Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
Curbside Pickup

Highlights
- Prepared in club daily
- Rich, slightly sweet, with a soft, light texture and a golden crust
- Upgrade your entertaining or your everyday favorite sandwiches
- Includes 24 brioche slider buns
- Made with high-quality ingredients including real butter and whole eggs
Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound, $16.99, $5.86/lb

Member's Mark 80/20 Ground Beef Chuck Sliders, 18 ct., priced per pound


Members also considered
Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct., $5.98, $0.75/ea
$598current price $5.98$0.75/eaMember's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.
79004.2795 out of 5 Stars. 7900 reviews4.2795 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Regular Hoagie Rolls, White Bread, 12 ct., $6.98, $0.58/ea
$698current price $6.98$0.58/eaMember's Mark Regular Hoagie Rolls, White Bread, 12 ct.
27094.3935 out of 5 Stars. 2709 reviews4.3935 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cinnamon Crunch Muffin, 6 ct., $6.82, $1.14/ea
$682current price $6.82$1.14/eaMember's Mark Cinnamon Crunch Muffin, 6 ct.
41344.6105 out of 5 Stars. 4134 reviews4.6105 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chocolate Croissants, 12 ct., $5.54, $0.46/ea
$554current price $5.54$0.46/eaMember's Mark Chocolate Croissants, 12 ct.
5344.103 out of 5 Stars. 534 reviews4.103 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Plain Sliced Bagels, 6 ct.
7704.3026 out of 5 Stars. 770 reviews4.3026 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Artisan Ciabatta Rolls, 8 ct., $4.54, $0.57/ea
$454current price $4.54$0.57/eaMember's Mark Artisan Ciabatta Rolls, 8 ct.
48904.4577 out of 5 Stars. 4890 reviews4.4577 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Everything Sliced Bagels, 6 ct.
7194.5 out of 5 Stars. 719 reviews4.5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark French Baguette, 2 ct., $4.46, $2.23/ea
$446current price $4.46$2.23/eaMember's Mark French Baguette, 2 ct.
30334.4006 out of 5 Stars. 3033 reviews4.4006 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark All Butter Cocktail Croissants, 20 ct., $5.96, $0.30/ea
$596current price $5.96$0.30/eaMember's Mark All Butter Cocktail Croissants, 20 ct.
3224.5248 out of 5 Stars. 322 reviews4.5248 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz., $10.98, $0.15/oz
$1098current price $10.98$0.15/ozMember's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
50494.5605 out of 5 Stars. 5049 reviews4.5605 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark French Bread, 2 ct., $2.98, $1.49/ea
$298current price $2.98$1.49/eaMember's Mark French Bread, 2 ct.
19234.5133 out of 5 Stars. 1923 reviews4.5133 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct., $7.62, Was $8.62, $0.85/ea
Instant Savings
Now$762current price Now $7.62, Was $8.62$8.62$0.85/ea$1 offEnds Oct 01Member's Mark Pumpkin Cream Cheese Blondies, 9 ct.
1543.4286 out of 5 Stars. 154 reviews3.4286 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz., $5.98, $0.10/oz
$598current price $5.98$0.10/ozMember's Mark 12" Pumpkin Pie, 58 oz.
72094.6 out of 5 Stars. 7209 reviews4.6 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct., $6.98, $1.16/ea
$698current price $6.98$1.16/eaMember's Mark Jumbo Hoagie Rolls, White Bread, 6 ct.
18214.5695 out of 5 Stars. 1821 reviews4.5695 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct., $3.82, $0.64/ea
$382current price $3.82$0.64/eaMember's Mark Blueberry Sliced Bagels, 6 ct.
4924.3 out of 5 Stars. 492 reviews4.3 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDelivery
About this item
Product details
Rich and Delicious Brioche Slider Buns
Member’s Mark Sliced Brioche Slider Buns are crafted with authentic ingredients like real butter and whole eggs, delivering a rich and flavorful experience. Perfectly soft yet sturdy, these buns are designed to complement all your grilled favorites, from hamburgers to sandwiches.
Convenient Pre-Sliced Design
These brioche slider buns come pre-sliced, making meal preparation quick and hassle-free. Whether you're hosting a gathering or enjoying a casual meal, their easy-to-use design ensures you can start building your sliders in no time.
Perfect for Entertaining
Complete burger night by pairing these brioche slider buns with Member's Mark Ground Beef Chuck Sliders. These fresh ground beef chuck sliders deliver the rich flavor and juicy tenderness burger lovers crave — perfectly sized for sharing, stacking, and celebrating. The smaller size makes it perfect for kids or adults with smaller appetites. Create a burger bar with a variety of fixings so guests can mix and match, and try them all. Burger night will never be the same.
What is Member’s Mark?
Member’s Mark is a Sam’s Club brand that serves high-quality products but with member pricing. The line of food features items with different premium qualities from convenient packaging and eco-friendly packaging to organic ingredients and fair-trade ingredients.
Member’s Mark Made Without Commitment™
This item meets our Member’s Mark Made Without Commitment™: Our Member’s Mark Made Without Commitment makes it easier to know what is not in our products, so members can feel better about what is. We simplify the choice for our members by setting a high brand standard for the products they bring into their homes. This isn’t list a list of ingredients, it’s our commitment to simpler ingredients that reflect our members' values. And we deliver this without compromising taste, performance, or value. This means that this item doesn’t contain the 40+ ingredients on our Made Without Commitment list like High Fructose Corn Syrup, Phthalates, Talc, Certified Synthetic Colors/ FD&C Colors, and Formaldehyde. See the full list of ingredients here: https://www.samsclub.com/cp/members-mark-goals/30001929.
Specifications
- No refrigeration required
- Resealable bag
- Quantity: 24 ct.
- Follow use-by date on label
Net Weight: 31 oz.
Ingredients: Patent Flour (Enriched Wheat Flour [Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic ACID]) , Water, Contains 2% Or Less Of Sugar, Yeast, Dough Conditioner (Cultured Wheat Flour), Salt, Soy Oil, Dough Improver (Wheat Flour, Malted Barley Flour, Enzymes, Ascorbic ACID), Butter Flavor (Water, Propylene Glycol, Natural Flavor, Xanthan Gum, Titanium Dioxide), Emulsifier (Mono And Diglycerides Of Fatty Acids), Spice Blend (Wheat Flour, Soy Oil, Tumeric [color], Paprika [color]), Dough Improver (Enriched Flour [wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic ACID], Enzymes, Sunflower Oil), Turmeric (Color).
Contains: Wheat And Soy.
May Contain: Milk, Eggs And Sesame.
Contains Bioengineered Food Ingredients.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 541 reviews
Verified Purchase
Mmmmmm... Brioche. Perfect for a quick serve meal
With six hungry mouths these are surefire meal makers. Slap cold cuts, roasted chicken or a small hamburger patty on these and everyone is happy. You can make these from scratch for less but, for an active family, take the night off and fill up those tummy's.
Verified Purchase
Great for gatherings
Had a gathering recently and put these out with some regular buns and the crowd preferred these three to one over the regular buns for making pulled pork sandwiches.
Verified Purchase
Fake bread
Good but I still think there are too many preservatives the bread show have gone bad it still shows no mold
Items you may like
Pillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk., $8.83, $0.17/oz
Sponsored$883current price $8.83$0.17/ozPillsbury Cinnamon Rolls with Cinnabon Icing 13 oz., 4 pk.
54024.6364 out of 5 Stars. 5402 reviews4.6364 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryThomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct., $5.38, $0.45/ea
$538current price $5.38$0.45/eaThomas' Original Nooks & Crannies English Muffins 12 ct.
46384.7553 out of 5 Stars. 4638 reviews4.7553 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryPillsbury Southern Style Biscuits 2 oz., 24 pk., $6.98, $0.15/oz
$698current price $6.98$0.15/ozPillsbury Southern Style Biscuits 2 oz., 24 pk.
17574.6067 out of 5 Stars. 1757 reviews4.6067 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk., $10.26, $0.19/oz
Sponsored$1026current price $10.26$0.19/ozDave's Killer Bread 21 Whole Grains 27 oz., 2 pk.
32474.7459 out of 5 Stars. 3247 reviews4.7459 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAunt Millie's Hot Dog Buns, 16 ct., $3.18, $0.13/oz
$318current price $3.18$0.13/ozAunt Millie's Hot Dog Buns, 16 ct.
9324.5612 out of 5 Stars. 932 reviews4.5612 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryBananas, 3 lbs., $1.47, $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
527614.6059 out of 5 Stars. 52761 reviews4.6059 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft
$2476current price $24.76$0.02/sftMember's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
1937854.8417 out of 5 Stars. 193785 reviews4.8417 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWhole Seedless Watermelon, $6.97, $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242423.8114 out of 5 Stars. 24242 reviews3.8114 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGreen Seedless Grapes, 3 lbs., $6.97, $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
314234.4705 out of 5 Stars. 31423 reviews4.4705 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen, $4.82, $2.41/dz
$482current price $4.82$2.41/dzMember’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
222184.7304 out of 5 Stars. 22218 reviews4.7304 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk., $7.18, $0.20/oz
$718current price $7.18$0.20/ozDuchess Honey Buns, 3 oz., 12 pk.
59464.6749 out of 5 Stars. 5946 reviews4.6749 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk., $15.54, $0.26/oz
$1554current price $15.54$0.26/ozOtis Spunkmeyer Variety Pack Muffins, 4 oz., 15 pk.
29604.6642 out of 5 Stars. 2960 reviews4.6642 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryAssorted Cookie Tray, 84 ct., $19.93, $0.24/ea
$1993current price $19.93$0.24/eaAssorted Cookie Tray, 84 ct.
81734.6935 out of 5 Stars. 8173 reviews4.6935 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct., $7.48, $0.42/ea
$748current price $7.48$0.42/eaMember's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.
165874.7634 out of 5 Stars. 16587 reviews4.7634 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk., $12.98, $0.27/oz
$1298current price $12.98$0.27/ozHostess Donettes Variety Pack Donuts, Snack Size, 1.5 oz., 32 pk.
30734.4745 out of 5 Stars. 3073 reviews4.4745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping