NatureWell Living For Good Shampoo & Conditioner, 24 fl. oz., 2 pk., $29.98, $0.62/foz

NatureWell Living For Good Shampoo & Conditioner, 24 fl. oz., 2 pk.
current price $29.98
$0.62/foz

NatureWell Living For Good Shampoo & Conditioner, 24 fl. oz., 2 pk.

3.2857 out of 5 stars
3.2857 out of 5 Stars. 42 reviews

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.
Members-only price

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.

4.7574 out of 5 stars
4.7574 out of 5 Stars. 2770 reviews

NatureWell Clinical Retinol Advanced Moisture Cream, 16 oz.

NatureWell Clinical Retinol Advanced Moisture Cream, 16 oz.
Members-only price

NatureWell Clinical Retinol Advanced Moisture Cream, 16 oz.

4.6223 out of 5 stars
4.6223 out of 5 Stars. 985 reviews

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack, $19.98, $5.00/ea

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack
current price $19.98
$5.00/ea

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 90 reviews

Hair Care

Prices may vary in club and online

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk., $14.98, $0.98/oz

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk.
Sponsored
current price $14.98
$0.98/oz

MONDAY Haircare ORIGINAL Dry Shampoo Trio, 5.1 oz., 3 pk.

4.36 out of 5 stars
4.36 out of 5 Stars. 175 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

MONDAY Haircare SMOOTH Shampoo and Conditioner Set, $21.87, $0.32/foz

MONDAY Haircare SMOOTH Shampoo and Conditioner Set
Sponsored
current price $21.87
$0.32/foz

MONDAY Haircare SMOOTH Shampoo and Conditioner Set

4.4571 out of 5 stars
4.4571 out of 5 Stars. 385 reviews
Available for Shipping

Native Restorative Clean Shampoo + Conditioner, 34 fl. oz., 2pk., $29.98, $0.44/foz

Native Restorative Clean Shampoo + Conditioner, 34 fl. oz., 2pk.
current price $29.98
$0.44/foz

Native Restorative Clean Shampoo + Conditioner, 34 fl. oz., 2pk.

4.5764 out of 5 stars
4.5764 out of 5 Stars. 373 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz., $12.98, $0.34/foz

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz.
current price $12.98
$0.34/foz

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz.

4.7358 out of 5 stars
4.7358 out of 5 Stars. 371 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Minoxidil 5%, Hair Regrowth Treatment for Men, 2 fl. oz., 6 ct., $19.98, $1.67/foz

Member's Mark Minoxidil 5%, Hair Regrowth Treatment for Men, 2 fl. oz., 6 ct.
current price $19.98
$1.67/foz

Member's Mark Minoxidil 5%, Hair Regrowth Treatment for Men, 2 fl. oz., 6 ct.

4.5081 out of 5 stars
4.5081 out of 5 Stars. 677 reviews
Available for Shipping

Being CURL POWER Shampoo & Conditioner Duo, 12 fl. oz., 2 pk., $9.96, $0.42/foz

Being CURL POWER Shampoo & Conditioner Duo, 12 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
current price $9.96
$0.42/foz

Being CURL POWER Shampoo & Conditioner Duo, 12 fl. oz., 2 pk.

4.5378 out of 5 stars
4.5378 out of 5 Stars. 119 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Minoxidil 5% 120 Day Foam, 8.44 oz., $32.98, $3.91/oz

Member's Mark Minoxidil 5% 120 Day Foam, 8.44 oz.
current price $32.98
$3.91/oz

Member's Mark Minoxidil 5% 120 Day Foam, 8.44 oz.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz., $9.98, $0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz.
current price $9.98
$0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz.

4.7701 out of 5 stars
4.7701 out of 5 Stars. 2331 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz., $9.98, $0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz.
current price $9.98
$0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz.

4.7657 out of 5 stars
4.7657 out of 5 Stars. 2066 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Monday DEEP MOISTURE Hair Mask Duo, 8.4 fl. oz., 2 pk., $9.96, $0.59/foz

Monday DEEP MOISTURE Hair Mask Duo, 8.4 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
current price $9.96
$0.59/foz

Monday DEEP MOISTURE Hair Mask Duo, 8.4 fl. oz., 2 pk.

4.4357 out of 5 stars
4.4357 out of 5 Stars. 280 reviews
Available for Shipping

TRESemmé Extra Hold Hair Spray, 14.6 oz., 2 pk., $14.98, $0.51/oz

TRESemmé Extra Hold Hair Spray, 14.6 oz., 2 pk.
current price $14.98
$0.51/oz

TRESemmé Extra Hold Hair Spray, 14.6 oz., 2 pk.

4.8246 out of 5 stars
4.8246 out of 5 Stars. 536 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

TRESemmé Ultimate Moisture Shampoo & Conditioner, 39 fl. oz., 2 pk., $11.98, $0.15/foz

TRESemmé Ultimate Moisture Shampoo & Conditioner, 39 fl. oz., 2 pk.
current price $11.98
$0.15/foz

TRESemmé Ultimate Moisture Shampoo & Conditioner, 39 fl. oz., 2 pk.

4.6342 out of 5 stars
4.6342 out of 5 Stars. 503 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Nexxus Fullology Densifying Leave In Spray, 8 fl. oz., $16.98, $2.12/foz

Nexxus Fullology Densifying Leave In Spray, 8 fl. oz.
current price $16.98
$2.12/foz

Nexxus Fullology Densifying Leave In Spray, 8 fl. oz.

3.899 out of 5 stars
3.899 out of 5 Stars. 99 reviews
Available for Shipping

Aveeno Baby 2-in-1 Wash and Shampoo, 18 fl. oz., 2 pk.

Instant Savings
Aveeno Baby 2-in-1 Wash and Shampoo, 18 fl. oz., 2 pk.
Members-only price
$2 off
Ends Sep 30

Aveeno Baby 2-in-1 Wash and Shampoo, 18 fl. oz., 2 pk.

4.8073 out of 5 stars
4.8073 out of 5 Stars. 2860 reviews
Available for Shipping

Johnson's Head-To-Toe Wash & Shampoo, 33.8 fl. oz.

Johnson's Head-To-Toe Wash & Shampoo, 33.8 fl. oz.
Members-only price

Johnson's Head-To-Toe Wash & Shampoo, 33.8 fl. oz.

4.5492 out of 5 stars
4.5492 out of 5 Stars. 712 reviews
Available for Shipping

Head & Shoulders Anti-Dandruff Dry Scalp Care 2 - in - 1, Shampoo + Conditioner, Moisturizing Dry Scalp Relief, 38.8 fl. oz., $13.98

Head & Shoulders Anti-Dandruff Dry Scalp Care 2 - in - 1, Shampoo + Conditioner, Moisturizing Dry Scalp Relief,  38.8 fl. oz.
current price $13.98

Head & Shoulders Anti-Dandruff Dry Scalp Care 2 - in - 1, Shampoo + Conditioner, Moisturizing Dry Scalp Relief, 38.8 fl. oz.

4.6209 out of 5 stars
4.6209 out of 5 Stars. 364 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk., $15.98

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk.
current price $15.98

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk.

4.7246 out of 5 stars
4.7246 out of 5 Stars. 1002 reviews
Available for Shipping

Head and Shoulders Pure Sport for Men's 2-in-1 Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz., $13.98, $0.35/foz

Head and Shoulders Pure Sport for Men's 2-in-1 Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz.
current price $13.98
$0.35/foz

Head and Shoulders Pure Sport for Men's 2-in-1 Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz.

4.638 out of 5 stars
4.638 out of 5 Stars. 511 reviews
Available for Shipping

Aussie 3 Minute Miracle Curls Detangling Deep Conditioner, 16 oz., 2 pk., $11.98, $0.37/foz

Aussie 3 Minute Miracle Curls Detangling Deep Conditioner, 16 oz., 2 pk.
current price $11.98
$0.37/foz

Aussie 3 Minute Miracle Curls Detangling Deep Conditioner, 16 oz., 2 pk.

4.6017 out of 5 stars
4.6017 out of 5 Stars. 595 reviews
Available for Shipping

Mielle Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil, 2 oz., 3 pk., $26.98

Mielle Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil, 2 oz., 3 pk.
current price $26.98

Mielle Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil, 2 oz., 3 pk.

4.3846 out of 5 stars
4.3846 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

NIGHT Satin Anti-Frizz Shower & Sleep Caps, 2 pk., $19.98, $9.99/ea

NIGHT Satin Anti-Frizz Shower & Sleep Caps, 2 pk.
current price $19.98
$9.99/ea

NIGHT Satin Anti-Frizz Shower & Sleep Caps, 2 pk.

4.6053 out of 5 stars
4.6053 out of 5 Stars. 152 reviews
Available for Shipping

Batiste Original Dry Shampoo, 3.81 oz., 2 pk., $13.98, $1.83/oz

Batiste Original Dry Shampoo, 3.81 oz., 2 pk.
current price $13.98
$1.83/oz

Batiste Original Dry Shampoo, 3.81 oz., 2 pk.

4.4751 out of 5 stars
4.4751 out of 5 Stars. 1423 reviews
Available for Shipping

NIGHT Quick Dry Hair Towel, $17.98

NIGHT Quick Dry Hair Towel
current price $17.98

NIGHT Quick Dry Hair Towel

3.2727 out of 5 stars
3.2727 out of 5 Stars. 11 reviews
Available for Shipping

Men's Rogaine 5% Minoxidil Topical Hair Growth Treatment, 2 pack, $91.98

Men's Rogaine 5% Minoxidil Topical Hair Growth Treatment, 2 pack
current price $91.98

Men's Rogaine 5% Minoxidil Topical Hair Growth Treatment, 2 pack

3.7191 out of 5 stars
3.7191 out of 5 Stars. 648 reviews
Available for Shipping

Head & Shoulders Classic Clean Anti-Dandruff Shampoo, Vitamin E, Flake Protection & Itch Relief, 38.8 fl. oz., $12.98, $0.33/foz

Head & Shoulders Classic Clean Anti-Dandruff Shampoo, Vitamin E, Flake Protection & Itch Relief, 38.8 fl. oz.
current price $12.98
$0.33/foz

Head & Shoulders Classic Clean Anti-Dandruff Shampoo, Vitamin E, Flake Protection & Itch Relief, 38.8 fl. oz.

4.8188 out of 5 stars
4.8188 out of 5 Stars. 1832 reviews
Available for Shipping

Shark FlexStyle Air Styling and Drying System

Shark FlexStyle Air Styling and Drying System
Members-only price

Shark FlexStyle Air Styling and Drying System

4.466 out of 5 stars
4.466 out of 5 Stars. 1502 reviews
Available for Shipping

Davines This is a Medium Hair Spray Flexible Hold Styling, 12 fl. oz., $34.98, $2.91/foz

Davines This is a Medium Hair Spray Flexible Hold Styling, 12 fl. oz.
current price $34.98
$2.91/foz

Davines This is a Medium Hair Spray Flexible Hold Styling, 12 fl. oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Head & Shoulders 2N1 Smooth & Silky Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz., $13.98, $0.35/foz

Head & Shoulders 2N1 Smooth & Silky Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz.
current price $13.98
$0.35/foz

Head & Shoulders 2N1 Smooth & Silky Shampoo and Conditioner, 40 fl. oz.

4.4318 out of 5 stars
4.4318 out of 5 Stars. 667 reviews
Available for Shipping

Nexxus Therappe Ultimate Moisturizing Shampoo, 42 fl. oz.

Nexxus Therappe Ultimate Moisturizing Shampoo, 42 fl. oz.
Members-only price

Nexxus Therappe Ultimate Moisturizing Shampoo, 42 fl. oz.

4.7231 out of 5 stars
4.7231 out of 5 Stars. 1152 reviews
Available for Shipping

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct., $14.98, $2.50/ea

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct.
current price $14.98
$2.50/ea

NIGHT Vegan Satin Assorted Scrunchies, 6 ct.

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 12 reviews
Available for Shipping

Aussie Multi Miracle Shampoo & Conditioner, 39.9 fl. oz., 2 pk., $17.98, $0.23/foz

Aussie Multi Miracle Shampoo & Conditioner, 39.9 fl. oz., 2 pk.
current price $17.98
$0.23/foz

Aussie Multi Miracle Shampoo & Conditioner, 39.9 fl. oz., 2 pk.

4.581 out of 5 stars
4.581 out of 5 Stars. 105 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Head & Shoulders Scalp Restore Anti-Dandruff Shampoo with Tea Tree & Eucalyptus, Removes Buildup & Repairs Damage, 38.8 fl. oz., $13.98, $0.36/foz

Head & Shoulders Scalp Restore Anti-Dandruff Shampoo with Tea Tree & Eucalyptus, Removes Buildup & Repairs Damage, 38.8 fl. oz.
current price $13.98
$0.36/foz

Head & Shoulders Scalp Restore Anti-Dandruff Shampoo with Tea Tree & Eucalyptus, Removes Buildup & Repairs Damage, 38.8 fl. oz.

4.6903 out of 5 stars
4.6903 out of 5 Stars. 607 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

NIGHT Anti-Crease Silk Oversized Scrunchies, 6 ct., $39.98, $6.66/ea

NIGHT Anti-Crease Silk Oversized Scrunchies, 6 ct.
current price $39.98
$6.66/ea

NIGHT Anti-Crease Silk Oversized Scrunchies, 6 ct.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Conditioner, 38.2 fl. oz., $12.98, $0.34/foz

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Conditioner, 38.2 fl. oz.
current price $12.98
$0.34/foz

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Conditioner, 38.2 fl. oz.

4.7557 out of 5 stars
4.7557 out of 5 Stars. 352 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Laifen SE High-Speed Hair Dryer, Choose Color

Laifen SE High-Speed Hair Dryer, Choose Color
Black, variant on Laifen SE High-Speed Hair Dryer, Choose Color
White, variant on Laifen SE High-Speed Hair Dryer, Choose Color
Members-only price

Laifen SE High-Speed Hair Dryer, Choose Color

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 8 reviews
Available for Shipping

NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color, $16.98

NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
Grey, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
Pink, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
Navy, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
White, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
current price $16.98
Options from $16.98 – $18.98

NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color

4.2408 out of 5 stars
4.2408 out of 5 Stars. 843 reviews
Available for Shipping

OGX Volume & Strength + Biotin & Collagen Shampoo, 40 fl. oz., $14.98, $0.37/foz

OGX Volume & Strength + Biotin & Collagen Shampoo, 40 fl. oz.
current price $14.98
$0.37/foz

OGX Volume & Strength + Biotin & Collagen Shampoo, 40 fl. oz.

4.3794 out of 5 stars
4.3794 out of 5 Stars. 340 reviews
Available for Shipping

Color Wow Money Masque, 7.5 oz., $36.98, $4.93/oz

Color Wow Money Masque, 7.5 oz.
current price $36.98
$4.93/oz

Color Wow Money Masque, 7.5 oz.

Available for Shipping

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz., $10.96, $0.29/foz

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz.
current price $10.96
$0.29/foz

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz.

4.7335 out of 5 stars
4.7335 out of 5 Stars. 1088 reviews
Out of stock

Wet Brush Original Detangling Brush Duo, $15.74

Wet Brush Original Detangling Brush Duo
current price $15.74

Wet Brush Original Detangling Brush Duo

4.2353 out of 5 stars
4.2353 out of 5 Stars. 34 reviews
Out of stock

Carol's Daughter Goddess Strength 7 Oil Scalp and Hair Oil Kit, 4.2 fl. oz., 2 pk., $18.98, $2.26/foz

Carol's Daughter Goddess Strength 7 Oil Scalp and Hair Oil Kit, 4.2 fl. oz., 2 pk.
current price $18.98
$2.26/foz

Carol's Daughter Goddess Strength 7 Oil Scalp and Hair Oil Kit, 4.2 fl. oz., 2 pk.

4.3099 out of 5 stars
4.3099 out of 5 Stars. 71 reviews
Out of stock

Pantene Pro-V Miracles Extreme Damage Care Regenerative Oil Blend Shampoo & Conditioner, 30 fl. oz., 2 pk., $34.94, $0.58/foz

Pantene Pro-V Miracles Extreme Damage Care Regenerative Oil Blend Shampoo & Conditioner,  30 fl. oz., 2 pk.
current price $34.94
$0.58/foz

Pantene Pro-V Miracles Extreme Damage Care Regenerative Oil Blend Shampoo & Conditioner, 30 fl. oz., 2 pk.

4.6529 out of 5 stars
4.6529 out of 5 Stars. 314 reviews
Out of stock

Nexxus Color Assure Shampoo and Conditioner, 32 fl. oz., 2 pk.

Nexxus Color Assure Shampoo and Conditioner, 32 fl. oz., 2 pk.
Members-only price

Nexxus Color Assure Shampoo and Conditioner, 32 fl. oz., 2 pk.

4.496 out of 5 stars
4.496 out of 5 Stars. 373 reviews
Out of stock

Kenra Volume 25 Super Hold Finishing Spray, 16 oz., $22.98

Kenra Volume 25 Super Hold Finishing Spray, 16 oz.
current price $22.98

Kenra Volume 25 Super Hold Finishing Spray, 16 oz.

4.6591 out of 5 stars
4.6591 out of 5 Stars. 132 reviews
Out of stock

Herbal Essences Rose Hips Shampoo and Conditioner, 33.8 fl. oz., 2pk.

Herbal Essences Rose Hips Shampoo and Conditioner, 33.8 fl. oz., 2pk.
Members-only price

Herbal Essences Rose Hips Shampoo and Conditioner, 33.8 fl. oz., 2pk.

4.7269 out of 5 stars
4.7269 out of 5 Stars. 39691 reviews
Out of stock