Grocery Promotions(1779+)
Prices may vary in club and online
Shops & PromotionsPromotionsGrocery PromotionsP&G ISB/FREE DELIVERY JAN '26Appetizers & Party TraysSnacks for Heart HealthSnackingEasy Meal NightStocking up for school? Genius.Food Stock UpWellness EventSummer BrunchSummer DessertsBBQGrocery BrandsConagra B2BCocktail RecipesBig Game EssentialsGeneral MillsRed Bull Energy Drink Shop - OctoberFrito-Lay Favorites!Sam's Club FavoritesFall Football Sips & SnacksBetter for You Sips & SnacksTaco NightFizzy FavoritesRed Bull EnergyBack-to-School EssentialsQuaker & Starbucks Breakfast FavoritesFrito Lay FavoritesGear Up for the Big GamePepsiCo Beverage FavoritesFight Hunger. Spark Change. Sam's Club 1 item = 5 meals*Soda Favorites.Everyday Snacks for Every School-Day OccasionUnlock $10 Sam's Cash - Bundle PepsiCo Back to School EssentialsPepsiCo Summer EssentialsSouthwest FlavorsFrito-Lay Favorite ChipsFrito-Lay FavoriteFootball Sips & SnacksBack to School EssentialsMars Wrigley SummerDelicious Snacks For Any Celebration!PepsiCo Holiday EssentialsPeppermint EverythingGrab all of your favoritesMeals, Sides and IngredientsFlavorful Lent-Ready SeafoodNature MadeMember's Mark Presents FujiSan Handcrafted SushiSip More, Ship FreeGatorade & Propel FavoritesBreakfast FavoritesSeasonal FlavorsYour Ultimate Grilling LineupCoca-Cola x Sam's Club Meals Summer programKellogg's Breakfast FavoritesMonster September TPR OnlineSnacks and Sweet TreatsEveryday SnackingHere's to a New You.Fight Hunger.Premier Protein 30GCommunity CoffeeBreakfast Favorites.Coca-Cola x Sam's Club Meals programOn-the-go snacks that score every timeSam's Club Meals EnchiladasFrito-Lay FavesGatorade & Propel FavesHeart Health Vitamins & SupplementsPlantersHydration EssentialsEasy Summer Hosting Starts HereOrange Cream SwirlPepsiCo Soda FavoritesMars HalloweenKellogg's Hero CampaignPack The Cart. Punch Your TicketCelebrate Hispanic HeritageRace to the club- NissinBack to School with Tyson FoodsNissin Back to SchoolGatorade EssentialsLiquid IV x VossRanch Water RecipePatron Ranch WaterNature ValleyNissin FoodsTea FavoritesSpring Pantry Must HavesGame Day Flavor MVPsBack to School with NabiscoTwo Classics. One Winning Combo.Your MVPs of Tailgate SeasonTito's Garden HighballHydrate Your Summer!Sip and Snack Favorites5-hour ENERGYHolidays Deserve Pepsi®From cheesy crunch to sweet treats and bold flavor, we’ve got you covered.Better For YouWake Up Your Best SelfRefreshment, delivered.
Sort by|
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk., $14.98, $0.22/oz

Sponsored
$1498
current price $14.98$0.22/oz
Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1.5 oz., 45 pk.
4.8263 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk., $5.48, $0.01/foz

Sponsored
$548
current price $5.48$0.01/foz
Pure Life Purified Water 16.9 fl. oz., 40 pk.
4.7979 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen, $4.82, $2.41/dz

$482
current price $4.82$2.41/dz
Member’s Mark Cage Free Grade AA Large White Eggs, 2 dozen
4.7301 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken, $4.98

$498
current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
4.6651 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct., $18.98, $0.09/ea

$1898
current price $18.98$0.09/ea
Member's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
4.8564 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea

Sponsored
$998
current price $9.98$0.28/ea
Nutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
4.6978 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal., $3.62, $0.03/foz

$362
current price $3.62$0.03/foz
Member's Mark Vitamin D Whole Milk,1 gal.
4.689 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct., $10.22

$1022
current price $10.22Member's Mark Salted Sweet Cream Butter Sticks, 4 oz., 16 ct.
4.8632 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk., $6.94, $0.07/foz

$694
current price $6.94$0.07/foz
Member's Mark Pulp-Free 100% Orange Juice, 52 fl. oz., 2 pk.
4.7793 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk., $17.28, $0.04/foz

Sponsored
$1728
current price $17.28$0.04/foz
Pepsi Cola 12 fl. oz., 36 pk.
4.8002 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct., $12.56, $0.17/oz

$1256
current price $12.56$0.17/oz
Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct.
4.7357 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk., $5.97, $0.19/oz

$597
current price $5.97$0.19/oz
Member's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.
4.8032 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct., $5.96, $0.50/ea

$596
current price $5.96$0.50/ea
Member's Mark All Butter Sandwich Croissants, 12 ct.
4.6343 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Granulated Sugar, 10 lbs., $6.58, $0.04/oz

$658
current price $6.58$0.04/oz
Member's Mark Granulated Sugar, 10 lbs.
4.8065 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound, $14.92, $4.44/lb

$1492
current price $14.92avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
4.1036 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Heavy Whipping Cream, 32 fl. oz., $3.72, $0.12/foz

$372
current price $3.72$0.12/foz
Member's Mark Heavy Whipping Cream, 32 fl. oz.
4.7564 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll, $20.93, $0.02/sft

$2093
current price $20.93$0.02/sft
Member's Mark Select & Tear 2-Ply Paper Towel 15 rolls, 150 sheets/roll
4.8589 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs., $7.74, $0.05/oz

$774
current price $7.74$0.05/oz
Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs.
4.7521 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct., $18.36, $0.29/ea

$1836
current price $18.36$0.29/ea
Member's Mark 1"x1" Cheesecake Minis, Variety Pack, 63 ct.
4.7497 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound, $9.60, $2.98/lb

$960
current price $9.60avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight
Member’s Mark Boneless Center Cut Pork Loin Chops, priced per pound
4.7193 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz., $12.72, Was $13.68, $0.27/oz

Now$1272
current price Now $12.72, Was $13.68$13.68
$0.27/oz
$0.96 off
Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz.
4.5765 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll, $24.76, $0.02/sft

$2476
current price $24.76$0.02/sft
Member's Mark Ultra Premium 2-Ply Toilet Paper 45 rolls, 235 sheets/roll
4.8418 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Tomato Sauce, 15 oz., 12 ct., $9.98, $0.83/ea

$998
current price $9.98$0.83/ea
Member's Mark Tomato Sauce, 15 oz., 12 ct.
4.6781 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Parmesan Encrusted Tilapia, Frozen, 2.5 lbs., $13.96, $5.58/lb

$1396
current price $13.96$5.58/lb
Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Parmesan Encrusted Tilapia, Frozen, 2.5 lbs.
4.7733 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark White Queso Dip, 32 oz., $6.97, $0.22/oz

$697
current price $6.97$0.22/oz
Member's Mark White Queso Dip, 32 oz.
4.4471 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts., $8.12, $0.05/foz

$812
current price $8.12$0.05/foz
Member's Mark Vanilla Ice Cream Pail 5 qts.
4.5602 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz., $6.98, Was $7.34, $0.44/oz

Now$698
current price Now $6.98, Was $7.34$7.34
$0.44/oz
$0.36 off
Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.
4.5286 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Clear Cutlery Combo Pack, Forks, Knives, Spoons 360 ct., $16.48, $0.05/ea

$1648
current price $16.48$0.05/ea
Member's Mark Clear Cutlery Combo Pack, Forks, Knives, Spoons 360 ct.
4.7707 out of 5 stars
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk., $9.98, $0.83/ea

$998
current price $9.98$0.83/ea
Member's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk.
4.7333 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz., $4.54, $0.14/oz

$454
current price $4.54$0.14/oz
Member's Mark Roasted Red Pepper Hummus, 32 oz.
4.681 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal., $3.42, $0.03/foz

$342
current price $3.42$0.03/foz
Member’s Mark 2% Reduced Fat Milk 1 gal.
4.6349 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Fresh Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz., $6.73, $0.14/oz

$673
current price $6.73$0.14/oz
Member's Mark Fresh Pico De Gallo Style Salsa, 48 oz.
4.3819 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct., $5.98, Was $6.98, $0.25/ea
Instant Savings

Now$598
current price Now $5.98, Was $6.98$6.98
$0.25/ea
$1 off
Ends Oct 12
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
4.6985 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml, $11.29, $0.45/foz

$1129
current price $11.29$0.45/foz
Member's Mark Asolo-Prosecco Sparkling Wine, 750 ml
4.6073 out of 5 stars
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz., $5.98, $0.25/oz

$598
current price $5.98$0.25/oz
Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
4.2791 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound, $14.25, $4.44/lb

$1425
current price $14.25avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight
Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
4.0177 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs., $15.73, $0.79/ea

$1573
current price $15.73$0.79/ea
Member's Mark by FujiSan Sushi Roll Combo Tray, 20 pcs.
4.5688 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk., $8.47, $1.41/ea

$847
current price $8.47$1.41/ea
Member's Mark Uncured Ham & Turkey Lunch Kit, 6 pk.
4.6812 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct., $14.82, $0.21/ea

$1482
current price $14.82$0.21/ea
Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.
4.393 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs., $16.97, $8.48/lb

$1697
current price $16.97$8.48/lb
Member's Mark Farm Raised Jumbo Raw Shrimp, Frozen, 21-25 ct. per pound, 2 lbs.
4.7133 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs., $22.97, $3.83/lb

$2297
current price $22.97$3.83/lb
Member's Mark Italian Style Beef Meatballs, Frozen 6 lbs.
4.5962 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs., $22.17, Was $25.17, $0.50/ea
Curbside & Delivery Savings

Now$2217
current price Now $22.17, Was $25.17$25.17
$0.50/ea
$3 off
Ends Sep 30
Member's Mark by FujiSan Akita Sushi Roll Party Tray, 44 pcs.
4.4697 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct., $5.98, $0.75/ea

$598
current price $5.98$0.75/ea
Member's Mark Tart & Sweet Apple Turnover, 8 ct.
4.2798 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct., $5.58, $0.35/ea

$558
current price $5.58$0.35/ea
Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
4.6635 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member’s Mark Donut Shop Medium Roast Coffee Pods, 100 ct., $32.98, $0.33/ea

$3298
current price $32.98$0.33/ea
Member’s Mark Donut Shop Medium Roast Coffee Pods, 100 ct.
4.6897 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct., $12.96, $4.32/lb

$1296
current price $12.96$4.32/lb
Member's Mark Beef Franks, 4 oz., 12 ct.
4.7667 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz., $10.98, $0.15/oz

$1098
current price $10.98$0.15/oz
Member's Mark 12" Honeycrisp Apple Lattice Pie, 72 oz.
4.5605 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery Pickup Delivery
Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz., $7.78, $0.18/oz

$778
current price $7.78$0.18/oz
Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.
4.7526 out of 5 stars
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery Shipping Pickup Delivery
Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound, $17.49, $9.88/lb

$1749
current price $17.49avg. price
$9.88/lb
Final cost by weight
Member's Mark Australian Bone-In Lamb Loin Chops, priced per pound
4.7015 out of 5 stars
Out of stock