Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk., $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.
current price $22.77

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2 lbs., 2 pk.

4.7699 out of 5 stars
4.7699 out of 5 Stars. 2151 reviews

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk., $22.77, $4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.
current price $22.77
$4.55/lb

Jennie-O 93/7 Ground Turkey, 2.5 lbs., 2 pk.

4.7698 out of 5 stars
4.7698 out of 5 Stars. 7119 reviews

Meat, Poultry & Seafood

Prices may vary in club and online

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct., $6.98, $2.48/lb

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct.
Sponsored
current price $6.98
$2.48/lb

Ball Park Classic Original Length Hot Dogs, 24 ct.

4.6335 out of 5 stars
4.6335 out of 5 Stars. 4259 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz., $11.28, $3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.
Sponsored
current price $11.28
$3.76/lb

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Bundle Pack 48 oz.

4.7844 out of 5 stars
4.7844 out of 5 Stars. 3089 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Farmer Focus Organic Thin Sliced Boneless Skinless Chicken Breast, priced per pound, $27.08, $6.77/lb

Farmer Focus Organic Thin Sliced Boneless Skinless Chicken Breast, priced per pound
current price $27.08
avg. price
$6.77/lb
Final cost by weight

Farmer Focus Organic Thin Sliced Boneless Skinless Chicken Breast, priced per pound

4.3 out of 5 stars
4.3 out of 5 Stars. 130 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen, $19.96, $6.65/ea

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen
current price $19.96
$6.65/ea

Annasea Yellowfin Tuna Trio Poke Kit, 10 oz., 3 pk., Frozen

4.235 out of 5 stars
4.235 out of 5 Stars. 434 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ocean Legacy Wild Caught Premium Lump Crab Meat, 1 lb., $29.73, $29.73/lb

Ocean Legacy Wild Caught Premium Lump Crab Meat, 1 lb.
current price $29.73
$29.73/lb

Ocean Legacy Wild Caught Premium Lump Crab Meat, 1 lb.

4.4501 out of 5 stars
4.4501 out of 5 Stars. 862 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs., $31.56, $15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.
Sponsored
current price $31.56
$15.78/lb

Sadler's Smokehouse Mesquite Beef Brisket 2 lbs.

4.2557 out of 5 stars
4.2557 out of 5 Stars. 4146 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Perdue Farms Organic Chicken Breasts, Frozen, 16-24 ct., $99.57, $8.30/lb

Perdue Farms Organic Chicken Breasts, Frozen, 16-24 ct.
current price $99.57
$8.30/lb

Perdue Farms Organic Chicken Breasts, Frozen, 16-24 ct.

3.9851 out of 5 stars
3.9851 out of 5 Stars. 67 reviews
Available for Shipping

Oscar Mayer Original Turkey Bacon 12 oz., 3 pk., $10.83, $4.81/lb

Oscar Mayer Original Turkey Bacon 12 oz., 3 pk.
current price $10.83
$4.81/lb

Oscar Mayer Original Turkey Bacon 12 oz., 3 pk.

4.5155 out of 5 stars
4.5155 out of 5 Stars. 3220 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Bob Evans Original Roll Pork Sausage, 32 oz., $5.87, $2.94/lb

Bob Evans Original Roll Pork Sausage, 32 oz.
current price $5.87
$2.94/lb

Bob Evans Original Roll Pork Sausage, 32 oz.

4.8306 out of 5 stars
4.8306 out of 5 Stars. 974 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Ball Park Beef Franks, 24 ct., $10.98, $3.91/lb

Ball Park Beef Franks, 24 ct.
Sponsored
current price $10.98
$3.91/lb

Ball Park Beef Franks, 24 ct.

4.6867 out of 5 stars
4.6867 out of 5 Stars. 9297 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Crescent Foods Halal Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 3 pk., 9 lbs., $69.98, $7.78/lb

Crescent Foods Halal Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 3 pk., 9 lbs.
current price $69.98
$7.78/lb

Crescent Foods Halal Lightly Breaded Chicken Nuggets, Frozen, 3 pk., 9 lbs.

4.4286 out of 5 stars
4.4286 out of 5 Stars. 7 reviews
Available for Shipping

Bob Evans Original Pork Sausage Links, 20 oz., 24 ct., $5.36, $4.29/lb

Bob Evans Original Pork Sausage Links, 20 oz., 24 ct.
current price $5.36
$4.29/lb

Bob Evans Original Pork Sausage Links, 20 oz., 24 ct.

4.806 out of 5 stars
4.806 out of 5 Stars. 500 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk., $17.47, $0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak,  16 oz, 2 pk.
current price $17.47
$0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk.

4.426 out of 5 stars
4.426 out of 5 Stars. 338 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

V&V Supremo Pork Chorizo 2 lbs. 10 oz., 3 pk., $9.48, $3.62/lb

V&V Supremo Pork Chorizo 2 lbs. 10 oz., 3 pk.
current price $9.48
$3.62/lb

V&V Supremo Pork Chorizo 2 lbs. 10 oz., 3 pk.

4.7546 out of 5 stars
4.7546 out of 5 Stars. 379 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Grobbel's Gourmet Corned Beef Brisket, priced per pound, $31.86, $8.34/lb

Grobbel's Gourmet Corned Beef Brisket, priced per pound
current price $31.86
avg. price
$8.34/lb
Final cost by weight

Grobbel's Gourmet Corned Beef Brisket, priced per pound

4.4224 out of 5 stars
4.4224 out of 5 Stars. 786 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Simply Spiked Tropical Spiked Juice Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk., $17.99, $1.50/ea

Simply Spiked Tropical Spiked Juice Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $17.99
$1.50/ea

Simply Spiked Tropical Spiked Juice Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.4286 out of 5 stars
4.4286 out of 5 Stars. 56 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin Roast, Case, priced per pound, $145.30, $2.38/lb

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin Roast, Case, priced per pound
current price $145.30
avg. price
$2.38/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Whole Boneless Pork Loin Roast, Case, priced per pound

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 1 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sugardale Hickory Smoked Ham Steak, Priced Per Pound, $23.66, $3.38/lb

Sugardale Hickory Smoked Ham Steak, Priced Per Pound
current price $23.66
avg. price
$3.38/lb
Final cost by weight

Sugardale Hickory Smoked Ham Steak, Priced Per Pound

3.7 out of 5 stars
3.7 out of 5 Stars. 9 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sugardale Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 ct., $15.22

Sugardale Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 ct.
current price $15.22

Sugardale Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 ct.

4.4 out of 5 stars
4.4 out of 5 Stars. 165 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Truly Hard Seltzer Lemonade Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk., $18.99, $1.58/ea

Truly Hard Seltzer Lemonade Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.
current price $18.99
$1.58/ea

Truly Hard Seltzer Lemonade Variety Pack, 12 fl. oz. can, 12 pk.

4.3378 out of 5 stars
4.3378 out of 5 Stars. 74 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct., $17.36, $5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.
current price $17.36
$5.79/lb

Member's Mark Smashed Burgers, Frozen, 12 ct.

4.4508 out of 5 stars
4.4508 out of 5 Stars. 366 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound, $39.16, $14.24/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound
current price $39.16
avg. price
$14.24/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Inside Skirt Steak, priced per pound

4.0667 out of 5 stars
4.0667 out of 5 Stars. 15 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs., $13.87, $6.93/lb

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs.
current price $13.87
$6.93/lb

Member's Mark Organic Lightly Breaded Chicken Tenders, Frozen, 2 lbs.

3.7273 out of 5 stars
3.7273 out of 5 Stars. 143 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound, $38.58, $11.87/lb

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound
current price $38.58
avg. price
$11.87/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound

4.8624 out of 5 stars
4.8624 out of 5 Stars. 3649 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs, $16.98, $16.98/ea

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs
current price $16.98
$16.98/ea

Member's Mark Rotisserie Baby Back Ribs

3.4504 out of 5 stars
3.4504 out of 5 Stars. 131 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Pickup

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound, $20.58, $2.94/lb

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound
current price $20.58
avg. price
$2.94/lb
Final cost by weight

Member's Mark Thick-Cut Bone-In Pork Chops, priced per pound

4.7751 out of 5 stars
4.7751 out of 5 Stars. 169 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs., $128.92, $17.19/lb

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs.
current price $128.92
$17.19/lb

Member’s Mark Sea to Shining Sea Seafood Box, Frozen, 7.5 lbs.

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 2 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Thighs, priced per pound, $19.52, $3.48/lb

Instant Savings
Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Thighs, priced per pound
current price $19.52
avg. price
$3.48/lb
Final cost by weight
$3 off per package
Ends Oct 19

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Thighs, priced per pound

4.5802 out of 5 stars
4.5802 out of 5 Stars. 2587 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Prime Rib Ground Beef Patties, priced per pound, $17.94, $5.98/lb

Member's Mark Prime Rib Ground Beef Patties, priced per pound
current price $17.94
avg. price
$5.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Prime Rib Ground Beef Patties, priced per pound

4.3967 out of 5 stars
4.3967 out of 5 Stars. 184 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Bone-In Chicken Thighs, priced per pound, $8.50, $1.38/lb

Member's Mark Bone-In Chicken Thighs, priced per pound
current price $8.50
avg. price
$1.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Bone-In Chicken Thighs, priced per pound

3.6064 out of 5 stars
3.6064 out of 5 Stars. 724 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound, $16.39, $2.88/lb

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound
current price $16.39
avg. price
$2.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound

4.4783 out of 5 stars
4.4783 out of 5 Stars. 5927 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, priced per pound, $15.26, $2.88/lb

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, priced per pound
current price $15.26
avg. price
$2.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Bone-In Chicken Wings, priced per pound

3.8909 out of 5 stars
3.8909 out of 5 Stars. 541 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Chicken Tenders, priced per pound, $20.41, $3.88/lb

Member's Mark Chicken Tenders, priced per pound
current price $20.41
avg. price
$3.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Tenders, priced per pound

4.7643 out of 5 stars
4.7643 out of 5 Stars. 3173 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct., $11.96, $1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.
current price $11.96
$1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.

4.5313 out of 5 stars
4.5313 out of 5 Stars. 480 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Young Whole Chickens, priced per pound, $15.87, $1.48/lb

Member's Mark Young Whole Chickens, priced per pound
current price $15.87
avg. price
$1.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Young Whole Chickens, priced per pound

4.5564 out of 5 stars
4.5564 out of 5 Stars. 133 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

USDA Choice Whole Tenderloins, Case, priced per pound, $2,386.40, $29.83/lb

USDA Choice Whole Tenderloins, Case, priced per pound
current price $2,386.40
avg. price
$29.83/lb
Final cost by weight

USDA Choice Whole Tenderloins, Case, priced per pound

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Jennie-O Lean Ground Turkey, Case ( 20 lbs.), $86.53, $4.33/lb

Jennie-O Lean Ground Turkey, Case ( 20 lbs.)
current price $86.53
$4.33/lb

Jennie-O Lean Ground Turkey, Case ( 20 lbs.)

4.6967 out of 5 stars
4.6967 out of 5 Stars. 1873 reviews
Out of stock

Jennie-O Antibiotic-Free Ground Turkey, Case 16 lbs., $86.53, $5.41/lb

Jennie-O Antibiotic-Free Ground Turkey, Case 16 lbs.
current price $86.53
$5.41/lb

Jennie-O Antibiotic-Free Ground Turkey, Case 16 lbs.

4.68 out of 5 stars
4.68 out of 5 Stars. 25 reviews
Out of stock

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Ball Tip, Cryovac, priced per pound, $79.56, $7.22/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Ball Tip, Cryovac, priced per pound
current price $79.56
avg. price
$7.22/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Ball Tip, Cryovac, priced per pound

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Out of stock

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound, $88.09, $6.98/lb

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound
current price $88.09
avg. price
$6.98/lb
Final cost by weight

Fresh Australian Boneless Leg of Lamb, Case, priced per pound

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 15 reviews
Out of stock

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound, $10.43, $2.98/lb

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound
current price $10.43
avg. price
$2.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark 80/20 Mild Italian Pork Sausage, priced per pound

Out of stock

Member's Mark Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound, $137.16, $3.13/lb

Instant Savings
Member's Mark Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound
current price $137.16
avg. price
$3.13/lb
Final cost by weight
$24 off per package
Ends Oct 19

Member's Mark Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound

2.3333 out of 5 stars
2.3333 out of 5 Stars. 3 reviews
Out of stock

Member's Mark Chicken Drumsticks, Case, priced per pound, $37.29, $0.93/lb

Member's Mark Chicken Drumsticks, Case, priced per pound
current price $37.29
avg. price
$0.93/lb
Final cost by weight

Member's Mark Chicken Drumsticks, Case, priced per pound

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 8 reviews
Out of stock

Member's Mark Bone-In Chicken Thighs, Case, priced per pound, $54.34, $1.24/lb

Member's Mark Bone-In Chicken Thighs, Case, priced per pound
current price $54.34
avg. price
$1.24/lb
Final cost by weight

Member's Mark Bone-In Chicken Thighs, Case, priced per pound

1.8235 out of 5 stars
1.8235 out of 5 Stars. 17 reviews
Out of stock

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Case, priced per pound, $509.40, $16.98/lb

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Case, priced per pound
current price $509.40
avg. price
$16.98/lb
Final cost by weight

Member's Mark Australian Frenched Lamb Rack, Case, priced per pound

3.4 out of 5 stars
3.4 out of 5 Stars. 5 reviews
Out of stock

About Bulk Meat Sales, Poultry & Seafood - Sam's Club

Premium Quality Meat, Poultry, and Seafood

Elevate your dining experience with Sam's Club's® premium selection of meat, poultry, and seafood! Discover an extensive range of high-quality cuts sourced from the finest farms and fisheries, meticulously crafted to cater to the most discerning palates. Our mouthwatering assortment includes tender steaks, a hearty ribeye roast, juicy chicken, succulent shrimp, and much more, available at unbeatable prices.

Sourced for Taste and Nutrition

At Sam's Club®, we understand the importance of top-grade meat and seafood for a delicious and nutritious meal. Our collection of fresh and frozen meat, poultry and seafood is perfect for barbecue parties, family dinners, or lavish feasts. Savor the unbeatable taste and quality of our grass-fed beef, antibiotic-free chicken, and sustainably-sourced seafood that will leave you craving more.

Variety for Every Culinary Need

With our wide variety of cuts and flavors, you can easily find the perfect choice for your culinary needs. Indulge in the rich flavor of our Angus beef steaks or enjoy the succulent taste of our wild-caught salmon. Delight your taste buds with our tender and juicy rotisserie chicken, or make your seafood dreams come true with our fresh and frozen shrimp, crab and lobster. Can’t decide? Choose one of our meat and/or seafood sampler boxes that contain an assortment of items.

Hassle-Free Online Shopping Experience

Whether you’re looking for ground meat, hot dogs, chicken breasts, bacon or a whole turkey, our user-friendly website makes shopping online a breeze. Browse through our vast selection and take advantage of our competitive prices, ensuring you always get the best value for your money. Plus, with our convenient delivery options, you can have your favorite products delivered right to your doorstep.

Transform Your Meals with Sam's Club

Experience the unparalleled quality and taste of Sam's Club's meat, poultry and seafood offerings. Transform your meals into gastronomic delights with our exquisite range and enjoy the convenience of online shopping. Order now and treat yourself to the finest cuts and freshest seafood available, only at Sam's Club!

Savor the Flavors from Sam's Club Recipe Hub

Discover quick and easy recipe ideas on Sam's Club recipe page, featuring a wide variety of mouthwatering dishes and holiday appetizers that cater to various dietary preferences and restrictions, such as gluten-free, keto-friendly, vegan, and vegetarian options. Our expertly curated recipes are approachable for all skill levels, providing step-by-step instructions and helpful tips for creating restaurant-quality dishes for any occasion, from holiday brunches to weeknight dinners. Explore our recipe page for dinner ideas and start cooking delicious meals in the comfort of your own home.