Fabric Softener & Dryer Sheets

Prices may vary in club and online
Sort by|

all Fabric Softener Dryer Sheets, Free Clear, 250 ct. $8.98 $0.04/ea

all Fabric Softener Dryer Sheets, Free Clear, 250 ct.
Sponsored
current price $8.98
$0.04/ea

all Fabric Softener Dryer Sheets, Free Clear, 250 ct.

4.8692 out of 5 stars
4.8692 out of 5 Stars. 130 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Premium Fabric Softener, Spring Flowers, 251 loads, 170 fl. oz. $9.98 $0.06/oz

Member's Mark Premium Fabric Softener, Spring Flowers, 251 loads, 170 fl. oz.
current price $9.98
$0.06/oz

Member's Mark Premium Fabric Softener, Spring Flowers, 251 loads, 170 fl. oz.

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fabric Softener Dryer Sheets, Fresh Scent, 480 ct. $9.92 $0.02/ea

Member's Mark Fabric Softener Dryer Sheets, Fresh Scent, 480 ct.
current price $9.92
$0.02/ea

Member's Mark Fabric Softener Dryer Sheets, Fresh Scent, 480 ct.

4.6645 out of 5 stars
4.6645 out of 5 Stars. 6226 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Unstopables In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Fresh, 39.9 oz $19.98 $0.50/oz

Sam's Cash Offer
Downy Unstopables In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Fresh, 39.9 oz
current price $19.98
$0.50/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Unstopables In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Fresh, 39.9 oz

4.8089 out of 5 stars
4.8089 out of 5 Stars. 10230 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Soft & Fresh Liquid Fabric Softener, April Fresh, 257 loads, 150 fl. oz. $13.98 $0.09/foz

Sam's Cash Offer
Downy Soft & Fresh Liquid Fabric Softener, April Fresh, 257 loads, 150 fl. oz.
current price $13.98
$0.09/foz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Soft & Fresh Liquid Fabric Softener, April Fresh, 257 loads, 150 fl. oz.

4.7817 out of 5 stars
4.7817 out of 5 Stars. 6931 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bounce Select a Size Fabric Softener Dryer Sheets, Outdoor Fresh, 400 ct. $11.72 $0.03/ea

Sam's Cash Offer
Bounce Select a Size Fabric Softener Dryer Sheets, Outdoor Fresh, 400 ct.
current price $11.72
$0.03/ea
From $11.72
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Bounce Select a Size Fabric Softener Dryer Sheets, Outdoor Fresh, 400 ct.

4.7428 out of 5 stars
4.7428 out of 5 Stars. 1621 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Light Laundry In-Wash Scent Booster Beads, Ocean Mist Scent, 39.9 oz $19.98 $0.50/oz

Sam's Cash Offer
Downy Light Laundry In-Wash Scent Booster Beads, Ocean Mist Scent, 39.9 oz
current price $19.98
$0.50/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Light Laundry In-Wash Scent Booster Beads, Ocean Mist Scent, 39.9 oz

4.8269 out of 5 stars
4.8269 out of 5 Stars. 6980 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bounce Pet Hair & Lint Guard Mega Dryer Sheets, Fresh Scent, 210 ct. $12.98 $0.06/ea

Sam's Cash Offer
Bounce Pet Hair & Lint Guard Mega Dryer Sheets, Fresh Scent, 210 ct.
current price $12.98
$0.06/ea
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Bounce Pet Hair & Lint Guard Mega Dryer Sheets, Fresh Scent, 210 ct.

4.7568 out of 5 stars
4.7568 out of 5 Stars. 259 reviews
Available for Shipping

Downy Ultimate Fusions In-Wash Scent Booster Beads, Whimsical Wonder, 24.5 oz. $14.26 $0.58/oz

Sam's Cash Offer
Downy Ultimate Fusions In-Wash Scent Booster Beads, Whimsical Wonder, 24.5 oz.
current price $14.26
$0.58/oz
From $14.26
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Ultimate Fusions In-Wash Scent Booster Beads, Whimsical Wonder, 24.5 oz.

4.7808 out of 5 stars
4.7808 out of 5 Stars. 2983 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Rinse Laundry Odor Remover, Cool Cotton, 87.5 fl. oz. $17.98 $0.21/foz

Sam's Cash Offer
Downy Rinse Laundry Odor Remover, Cool Cotton, 87.5 fl. oz.
current price $17.98
$0.21/foz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Rinse Laundry Odor Remover, Cool Cotton, 87.5 fl. oz.

4.7095 out of 5 stars
4.7095 out of 5 Stars. 1222 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Infusions In-Wash Scent Booster Beads, CALM Lavender+Vanilla Bean, 39.9 oz. $19.98 $0.50/oz

Sam's Cash Offer
Downy Infusions In-Wash Scent Booster Beads, CALM Lavender+Vanilla Bean, 39.9 oz.
current price $19.98
$0.50/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Infusions In-Wash Scent Booster Beads, CALM Lavender+Vanilla Bean, 39.9 oz.

4.8151 out of 5 stars
4.8151 out of 5 Stars. 1417 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Unstopables In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Lush, 39.9 oz $19.98 $0.50/oz

Sam's Cash Offer
Downy Unstopables  In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Lush, 39.9 oz
current price $19.98
$0.50/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Unstopables In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Lush, 39.9 oz

4.5114 out of 5 stars
4.5114 out of 5 Stars. 264 reviews
Available for Shipping

Snuggle Advanced Softness Liquid Fabric Softener, Blue Sparkle, 259 loads, 176 fl. oz. $12.22 $0.07/foz

Snuggle Advanced Softness Liquid Fabric Softener, Blue Sparkle, 259 loads, 176 fl. oz.
current price $12.22
$0.07/foz
From $12.22

Snuggle Advanced Softness Liquid Fabric Softener, Blue Sparkle, 259 loads, 176 fl. oz.

4.7774 out of 5 stars
4.7774 out of 5 Stars. 1105 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Ultra Soft + Calm Liquid Fabric Softener, Lavender and Vanilla Bean, 164 Loads, 111 fl. oz. $11.98 $0.11/foz

Sam's Cash Offer
Downy Ultra Soft + Calm Liquid Fabric Softener, Lavender and Vanilla Bean, 164 Loads, 111 fl. oz.
current price $11.98
$0.11/foz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Ultra Soft + Calm Liquid Fabric Softener, Lavender and Vanilla Bean, 164 Loads, 111 fl. oz.

4.8008 out of 5 stars
4.8008 out of 5 Stars. 999 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Soft Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 257 loads, 150 fl. oz. $13.98 $0.09/foz

Sam's Cash Offer
Downy Soft Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 257 loads, 150 fl. oz.
current price $13.98
$0.09/foz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Soft Free & Gentle Liquid Fabric Softener, 257 loads, 150 fl. oz.

4.3053 out of 5 stars
4.3053 out of 5 Stars. 393 reviews
Available for Shipping

Bounce Select a Size Free & Gentle Dryer Sheets, Unscented, 400 ct. $11.48 $0.03/ea

Sam's Cash Offer
Bounce Select a Size Free & Gentle Dryer Sheets, Unscented, 400 ct.
current price $11.48
$0.03/ea
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Bounce Select a Size Free & Gentle Dryer Sheets, Unscented, 400 ct.

4.4203 out of 5 stars
4.4203 out of 5 Stars. 1261 reviews
Available for Shipping

Gain Dryer Sheets, Original, 320 ct. $10.98 $0.03/ea

Sam's Cash Offer
Gain Dryer Sheets, Original, 320 ct.
current price $10.98
$0.03/ea
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Gain Dryer Sheets, Original, 320 ct.

4.7605 out of 5 stars
4.7605 out of 5 Stars. 1712 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

OdoBan Disinfectant & Odor Eliminator, Eucalyptus 1 gal. concentrate + 32 oz. Ready-to-Use Spray $10.98

OdoBan Disinfectant & Odor Eliminator, Eucalyptus 1 gal. concentrate + 32 oz. Ready-to-Use Spray
current price $10.98

OdoBan Disinfectant & Odor Eliminator, Eucalyptus 1 gal. concentrate + 32 oz. Ready-to-Use Spray

4.8734 out of 5 stars
4.8734 out of 5 Stars. 2607 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gain In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Original Scent, 39.9 oz. $19.98 $0.50/oz

Sam's Cash Offer
Gain In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Original Scent, 39.9 oz.
current price $19.98
$0.50/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Gain In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Original Scent, 39.9 oz.

4.7932 out of 5 stars
4.7932 out of 5 Stars. 1209 reviews
Available for Shipping

Suavitel Advanced Liquid Fabric Softener, Field Flowers, 280 loads, 160 fl. oz. $11.98

Suavitel Advanced Liquid Fabric Softener, Field Flowers, 280 loads, 160 fl. oz.
current price $11.98
From $11.98

Suavitel Advanced Liquid Fabric Softener, Field Flowers, 280 loads, 160 fl. oz.

4.7536 out of 5 stars
4.7536 out of 5 Stars. 3161 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gain Liquid Fabric Softener, Original Scent, 244 loads, 143 fl. oz. $13.48 $0.09/foz

Sam's Cash Offer
Gain Liquid Fabric Softener, Original Scent, 244 loads, 143 fl. oz.
current price $13.48
$0.09/foz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Gain Liquid Fabric Softener, Original Scent, 244 loads, 143 fl. oz.

4.7515 out of 5 stars
4.7515 out of 5 Stars. 326 reviews
Available for Shipping

Gain Tango Twist Laundry Scent Booster Beads, Cherry and Rose Scent, 26.3 oz. $14.98 $0.57/oz

Sam's Cash Offer
Gain Tango Twist Laundry Scent Booster Beads, Cherry and Rose Scent, 26.3 oz.
current price $14.98
$0.57/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Gain Tango Twist Laundry Scent Booster Beads, Cherry and Rose Scent, 26.3 oz.

4.774 out of 5 stars
4.774 out of 5 Stars. 500 reviews
Available for Shipping

Gain Tango Twist Liquid Fabric Softener, Hibiscus and Vanilla Scent, 244 loads, 143 fl. oz. $13.78 $0.10/foz

Sam's Cash Offer
Gain Tango Twist Liquid Fabric Softener, Hibiscus and Vanilla Scent, 244 loads, 143 fl. oz.
current price $13.78
$0.10/foz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Gain Tango Twist Liquid Fabric Softener, Hibiscus and Vanilla Scent, 244 loads, 143 fl. oz.

4.5561 out of 5 stars
4.5561 out of 5 Stars. 187 reviews
Available for Shipping

Snuggle Fabric Softener Dryer Sheets, Blue Sparkle, 320 ct. $10.48 $0.03/ea

Snuggle Fabric Softener Dryer Sheets, Blue Sparkle, 320 ct.
current price $10.48
$0.03/ea

Snuggle Fabric Softener Dryer Sheets, Blue Sparkle, 320 ct.

4.7366 out of 5 stars
4.7366 out of 5 Stars. 3945 reviews
Available for Shipping

Ensueño Max Liquid Fabric Softener, Spring Fresh 330 loads, 236 fl. oz. $13.56 $0.06/foz

Ensueño Max Liquid Fabric Softener, Spring Fresh 330 loads, 236 fl. oz.
current price $13.56
$0.06/foz

Ensueño Max Liquid Fabric Softener, Spring Fresh 330 loads, 236 fl. oz.

4.812 out of 5 stars
4.812 out of 5 Stars. 351 reviews
Available for Shipping

Downy Fabric Softener Dryer Sheets, April Fresh, 320 ct. $10.98 $0.03/ea

Sam's Cash Offer
Downy Fabric Softener Dryer Sheets, April Fresh, 320 ct.
current price $10.98
$0.03/ea
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Fabric Softener Dryer Sheets, April Fresh, 320 ct.

4.7692 out of 5 stars
4.7692 out of 5 Stars. 13 reviews
Available for Shipping

Downy Cozy Collection In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Cuddle Weather, 28.3 oz. $14.98 $0.53/oz

Sam's Cash Offer
Downy Cozy Collection In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Cuddle Weather, 28.3 oz.
current price $14.98
$0.53/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Cozy Collection In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Cuddle Weather, 28.3 oz.

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Unstopables Unlimited Collection Scent Booster Beads, No. 2, 26.3 oz. $14.98 $0.57/oz

Sam's Cash Offer
Downy Unstopables Unlimited Collection Scent Booster Beads, No. 2, 26.3 oz.
current price $14.98
$0.57/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Unstopables Unlimited Collection Scent Booster Beads, No. 2, 26.3 oz.

4.8703 out of 5 stars
4.8703 out of 5 Stars. 833 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Liquid Fabric Softener, Spring Flowers, 251 loads, 170 fl. oz. $9.98 $0.06/foz

Member's Mark Liquid Fabric Softener, Spring Flowers, 251 loads, 170 fl. oz.
current price $9.98
$0.06/foz
From $9.98

Member's Mark Liquid Fabric Softener, Spring Flowers, 251 loads, 170 fl. oz.

4.6838 out of 5 stars
4.6838 out of 5 Stars. 1265 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gain Summer Sizzle In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Wild Berry & Zesty Lime Scent, 26.3 oz. $14.98 $0.57/oz

Sam's Cash Offer
Gain Summer Sizzle In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Wild Berry & Zesty Lime Scent, 26.3 oz.
current price $14.98
$0.57/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Gain Summer Sizzle In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Wild Berry & Zesty Lime Scent, 26.3 oz.

4.6742 out of 5 stars
4.6742 out of 5 Stars. 178 reviews
Out of stock

Downy Boutique Botanicals Limited Edition, In-Wash Scent Booster Beads, Bloom, 26.3 oz. $14.98 $0.57/oz

Sam's Cash Offer
Downy Boutique Botanicals Limited Edition, In-Wash Scent Booster Beads, Bloom, 26.3 oz.
current price $14.98
$0.57/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Boutique Botanicals Limited Edition, In-Wash Scent Booster Beads, Bloom, 26.3 oz.

4.7541 out of 5 stars
4.7541 out of 5 Stars. 244 reviews
Out of stock

Downy Boutique Botanicals Limited Edition, Liquid Fabric Softener, Bloom, 164 loads, 111 fl. oz. $11.98 $0.11/foz

Sam's Cash Offer
Downy Boutique Botanicals Limited Edition, Liquid Fabric Softener, Bloom, 164 loads, 111 fl. oz.
current price $11.98
$0.11/foz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Boutique Botanicals Limited Edition, Liquid Fabric Softener, Bloom, 164 loads, 111 fl. oz.

4.6806 out of 5 stars
4.6806 out of 5 Stars. 144 reviews
Out of stock

Downy In-Wash Odor Defense Scent Booster Beads, April Fresh, 28.3 oz. $14.98 $0.53/oz

Downy In-Wash Odor Defense Scent Booster Beads, April Fresh, 28.3 oz.
current price $14.98
$0.53/oz

Downy In-Wash Odor Defense Scent Booster Beads, April Fresh, 28.3 oz.

4.756 out of 5 stars
4.756 out of 5 Stars. 6774 reviews
Out of stock

Dreft Blissfuls In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Baby Fresh Scent, 39.9 oz. $19.98 $0.50/oz

Sam's Cash Offer
Dreft Blissfuls In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Baby Fresh Scent, 39.9 oz.
current price $19.98
$0.50/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Dreft Blissfuls In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Baby Fresh Scent, 39.9 oz.

4.6586 out of 5 stars
4.6586 out of 5 Stars. 331 reviews
Out of stock

Member's Mark Fabric Softener Dryer Sheets, Fresh Scent, 480 ct. $9.92 $0.02/ea

Member's Mark Fabric Softener Dryer Sheets, Fresh Scent, 480 ct.
current price $9.92
$0.02/ea

Member's Mark Fabric Softener Dryer Sheets, Fresh Scent, 480 ct.

4.7624 out of 5 stars
4.7624 out of 5 Stars. 282 reviews
Out of stock

Member's Mark Fabric Softener Dryer Sheets, Fresh Scent, 300 ct. $6.58 $0.02/ea

Member's Mark Fabric Softener Dryer Sheets, Fresh Scent, 300 ct.
current price $6.58
$0.02/ea

Member's Mark Fabric Softener Dryer Sheets, Fresh Scent, 300 ct.

Out of stock

Downy Radiant In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Pineapple & Coconut Grove, 28.3 oz. $14.98 $0.53/oz

Sam's Cash Offer
Downy Radiant In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Pineapple & Coconut Grove, 28.3 oz.
current price $14.98
$0.53/oz
Earn $15 Sam's Cash
when you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.
Ends Oct 27

Downy Radiant In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Pineapple & Coconut Grove, 28.3 oz.

4.7819 out of 5 stars
4.7819 out of 5 Stars. 298 reviews
Out of stock