Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk. $8.98 $0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.
current price $8.98
$0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.

4.795 out of 5 stars
4.795 out of 5 Stars. 2122 reviews

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk. $15.98 $0.59/oz

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk.
current price $15.98
$0.59/oz

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk.

4.715 out of 5 stars
4.715 out of 5 Stars. 421 reviews

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
current price $10.88
$0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.

4.7071 out of 5 stars
4.7071 out of 5 Stars. 3967 reviews

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz. $8.58 $0.17/oz

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz.
current price $8.58
$0.17/oz

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz.

4.6834 out of 5 stars
4.6834 out of 5 Stars. 597 reviews

Nuts & Dried Fruit

Prices may vary in club and online
Sort by|

Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk. $19.36 $0.24/oz

Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.
Sponsored
current price $19.36
$0.24/oz
From $19.36

Kar's Sweet 'n Salty Trail Mix, 2 oz., 40 pk.

4.7242 out of 5 stars
4.7242 out of 5 Stars. 4257 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
Sponsored
current price $10.88
$0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.

4.7071 out of 5 stars
4.7071 out of 5 Stars. 3967 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz. $12.72 Was $13.68 $0.27/oz

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz.
current price Now $12.72, Was $13.68
$0.27/oz
$0.96 off

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz.

4.576 out of 5 stars
4.576 out of 5 Stars. 1606 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Dried Mango, 24 oz. $6.98 $0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.
current price $6.98
$0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.

4.4928 out of 5 stars
4.4928 out of 5 Stars. 1587 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz. $15.98 $0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.
current price $15.98
$0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.

4.7425 out of 5 stars
4.7425 out of 5 Stars. 25569 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk. $8.98 $0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.
Sponsored
current price $8.98
$0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.

4.795 out of 5 stars
4.795 out of 5 Stars. 2122 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz. $5.98 $1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.
current price $5.98
$1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.

4.7259 out of 5 stars
4.7259 out of 5 Stars. 9064 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz. $13.98 $0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.

4.8198 out of 5 stars
4.8198 out of 5 Stars. 23658 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz. $14.87 $0.31/oz

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz.
current price $14.87
$0.31/oz

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz.

4.6663 out of 5 stars
4.6663 out of 5 Stars. 938 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk. $7.98 $0.74/oz

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk.
Sponsored
current price $7.98
$0.74/oz

The Only Bean Edamame Beans, 0.8 oz., 14 pk.

4.1801 out of 5 stars
4.1801 out of 5 Stars. 744 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz. $5.98 Was $6.48 $0.17/oz

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
current price Now $5.98, Was $6.48
$0.17/oz
$0.50 off

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 9517 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz. $7.42

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz.
current price $7.42

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz.

4.7013 out of 5 stars
4.7013 out of 5 Stars. 673 reviews
Available for Shipping

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz. $15.28 $0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
current price $15.28
$0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.

4.6776 out of 5 stars
4.6776 out of 5 Stars. 2013 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz. $14.98 $0.44/oz

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.

4.4433 out of 5 stars
4.4433 out of 5 Stars. 2497 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 $0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.

4.7935 out of 5 stars
4.7935 out of 5 Stars. 10268 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz. $6.67 Was $8.48 $0.21/oz

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz.
current price Now $6.67, Was $8.48
$0.21/oz
$1.81 off

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz.

4.7936 out of 5 stars
4.7936 out of 5 Stars. 1182 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz. $11.47 $0.36/oz

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz.
current price $11.47
$0.36/oz

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz.

4.8476 out of 5 stars
4.8476 out of 5 Stars. 420 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz. $14.98 $0.44/oz

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.

4.5009 out of 5 stars
4.5009 out of 5 Stars. 2160 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk. $14.98 $0.59/oz

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.
current price $14.98
$0.59/oz

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.

4.8483 out of 5 stars
4.8483 out of 5 Stars. 5200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 $0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.

4.7401 out of 5 stars
4.7401 out of 5 Stars. 6176 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Unsalted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz. $14.98 $0.44/oz

Member's Mark Unsalted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Unsalted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.

4.6165 out of 5 stars
4.6165 out of 5 Stars. 1137 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz. $12.98 $0.32/oz

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz.
current price $12.98
$0.32/oz

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz.

3.7904 out of 5 stars
3.7904 out of 5 Stars. 878 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature's Eats Pine Nuts, 16 oz. $19.48 $1.22/oz

Nature's Eats Pine Nuts, 16 oz.
current price $19.48
$1.22/oz

Nature's Eats Pine Nuts, 16 oz.

4.6634 out of 5 stars
4.6634 out of 5 Stars. 101 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz. $13.98 Was $14.98 $0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
current price Now $13.98, Was $14.98
$0.42/oz
$1 off

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.

4.7215 out of 5 stars
4.7215 out of 5 Stars. 237 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz. $12.98 $0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.
current price $12.98
$0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.

4.6575 out of 5 stars
4.6575 out of 5 Stars. 3632 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 Was $14.98 $0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
current price Now $13.98, Was $14.98
$0.42/oz
$1 off

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.

4.7621 out of 5 stars
4.7621 out of 5 Stars. 227 reviews
Available for Shipping

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk. $9.98 $0.24/oz

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk.
current price $9.98
$0.24/oz

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk.

4.1537 out of 5 stars
4.1537 out of 5 Stars. 605 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Triple Berry Nut Trail Mix, 40 oz. $13.24 $0.33/oz

Member's Mark Triple Berry Nut Trail Mix, 40 oz.
current price $13.24
$0.33/oz
From $13.24

Member's Mark Triple Berry Nut Trail Mix, 40 oz.

4.5879 out of 5 stars
4.5879 out of 5 Stars. 4749 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 $0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.

4.6202 out of 5 stars
4.6202 out of 5 Stars. 129 reviews
Available for Shipping

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs. $7.28 $0.09/oz

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.7838 out of 5 stars
4.7838 out of 5 Stars. 4948 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Corn Nuts Crunchy Corn Snacks, Variety Pack, 1.7 oz., 24 pk. $10.98 $0.26/oz

Corn Nuts Crunchy Corn Snacks, Variety Pack, 1.7 oz., 24 pk.
current price $10.98
$0.26/oz

Corn Nuts Crunchy Corn Snacks, Variety Pack, 1.7 oz., 24 pk.

4.6649 out of 5 stars
4.6649 out of 5 Stars. 388 reviews
Available for Shipping

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz. $17.98 $0.75/oz

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.
current price $17.98
$0.75/oz

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.

4.7973 out of 5 stars
4.7973 out of 5 Stars. 8657 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk. $10.98 $0.46/ea

Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.
current price $10.98
$0.46/ea

Nature's Garden Trail Mix Snack Packs, 1.2 oz., 24 pk.

4.7309 out of 5 stars
4.7309 out of 5 Stars. 4938 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz. $16.98 $0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.
current price $16.98
$0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.

4.7559 out of 5 stars
4.7559 out of 5 Stars. 8243 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs. $7.28 $0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.6259 out of 5 stars
4.6259 out of 5 Stars. 3197 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk. $16.88 $0.47/oz

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk.
current price $16.88
$0.47/oz

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk.

4.8054 out of 5 stars
4.8054 out of 5 Stars. 1706 reviews
Available for Shipping

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz. $17.98 $0.75/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz.
current price $17.98
$0.75/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz.

4.7617 out of 5 stars
4.7617 out of 5 Stars. 428 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk. $8.91 $0.49/ea

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.
current price $8.91
$0.49/ea
From $8.91

That's It Crunchable Variety Pack, 18 pk.

3.9946 out of 5 stars
3.9946 out of 5 Stars. 555 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Wonderful Roasted & Salted Pistachios, 48 oz. $17.98 $0.37/oz

Wonderful Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.
current price $17.98
$0.37/oz

Wonderful Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.

4.7083 out of 5 stars
4.7083 out of 5 Stars. 1618 reviews
Available for Shipping

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz. $18.48 $0.39/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz.
current price $18.48
$0.39/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz.

4.5859 out of 5 stars
4.5859 out of 5 Stars. 6196 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Kar's Nut & Fruit Mix Variety Pack Trail Mix, 1 oz., 18 pk. $15.98 $0.89/ea

Kar's Nut & Fruit Mix Variety Pack Trail Mix, 1 oz., 18 pk.
current price $15.98
$0.89/ea

Kar's Nut & Fruit Mix Variety Pack Trail Mix, 1 oz., 18 pk.

4.5856 out of 5 stars
4.5856 out of 5 Stars. 333 reviews
Available for Shipping

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk. $12.98 $0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.
current price $12.98
$0.62/oz

WildRoots Chocolatey Blueberry Protein Single Serve Trail Mix, 1.75 oz., 12 pk.

4.4031 out of 5 stars
4.4031 out of 5 Stars. 320 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

David Jumbo Sunflower Seeds, 5.25 oz., 12 pk. $13.48 $0.21/oz

David Jumbo Sunflower Seeds, 5.25 oz., 12 pk.
current price $13.48
$0.21/oz

David Jumbo Sunflower Seeds, 5.25 oz., 12 pk.

4.4446 out of 5 stars
4.4446 out of 5 Stars. 596 reviews
Available for Shipping

Wonderful Salt & Pepper Pistachios, 40 oz. $15.98 $0.40/oz

Wonderful Salt & Pepper Pistachios, 40 oz.
current price $15.98
$0.40/oz

Wonderful Salt & Pepper Pistachios, 40 oz.

4.7409 out of 5 stars
4.7409 out of 5 Stars. 2339 reviews
Available for Shipping

Corn Nuts Chile Picante con Limon Crunchy Corn Kernels, 1.7 oz., 18 pk. $9.98 $0.33/oz

Corn Nuts Chile Picante con Limon Crunchy Corn Kernels, 1.7 oz., 18 pk.
current price $9.98
$0.33/oz

Corn Nuts Chile Picante con Limon Crunchy Corn Kernels, 1.7 oz., 18 pk.

4.7367 out of 5 stars
4.7367 out of 5 Stars. 490 reviews
Available for Shipping