Grocery

Prices may vary in club and online
GroceryFresh FoodPantryBeveragesSnacksBread & BakeryWhat's For DinnerBeer, Wine & SpiritsCustom Cakes & CupcakesOccasionsBack to ClassMeat, Poultry & SeafoodFrozen FoodCoffeeLimited Time BuysGluten-FreeSeasonings, Spices & HerbsChipsHoliday MealsBirthdaySnacks Under $10CandyCanned Foods & GoodsWineHispanic FoodsBulk CandyCharacter CakesDairy, Eggs, & CheeseCondiments & SaucesGrocery SavingsEveryday staples under $20BakingEasy Meal SolutionsCereal & Breakfast FoodsDeliSnack BarsGluten-Free SnacksGrab & Go SnacksCake ThemesMindful SnackingFrozen Meat, Poultry & SeafoodBar & Beverage AccessoriesBulk PantryWine $10-$20Energy DrinksBeefBottled & Sparkling WaterRed WineNuts & Dried FruitChocolate CandyProduceCoffee Pods & K-CupsEntertaining Made EasySimplified NutritionAll Day GrazingLimited Time PantryGluten-Free PantryBudget Friendly Stock UpLimited Time SnacksCharcuterie AccompanimentsPrepared MealsCheeseBreakfast FoodsSugars, Syrups & SweetenersSummer CelebrationGreat for the grillChili, Soup & BrothRice, Pasta & Boxed MealsHoliday BrunchPowdered & Liquid Drink MixesChips & DipsInternational FoodsSauces & MarinadesDesserts & PastriesSodaCereal & GranolaPantry MealsHoliday FoodNutsPuffed SnacksWhite WineHispanic PantryJuice & Kids DrinksSweets CandyHispanic Fresh FoodQuick DinnerLimited Time BeveragesLate Night SnackingGummy & Chewy CandyCondiments & Salad DressingOils, Vinegar & ShorteningGround CoffeeLunch FoodsCandy Under $20Coffee BeansFrozen Fish & SeafoodCookiesProtein Packed EatsThanksgiving FoodVariety Pack ChipsCrackersFrozen EntreesTeaBreakfast BreadsFresh VegetablesFourth of July DrinksPopcornRice, Potatoes & StuffingIntro To WineTortilla & Corn ChipsSavory SnacksCanned Goods & EssentialsJerky & Meat SnacksOn the GoHoney & SyrupVariety Pack CandySeafoodCanned Meat, Poultry & SeafoodBottled WaterGood choices, great valueNon-Traditional MealsWine Under $10Fresh Meat & SeafoodFresh FruitCondiments Under $10FiberSpring BakingEasy EntertainingTop Rated WinesKids TableEaster Your WayPotato ChipsCanned Fruits & VegetablesBaking StaplesHalloween Snacks & TreatsPoultryDinner in a dashValue breakfast ideasSummer Candy & TreatsPackaged MealsIce Cream & DessertsFrozen PoultryBuns & RollsMother's Day BeveragesLabor Day drinksBeerGum & MintsMember's Mark AlcoholPorkPretzels & Snack MixCenter Plate MeatsSparkling WaterFruit Cups, Applesauce & PuddingPeanut Butter & JellyBaby Shower CakesLimited Time AlcoholSports DrinksHard Seltzer & Flavored Alcoholic BeveragesOn-the-go BreakfastSingle Serve JuiceBacon, Sausage and Hot DogsBreads & SpreadsFruit SnacksNew Lower Price GrocerySeasonal CakesDips, Spreads & SalsaLunch MeatBig Candy BarsSportsSweet TreatsWedding / Anniversary CakesPastaOatmealMember's Mark WineSpecialty CoffeeKinder's SeasoningsBottled TeaFrozen Appetizers & SnacksFresh Home DeliveryPremade Cakes and CupcakesPremium CandyBacon & SausageFloralCelebrationsFresh SushiLunch KitsSoda AlternativesAdult Trick or TreatsSalad Dressing & CroutonsMother's day drinksGourmet CheeseGame Day MainsLets RollBeans & LegumesYogurtFrozen Pizza & BreadSnack CakesNew World WineOld World WinePremium WaterFlour & Baking MixesPrepared SidesFrozen MeatSparkling Wine & ChampagneMilk & CreamFiber SnacksSpicy Chips & SnacksLiquor and SpiritsCreamersSliced BreadEmergency Foods & SuppliesBloody MaryFrozen Breakfast FoodsBottled CoffeePickles, Peppers, & OlivesReduced Sugar SodaPre-made MealsCheese Flavored ChipsThe Recipe HubDried Fruit & RaisinsComfort Made Easy#10 CansInstant CoffeeTortillas & FlatbreadsThanksgiving Table ExpansionHispanic BeveragesFresh Baked BreadUltimate OmeletteMember's Mark CoffeeHispanic Heritage Month DrinksFlavored WaterLow Carb & KetoCinco de Mayo drinksFeed 4 for under $20Party TraysNon Alcoholic DrinksFlavored SyrupsHispanic Spices & SeasoningsAnimal CakesPumpkin FoodsAll Things MocktailHard Candy & LollipopsEmergency SuppliesCordials & LiqueurCocoaFrozen Fruits & VegetablesCheeseburger ComboOrganic Meat & SeafoodEnchantedTrail MixImportsSalmon BagelHealthy BreakfastSeasonal ProduceSpecialty CrackersHispanic Snacks & CandySlow-Cooked & Craveable MainsRose WineGarlic Pesto Salmon Dinner
Sort by|

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.
Sponsored
Members-only price

Nurri 30g Protein Chocolate Milk Shake 11 fl. oz., 12 pk.

4.3857 out of 5 stars
4.3857 out of 5 Stars. 1356 reviews
Available for Shipping

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz., $7.88, $0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.
Sponsored
current price $7.88
$0.17/oz

Lucky Charms with Marshmallows, 46 oz.

4.7313 out of 5 stars
4.7313 out of 5 Stars. 4101 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz, $5.98, $0.66/oz

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz
current price $5.98
$0.66/oz

Kinder's Chicken Caesar Seasoning Blend, 9.1 oz

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct., $13.98, $0.40/oz

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct.
current price $13.98
$0.40/oz

Cheez-It Crackers Pringles Potato Crisps Classic Combo, Variety Pack Snacks, 40 ct.

4.7836 out of 5 stars
4.7836 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk., $5.92, Was $6.98

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.
current price Now $5.92, Was $6.98
From $5.92
$1.06 off

Sun-Maid Mini-Snacks California Sun-Dried Raisin, 6 oz., 3 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.22/oz

Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.

4.8262 out of 5 stars
4.8262 out of 5 Stars. 5546 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz., $13.87

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz.
current price $13.87

El Monterey Signature Angus Beef & Three Cheese Chimichangas, Frozen, 14 ct., 67.2 oz.

Available for Pickup or Delivery

Recess Mood Sparkling Water Variety Pack with Magnesium & Adaptogens, 12 fl. oz., 12 pk., $19.98, $0.14/foz

Recess Mood Sparkling Water Variety Pack with Magnesium & Adaptogens, 12 fl. oz., 12 pk.
current price $19.98
$0.14/foz

Recess Mood Sparkling Water Variety Pack with Magnesium & Adaptogens, 12 fl. oz., 12 pk.

4.193 out of 5 stars
4.193 out of 5 Stars. 487 reviews
Available for Shipping

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk., $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.
current price $10.38

Nature's Garden Probiotic Halloween Yoggies, Variety Pack, 0.7 oz., 24 pk.

Available for Shipping or Pickup

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
Sponsored
current price $5.48
$0.01/foz

Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.

4.7978 out of 5 stars
4.7978 out of 5 Stars. 19765 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk., $12.48, $0.35/oz

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk.
current price $12.48
$0.35/oz

Cheez-It Gluten Free Crackers Original, 18 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door, $1,345.00

Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door
Single Zone, variant on Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door
Dual Zone, variant on Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door
current price $1,345.00
Options from $1,345.00 – $1,395.00

Lanbo 24 Inch 153 Bottle Wine Cooler Seamless Stainless Steel Door

4.375 out of 5 stars
4.375 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz, $12.84

Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz
current price $12.84

Haagen Dazs Brown Butter Cookie & Vanilla Bean Ice Cream Cup Variety Pack 12ct, 43.2oz

Available for Pickup or Delivery

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk., $17.98, $0.72/oz

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.
current price $17.98
$0.72/oz

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.

4.4643 out of 5 stars
4.4643 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk., $21.99, $0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.
current price $21.99
$0.02/foz

Stella Rosa Handbag Wine Variety Pack, 187 ml, 5 pk.

Available for Pickup

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $13.98, $0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price $13.98
$0.05/foz

Propel Water Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.6092 out of 5 stars
4.6092 out of 5 Stars. 563 reviews
Available for Shipping

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade Dark Chocolate Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs., $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.
current price $12.98

Snickers Pumpkins Fun Size Milk Chocolate Candy Bars, 43 pcs.

4.1587 out of 5 stars
4.1587 out of 5 Stars. 63 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk., $16.98

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.
current price $16.98

Good Warrior Jalapeno Pepper Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk., $13.98, $0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.
current price $13.98
$0.78/ea

GoGo SqueeZ SlymeZ, Halloween Variety Pack, 3.5 oz., 18 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.

Available for Shipping

Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler, $1,965.00

Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler
Dual Zone, variant on Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler
Single Zone, variant on Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler
current price $1,965.00

Lanbo 32 Inch Dual Door Dual Wine Cooler

Available for Shipping

Torani Puremade Caramel Sauce, 30 oz., $7.48, $0.25/oz

Torani Puremade Caramel Sauce, 30 oz.
current price $7.48
$0.25/oz

Torani Puremade Caramel Sauce, 30 oz.

Available for Shipping

Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator, $1,795.00

Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator
Single Zone, variant on Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator
Dual Zone, variant on Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator
current price $1,795.00

Lanbo 32 Inch 287 Bottle Wine Cooler Refrigerator

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz., $5.98, $0.22/oz

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz.
current price $5.98
$0.22/oz

Kinder's Original BBQ Sauce, 27 oz.

Available for Shipping

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans, $19.98, $0.11/foz

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans
current price $19.98
$0.11/foz

Bloom Pear Scare Limited Edition Sparkling Energy Drink, 15pk, 12 fl oz cans

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Kinder's Cast Iron Steak Seasoning Blend, 9.3 oz, $6.98, $0.75/oz

Kinder's Cast Iron Steak Seasoning Blend, 9.3 oz
current price $6.98
$0.75/oz

Kinder's Cast Iron Steak Seasoning Blend, 9.3 oz

Available for Pickup

A to Z Oregon Riesling Wine, 750 ml, $14.99, $0.59/foz

A to Z Oregon Riesling Wine, 750 ml
current price $14.99
$0.59/foz

A to Z Oregon Riesling Wine, 750 ml

Available for Pickup or Delivery

Annie's Homegrown Macaroni & Cheese, Variety Pack, 6 oz., 12 pk., $12.98, $1.08/ea

Annie's Homegrown Macaroni & Cheese, Variety Pack, 6 oz., 12 pk.
current price $12.98
$1.08/ea

Annie's Homegrown Macaroni & Cheese, Variety Pack, 6 oz., 12 pk.

Available for Shipping

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk., $15.48, $0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.
current price $15.48
$0.92/oz

Pure Organic Twisted Fruit Bites, Snack Variety Pack, 0.71 oz., 24 pk.

4.8478 out of 5 stars
4.8478 out of 5 Stars. 92 reviews
Available for Shipping

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz., $5.98, $0.22/oz

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz.
current price $5.98
$0.22/oz

Kinder's Honey Hot BBQ Sauce, 27 oz.

Available for Shipping

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk., $18.98, $0.18/foz

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk.
current price $18.98
$0.18/foz

La Colombe Coffee Cold Brew Black Unsweetened Cans, 9 fl. oz., 12 pk.

Available for Shipping

Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct., $36.98, Was $44.98, $0.46/ea

Instant Savings
Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct.
current price Now $36.98, Was $44.98
$0.46/ea
$8 off
Ends Oct 27

Lavazza Espresso Coffee Medium Roast K-Cup Pods, 80 ct.

4.6071 out of 5 stars
4.6071 out of 5 Stars. 56 reviews
Available for Shipping

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz., $24.98, $0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz.
current price $24.98
$0.78/oz

Great Lakes Medium Roast Whole Bean Coffee, Motor City Blend, 32 oz.

4.8571 out of 5 stars
4.8571 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Frigidaire, 117 Can/27 Bottle Retro, Retro Wine/Beverage Center, Built-in Bar Top, $249.00

Frigidaire, 117 Can/27 Bottle Retro, Retro Wine/Beverage Center, Built-in Bar Top
current price $249.00

Frigidaire, 117 Can/27 Bottle Retro, Retro Wine/Beverage Center, Built-in Bar Top

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Available for Shipping

Red House Roasters Founders Reserve Medium Roast Whole Bean Coffee, 27 oz., $19.98, $0.74/oz

Red House Roasters Founders Reserve Medium Roast Whole Bean Coffee, 27 oz.
current price $19.98
$0.74/oz

Red House Roasters Founders Reserve Medium Roast Whole Bean Coffee, 27 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge, $425.00

Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge
Dual Zone, variant on Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge
Single Zone, variant on Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge
current price $425.00
Options from $425.00 – $465.00

Lanbo 15 Inch Wine Cooler Fridge

Available for Shipping

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen, $19.47, $0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen
current price $19.47
$0.65/oz

Morey's Marinated Fish, 5 oz., 6 pk., Frozen

4.3158 out of 5 stars
4.3158 out of 5 Stars. 57 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Spongebob Two-Tier Cake, $57.98

Spongebob Two-Tier Cake
current price $57.98

Spongebob Two-Tier Cake

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk., $8.58, $2.15/ea

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk.
current price $8.58
$2.15/ea

Al Bronzo by Barilla Organic Pasta, Variety Pack, 16 oz., 4 pk.

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Arctic Raspberry, 30 pk., $28.98, $0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Arctic Raspberry, 30 pk.
current price $28.98
$0.97/ea

Liquid I.V. Hydration Multiplier Electrolyte Powder, Arctic Raspberry, 30 pk.

4.8099 out of 5 stars
4.8099 out of 5 Stars. 121 reviews
Available for Shipping

Iceman by Chefman Countertop Nugget Ice Maker, 26lb Daily Ice Production, $199.00

Iceman by Chefman Countertop Nugget Ice Maker, 26lb Daily Ice Production
current price $199.00

Iceman by Chefman Countertop Nugget Ice Maker, 26lb Daily Ice Production

4.4138 out of 5 stars
4.4138 out of 5 Stars. 174 reviews
Available for Shipping

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk., $18.98, $0.09/foz

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.
current price $18.98
$0.09/foz

Spindrift Tea Variety Pack 12 fl. oz., 18 pk.

Available for Shipping

Kinder's Roasted Turkey Liquid Gravy 14.1 oz., 2 pk., $6.78, $0.24/oz

Kinder's Roasted Turkey Liquid Gravy 14.1 oz., 2 pk.
current price $6.78
$0.24/oz

Kinder's Roasted Turkey Liquid Gravy 14.1 oz., 2 pk.

Available for Pickup or Delivery

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml, $17.47, $0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml
current price $17.47
$0.69/foz

Baileys Chocolate Espresso Martini Cocktail, 750 ml

Out of stock

Toy Story Full Sheet Cake, $42.94

Toy Story Full Sheet Cake
current price $42.94

Toy Story Full Sheet Cake

Out of stock

Method California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml, $13.98, $0.55/foz

Method California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml
current price $13.98
$0.55/foz

Method California Cabernet Sauvignon Wine, 750 ml

Out of stock

Toy Story Two-Tier Cake, $57.98

Toy Story Two-Tier Cake
current price $57.98

Toy Story Two-Tier Cake

Out of stock

Yulu Popping Boba, Variety Pack, 20 pk., $19.98, $1.00/ea

Yulu Popping Boba, Variety Pack, 20 pk.
current price $19.98
$1.00/ea

Yulu Popping Boba, Variety Pack, 20 pk.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock