Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk. $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Chips

Prices may vary in club and online
Sort by|

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk. $16.48 $0.29/oz

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk.
Sponsored
current price $16.48
$0.29/oz

Bugles, Chex Mix & Gardetto Variety Pack Snacks, 40 pk.

4.6317 out of 5 stars
4.6317 out of 5 Stars. 1105 reviews
Available for Shipping

RIND Apple Chips, 9 oz. $5.48 Was $7.48 $0.61/oz

RIND Apple Chips, 9 oz.
Sponsored
current price Now $5.48, Was $7.48
$0.61/oz
$2 off

RIND Apple Chips, 9 oz.

4.3741 out of 5 stars
4.3741 out of 5 Stars. 588 reviews
Available for Shipping

Lay's Kettle Cooked Jalapeño Potato Chips, 13.5 oz. $4.48 $0.33/oz

Lay's Kettle Cooked  Jalapeño Potato Chips, 13.5 oz.
current price $4.48
$0.33/oz

Lay's Kettle Cooked Jalapeño Potato Chips, 13.5 oz.

4.6879 out of 5 stars
4.6879 out of 5 Stars. 878 reviews
Available for Shipping

Lay's Limon Potato Chips, 15 oz. $4.48 $0.30/oz

Lay's Limon Potato Chips, 15 oz.
current price $4.48
$0.30/oz

Lay's Limon Potato Chips, 15 oz.

4.607 out of 5 stars
4.607 out of 5 Stars. 575 reviews
Available for Shipping

Flock 13g Chicken Skin Crisps Original, 2.5 oz., 4 pk. $15.98 $1.60/oz

Flock 13g Chicken Skin Crisps Original, 2.5 oz., 4 pk.
current price $15.98
$1.60/oz

Flock 13g Chicken Skin Crisps Original, 2.5 oz., 4 pk.

2.4211 out of 5 stars
2.4211 out of 5 Stars. 19 reviews
Available for Shipping

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk. $21.98 $0.45/oz

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk.
Sponsored
current price $21.98
$0.45/oz

Pringles Potato Crisps, Grab N’ Go Variety Pack Chips, 36 pk.

4.5729 out of 5 stars
4.5729 out of 5 Stars. 665 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk. $43.98 $0.39/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk.
current price $43.98
$0.39/oz

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1.75 oz., 64 pk.

4.6261 out of 5 stars
4.6261 out of 5 Stars. 222 reviews
Available for Shipping

Ruffles Potato Chips, Variety Pack, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

Ruffles Potato Chips, Variety Pack, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

Ruffles Potato Chips, Variety Pack, 30 pk.

4.4545 out of 5 stars
4.4545 out of 5 Stars. 66 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz. $4.78 $0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.
current price $4.78
$0.30/oz

Member's Mark Red Quinoa Chia Corn Tortilla Chips, 16 oz.

4.8235 out of 5 stars
4.8235 out of 5 Stars. 6181 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct. $14.98 $0.57/oz

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.
Sponsored
current price $14.98
$0.57/oz

Pringles Potato Crisps Snack Cups, Variety Pack Chips, 0.67 oz., 36 ct.

4.6101 out of 5 stars
4.6101 out of 5 Stars. 395 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Funyuns Onion Flavored Rings, Variety Pack, 1.25 oz., 30 pk. $18.48 $0.49/oz

Funyuns Onion Flavored Rings, Variety Pack, 1.25 oz., 30 pk.
current price $18.48
$0.49/oz

Funyuns Onion Flavored Rings, Variety Pack, 1.25 oz., 30 pk.

4.5192 out of 5 stars
4.5192 out of 5 Stars. 104 reviews
Available for Shipping

Lay's Classic Potato Chips, 1.5 oz., 64 pk. $43.98 $0.46/oz

Lay's Classic Potato Chips, 1.5 oz., 64 pk.
current price $43.98
$0.46/oz

Lay's Classic Potato Chips, 1.5 oz., 64 pk.

4.4771 out of 5 stars
4.4771 out of 5 Stars. 153 reviews
Available for Shipping

Cheetos Crunchy Cheddar Cheese Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48 $0.23/oz

Instant Savings
Cheetos Crunchy Cheddar Cheese Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.23/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Crunchy Cheddar Cheese Snacks, 17.37 oz.

4.8069 out of 5 stars
4.8069 out of 5 Stars. 5096 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz. $3.98 Was $4.48 $0.26/oz

Instant Savings
Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.26/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 15.25 oz.

4.7804 out of 5 stars
4.7804 out of 5 Stars. 4349 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk. $14.26 $0.48/ea

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.
current price $14.26
$0.48/ea
From $14.26

Sensible Portions Garden Veggie Straw, Variety Pack, 30 pk.

4.6362 out of 5 stars
4.6362 out of 5 Stars. 3109 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 12.5 oz. $3.98 Was $4.48 $0.32/oz

Instant Savings
Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 12.5 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.32/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 12.5 oz.

4.7232 out of 5 stars
4.7232 out of 5 Stars. 1308 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Bare Baked Crunchy Variety Pack Chips, 0.53 oz., 18 pk. $14.98 Was $16.98 $0.83/ea

Instant Savings
Bare Baked Crunchy Variety Pack Chips, 0.53 oz., 18 pk.
current price Now $14.98, Was $16.98
$0.83/ea
$2 off
Ends Oct 04

Bare Baked Crunchy Variety Pack Chips, 0.53 oz., 18 pk.

4.2122 out of 5 stars
4.2122 out of 5 Stars. 410 reviews
Available for Shipping

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48 $0.23/oz

Instant Savings
Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.23/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Snacks, 17.37 oz.

4.759 out of 5 stars
4.759 out of 5 Stars. 1830 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz. $4.48 $0.29/oz

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz.
current price $4.48
$0.29/oz

Ruffles Original Potato Chips,15.625 oz.

4.75 out of 5 stars
4.75 out of 5 Stars. 4880 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Snacks, 1 oz., 50 pk.

4.6347 out of 5 stars
4.6347 out of 5 Stars. 1125 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks, 1 oz., 50 pk.

4.7419 out of 5 stars
4.7419 out of 5 Stars. 1550 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz. $4.48 $0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.
current price $4.48
$0.28/oz

Tostitos Scoops! Original Tortilla Chips, 16.125 oz.

4.7543 out of 5 stars
4.7543 out of 5 Stars. 3516 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz. $4.48 $0.30/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz.
current price $4.48
$0.30/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 15.125 oz.

4.7451 out of 5 stars
4.7451 out of 5 Stars. 3146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz. $7.48 $0.27/oz

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz.
current price $7.48
$0.27/oz

Utz Cheeseball Barrel, 28 oz.

4.6876 out of 5 stars
4.6876 out of 5 Stars. 3448 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 0.875 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/ea

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 0.875 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/ea

Cheetos Puffs Cheese Snacks, 0.875 oz., 50 pk.

4.6973 out of 5 stars
4.6973 out of 5 Stars. 1034 reviews
Available for Shipping

PopCorners Variety Pack Chips, 1 oz, 28 ct. $13.98 $0.50/oz

PopCorners Variety Pack Chips, 1 oz, 28 ct.
current price $13.98
$0.50/oz

PopCorners Variety Pack Chips, 1 oz, 28 ct.

4.6519 out of 5 stars
4.6519 out of 5 Stars. 609 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Quest Tortilla-Style 18-20g Protein Chips, Pizza and Ranch Variety Pack, 14 ct. $26.98 $1.75/oz

Quest Tortilla-Style 18-20g Protein Chips, Pizza and Ranch Variety Pack, 14 ct.
current price $26.98
$1.75/oz

Quest Tortilla-Style 18-20g Protein Chips, Pizza and Ranch Variety Pack, 14 ct.

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Cheetos XXTRA Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz. $3.98 Was $4.48 $0.23/oz

Instant Savings
Cheetos XXTRA Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.23/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos XXTRA Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.6792 out of 5 stars
4.6792 out of 5 Stars. 346 reviews
Available for Shipping

Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct. $13.98 $0.42/oz

Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct.
current price $13.98
$0.42/oz

Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct.

4.6951 out of 5 stars
4.6951 out of 5 Stars. 164 reviews
Available for Shipping

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk. $18.48 $0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.
current price $18.48
$0.62/ea

SunChips Whole Grain Variety Pack Chips, 30 pk.

4.7504 out of 5 stars
4.7504 out of 5 Stars. 3562 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk. $18.48 $0.37/ea

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk.
current price $18.48
$0.37/ea

Frito-Lay Cool & Tangy Variety Pack Chips, 50 pk.

4.5602 out of 5 stars
4.5602 out of 5 Stars. 10748 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk. $43.98 $0.34/oz

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk.
current price $43.98
$0.34/oz

Cheetos Flamin' Hot Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk.

4.5933 out of 5 stars
4.5933 out of 5 Stars. 150 reviews
Available for Shipping

Cheetos Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk. $43.98 $0.39/oz

Cheetos Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk.
current price $43.98
$0.39/oz

Cheetos Crunchy Cheese Snacks, 2 oz., 64 pk.

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 129 reviews
Available for Shipping

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Restaurant Style Tortilla Chips, 18.63 oz.

4.6979 out of 5 stars
4.6979 out of 5 Stars. 2377 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk. $8.98 $0.37/ea

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.
current price $8.98
$0.37/ea

Jayone Roasted & Lightly Salted Seaweed, 0.17 oz., 24 pk.

4.5254 out of 5 stars
4.5254 out of 5 Stars. 571 reviews
Available for Shipping

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz. $4.48 $0.24/oz

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Tostitos Regular Tortilla Chips, 18.625 oz.

4.7158 out of 5 stars
4.7158 out of 5 Stars. 1464 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz. $3.98 Was $4.48 $0.22/oz

Instant Savings
Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.22/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Fritos Scoops! Corn Chips, 18.125 oz.

4.8021 out of 5 stars
4.8021 out of 5 Stars. 3719 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk. $17.28 $0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28
$0.38/ea

Takis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.

4.618 out of 5 stars
4.618 out of 5 Stars. 3639 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz. $6.98 $0.30/oz

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz.
current price $6.98
$0.30/oz

Sensible Portions Sea Salt Garden Veggie Straws, 23.5 oz.

4.6679 out of 5 stars
4.6679 out of 5 Stars. 2192 reviews
Available for Shipping

Shearer's Foods Round Tortilla Chips, 2 pk., 48 oz. $13.88 $0.14/oz

Shearer's Foods Round Tortilla Chips, 2 pk., 48 oz.
current price $13.88
$0.14/oz

Shearer's Foods Round Tortilla Chips, 2 pk., 48 oz.

4.535 out of 5 stars
4.535 out of 5 Stars. 1428 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 40 oz. $7.98 $0.20/oz

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 40 oz.
current price $7.98
$0.20/oz

Gardetto's Original Recipe Snack Mix, 40 oz.

4.697 out of 5 stars
4.697 out of 5 Stars. 670 reviews
Available for Shipping

Fritos The Original Corn Chips, 18.125 oz. $3.98 Was $4.48 $0.22/oz

Instant Savings
Fritos The Original Corn Chips, 18.125 oz.
current price Now $3.98, Was $4.48
$0.22/oz
$0.50 off
Ends Oct 25

Fritos The Original Corn Chips, 18.125 oz.

4.8106 out of 5 stars
4.8106 out of 5 Stars. 2914 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk. $13.98 $0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.
current price $13.98
$0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.

4.25 out of 5 stars
4.25 out of 5 Stars. 36 reviews
Available for Shipping

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 1 oz., 50 pk. $18.98 $0.38/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
current price $18.98
$0.38/oz

Ruffles Cheddar & Sour Cream Potato Chips, 1 oz., 50 pk.

4.7066 out of 5 stars
4.7066 out of 5 Stars. 1077 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Utz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk. $14.38 $0.34/ea

Utz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk.
current price $14.38
$0.34/ea

Utz Jumbo Snack Pack, 1 oz., 42 pk.

4.537 out of 5 stars
4.537 out of 5 Stars. 2136 reviews
Available for Shipping

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 0.87 oz., 30 pk. $13.98 Was $15.98 $0.47/ea

Instant Savings
Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 0.87 oz., 30 pk.
current price Now $13.98, Was $15.98
$0.47/ea
$2 off
Ends Oct 04

Simply Cheetos White Cheddar Puffs, 0.87 oz., 30 pk.

4.7208 out of 5 stars
4.7208 out of 5 Stars. 1053 reviews
Available for Shipping

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips, 22.25 oz. $4.78 $0.21/oz

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips, 22.25 oz.
current price $4.78
$0.21/oz

On The Border Cantina Thins Tortilla Chips, 22.25 oz.

4.7476 out of 5 stars
4.7476 out of 5 Stars. 2246 reviews
Out of stock

About Chips, Boxes, & Variety Chip Packs - Sam's Club

Bulk Chips & Variety Packs

Everyone loves a salty snack sometimes. And Sam’s Club is the place to stock up on grab-and-go snacks like potato chips, pretzels and corn chips. Whether you classic salted Lay’s Potato Chips or flavors like BBQ, sour cream and onion and nacho cheese, there’s truly something for everyone.

Families love single-serve bags of chips. Not only are they ideal for packing in school lunches, they’re also fun for parties, BBQs and road trips. Kids love having single-serving bags to themselves. Plus, it’s a good way to avoid going overboard with serving sizes because each bag has about 1 oz. of chips. Single-serve bags of chips are also ideal for vending machines, convenience stores and office pantries. You’ll find multi-packs and variety packs from all your favorite chip brands, from Frito-Lay to Doritos and Cheetos.

Be sure to try the specialty chips available too. You’ll find sweet potato chips, thick-sliced chips, veggie chips and spicy Taki’s. And if you love cheese, pick up some cheeses balls, Pirate’s Booty or cheddar and bacon flavored chips.

Looking for snacks for special diets? Many chips are labeled vegan, kosher, dairy-free and gluten-free. In fact, many potato chips, including some by Member’s Mark, have very short ingredient lists. They simply have potatoes, oil and salt and they are simply delicious!