Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk. $8.98 $0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.
current price $8.98
$0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.

4.795 out of 5 stars
4.795 out of 5 Stars. 2122 reviews

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk. $15.98 $0.59/oz

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk.
current price $15.98
$0.59/oz

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk.

4.715 out of 5 stars
4.715 out of 5 Stars. 421 reviews

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
current price $10.88
$0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.

4.7071 out of 5 stars
4.7071 out of 5 Stars. 3967 reviews

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz. $8.58 $0.17/oz

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz.
current price $8.58
$0.17/oz

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz.

4.6834 out of 5 stars
4.6834 out of 5 Stars. 597 reviews

Nuts

Prices may vary in club and online
Sort by|

Nature's Eats Pine Nuts, 16 oz. $19.48 $1.22/oz

Nature's Eats Pine Nuts, 16 oz.
Sponsored
current price $19.48
$1.22/oz

Nature's Eats Pine Nuts, 16 oz.

4.6634 out of 5 stars
4.6634 out of 5 Stars. 101 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk. $10.88 $0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.
Sponsored
current price $10.88
$0.26/oz

Planters Variety Pack Cashews & Peanuts, 24 pk.

4.7071 out of 5 stars
4.7071 out of 5 Stars. 3967 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz. $6.67 Was $8.48 $0.21/oz

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz.
current price Now $6.67, Was $8.48
$0.21/oz
$1.81 off

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz.

4.7936 out of 5 stars
4.7936 out of 5 Stars. 1182 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz. $15.98 $0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.
current price $15.98
$0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.

4.7425 out of 5 stars
4.7425 out of 5 Stars. 25569 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz. $13.98 $0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.

4.8198 out of 5 stars
4.8198 out of 5 Stars. 23658 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk. $8.98 $0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.
Sponsored
current price $8.98
$0.19/ea

Planters Salted Peanuts, Single-Serve Packs, 1 oz., 48 pk.

4.795 out of 5 stars
4.795 out of 5 Stars. 2122 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz. $14.87 $0.31/oz

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz.
current price $14.87
$0.31/oz

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz.

4.6663 out of 5 stars
4.6663 out of 5 Stars. 938 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz. $5.98 Was $6.48 $0.17/oz

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
current price Now $5.98, Was $6.48
$0.17/oz
$0.50 off

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 9517 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz. $15.28 $0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
current price $15.28
$0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.

4.6776 out of 5 stars
4.6776 out of 5 Stars. 2013 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz. $8.58 $0.17/oz

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz.
Sponsored
current price $8.58
$0.17/oz

Planters Salted Dry Roasted Peanuts Canister, 52 oz.

4.6834 out of 5 stars
4.6834 out of 5 Stars. 597 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz. $14.98 $0.44/oz

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.

4.4433 out of 5 stars
4.4433 out of 5 Stars. 2497 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 $0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.

4.7935 out of 5 stars
4.7935 out of 5 Stars. 10268 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz. $11.47 $0.36/oz

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz.
current price $11.47
$0.36/oz

Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz.

4.8476 out of 5 stars
4.8476 out of 5 Stars. 420 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz. $14.98 $0.44/oz

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.

4.5009 out of 5 stars
4.5009 out of 5 Stars. 2160 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk. $14.98 $0.59/oz

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.
current price $14.98
$0.59/oz

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.

4.8483 out of 5 stars
4.8483 out of 5 Stars. 5200 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 $0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.

4.7401 out of 5 stars
4.7401 out of 5 Stars. 6176 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Unsalted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz. $14.98 $0.44/oz

Member's Mark Unsalted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
current price $14.98
$0.44/oz

Member's Mark Unsalted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.

4.6165 out of 5 stars
4.6165 out of 5 Stars. 1137 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz. $12.98 $0.32/oz

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz.
current price $12.98
$0.32/oz

Member's Mark Lightly Salted Roasted Almonds, 40 oz.

3.7904 out of 5 stars
3.7904 out of 5 Stars. 878 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz. $13.98 Was $14.98 $0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
current price Now $13.98, Was $14.98
$0.42/oz
$1 off

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.

4.7215 out of 5 stars
4.7215 out of 5 Stars. 237 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz. $12.98 $0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.
current price $12.98
$0.41/oz

Member's Mark Praline Pecans, 32 oz.

4.6575 out of 5 stars
4.6575 out of 5 Stars. 3632 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 Was $14.98 $0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
current price Now $13.98, Was $14.98
$0.42/oz
$1 off

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.

4.7621 out of 5 stars
4.7621 out of 5 Stars. 227 reviews
Available for Shipping

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk. $9.98 $0.24/oz

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk.
current price $9.98
$0.24/oz

David Original Sunflower Seeds, 1.75 oz., 24 pk.

4.1537 out of 5 stars
4.1537 out of 5 Stars. 605 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz. $13.98 $0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.

4.6202 out of 5 stars
4.6202 out of 5 Stars. 129 reviews
Available for Shipping

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs. $7.28 $0.09/oz

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Unsalted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.7838 out of 5 stars
4.7838 out of 5 Stars. 4948 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Corn Nuts Crunchy Corn Snacks, Variety Pack, 1.7 oz., 24 pk. $10.98 $0.26/oz

Corn Nuts Crunchy Corn Snacks, Variety Pack, 1.7 oz., 24 pk.
current price $10.98
$0.26/oz

Corn Nuts Crunchy Corn Snacks, Variety Pack, 1.7 oz., 24 pk.

4.6649 out of 5 stars
4.6649 out of 5 Stars. 388 reviews
Available for Shipping

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz. $17.98 $0.75/oz

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.
current price $17.98
$0.75/oz

Wonderful Shelled Roasted Salted Pistachios, 24 oz.

4.7973 out of 5 stars
4.7973 out of 5 Stars. 8657 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz. $16.98 $0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.
current price $16.98
$0.35/oz

Member's Mark Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.

4.7559 out of 5 stars
4.7559 out of 5 Stars. 8243 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs. $7.28 $0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.
current price $7.28
$0.09/oz

Hampton Farms Salted In-Shell Peanuts, 5 lbs.

4.6259 out of 5 stars
4.6259 out of 5 Stars. 3197 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk. $16.88 $0.47/oz

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk.
current price $16.88
$0.47/oz

Wonderful Pistachios, Roasted and Salted 1.5 oz., 24 pk.

4.8054 out of 5 stars
4.8054 out of 5 Stars. 1706 reviews
Available for Shipping

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz. $17.98 $0.75/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz.
current price $17.98
$0.75/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, No Shells, 24 oz.

4.7617 out of 5 stars
4.7617 out of 5 Stars. 428 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Wonderful Roasted & Salted Pistachios, 48 oz. $17.98 $0.37/oz

Wonderful Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.
current price $17.98
$0.37/oz

Wonderful Roasted & Salted Pistachios, 48 oz.

4.7083 out of 5 stars
4.7083 out of 5 Stars. 1618 reviews
Available for Shipping

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz. $18.48 $0.39/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz.
current price $18.48
$0.39/oz

Wonderful Lightly Salted Pistachios, 48 oz.

4.5859 out of 5 stars
4.5859 out of 5 Stars. 6196 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

David Jumbo Sunflower Seeds, 5.25 oz., 12 pk. $13.48 $0.21/oz

David Jumbo Sunflower Seeds, 5.25 oz., 12 pk.
current price $13.48
$0.21/oz

David Jumbo Sunflower Seeds, 5.25 oz., 12 pk.

4.4446 out of 5 stars
4.4446 out of 5 Stars. 596 reviews
Available for Shipping

Wonderful Salt & Pepper Pistachios, 40 oz. $15.98 $0.40/oz

Wonderful Salt & Pepper Pistachios, 40 oz.
current price $15.98
$0.40/oz

Wonderful Salt & Pepper Pistachios, 40 oz.

4.7409 out of 5 stars
4.7409 out of 5 Stars. 2339 reviews
Available for Shipping

Corn Nuts Chile Picante con Limon Crunchy Corn Kernels, 1.7 oz., 18 pk. $9.98 $0.33/oz

Corn Nuts Chile Picante con Limon Crunchy Corn Kernels, 1.7 oz., 18 pk.
current price $9.98
$0.33/oz

Corn Nuts Chile Picante con Limon Crunchy Corn Kernels, 1.7 oz., 18 pk.

4.7367 out of 5 stars
4.7367 out of 5 Stars. 490 reviews
Available for Shipping

Hampton Farms In-Shell Peanuts, 3 oz., 48 ct. $17.88 $0.12/oz

Hampton Farms In-Shell Peanuts, 3 oz., 48 ct.
current price $17.88
$0.12/oz

Hampton Farms In-Shell Peanuts, 3 oz., 48 ct.

4.5721 out of 5 stars
4.5721 out of 5 Stars. 201 reviews
Available for Shipping

Sabritas Variety Pack Peanuts, 30 pk. $10.98 $0.37/ea

Sabritas Variety Pack Peanuts, 30 pk.
current price $10.98
$0.37/ea

Sabritas Variety Pack Peanuts, 30 pk.

4.3728 out of 5 stars
4.3728 out of 5 Stars. 625 reviews
Available for Shipping

Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz. $4.98 Was $5.48 $0.14/oz

Instant Savings
Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz.
current price Now $4.98, Was $5.48
$0.14/oz
$0.50 off
Ends Oct 18

Planters Honey Roasted Peanuts, 34.5 oz.

4.4365 out of 5 stars
4.4365 out of 5 Stars. 646 reviews
Available for Shipping

Hammons Shelled American Fancy Large Black Walnut Pieces, 20 oz. $11.68 $0.58/oz

Hammons Shelled American Fancy Large Black Walnut Pieces, 20 oz.
current price $11.68
$0.58/oz

Hammons Shelled American Fancy Large Black Walnut Pieces, 20 oz.

4.3657 out of 5 stars
4.3657 out of 5 Stars. 402 reviews
Available for Shipping

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk. $15.98 $0.59/oz

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk.
current price $15.98
$0.59/oz

Planters Salted Cashews, 1.5 oz., 18 pk.

4.715 out of 5 stars
4.715 out of 5 Stars. 421 reviews
Available for Shipping

Golden Kernel Super Deluxe Mixed Nuts, 30 oz. $24.98

Golden Kernel Super Deluxe Mixed Nuts, 30 oz.
current price $24.98

Golden Kernel Super Deluxe Mixed Nuts, 30 oz.

4.494 out of 5 stars
4.494 out of 5 Stars. 334 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk. $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.
current price $14.98

Member's Mark Thinly Coated Dark Chocolate Almonds, 1.2 oz. 18 pk.

4.8047 out of 5 stars
4.8047 out of 5 Stars. 343 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Corn Nuts Ranch Crunchy Corn Kernels 1.7 oz., 18 pk. $9.98 $0.33/oz

Corn Nuts Ranch Crunchy Corn Kernels 1.7 oz., 18 pk.
current price $9.98
$0.33/oz

Corn Nuts Ranch Crunchy Corn Kernels 1.7 oz., 18 pk.

4.9375 out of 5 stars
4.9375 out of 5 Stars. 32 reviews
Available for Shipping

Nature’s Eats Macadamia Nuts, 24 oz. $12.48 $0.52/oz

Nature’s Eats Macadamia Nuts, 24 oz.
current price $12.48
$0.52/oz

Nature’s Eats Macadamia Nuts, 24 oz.

3.9032 out of 5 stars
3.9032 out of 5 Stars. 31 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz. $6.67 Was $8.48 $0.21/oz

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz.
current price Now $6.67, Was $8.48
$0.21/oz
$1.81 off

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 32 oz.

Available for Shipping