Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Chips

Prices may vary in club and online
Sort by|

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk. $16.48 $0.29/oz

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk.
Sponsored
current price $16.48
$0.29/oz

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk.

4.6317 out of 5 stars
4.6317 out of 5 Stars. 1105 reviews
Available for Shipping

RIND Apple Chips, 9 oz. $5.48 Was $7.48 $0.61/oz

RIND Apple Chips, 9 oz.
Sponsored
current price Now $5.48, Was $7.48
$0.61/oz
$2 off

RIND Apple Chips, 9 oz.

4.3741 out of 5 stars
4.3741 out of 5 Stars. 588 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz. $3.28 $0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.
current price $3.28
$0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.

4.6377 out of 5 stars
4.6377 out of 5 Stars. 10245 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk $13.98 $0.33/ea

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk
current price $13.98
$0.33/ea

Member's Mark Member's Mix Variety Pack Chips, 1 oz., 42 pk

4.8372 out of 5 stars
4.8372 out of 5 Stars. 4520 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk. $13.98 $0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.
current price $13.98
$0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.

4.5058 out of 5 stars
4.5058 out of 5 Stars. 431 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk. $21.98 $0.45/oz

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk.
Sponsored
current price $21.98
$0.45/oz

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk.

4.5729 out of 5 stars
4.5729 out of 5 Stars. 665 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz. $4.78 $0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.
current price $4.78
$0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.

4.8235 out of 5 stars
4.8235 out of 5 Stars. 6181 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz. $5.98 $0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.

4.2791 out of 5 stars
4.2791 out of 5 Stars. 670 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz. $6.98 Was $7.34 $0.44/oz

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.
current price Now $6.98, Was $7.34
$0.44/oz
$0.36 off

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.

4.5286 out of 5 stars
4.5286 out of 5 Stars. 6680 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct. $14.98 $0.57/oz

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.
Sponsored
current price $14.98
$0.57/oz

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.

4.6101 out of 5 stars
4.6101 out of 5 Stars. 395 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz. $6.12 $0.34/oz

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.
current price $6.12
$0.34/oz
From $6.12

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.

4.6774 out of 5 stars
4.6774 out of 5 Stars. 4445 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk. $13.98 $0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.
current price $13.98
$0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 36 reviews
Available for Shipping

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz. $4.48 $0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.
current price $4.48
$0.19/oz

On The Border Cafe Tortilla Chips, 23.5 oz.

4.7331 out of 5 stars
4.7331 out of 5 Stars. 10724 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk. $15.88 $0.67/oz

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk.
current price $15.88
$0.67/oz

Drizzilicious Mini Rice Cakes Variety Pack, 0.74 oz., 32 pk.

4.7807 out of 5 stars
4.7807 out of 5 Stars. 1222 reviews
Available for Shipping

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.7857 out of 5 stars
4.7857 out of 5 Stars. 8091 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Mix Variety Pack Potato Chips, 30 pk. $16.48 Was $18.48 $0.55/ea

Instant Savings
Lay's Mix Variety Pack Potato Chips, 30 pk.
current price Now $16.48, Was $18.48
$0.55/ea
$2 off
Ends Oct 04

Lay's Mix Variety Pack Potato Chips, 30 pk.

4.5964 out of 5 stars
4.5964 out of 5 Stars. 1650 reviews
Available for Shipping

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.

4.7504 out of 5 stars
4.7504 out of 5 Stars. 3562 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Flavor Mix Chips, Variety Pack, 50 pk.

4.6773 out of 5 stars
4.6773 out of 5 Stars. 5724 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Premiere Mix Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Premiere Mix Variety Pack Chips, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Premiere Mix Variety Pack Chips, 30 pk.

4.7436 out of 5 stars
4.7436 out of 5 Stars. 4583 reviews
Available for Shipping

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Classic Mix Variety Pack Chips, 50 pk.

4.7363 out of 5 stars
4.7363 out of 5 Stars. 10548 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Frito-Lay Flamin' Hot Snacks, Variety Pack, 30 pk.

4.7475 out of 5 stars
4.7475 out of 5 Stars. 2705 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz. $4.48 $0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.
current price $4.48
$0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.

4.7543 out of 5 stars
4.7543 out of 5 Stars. 3516 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Classic Potato Chips, 15.625 oz.

4.7394 out of 5 stars
4.7394 out of 5 Stars. 7226 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.6362 out of 5 stars
4.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Barbecue Potato Chips, 15.25 oz.

4.7215 out of 5 stars
4.7215 out of 5 Stars. 3232 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28
$0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.

4.618 out of 5 stars
4.618 out of 5 Stars. 3639 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 4880 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Cool Ranch Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.7638 out of 5 stars
4.7638 out of 5 Stars. 3129 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Bold Mix, Variety Pack Chips, 50 pk.

4.626 out of 5 stars
4.626 out of 5 Stars. 3270 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz. $4.48 $0.30/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz.
current price $4.48
$0.30/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz.

4.7451 out of 5 stars
4.7451 out of 5 Stars. 3146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz. $3.98 Was $4.48 $0.22/oz

Instant Savings
Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.22/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz.

4.8021 out of 5 stars
4.8021 out of 5 Stars. 3719 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Simply Mix Variety Pack, 30 pk. $15.98 $0.61/oz

Frito-Lay Simply Mix Variety Pack, 30 pk.
current price $15.98
$0.61/oz

Frito-Lay Simply Mix Variety Pack, 30 pk.

4.7083 out of 5 stars
4.7083 out of 5 Stars. 408 reviews
Available for Shipping

Shearer's Foods Round Tortilla Chips, 2 pk., 48 oz. $13.88 $0.14/oz

Shearer's Foods Round Tortilla Chips, 2 pk., 48 oz.
current price $13.88
$0.14/oz

Shearer's Foods Round Tortilla Chips, 2 pk., 48 oz.

4.535 out of 5 stars
4.535 out of 5 Stars. 1428 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct. $26.98 $1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.
current price $26.98
$1.71/oz

Quest Tortilla Style 18-20g Protein Chip Variety Pack, Chili Lime and Nacho Cheese 14 ct.

4.5222 out of 5 stars
4.5222 out of 5 Stars. 1306 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Miss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk.

4.5993 out of 5 stars
4.5993 out of 5 Stars. 906 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz. $7.48 $0.27/oz

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz.
current price $7.48
$0.27/oz

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz.

4.6876 out of 5 stars
4.6876 out of 5 Stars. 3448 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.

4.6979 out of 5 stars
4.6979 out of 5 Stars. 2377 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Utz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk. $14.38 $0.34/ea

Utz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk.
current price $14.38
$0.34/ea

Utz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk.

4.537 out of 5 stars
4.537 out of 5 Stars. 2136 reviews
Available for Shipping

Popchips Variety Pack Chips, 0.8 oz., 30 pk. $12.98 Was $14.98 $0.43/ea

Popchips Variety Pack Chips, 0.8 oz., 30 pk.
current price Now $12.98, Was $14.98
$0.43/ea
$2 off

Popchips Variety Pack Chips, 0.8 oz., 30 pk.

4.5052 out of 5 stars
4.5052 out of 5 Stars. 574 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz. $4.48 $0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips, 18.38 oz.

4.6414 out of 5 stars
4.6414 out of 5 Stars. 1520 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.

4.676 out of 5 stars
4.676 out of 5 Stars. 2861 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Sour Cream & Onion Potato Chips, 15.25 oz.

4.6919 out of 5 stars
4.6919 out of 5 Stars. 2077 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Lay's Wavy Original Potato Chips, 15.625 oz.

4.7281 out of 5 stars
4.7281 out of 5 Stars. 3137 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz.

4.7158 out of 5 stars
4.7158 out of 5 Stars. 1464 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48 $0.23/oz

Instant Savings
Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.23/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz.

4.759 out of 5 stars
4.759 out of 5 Stars. 1830 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Mix Variety Pack Tortilla Chips, 30 pk. $16.48 Was $18.48 $0.55/ea

Instant Savings
Doritos Mix Variety Pack Tortilla Chips, 30 pk.
current price $16.48, Was $18.48
$0.55/ea
$2 off
Ends Oct 04

Doritos Mix Variety Pack Tortilla Chips, 30 pk.

4.2297 out of 5 stars
4.2297 out of 5 Stars. 74 reviews
Out of stock

About Chips, Boxes, & Variety Chip Packs - Sam's Club

Bulk Chips & Variety Packs

Everyone loves a salty snack sometimes. And Sam’s Club is the place to stock up on grab-and-go snacks like potato chips, pretzels and corn chips. Whether you classic salted Lay’s Potato Chips or flavors like BBQ, sour cream and onion and nacho cheese, there’s truly something for everyone.

Families love single-serve bags of chips. Not only are they ideal for packing in school lunches, they’re also fun for parties, BBQs and road trips. Kids love having single-serving bags to themselves. Plus, it’s a good way to avoid going overboard with serving sizes because each bag has about 1 oz. of chips. Single-serve bags of chips are also ideal for vending machines, convenience stores and office pantries. You’ll find multi-packs and variety packs from all your favorite chip brands, from Frito-Lay to Doritos and Cheetos.

Be sure to try the specialty chips available too. You’ll find sweet potato chips, thick-sliced chips, veggie chips and spicy Taki’s. And if you love cheese, pick up some cheeses balls, Pirate’s Booty or cheddar and bacon flavored chips.

Looking for snacks for special diets? Many chips are labeled vegan, kosher, dairy-free and gluten-free. In fact, many potato chips, including some by Member’s Mark, have very short ingredient lists. They simply have potatoes, oil and salt and they are simply delicious!