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct.

4.772 out of 5 stars
4.772 out of 5 Stars. 601 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct.

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 1714 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts., $8.12, $0.05/foz

Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts.
current price $8.12
$0.05/foz

Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts.

4.5589 out of 5 stars
4.5589 out of 5 Stars. 2480 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/oz

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
current price $9.98
$0.28/oz

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk.

4.5331 out of 5 stars
4.5331 out of 5 Stars. 484 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz., $6.98, Was $7.34, $0.44/oz

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.
current price Now $6.98, Was $7.34
$0.44/oz
$0.36 off

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.

4.5279 out of 5 stars
4.5279 out of 5 Stars. 6670 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.

4.735 out of 5 stars
4.735 out of 5 Stars. 3087 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark 4% Milkfat Minimum Small Curd Cottage Cheese, 48 oz., $5.12, $0.11/oz

Member's Mark 4% Milkfat Minimum Small Curd Cottage Cheese, 48 oz.
current price $5.12
$0.11/oz

Member's Mark 4% Milkfat Minimum Small Curd Cottage Cheese, 48 oz.

4.65 out of 5 stars
4.65 out of 5 Stars. 1917 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz., $5.98, $0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.

4.2791 out of 5 stars
4.2791 out of 5 Stars. 670 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk., $8.98, $0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.

4.4115 out of 5 stars
4.4115 out of 5 Stars. 1655 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.815 out of 5 stars
4.815 out of 5 Stars. 11019 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz., $5.98, $1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.
current price $5.98
$1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.

4.7259 out of 5 stars
4.7259 out of 5 Stars. 9063 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct., $5.58, $0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
current price $5.58
$0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.

4.6635 out of 5 stars
4.6635 out of 5 Stars. 1884 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk., $8.98, $0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.

4.3481 out of 5 stars
4.3481 out of 5 Stars. 1287 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz., $7.78, $0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.
current price $7.78
$0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.

4.752 out of 5 stars
4.752 out of 5 Stars. 9325 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct., $7.87, $0.22/ea

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
current price $7.87
$0.22/ea

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.

4.7693 out of 5 stars
4.7693 out of 5 Stars. 3941 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Dried Mango, 24 oz., $6.98, $0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.
current price $6.98
$0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.

4.4928 out of 5 stars
4.4928 out of 5 Stars. 1587 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz., $5.98, Was $6.48, $0.17/oz

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
current price Now $5.98, Was $6.48
$0.17/oz
$0.50 off

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 9515 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz., $7.42

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz.
current price $7.42

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 670 reviews
Available for Shipping

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk., $9.88, $0.46/oz

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk.
current price $9.88
$0.46/oz

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk.

4.6737 out of 5 stars
4.6737 out of 5 Stars. 2182 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz., $10.18, $0.53/oz

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.
current price $10.18
$0.53/oz

Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.

4.7814 out of 5 stars
4.7814 out of 5 Stars. 828 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.7857 out of 5 stars
4.7857 out of 5 Stars. 8087 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Duchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk., $7.18, $0.20/oz

Duchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
current price $7.18
$0.20/oz

Duchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.

4.6749 out of 5 stars
4.6749 out of 5 Stars. 5946 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk., $8.98, Was $9.98, $0.28/ea

Instant Savings
ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk.
current price Now $8.98, Was $9.98
$0.28/ea
$1 off
Ends Oct 25

ACT II Butter Lovers Microwave Popcorn, 2.75 oz., 32 pk.

4.7116 out of 5 stars
4.7116 out of 5 Stars. 7434 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz., $6.54, $0.47/oz

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz.
current price $6.54
$0.47/oz

SkinnyPop Original Gluten Free Popcorn, 14 oz.

4.595 out of 5 stars
4.595 out of 5 Stars. 14739 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz., $3.28, $0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.
current price $3.28
$0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.

4.6375 out of 5 stars
4.6375 out of 5 Stars. 10239 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HERSHEY'S Chocolate Syrup, 48 oz., 2 pk., $12.22, $0.13/oz

HERSHEY'S Chocolate Syrup, 48 oz., 2 pk.
current price $12.22
$0.13/oz
From $12.22

HERSHEY'S Chocolate Syrup, 48 oz., 2 pk.

4.7927 out of 5 stars
4.7927 out of 5 Stars. 7435 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk., $7.98, $0.74/oz

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk.
current price $7.98
$0.74/oz

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk.

4.1779 out of 5 stars
4.1779 out of 5 Stars. 742 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz., $6.12, $0.34/oz

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.
current price $6.12
$0.34/oz
From $6.12

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.

4.6778 out of 5 stars
4.6778 out of 5 Stars. 4444 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz., $4.48, $0.37/oz

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz.
current price $4.48
$0.37/oz

SunChips Whole Grain Harvest Cheddar Chips, 12.25 oz.

4.7632 out of 5 stars
4.7632 out of 5 Stars. 1795 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz., $7.78, $0.88/oz

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz.
current price $7.78
$0.88/oz

DJ&A Veggie Crisps Original, 8.8 oz.

4.1547 out of 5 stars
4.1547 out of 5 Stars. 459 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

American Bakery Madeleines, 28 oz., $8.78, $0.31/oz

American Bakery Madeleines, 28 oz.
current price $8.78
$0.31/oz

American Bakery Madeleines, 28 oz.

4.3362 out of 5 stars
4.3362 out of 5 Stars. 354 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.

4.7398 out of 5 stars
4.7398 out of 5 Stars. 7221 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

two-bite Brownies, 48 ct., $9.22, $0.19/oz

two-bite Brownies, 48 ct.
current price $9.22
$0.19/oz

two-bite Brownies, 48 ct.

4.7284 out of 5 stars
4.7284 out of 5 Stars. 1863 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk., $9.68, $0.27/ea

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk.
current price $9.68
$0.27/ea

Snack Pack Pudding Variety Pack, 3.25 oz., 36 pk.

4.7387 out of 5 stars
4.7387 out of 5 Stars. 3081 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs., $10.58, $0.13/oz

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs.
current price $10.58
$0.13/oz

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs.

4.6838 out of 5 stars
4.6838 out of 5 Stars. 3754 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk., $9.98, $0.24/oz

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk.
current price $9.98
$0.24/oz

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk.

4.1537 out of 5 stars
4.1537 out of 5 Stars. 605 reviews
Available for Shipping

Little Debbie Nutty Buddy Bars, 2 oz., 24 pk., $9.58, $0.19/oz

Little Debbie Nutty Buddy Bars, 2 oz., 24 pk.
current price $9.58
$0.19/oz

Little Debbie Nutty Buddy Bars, 2 oz., 24 pk.

4.7978 out of 5 stars
4.7978 out of 5 Stars. 3383 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs., $7.28, $0.09/oz

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.7838 out of 5 stars
4.7838 out of 5 Stars. 4948 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz., $7.98, $0.20/oz

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.
current price $7.98
$0.20/oz

Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 40 oz.

4.6107 out of 5 stars
4.6107 out of 5 Stars. 1734 reviews
Available for Shipping

Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct., $9.48, $0.38/ea

Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.
current price $9.48
$0.38/ea

Rice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.

4.8104 out of 5 stars
4.8104 out of 5 Stars. 5976 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

HC Fudge Bars, Frozen, 18 ct., $10.58, $0.59/ea

HC Fudge Bars, Frozen, 18 ct.
current price $10.58
$0.59/ea

HC Fudge Bars, Frozen, 18 ct.

4.8412 out of 5 stars
4.8412 out of 5 Stars. 6444 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz., $10.68, $0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.
current price $10.68
$0.89/oz

simplyFUEL Chocolate Chip Cookie Dough Protein Balls, 12 oz.

4.3046 out of 5 stars
4.3046 out of 5 Stars. 1599 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz., $4.98, $0.36/oz

Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz.
current price $4.98
$0.36/oz

Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz.

4.4649 out of 5 stars
4.4649 out of 5 Stars. 2538 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz.

4.7281 out of 5 stars
4.7281 out of 5 Stars. 3137 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz., $4.48, $0.41/oz

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz.
current price $4.48
$0.41/oz

Lay's Baked Original Potato Chips, 11 oz.

4.435 out of 5 stars
4.435 out of 5 Stars. 1331 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs., $7.28, $0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.6259 out of 5 stars
4.6259 out of 5 Stars. 3197 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Hostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk., $9.98, $0.31/ea

Hostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk.
current price $9.98
$0.31/ea

Hostess Cinnamon Streusel Coffee Cake, 1.44 oz., 32 pk.

4.6861 out of 5 stars
4.6861 out of 5 Stars. 1730 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz., $7.88, $0.28/oz

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz.
current price $7.88
$0.28/oz

Stacy's Pita Chips Simply Naked, 28 oz.

4.5235 out of 5 stars
4.5235 out of 5 Stars. 1788 reviews
Out of stock