NatureWell Living For Good Shampoo & Conditioner, 24 fl. oz., 2 pk., $29.98, $0.62/foz

NatureWell Living For Good Shampoo & Conditioner, 24 fl. oz., 2 pk.
current price $29.98
$0.62/foz

NatureWell Living For Good Shampoo & Conditioner, 24 fl. oz., 2 pk.

3.2857 out of 5 stars
3.2857 out of 5 Stars. 42 reviews

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.
Members-only price

NatureWell Extra Virgin Coconut Oil Moisturizing Cream, 16 oz.

4.7574 out of 5 stars
4.7574 out of 5 Stars. 2770 reviews

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack, $19.98, $5.00/ea

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack
current price $19.98
$5.00/ea

NatureWell Hydrating & Tinted Lip Peptide, 4-Pack

4.6667 out of 5 stars
4.6667 out of 5 Stars. 90 reviews

NatureWell Clinical Retinol Advanced Moisture Cream, 16 oz.

NatureWell Clinical Retinol Advanced Moisture Cream, 16 oz.
Members-only price

NatureWell Clinical Retinol Advanced Moisture Cream, 16 oz.

4.6223 out of 5 stars
4.6223 out of 5 Stars. 985 reviews

Hair Treatments

Prices may vary in club and online
Sort by|

Monday DEEP MOISTURE Hair Mask Duo, 8.4 fl. oz., 2 pk., $9.96, $0.59/foz

Monday DEEP MOISTURE Hair Mask Duo, 8.4 fl. oz., 2 pk.
Sponsored
current price $9.96
$0.59/foz

Monday DEEP MOISTURE Hair Mask Duo, 8.4 fl. oz., 2 pk.

4.4357 out of 5 stars
4.4357 out of 5 Stars. 280 reviews
Available for Shipping

The LaserBand 41 ComfortFlex Hair Growth Bundle, $494.25

The LaserBand 41 ComfortFlex Hair Growth Bundle
Sponsored
current price $494.25

The LaserBand 41 ComfortFlex Hair Growth Bundle

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Minoxidil 5%, Hair Regrowth Treatment for Men, 2 fl. oz., 6 ct., $19.98, $1.67/foz

Member's Mark Minoxidil 5%, Hair Regrowth Treatment for Men, 2 fl. oz., 6 ct.
current price $19.98
$1.67/foz

Member's Mark Minoxidil 5%, Hair Regrowth Treatment for Men, 2 fl. oz., 6 ct.

4.5081 out of 5 stars
4.5081 out of 5 Stars. 677 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Minoxidil 5% 120 Day Foam, 8.44 oz., $32.98, $3.91/oz

Member's Mark Minoxidil 5% 120 Day Foam, 8.44 oz.
current price $32.98
$3.91/oz

Member's Mark Minoxidil 5% 120 Day Foam, 8.44 oz.

3.8 out of 5 stars
3.8 out of 5 Stars. 15 reviews
Available for Shipping

Nexxus Fullology Densifying Leave In Spray, 8 fl. oz., $16.98, $2.12/foz

Nexxus Fullology Densifying Leave In Spray, 8 fl. oz.
current price $16.98
$2.12/foz

Nexxus Fullology Densifying Leave In Spray, 8 fl. oz.

3.899 out of 5 stars
3.899 out of 5 Stars. 99 reviews
Available for Shipping

Hairmax Pro 12 LaserComb Hair Growth Bundle, $171.75

Hairmax Pro 12 LaserComb Hair Growth Bundle
Sponsored
current price $171.75

Hairmax Pro 12 LaserComb Hair Growth Bundle

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk., $15.98

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk.
current price $15.98

OGX Bond Protein Repair 450°F Heat Protect Spray, 6.5 fl. oz., 2 pk.

4.7246 out of 5 stars
4.7246 out of 5 Stars. 1002 reviews
Available for Shipping

Mielle Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil, 2 oz., 3 pk., $26.98

Mielle Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil, 2 oz., 3 pk.
current price $26.98

Mielle Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil, 2 oz., 3 pk.

4.3846 out of 5 stars
4.3846 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Men's Rogaine 5% Minoxidil Topical Hair Growth Treatment, 2 pack, $91.98

Men's Rogaine 5% Minoxidil Topical Hair Growth Treatment, 2 pack
current price $91.98

Men's Rogaine 5% Minoxidil Topical Hair Growth Treatment, 2 pack

3.7191 out of 5 stars
3.7191 out of 5 Stars. 648 reviews
Available for Shipping

Davines This is a Medium Hair Spray Flexible Hold Styling, 12 fl. oz., $34.98, $2.91/foz

Davines This is a Medium Hair Spray Flexible Hold Styling, 12 fl. oz.
current price $34.98
$2.91/foz

Davines This is a Medium Hair Spray Flexible Hold Styling, 12 fl. oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color, $16.98

NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
Grey, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
Pink, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
Navy, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
White, variant on NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color
current price $16.98
Options from $16.98 – $18.98

NIGHT 2-Pack Satin Skincare & Haircare Pillowcase, Assorted Sizes, Choose Color

4.2408 out of 5 stars
4.2408 out of 5 Stars. 843 reviews
Available for Shipping

Color Wow Money Masque, 7.5 oz., $36.98, $4.93/oz

Color Wow Money Masque, 7.5 oz.
current price $36.98
$4.93/oz

Color Wow Money Masque, 7.5 oz.

Available for Shipping

NIGHT Leave-in Hair Conditioner Spray, 13.4 fl. oz., 2 pk​., $24.96, $1.86/foz

NIGHT Leave-in Hair Conditioner Spray, 13.4 fl. oz., 2 pk​.
current price $24.96
$1.86/foz

NIGHT Leave-in Hair Conditioner Spray, 13.4 fl. oz., 2 pk​.

4.1471 out of 5 stars
4.1471 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping

Davines This is a Strong Hair Spray Extra-Hold Styling, 12 fl. oz., $34.98, $2.91/foz

Davines This is a Strong Hair Spray Extra-Hold Styling, 12 fl. oz.
current price $34.98
$2.91/foz

Davines This is a Strong Hair Spray Extra-Hold Styling, 12 fl. oz.

Available for Shipping

NatureWell Cherry Rouge Body & Hair Mist and Body Cream Kit, $19.96

NatureWell Cherry Rouge Body & Hair Mist and Body Cream Kit
current price $19.96

NatureWell Cherry Rouge Body & Hair Mist and Body Cream Kit

3.8611 out of 5 stars
3.8611 out of 5 Stars. 36 reviews
Available for Shipping

K18 HAIR MASK 1.7, $39.92, Was $49.98

K18 HAIR MASK 1.7
current price Now $39.92, Was $49.98
$10.06 off

K18 HAIR MASK 1.7

4.1429 out of 5 stars
4.1429 out of 5 Stars. 14 reviews
Available for Shipping

TIGI Bed Head Hair Wax Stick, 2.57 oz., 2 pk., $24.98, $4.86/oz

TIGI Bed Head Hair Wax Stick, 2.57 oz., 2 pk.
current price $24.98
$4.86/oz

TIGI Bed Head Hair Wax Stick, 2.57 oz., 2 pk.

Available for Shipping

Christophe Robin Perfect Hair Duo, $18.48

Christophe Robin Perfect Hair Duo
current price $18.48

Christophe Robin Perfect Hair Duo

3.3333 out of 5 stars
3.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

K18 Pro Hair Repair Mini Kit, $54.72

K18 Pro Hair Repair Mini Kit
current price $54.72

K18 Pro Hair Repair Mini Kit

2.3333 out of 5 stars
2.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Christophe Robin Healthy Glow Mini Duo Gift Set, $39.28

Christophe Robin Healthy Glow Mini Duo Gift Set
current price $39.28

Christophe Robin Healthy Glow Mini Duo Gift Set

Available for Shipping

R+Co Dart Pomade Stick, 0.5 oz., $17.98

R+Co Dart Pomade Stick, 0.5 oz.
current price $17.98

R+Co Dart Pomade Stick, 0.5 oz.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

NatureWell Ultimate Hair Tonic, Triple Oil Blend, 4 fl. oz., $14.98

NatureWell Ultimate Hair Tonic, Triple Oil Blend, 4 fl. oz.
current price $14.98

NatureWell Ultimate Hair Tonic, Triple Oil Blend, 4 fl. oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Pantene Pro-V Miracles Abundant & Strong, Anti-Hair Loss Treatment + Serum, $29.98

Pantene Pro-V Miracles Abundant & Strong, Anti-Hair Loss Treatment + Serum
current price $29.98

Pantene Pro-V Miracles Abundant & Strong, Anti-Hair Loss Treatment + Serum

4.6095 out of 5 stars
4.6095 out of 5 Stars. 20883 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Garnier Fructis Sleek & Shine Kit, 2 Anti- Frizz Serums & Frizz Tamer, $19.96

Garnier Fructis Sleek & Shine Kit, 2 Anti- Frizz Serums & Frizz Tamer
current price $19.96

Garnier Fructis Sleek & Shine Kit, 2 Anti- Frizz Serums & Frizz Tamer

4.379 out of 5 stars
4.379 out of 5 Stars. 1599 reviews
Available for Shipping

Carol's Daughter Goddess Strength 7 Oil Scalp and Hair Oil Kit, 4.2 fl. oz., 2 pk., $18.98, $2.26/foz

Carol's Daughter Goddess Strength 7 Oil Scalp and Hair Oil Kit, 4.2 fl. oz., 2 pk.
current price $18.98
$2.26/foz

Carol's Daughter Goddess Strength 7 Oil Scalp and Hair Oil Kit, 4.2 fl. oz., 2 pk.

4.3099 out of 5 stars
4.3099 out of 5 Stars. 71 reviews
Out of stock

Davines This is a Dry Texturizer Volume & Texture Spray, 7.44 fl. oz., $33.98, $4.57/foz

Davines This is a Dry Texturizer Volume & Texture Spray, 7.44 fl. oz.
current price $33.98
$4.57/foz

Davines This is a Dry Texturizer Volume & Texture Spray, 7.44 fl. oz.

Out of stock

K18 Damage Repair Starter Set, $68.54, $17.85/foz

K18 Damage Repair Starter Set
current price $68.54
$17.85/foz

K18 Damage Repair Starter Set

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 4 reviews
Out of stock

Raw Sugar Hair Care Kit, $29.84

Raw Sugar Hair Care Kit
current price $29.84

Raw Sugar Hair Care Kit

4.8421 out of 5 stars
4.8421 out of 5 Stars. 19 reviews
Out of stock

NIGHT Instant Repair Bond Cream for Damaged Hair, 10.1 fl. oz., $39.98, $3.96/oz

NIGHT Instant Repair Bond Cream for Damaged Hair, 10.1 fl. oz.
current price $39.98
$3.96/oz

NIGHT Instant Repair Bond Cream for Damaged Hair, 10.1 fl. oz.

4.697 out of 5 stars
4.697 out of 5 Stars. 33 reviews
Out of stock