Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk., $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.
current price $17.28

Takis Rolled Tortilla Chips Halloween Variety Pack, Fuego & Zombie, 1 oz., 46 pk.

Crackers

Prices may vary in club and online
Sort by|

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk., $8.88, $0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $8.88
$0.44/oz

Crunchmaster 5 Seed Multi-Grain Cracker, 10 oz., 2 pk.

4.815 out of 5 stars
4.815 out of 5 Stars. 11017 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk., $11.82, $0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.
current price $11.82
$0.18/oz

Pepperidge Farm Goldfish Crackers, 22 oz., 3 pk.

4.8459 out of 5 stars
4.8459 out of 5 Stars. 4386 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

RITZ Bits Cheese Sandwich Crackers, 1.5 oz., 30 pk., $12.98, $0.29/oz

RITZ Bits Cheese Sandwich Crackers, 1.5 oz., 30 pk.
current price $12.98
$0.29/oz

RITZ Bits Cheese Sandwich Crackers, 1.5 oz., 30 pk.

4.6961 out of 5 stars
4.6961 out of 5 Stars. 1211 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk., $9.98, $0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.
Sponsored
current price $9.98
$0.21/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 24 oz., 2 pk.

4.7104 out of 5 stars
4.7104 out of 5 Stars. 5739 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Club Crackers Snack Stacks, 2.08 oz., 24 pk., $8.98, $0.18/oz

Club Crackers Snack Stacks, 2.08 oz., 24 pk.
Sponsored
current price $8.98
$0.18/oz

Club Crackers Snack Stacks, 2.08 oz., 24 pk.

4.6889 out of 5 stars
4.6889 out of 5 Stars. 9809 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Snack Time Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk., $13.98, $0.28/oz

Cheez-It Snack Time Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk.
current price $13.98
$0.28/oz

Cheez-It Snack Time Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk.

4.7021 out of 5 stars
4.7021 out of 5 Stars. 188 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk., $10.28, $0.17/oz

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.
Sponsored
current price $10.28
$0.17/oz

RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 9664 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nabisco Classic Mix Cookie & Cracker Variety Pack, 1 oz., 40 pk., $12.98, $0.32/oz

Nabisco Classic Mix Cookie & Cracker Variety Pack, 1 oz., 40 pk.
current price $12.98
$0.32/oz

Nabisco Classic Mix Cookie & Cracker Variety Pack, 1 oz., 40 pk.

4.7409 out of 5 stars
4.7409 out of 5 Stars. 1540 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk., $10.98, Was $11.98, $0.19/oz

Instant Savings
Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.19/oz
$1 off
Ends Oct 05

Lance Variety Pack Sandwich Crackers, 40 pk.

4.7157 out of 5 stars
4.7157 out of 5 Stars. 4168 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz., $9.98, $1.05/oz

Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.
current price $9.98
$1.05/oz

Sonoma Creamery Pepperoni Pizza Cheese Crisps, 9.5oz.

3.417 out of 5 stars
3.417 out of 5 Stars. 1362 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs., $10.58, $0.13/oz

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs.
current price $10.58
$0.13/oz

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs.

4.6844 out of 5 stars
4.6844 out of 5 Stars. 3749 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lance ToastChee Peanut Butter Crackers, 1.52 oz., 40 pk., $8.98, $0.15/oz

Lance ToastChee Peanut Butter Crackers, 1.52 oz., 40 pk.
current price $8.98
$0.15/oz

Lance ToastChee Peanut Butter Crackers, 1.52 oz., 40 pk.

4.81 out of 5 stars
4.81 out of 5 Stars. 7885 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lance Toasty Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.29 oz., 40 pk., $8.98, $0.17/oz

Lance Toasty Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.29 oz., 40 pk.
current price $8.98
$0.17/oz

Lance Toasty Peanut Butter Sandwich Crackers, 1.29 oz., 40 pk.

4.7604 out of 5 stars
4.7604 out of 5 Stars. 6639 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk., $8.98, $0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.
current price $8.98
$0.16/oz

Honey Maid Honey Graham Crackers, 14.4 oz., 4 pk.

4.8155 out of 5 stars
4.8155 out of 5 Stars. 7283 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk., $13.14, $0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
current price $13.14
$0.29/oz

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.

4.8367 out of 5 stars
4.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk., $7.98, $0.17/oz

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk.
current price $7.98
$0.17/oz

Premium Original Saltine Crackers, 4 oz., 12 pk.

4.8135 out of 5 stars
4.8135 out of 5 Stars. 7937 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Baked Snack Crackers, White Cheddar, 1.5 oz., 45 pk.

4.6433 out of 5 stars
4.6433 out of 5 Stars. 2072 reviews
Available for Shipping

Pepperidge Farm Variety Pack Goldfish, 0.9 oz., 45 pk., $15.82, $0.39/oz

Pepperidge Farm Variety Pack Goldfish, 0.9 oz., 45 pk.
current price $15.82
$0.39/oz

Pepperidge Farm Variety Pack Goldfish, 0.9 oz., 45 pk.

4.794 out of 5 stars
4.794 out of 5 Stars. 1743 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz., $9.98, $0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.
current price $9.98
$0.62/oz

Crunchmaster Avocado Toast with Salt & Pepper Crackers, 16 oz.

4.3573 out of 5 stars
4.3573 out of 5 Stars. 1615 reviews
Available for Shipping

Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct., $13.98, $0.42/oz

Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct.
current price $13.98
$0.42/oz

Classic Snack Mix Cheez-It Pringles RKT Variety Pack, 40 ct.

4.6933 out of 5 stars
4.6933 out of 5 Stars. 163 reviews
Available for Shipping

RITZ Handi-Snacks Crackers and Cheese Dip, 0.95 oz., 30 pk., $12.68, $0.44/oz

RITZ Handi-Snacks Crackers and Cheese Dip, 0.95 oz., 30 pk.
current price $12.68
$0.44/oz

RITZ Handi-Snacks Crackers and Cheese Dip, 0.95 oz., 30 pk.

4.4219 out of 5 stars
4.4219 out of 5 Stars. 1140 reviews
Available for Shipping

Cheez-It Snap'd, Baked Snack Chips, Variety Pack, 0.75 oz., 42 pk., $13.98, $0.46/oz

Cheez-It Snap'd, Baked Snack Chips, Variety Pack, 0.75 oz., 42 pk.
current price $13.98
$0.46/oz

Cheez-It Snap'd, Baked Snack Chips, Variety Pack, 0.75 oz., 42 pk.

4.7058 out of 5 stars
4.7058 out of 5 Stars. 4048 reviews
Available for Shipping

WHEAT THINS Original Snacks Whole Grain Wheat Crackers, 20 oz., 2pk., $9.48, $0.24/oz

WHEAT THINS Original Snacks Whole Grain Wheat Crackers, 20 oz., 2pk.
current price $9.48
$0.24/oz

WHEAT THINS Original Snacks Whole Grain Wheat Crackers, 20 oz., 2pk.

4.7834 out of 5 stars
4.7834 out of 5 Stars. 1579 reviews
Available for Shipping

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz., $9.78, $0.50/oz

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz.
current price $9.78
$0.50/oz

Shelly Senbei Rice Crackers 19.4 oz.

4.775 out of 5 stars
4.775 out of 5 Stars. 80 reviews
Available for Shipping

WILDE Protein Crackers Classic Cheddar, 7.4 oz., $8.28, $1.12/oz

WILDE Protein Crackers Classic Cheddar, 7.4 oz.
current price $8.28
$1.12/oz

WILDE Protein Crackers Classic Cheddar, 7.4 oz.

4.6931 out of 5 stars
4.6931 out of 5 Stars. 277 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.
current price $9.98
$0.50/oz

Member's Mark Almond Flour Crackers with Sea Salt, 20 oz.

4.813 out of 5 stars
4.813 out of 5 Stars. 7867 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct., $13.14, $0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.
current price $13.14
$0.33/ea

Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Pokémon, 1 oz., 40 ct.

4.7813 out of 5 stars
4.7813 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk., $9.48, $0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.
current price $9.48
$0.21/oz

RITZ Peanut Butter Sandwich Crackers, Lunch Snacks, 32 pk.

4.7551 out of 5 stars
4.7551 out of 5 Stars. 49 reviews
Available for Shipping

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct., $13.98, $0.40/oz

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct.
current price $13.98
$0.40/oz

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct.

4.7836 out of 5 stars
4.7836 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk., $9.48, $0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.
current price $9.48
$0.23/oz

Crunchmaster Variety Pack Rice Crackers, 21 oz., 2 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk., $12.48, $0.35/oz

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk.
current price $12.48
$0.35/oz

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Toasteds Club Town House Charcuterie Cracker Collection Variety Pack, 39.2 oz., $10.98, $0.28/oz

Toasteds Club Town House Charcuterie Cracker Collection Variety Pack, 39.2 oz.
current price $10.98
$0.28/oz

Toasteds Club Town House Charcuterie Cracker Collection Variety Pack, 39.2 oz.

4.5276 out of 5 stars
4.5276 out of 5 Stars. 199 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk., $9.98

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk.
current price $9.98

Eggo Graham Crackers Vanilla Graham Snacks, 1 oz., 28 pk.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Carr's Cracker Variety Pack, 4.25 oz., 6 ct., $11.98, $0.47/oz

Carr's Cracker Variety Pack, 4.25 oz., 6 ct.
current price $11.98
$0.47/oz

Carr's Cracker Variety Pack, 4.25 oz., 6 ct.

4.2192 out of 5 stars
4.2192 out of 5 Stars. 73 reviews
Available for Shipping

Annie's Favorite Bunny Snacks Variety Pack, 1 oz., 36 pk., $13.98, $0.39/oz

Annie's Favorite Bunny Snacks Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
current price $13.98
$0.39/oz

Annie's Favorite Bunny Snacks Variety Pack, 1 oz., 36 pk.

4.6977 out of 5 stars
4.6977 out of 5 Stars. 258 reviews
Available for Shipping

Cheez-It Crackers Summer Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk., $13.98, $0.28/oz

Cheez-It Crackers Summer Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk.
current price $13.98
$0.28/oz

Cheez-It Crackers Summer Mix Variety Pack, 1 oz., 50 pk.

4.6264 out of 5 stars
4.6264 out of 5 Stars. 265 reviews
Available for Shipping

Triscuit Original Whole Grain Wheat Vegan Crackers, 8.5 oz., 4 pk., $8.98, $0.26/oz

Triscuit Original Whole Grain Wheat Vegan Crackers, 8.5 oz., 4 pk.
current price $8.98
$0.26/oz

Triscuit Original Whole Grain Wheat Vegan Crackers, 8.5 oz., 4 pk.

4.4286 out of 5 stars
4.4286 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Crunchmaster Crackers Variety Snack Pack, 0.75 oz,, 18 pk., $11.98, $0.89/oz

Crunchmaster Crackers Variety Snack Pack, 0.75 oz,, 18 pk.
current price $11.98
$0.89/oz

Crunchmaster Crackers Variety Snack Pack, 0.75 oz,, 18 pk.

Available for Shipping

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz, $8.28

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz
current price $8.28

WILDE Protein Crackers Smoked Gouda, 7.4 oz

Available for Shipping

Toasted Variety Pack Crackers, 40 oz., $12.82, $0.32/oz

Toasted Variety Pack Crackers, 40 oz.
current price $12.82
$0.32/oz

Toasted Variety Pack Crackers, 40 oz.

4.6363 out of 5 stars
4.6363 out of 5 Stars. 1955 reviews
Out of stock