Personal Care

Prices may vary in club and online

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
Members-only price

CeraVe Daily Moisturizing Lotion, Normal to Dry Skin, 12 fl. oz., 2 pk.

4.7657 out of 5 stars
4.7657 out of 5 Stars. 414 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack, $22.76, $0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack
Sponsored
current price $22.76
$0.81/oz

CeraVe Daily Moisturizing Cream Multi-Pack

4.8094 out of 5 stars
4.8094 out of 5 Stars. 530 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Aloe Vera Moisturizing Hand Soap, 80 fl. oz., $8.14, $0.05/foz

Member's Mark Aloe Vera Moisturizing Hand Soap, 80 fl. oz.
current price $8.14
$0.05/foz
From $8.14

Member's Mark Aloe Vera Moisturizing Hand Soap, 80 fl. oz.

4.5594 out of 5 stars
4.5594 out of 5 Stars. 6437 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Ibuprofen Pain Reliever and Fever Reducer Tablet, 200 mg, 1200 ct., $13.44, $0.01/ea

Member's Mark Ibuprofen Pain Reliever and Fever Reducer Tablet, 200 mg, 1200 ct.
current price $13.44
$0.01/ea
From $13.44

Member's Mark Ibuprofen Pain Reliever and Fever Reducer Tablet, 200 mg, 1200 ct.

4.8565 out of 5 stars
4.8565 out of 5 Stars. 836 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Adult Washcloths, 240 ct., $11.76, $0.05/ea

Member's Mark Adult Washcloths, 240 ct.
current price $11.76
$0.05/ea

Member's Mark Adult Washcloths, 240 ct.

4.6007 out of 5 stars
4.6007 out of 5 Stars. 849 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk., $13.48, $0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.
Sponsored
current price $13.48
$0.90/oz

Old Spice High Endurance Deodorant, 48-Hr. Protection, Pure Sport, 3.0 oz., 5 pk.

4.673 out of 5 stars
4.673 out of 5 Stars. 1104 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Elderberry Immune Health Gummies, 150 ct., $14.98, $0.10/ea

Member's Mark Elderberry Immune Health Gummies, 150 ct.
current price $14.98
$0.10/ea

Member's Mark Elderberry Immune Health Gummies, 150 ct.

4.4819 out of 5 stars
4.4819 out of 5 Stars. 579 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Hand Sanitizer, 67.6 fl. oz., $8.12, $0.12/foz

Member's Mark Hand Sanitizer, 67.6 fl. oz.
current price $8.12
$0.12/foz
From $8.12

Member's Mark Hand Sanitizer, 67.6 fl. oz.

4.6432 out of 5 stars
4.6432 out of 5 Stars. 440 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Total Protection Underpads, Large, 120 ct., $29.48, $0.25/ea

Member's Mark Total Protection Underpads, Large, 120 ct.
current price $29.48
$0.25/ea

Member's Mark Total Protection Underpads, Large, 120 ct.

4.6023 out of 5 stars
4.6023 out of 5 Stars. 2145 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk., $15.98, $0.23/foz

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
current price $15.98
$0.23/foz

Olay Moisture Renewal Blend Body Wash, 35 fl. oz., 2 pk.

4.7348 out of 5 stars
4.7348 out of 5 Stars. 1165 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Antibacterial Foaming Hand Soap, 67.6 fl. oz., 2 refills, $14.98, $7.49/ea

Member's Mark Antibacterial Foaming Hand Soap, 67.6 fl. oz., 2 refills
current price $14.98
$7.49/ea

Member's Mark Antibacterial Foaming Hand Soap, 67.6 fl. oz., 2 refills

4.4926 out of 5 stars
4.4926 out of 5 Stars. 337 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size, $35.68, $0.42/ea

Member's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size
current price $35.68
$0.42/ea

Member's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size

4.6051 out of 5 stars
4.6051 out of 5 Stars. 5589 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Timed-Release Melatonin Tablets, 10 mg, 300 ct., $9.98, $0.04/ea

Member's Mark Timed-Release Melatonin Tablets, 10 mg, 300 ct.
current price $9.98
$0.04/ea

Member's Mark Timed-Release Melatonin Tablets, 10 mg, 300 ct.

4.5816 out of 5 stars
4.5816 out of 5 Stars. 1876 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Flushable Wipes, Scented, 540 ct., $12.46, $0.09/sft

Member's Mark Flushable Wipes, Scented, 540 ct.
current price $12.46
$0.09/sft
From $12.46

Member's Mark Flushable Wipes, Scented, 540 ct.

4.7531 out of 5 stars
4.7531 out of 5 Stars. 2082 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Advanced Men's Multivitamin Tablets, 275 ct., $13.34, $0.05/ea

Member's Mark Advanced Men's Multivitamin Tablets, 275 ct.
current price $13.34
$0.05/ea

Member's Mark Advanced Men's Multivitamin Tablets, 275 ct.

4.5444 out of 5 stars
4.5444 out of 5 Stars. 259 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Q-tips Cotton Swabs, 1750 ct., 3 pk., $9.34, $0.01/ea

Q-tips Cotton Swabs, 1750 ct., 3 pk.
current price $9.34
$0.01/ea

Q-tips Cotton Swabs, 1750 ct., 3 pk.

4.5834 out of 5 stars
4.5834 out of 5 Stars. 6982 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Listerine Cool Mint Antiseptic Mouthwash, 50.7 fl. oz., 2 pk., $10.98, Was $12.98, $0.11/foz

Instant Savings
Listerine Cool Mint Antiseptic Mouthwash, 50.7 fl. oz., 2 pk.
current price Now $10.98, Was $12.98
$0.11/foz
$2 off
Ends Oct 05

Listerine Cool Mint Antiseptic Mouthwash, 50.7 fl. oz., 2 pk.

4.838 out of 5 stars
4.838 out of 5 Stars. 10006 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk., $19.98, $0.16/ea

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.
current price $19.98
$0.16/ea

Neutrogena Makeup Remover & Night Calming Cleansing Towelettes, 25 ct., 5 pk.

4.5263 out of 5 stars
4.5263 out of 5 Stars. 4860 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz., $9.98, $0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz.
current price $9.98
$0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz.

4.77 out of 5 stars
4.77 out of 5 Stars. 2330 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz., $9.98, $0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz.
current price $9.98
$0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz.

4.7657 out of 5 stars
4.7657 out of 5 Stars. 2066 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark Melatonin Gummies, 5 mg, Strawberry, 200 ct., $9.97, $0.05/ea

Member’s Mark Melatonin Gummies, 5 mg, Strawberry, 200 ct.
current price $9.97
$0.05/ea

Member’s Mark Melatonin Gummies, 5 mg, Strawberry, 200 ct.

4.4778 out of 5 stars
4.4778 out of 5 Stars. 519 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dove Beauty Bar Soap, Sensitive Skin, 3.75 oz., 16 ct., $18.48, $0.31/oz

Dove Beauty Bar Soap, Sensitive Skin, 3.75 oz., 16 ct.
current price $18.48
$0.31/oz

Dove Beauty Bar Soap, Sensitive Skin, 3.75 oz., 16 ct.

4.7404 out of 5 stars
4.7404 out of 5 Stars. 9245 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

TRESemmé Extra Hold Hair Spray, 14.6 oz., 2 pk., $14.98, $0.51/oz

TRESemmé Extra Hold Hair Spray, 14.6 oz., 2 pk.
current price $14.98
$0.51/oz

TRESemmé Extra Hold Hair Spray, 14.6 oz., 2 pk.

4.8226 out of 5 stars
4.8226 out of 5 Stars. 530 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Safeguard Ultimate Care Hand Wash, Variety Pack, 15.5 fl. oz., 3 pk., $8.96, $0.19/foz

Safeguard Ultimate Care Hand Wash, Variety Pack, 15.5 fl. oz., 3 pk.
current price $8.96
$0.19/foz

Safeguard Ultimate Care Hand Wash, Variety Pack, 15.5 fl. oz., 3 pk.

4.6842 out of 5 stars
4.6842 out of 5 Stars. 475 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk., $11.48, $0.36/oz

Crest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk.
current price $11.48
$0.36/oz
From $11.48

Crest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk.

4.8155 out of 5 stars
4.8155 out of 5 Stars. 3610 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Degree Antiperspirant Deodorant, Shower Clean, 2.6 oz., 5 pk., $12.98, $1.00/oz

Degree Antiperspirant Deodorant, Shower Clean, 2.6 oz., 5 pk.
current price $12.98
$1.00/oz

Degree Antiperspirant Deodorant, Shower Clean, 2.6 oz., 5 pk.

4.6712 out of 5 stars
4.6712 out of 5 Stars. 2719 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

TRESemmé Ultimate Moisture Shampoo & Conditioner, 39 fl. oz., 2 pk., $11.98, $0.15/foz

TRESemmé Ultimate Moisture Shampoo & Conditioner, 39 fl. oz., 2 pk.
current price $11.98
$0.15/foz

TRESemmé Ultimate Moisture Shampoo & Conditioner, 39 fl. oz., 2 pk.

4.6342 out of 5 stars
4.6342 out of 5 Stars. 503 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dove Beauty Bar Soap, Original White, 3.75 oz., 16 ct., $18.48, $0.31/oz

Dove Beauty Bar Soap, Original White, 3.75 oz., 16 ct.
current price $18.48
$0.31/oz

Dove Beauty Bar Soap, Original White, 3.75 oz., 16 ct.

4.7725 out of 5 stars
4.7725 out of 5 Stars. 103 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask

Instant Savings
CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask
Members-only price
$50 off
Ends Oct 26

CurrentBody Skin LED Light Therapy Face Mask

3.8665 out of 5 stars
3.8665 out of 5 Stars. 936 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oral-B iO Series 2 Electric Toothbrush, Pure White & Night Black, 2pk., 3 Brush Heads, $79.97, Was $99.97

Instant Savings
Oral-B iO Series 2 Electric Toothbrush, Pure White & Night Black, 2pk., 3 Brush Heads
current price Now $79.97, Was $99.97
$20 off and Sam's Cash Eligible
Sam's Cash offer ends Oct 27. Terms apply.
Ends Oct 13

Oral-B iO Series 2 Electric Toothbrush, Pure White & Night Black, 2pk., 3 Brush Heads

4.646 out of 5 stars
4.646 out of 5 Stars. 1130 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask

Instant Savings
Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
Members-only price
$50 off
Ends Oct 17

Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask

4.5066 out of 5 stars
4.5066 out of 5 Stars. 229 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crest 3D Whitestrips Professional Effects & Supreme Bright Whitening Kit, $49.98, $1.61/ea

Crest 3D Whitestrips Professional Effects & Supreme Bright Whitening Kit
current price $49.98
$1.61/ea

Crest 3D Whitestrips Professional Effects & Supreme Bright Whitening Kit

4.4149 out of 5 stars
4.4149 out of 5 Stars. 1316 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Fixodent Advanced Denture Adhesive, Max Hold, 2.2 oz., 4 pk., $14.98, $1.70/oz

Fixodent Advanced Denture Adhesive, Max Hold, 2.2 oz., 4 pk.
current price $14.98
$1.70/oz

Fixodent Advanced Denture Adhesive, Max Hold, 2.2 oz., 4 pk.

4.757 out of 5 stars
4.757 out of 5 Stars. 1490 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Polident Rapid Clean Dental Cleanser Tablets, 102 ct., 2 pk., $9.98, $0.05/ea

Polident Rapid Clean Dental Cleanser Tablets, 102 ct., 2 pk.
current price $9.98
$0.05/ea

Polident Rapid Clean Dental Cleanser Tablets, 102 ct., 2 pk.

4.8106 out of 5 stars
4.8106 out of 5 Stars. 433 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Edge Sensitive Skin Shaving Gel for Men, 9.5 oz., 3 pk., $10.64, $0.37/oz

Edge Sensitive Skin Shaving Gel for Men, 9.5 oz., 3 pk.
current price $10.64
$0.37/oz

Edge Sensitive Skin Shaving Gel for Men, 9.5 oz., 3 pk.

4.538 out of 5 stars
4.538 out of 5 Stars. 816 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Always Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Unscented, Long, 200 ct.

Always Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Unscented, Long, 200 ct.
Members-only price

Always Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Unscented, Long, 200 ct.

4.6347 out of 5 stars
4.6347 out of 5 Stars. 3351 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk, $47.98, $14.11/oz

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk
current price $47.98
$14.11/oz

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk

4.7466 out of 5 stars
4.7466 out of 5 Stars. 2984 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oral-B iO Series Electric Toothbrush Replacement Brush Heads, Ultimate Clean, 8 ct., $49.98, $6.25/ea

Oral-B iO Series Electric Toothbrush Replacement Brush Heads, Ultimate Clean, 8 ct.
current price $49.98
$6.25/ea

Oral-B iO Series Electric Toothbrush Replacement Brush Heads, Ultimate Clean, 8 ct.

4.631 out of 5 stars
4.631 out of 5 Stars. 756 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dove Deep Moisture Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct., $18.98, $0.31/foz

Dove Deep Moisture Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct.
current price $18.98
$0.31/foz

Dove Deep Moisture Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct.

4.8095 out of 5 stars
4.8095 out of 5 Stars. 2010 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Oral-B Glide All-In-One Mint Flavor Dental Floss, 44 m, 6 pk., $14.97, $2.50/ea

Oral-B Glide All-In-One Mint Flavor Dental Floss, 44 m, 6 pk.
current price $14.97
$2.50/ea

Oral-B Glide All-In-One Mint Flavor Dental Floss, 44 m, 6 pk.

4.3408 out of 5 stars
4.3408 out of 5 Stars. 2667 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Crest Pro-Health Advanced Whitening + Intensive Clean Toothpaste, 5.8 oz., 5 pk., $15.98, $0.55/oz

Crest Pro-Health Advanced Whitening + Intensive Clean Toothpaste, 5.8 oz., 5 pk.
current price $15.98
$0.55/oz

Crest Pro-Health Advanced Whitening + Intensive Clean Toothpaste, 5.8 oz., 5 pk.

4.756 out of 5 stars
4.756 out of 5 Stars. 2770 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Venus Sensitive Disposable Razors for Women, 12 ct.

Venus Sensitive Disposable Razors for Women, 12 ct.
Members-only price

Venus Sensitive Disposable Razors for Women, 12 ct.

4.5029 out of 5 stars
4.5029 out of 5 Stars. 1714 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Tampax Pearl Super Tampons, Unscented, 96 ct.

Tampax Pearl Super Tampons, Unscented, 96 ct.
Members-only price

Tampax Pearl Super Tampons, Unscented, 96 ct.

4.7849 out of 5 stars
4.7849 out of 5 Stars. 3249 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk., $14.98, $0.98/oz

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk.
current price $14.98
$0.98/oz

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk.

4.36 out of 5 stars
4.36 out of 5 Stars. 175 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dove Men+Care Body and Face Bar Soap, Extra Fresh, 3.75 oz., 14 ct., $15.48, $0.29/oz

Dove Men+Care Body and Face Bar Soap, Extra Fresh, 3.75 oz., 14 ct.
current price $15.48
$0.29/oz

Dove Men+Care Body and Face Bar Soap, Extra Fresh, 3.75 oz., 14 ct.

4.6636 out of 5 stars
4.6636 out of 5 Stars. 7167 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Always Infinity FlexFoam Heavy Flow Pads with Flexi-Wings, Unscented, Size 2, 80 ct.

Always Infinity FlexFoam Heavy Flow Pads with Flexi-Wings, Unscented, Size 2, 80 ct.
Members-only price

Always Infinity FlexFoam Heavy Flow Pads with Flexi-Wings, Unscented, Size 2, 80 ct.

4.729 out of 5 stars
4.729 out of 5 Stars. 2815 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Dove Sensitive Skin Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct., $18.98, $0.31/foz

Dove Sensitive Skin Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct.
current price $18.98
$0.31/foz

Dove Sensitive Skin Body Wash with Pump, 30.6 fl. oz., 2 ct.

4.7952 out of 5 stars
4.7952 out of 5 Stars. 2715 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set, $16.48, $0.37/foz

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set
current price $16.48
$0.37/foz

Aveeno Daily Moisturizing Body Lotion Set

4.7627 out of 5 stars
4.7627 out of 5 Stars. 6295 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes, $14.28, $0.11/sft

Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes
current price $14.28
$0.11/sft

Cottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes

4.5105 out of 5 stars
4.5105 out of 5 Stars. 12644 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Available for shipping

View all