No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk., $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.
current price $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz., $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.
current price $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews

Snacks Under $10

Prices may vary in club and online
Sort by|

Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Brown Sugar Cinnamon, 48 ct.

4.772 out of 5 stars
4.772 out of 5 Stars. 601 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Frosted Strawberry, 48 ct.

4.7252 out of 5 stars
4.7252 out of 5 Stars. 1714 reviews
Available for Shipping

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.7639 out of 5 stars
4.7639 out of 5 Stars. 3122 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.

4.7214 out of 5 stars
4.7214 out of 5 Stars. 3231 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $6.78, $0.21/ea

Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
current price $6.78
$0.21/ea

Yoplait Go-Gurt Kids Nonfat Yogurt Variety Pack, 2 oz., 32 ct.

4.8029 out of 5 stars
4.8029 out of 5 Stars. 3521 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.

4.735 out of 5 stars
4.735 out of 5 Stars. 3087 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lance ToastChee Peanut Butter Crackers, 1.52 oz., 40 pk., $8.98, $0.15/oz

Lance ToastChee Peanut Butter Crackers, 1.52 oz., 40 pk.
current price $8.98
$0.15/oz

Lance ToastChee Peanut Butter Crackers, 1.52 oz., 40 pk.

4.8101 out of 5 stars
4.8101 out of 5 Stars. 7909 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz., $5.78, $0.41/oz

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz.
current price $5.78
$0.41/oz

Harvest Snaps Baked Green Pea Snacks 14 oz.

4.3463 out of 5 stars
4.3463 out of 5 Stars. 589 reviews
Available for Shipping

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.

4.6919 out of 5 stars
4.6919 out of 5 Stars. 2077 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.815 out of 5 stars
4.815 out of 5 Stars. 11019 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips, 15.25 oz., $4.48, $0.29/oz

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips, 15.25 oz.

4.619 out of 5 stars
4.619 out of 5 Stars. 559 reviews
Available for Shipping

Utz Mini Twist Pretzels, 60 oz., $8.54, $0.14/oz

Utz Mini Twist Pretzels, 60 oz.
current price $8.54
$0.14/oz

Utz Mini Twist Pretzels, 60 oz.

4.6284 out of 5 stars
4.6284 out of 5 Stars. 2785 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk., $8.98, $0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.
current price $8.98
$0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.

4.795 out of 5 stars
4.795 out of 5 Stars. 2122 reviews
Available for Shipping

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.6414 out of 5 stars
4.6414 out of 5 Stars. 1520 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Spicy Sweet Chili Tortilla Chips, 18.375 oz.

4.6819 out of 5 stars
4.6819 out of 5 Stars. 874 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pop-Tarts Chocolate Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Chocolate Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Chocolate Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.

4.5424 out of 5 stars
4.5424 out of 5 Stars. 590 reviews
Available for Shipping

Lance Toasty Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.29 oz., 40 pk., $8.98, $0.17/oz

Lance Toasty Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.29 oz., 40 pk.
current price $8.98
$0.17/oz

Lance Toasty Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.29 oz., 40 pk.

4.7604 out of 5 stars
4.7604 out of 5 Stars. 6639 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
current price $9.98
$0.28/ea

Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.

4.6979 out of 5 stars
4.6979 out of 5 Stars. 5862 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz., $4.48, $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7327 out of 5 stars
4.7327 out of 5 Stars. 10705 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct., $9.98, $0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.
current price $9.98
$0.21/ea

Pop-Tarts Toaster Pastries, Variety Pack, 48 ct.

4.6078 out of 5 stars
4.6078 out of 5 Stars. 408 reviews
Available for Shipping

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
current price $9.98
$0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.

4.7104 out of 5 stars
4.7104 out of 5 Stars. 5739 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz., $4.48

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz.
current price $4.48

SunChips Garden Salsa Whole Grain Snacks, 12.25 oz.

4.8197 out of 5 stars
4.8197 out of 5 Stars. 1780 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk., $8.98, $0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.
current price $8.98
$0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.

4.8155 out of 5 stars
4.8155 out of 5 Stars. 7283 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Yoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct., $8.44, $0.47/ea

Yoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct.
current price $8.44
$0.47/ea

Yoplait Original Lowfat Yogurt Variety Pack, 6 oz., 18 ct.

4.7766 out of 5 stars
4.7766 out of 5 Stars. 2789 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Lay's Kettle Cooked JalapeƱo Potato Chips, 13.5 oz., $4.48, $0.33/oz

Lay's Kettle Cooked  JalapeƱo Potato Chips, 13.5 oz.
current price $4.48
$0.33/oz

Lay's Kettle Cooked JalapeƱo Potato Chips, 13.5 oz.

4.6879 out of 5 stars
4.6879 out of 5 Stars. 878 reviews
Available for Shipping

Lay's Limon Potato Chips, 15 oz., $4.48, $0.30/oz

Lay's Limon Potato Chips, 15 oz.
current price $4.48
$0.30/oz

Lay's Limon Potato Chips, 15 oz.

4.607 out of 5 stars
4.607 out of 5 Stars. 575 reviews
Available for Shipping

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk., $7.98, $0.17/oz

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk.
current price $7.98
$0.17/oz

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk.

4.8135 out of 5 stars
4.8135 out of 5 Stars. 7939 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Utz Pub Mix, 44 oz., $9.48, $0.22/oz

Utz Pub Mix, 44 oz.
current price $9.48
$0.22/oz

Utz Pub Mix, 44 oz.

4.4078 out of 5 stars
4.4078 out of 5 Stars. 3225 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz., $4.78, $0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.
current price $4.78
$0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.

4.8233 out of 5 stars
4.8233 out of 5 Stars. 6173 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Duchess Mini Powdered Sugar Donuts, 3 oz, 12 pk., $8.32, $0.23/oz

Duchess Mini Powdered Sugar Donuts, 3 oz, 12 pk.
current price $8.32
$0.23/oz

Duchess Mini Powdered Sugar Donuts, 3 oz, 12 pk.

4.5788 out of 5 stars
4.5788 out of 5 Stars. 2590 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Dubble Bubble Bubble Gum, 380 pcs., $9.98, $0.03/ea

Dubble Bubble Bubble Gum, 380 pcs.
current price $9.98
$0.03/ea

Dubble Bubble Bubble Gum, 380 pcs.

4.7689 out of 5 stars
4.7689 out of 5 Stars. 939 reviews
Available for Shipping

Corn Nuts Chile Picante con Limon Crunchy Corn Kernels, 1.7 oz., 18 pk., $9.98, $0.33/oz

Corn Nuts Chile Picante con Limon Crunchy Corn Kernels, 1.7 oz., 18 pk.
current price $9.98
$0.33/oz

Corn Nuts Chile Picante con Limon Crunchy Corn Kernels, 1.7 oz., 18 pk.

4.7367 out of 5 stars
4.7367 out of 5 Stars. 490 reviews
Available for Shipping

Southern Style Nuts Gourmet Deluxe Hunter Trail Mix, 36 oz., $9.48, $0.26/oz

Southern Style Nuts Gourmet Deluxe Hunter Trail Mix, 36 oz.
current price $9.48
$0.26/oz

Southern Style Nuts Gourmet Deluxe Hunter Trail Mix, 36 oz.

4.528 out of 5 stars
4.528 out of 5 Stars. 2396 reviews
Available for Shipping

Cheetos Crunchy Cheddar Cheese Snacks, 17.37 oz., $3.98, Was $4.48, $0.23/oz

Instant Savings
Cheetos Crunchy Cheddar Cheese Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.23/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Crunchy Cheddar Cheese Snacks, 17.37 oz.

4.8068 out of 5 stars
4.8068 out of 5 Stars. 5092 reviews
Available for Shipping

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz., $3.98, Was $4.48, $0.26/oz

Instant Savings
Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.26/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.

4.7804 out of 5 stars
4.7804 out of 5 Stars. 4349 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

WildRoots Omega Powerhouse Trail Mix, 24 oz., $9.98, $0.42/oz

WildRoots Omega Powerhouse Trail Mix, 24 oz.
current price $9.98
$0.42/oz

WildRoots Omega Powerhouse Trail Mix, 24 oz.

4.5024 out of 5 stars
4.5024 out of 5 Stars. 3119 reviews
Available for Shipping

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz., $8.58, $0.17/oz

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz.
current price $8.58
$0.17/oz

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz.

4.6834 out of 5 stars
4.6834 out of 5 Stars. 597 reviews
Available for Shipping

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 12.5 oz., $3.98, Was $4.48, $0.32/oz

Instant Savings
Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 12.5 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.32/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 12.5 oz.

4.7249 out of 5 stars
4.7249 out of 5 Stars. 1305 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Duchess Mini Frosted Donuts, 3 oz, 12 pk., $8.32, $0.23/oz

Duchess Mini Frosted Donuts, 3 oz, 12 pk.
current price $8.32
$0.23/oz

Duchess Mini Frosted Donuts, 3 oz, 12 pk.

4.4764 out of 5 stars
4.4764 out of 5 Stars. 1671 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 30 oz., 2 pk., $9.78, $0.16/oz

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 30 oz., 2 pk.
current price $9.78
$0.16/oz

Sun-Maid California Sun-Dried Raisins, 30 oz., 2 pk.

4.8517 out of 5 stars
4.8517 out of 5 Stars. 3998 reviews
Available for Shipping

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz., $9.78, $0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.
current price $9.78
$0.65/oz

Catalina Crunch Cheddar Snack Mix, 15 oz.

3.7737 out of 5 stars
3.7737 out of 5 Stars. 1087 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz., $3.98, Was $4.48, $0.23/oz

Instant Savings
Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.23/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz.

4.759 out of 5 stars
4.759 out of 5 Stars. 1830 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Club Crackers Snack Stacks, 2.08 oz., 24 pk., $8.98, $0.18/oz

Club Crackers Snack Stacks, 2.08 oz., 24 pk.
current price $8.98
$0.18/oz

Club Crackers Snack Stacks, 2.08 oz., 24 pk.

4.689 out of 5 stars
4.689 out of 5 Stars. 9813 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz., $4.48, $0.29/oz

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz.

4.7494 out of 5 stars
4.7494 out of 5 Stars. 4868 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz., $4.48, $0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.
current price $4.48
$0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.

4.7541 out of 5 stars
4.7541 out of 5 Stars. 3510 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz., $9.98, $0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.
current price $9.98
$0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.

4.3581 out of 5 stars
4.3581 out of 5 Stars. 1617 reviews
Available for Shipping