Always Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Unscented, Long, 200 ct.
Shipping

Highlights
Get $15 Sam’s Cash* when you spend $100 on select P&G Brands. Valid Sept. 30 - Oct. 27, 2026. Limit $15 Sam’s Cash per cardholder. Terms apply. Shop all eligible items.
- Panty Liners absorbs light bladder leaks
- Each package includes 200 long pantiliners
- Pantiliners designed with Multi-Fluid Protection
- Give You Fresh, Reliable protection with Anti-Bunch technology
- Always Feminine Products are now HSA/FSA eligible in the US
Always Daily Panty Liners, Unscented, 240 ct.

Always Daily Panty Liners, Unscented, 240 ct.


Members also considered
Caress Daily Silk Hydrating Body Wash, White Peach & Orange Blossom, 30 fl. oz., 2 pk. $11.96 $0.20/foz
Sponsored$1196current price $11.96$0.20/fozCaress Daily Silk Hydrating Body Wash, White Peach & Orange Blossom, 30 fl. oz., 2 pk.
16184.6842 out of 5 Stars. 1618 reviews4.6842 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingQ-tips Cotton Swabs, 1750 ct., 3 pk. $9.34 $0.01/ea
$934current price $9.34$0.01/eaQ-tips Cotton Swabs, 1750 ct., 3 pk.
69884.582 out of 5 Stars. 6988 reviews4.582 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingListerine Cool Mint Antiseptic Mouthwash, 50.7 fl. oz., 2 pk. $10.98 Was $12.98 $0.11/foz
Instant Savings
Now$1098current price Now $10.98, Was $12.98$12.98$0.11/foz$2 offEnds Oct 05Listerine Cool Mint Antiseptic Mouthwash, 50.7 fl. oz., 2 pk.
100204.8379 out of 5 Stars. 10020 reviews4.8379 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingJergens Ultra Healing Extra Dry Skin Moisturizer, 45 fl. oz. $12.88 $0.29/foz
Sponsored$1288current price $12.88$0.29/fozJergens Ultra Healing Extra Dry Skin Moisturizer, 45 fl. oz.
50144.8197 out of 5 Stars. 5014 reviews4.8197 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingColgate MaxFresh Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint, 7.3 oz., 5 pk $11.98 Was $12.48 $0.33/oz
Now$1198current price Now $11.98, Was $12.48$12.48$0.33/oz$0.5 offColgate MaxFresh Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint, 7.3 oz., 5 pk
28574.7742 out of 5 Stars. 2857 reviews4.7742 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDove Beauty Bar Soap, Original White, 3.75 oz., 16 ct. $18.48 $0.31/oz
$1848current price $18.48$0.31/ozDove Beauty Bar Soap, Original White, 3.75 oz., 16 ct.
1034.7727 out of 5 Stars. 103 reviews4.7727 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDove Beauty Bar Soap, Sensitive Skin, 3.75 oz., 16 ct. $18.48 $0.31/oz
$1848current price $18.48$0.31/ozDove Beauty Bar Soap, Sensitive Skin, 3.75 oz., 16 ct.
93514.7424 out of 5 Stars. 9351 reviews4.7424 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDegree Antiperspirant Deodorant, Shower Clean, 2.6 oz., 5 pk. $12.98 $1.00/oz
$1298current price $12.98$1.00/ozDegree Antiperspirant Deodorant, Shower Clean, 2.6 oz., 5 pk.
27194.6712 out of 5 Stars. 2719 reviews4.6712 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCrest Pro-Health Advantage Multi-Protection Mouthwash, Smooth Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk. $10.97 $0.11/foz
Sam's Cash Offer
$1097current price $10.97$0.11/fozEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Crest Pro-Health Advantage Multi-Protection Mouthwash, Smooth Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk.
42584.7264 out of 5 Stars. 4258 reviews4.7264 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingColgate Total Whitening Toothpaste, 6 oz., 5 pk. $15.98 $0.53/oz
$1598current price $15.98$0.53/ozColgate Total Whitening Toothpaste, 6 oz., 5 pk.
22794.7692 out of 5 Stars. 2279 reviews4.7692 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz. $9.98 $0.26/foz
Sam's Cash Offer
$998current price $9.98$0.26/fozEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz.
20684.766 out of 5 Stars. 2068 reviews4.766 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingIrish Spring Bar Soap, Original Clean, 4 oz., 20 ct. $10.98 Was $11.48 $0.14/oz
Now$1098current price Now $10.98, Was $11.48$11.48$0.14/oz$0.5 offIrish Spring Bar Soap, Original Clean, 4 oz., 20 ct.
26614.7508 out of 5 Stars. 2661 reviews4.7508 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGillette Fusion5 Men's Razor Cartridges, 16 ct.
Sam's Cash Offer
Members-only priceEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Gillette Fusion5 Men's Razor Cartridges, 16 ct.
60804.6521 out of 5 Stars. 6080 reviews4.6521 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensodyne Pronamel Advanced Whitening Toothpaste, 6.5 oz., 4 pk. $25.98 $1.00/oz
$2598current price $25.98$1.00/ozSensodyne Pronamel Advanced Whitening Toothpaste, 6.5 oz., 4 pk.
6994.8212 out of 5 Stars. 699 reviews4.8212 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingColgate Optic White 360 Soft Manual Toothbrush, 8 ct. $14.98 $1.87/ea
$1498current price $14.98$1.87/eaColgate Optic White 360 Soft Manual Toothbrush, 8 ct.
11904.5529 out of 5 Stars. 1190 reviews4.5529 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Get $15 Sam’s Cash* when you spend $100 on select P&G Brands. Valid Sept. 30 - Oct. 27, 2026. Limit $15 Sam’s Cash per cardholder. Terms apply. Shop all eligible items.
Freshness That Moves with You!
Looking for freshness and protection no matter how you move? Always Daily Extra Protect Liners are designed to give you fresh, reliable protection with Anti-Bunch Technology.
Unmatched Protection for Every Situation
These liners are equipped with multi-fluid protection and are made for sweat and discharge, light flow and spotting, and light bladder leaks. Always Daily Protect liners are clean-feeling for freshness with RapidDry technology and feature odor protection with powerful OdorLock technology.
Stay Confident and Dry All Day Long
Always Daily Extra Protect liners feature a LeakGuard core and barriers to help you stay dry. With a special Edge-2-Edge adhesive, you can trust that the liner will stay in place during all your activities, whether running errands, exercising, or playing sports.
Find Your Perfect Fit with Always
The "Find your best Always Liner" product chart shows a range of Always liners designed for different needs, so you can find the best liner for you. Get daily protection with Always Daily Extra Protect liners featuring Anti-Bunch Technology, so you feel fresh, clean, and dry every day.
Specifications
- Includes: Contains 200 long Liners
- Scent: Unscented
- Product Use: Feminine Care
- FSA/HSA: Yes
Warnings: TO AVOID DANGER OF SUFFOCATION, KEEP THIS PLASTIC BAG AWAY FROM BABIES AND CHILDREN. DISCARD PLASTIC BAG AFTER OPENING
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 1,432 reviews
Verified Purchase
For men too
As a male who has a slight leakage, these work extremely well
Verified Purchase
Great price for what you get in a panty liner.
Terrific long style panty liners that stay in place.
Verified Purchase
Dry and light, good length
This is my favorite liner. No irritants, dry and comfortable. Perfect for daily use for any light discharges before or after cycle ends. Also great for sports when those sudden jumps that causes bladder leakage (due to weak bladder after having children).
Items you may like
Poise Postpartum Incontinence Pads, 5 Drop Max Absorbency, 128 ct.
SponsoredMembers-only pricePoise Postpartum Incontinence Pads, 5 Drop Max Absorbency, 128 ct.
20834.4551 out of 5 Stars. 2083 reviews4.4551 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingCottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes $14.28 $0.11/sft
$1428current price $14.28$0.11/sftCottonelle Freshcare Flushable Wipes, 12 ct., 504 wipes
126684.5109 out of 5 Stars. 12668 reviews4.5109 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Antibacterial Foaming Hand Soap, 67.6 fl. oz., 2 refills $14.98 $7.49/ea
$1498current price $14.98$7.49/eaMember's Mark Antibacterial Foaming Hand Soap, 67.6 fl. oz., 2 refills
3374.4926 out of 5 Stars. 337 reviews4.4926 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDepend Fresh Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size
SponsoredMembers-only priceDepend Fresh Protection Incontinence Underwear for Women, Choose Size
129794.5077 out of 5 Stars. 12979 reviews4.5077 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size $35.68 $0.42/ea
$3568current price $35.68$0.42/eaMember's Mark Total Protection Incontinence Underwear for Men, Choose Size
25224.5238 out of 5 Stars. 2522 reviews4.5238 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingMember's Mark Elderberry Immune Health Gummies, 150 ct. $14.98 $0.10/ea
$1498current price $14.98$0.10/eaMember's Mark Elderberry Immune Health Gummies, 150 ct.
5824.4777 out of 5 Stars. 582 reviews4.4777 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingBananas, 3 lbs. $1.47 $0.49/lb
$147current price $1.47$0.49/lbBananas, 3 lbs.
528624.606 out of 5 Stars. 52862 reviews4.606 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryStrawberries, 2 lbs. $6.52 $3.26/lb
$652current price $6.52$3.26/lbStrawberries, 2 lbs.
397464.4153 out of 5 Stars. 39746 reviews4.4153 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Seasoned Rotisserie Chicken $4.98
$498current price $4.98Member's Mark Seasoned Rotisserie Chicken
744324.6654 out of 5 Stars. 74432 reviews4.6654 out of 5 starsAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct. $18.98 $0.09/ea
$1898current price $18.98$0.09/eaMember's Mark Ultra Dinner Paper Plates, 10", 204 ct.
424004.8563 out of 5 Stars. 42400 reviews4.8563 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGreen Seedless Grapes, 3 lbs. $6.97 $2.32/lb
$697current price $6.97$2.32/lbGreen Seedless Grapes, 3 lbs.
315054.4708 out of 5 Stars. 31505 reviews4.4708 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryGillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges
Sam's Cash Offer
Members-only priceEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Gillette Fusion5 Men's Razor Handle + 9 Cartridges
14354.4753 out of 5 Stars. 1435 reviews4.4753 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingJohnson's Head-To-Toe Wash & Shampoo, 33.8 fl. oz.
Members-only priceJohnson's Head-To-Toe Wash & Shampoo, 33.8 fl. oz.
7124.5492 out of 5 Stars. 712 reviews4.5492 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingOLLY Restful Sleep Gummies, Blackberry, 110 ct. $17.98 Was $19.88 $0.16/ea
Now$1798current price Now $17.98, Was $19.88$19.88$0.16/ea$1.9 offOLLY Restful Sleep Gummies, Blackberry, 110 ct.
20964.3263 out of 5 Stars. 2096 reviews4.3263 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingShark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
Instant Savings
Members-only price$50 offEnds Oct 17Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
2304.5087 out of 5 Stars. 230 reviews4.5087 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping