Limited-time offers for all members starts Oct. 5 at 8 PM CST.

Shop All Savings

Prices may vary in club and online

Energizer Recharge Power Plus AA & AAA, 10 pk. $19.48 Was $21.98

Instant Savings
Energizer Recharge Power Plus AA & AAA, 10 pk.
current price Now $19.48, Was $21.98
$2.50 off
Ends Oct 04

Energizer Recharge Power Plus AA & AAA, 10 pk.

4.7192 out of 5 stars
4.7192 out of 5 Stars. 317 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Lay's Mix Variety Pack Potato Chips, 30 pk. $16.48 Was $18.48 $0.55/ea

Instant Savings
Lay's Mix Variety Pack Potato Chips, 30 pk.
current price Now $16.48, Was $18.48
$0.55/ea
$2 off
Ends Oct 04

Lay's Mix Variety Pack Potato Chips, 30 pk.

4.5964 out of 5 stars
4.5964 out of 5 Stars. 1650 reviews
Available for Shipping

Sealy ICON 12" Gel Memory Foam Mattress-in-a-Box $299.00 Was $349.00

Instant Savings
Sealy ICON 12" Gel Memory Foam Mattress-in-a-Box
current price Now $299.00, Was $349.00
Options from $299.00 – $399.00
$50 off
Ends Oct 12

Sealy ICON 12" Gel Memory Foam Mattress-in-a-Box

4.6098 out of 5 stars
4.6098 out of 5 Stars. 41 reviews
Available for Shipping

iRobot Roomba Plus 775S Robot Vacuum & Mop + AutoWash $699.98 Was $899.98

Instant Savings
iRobot Roomba Plus 775S Robot Vacuum & Mop + AutoWash
current price Now $699.98, Was $899.98
$200 off
Ends Oct 03

iRobot Roomba Plus 775S Robot Vacuum & Mop + AutoWash

Available for Shipping

Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk. $9.98 Was $11.98 $0.14/oz

Instant Savings
Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.
current price Now $9.98, Was $11.98
$0.14/oz
$2 off
Ends Oct 11

Mott's Assorted Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz., 90 pk.

4.7626 out of 5 stars
4.7626 out of 5 Stars. 6052 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Birdfy Smart Bird Bath Pro with Stand

Instant Savings
Birdfy Smart Bird Bath Pro with Stand
Members-only price
$70 off
Ends Oct 24

Birdfy Smart Bird Bath Pro with Stand

4.5882 out of 5 stars
4.5882 out of 5 Stars. 17 reviews
Available for Shipping

HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk. $22.78 Was $33.48 $0.76/ea

Instant Savings
HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.
current price Now $22.78, Was $33.48
$0.76/ea
$10.70 off
Ends Nov 01

HERSHEY'S Variety Pack, Milk Chocolate Candy, 30 pk.

4.7684 out of 5 stars
4.7684 out of 5 Stars. 3010 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Philips Norelco OneBlade Face and Body Electric Shaver and Trimmer $39.98 Was $49.98

Instant Savings
Philips Norelco OneBlade Face and Body Electric Shaver and Trimmer
current price Now $39.98, Was $49.98
$10 off
Ends Oct 26

Philips Norelco OneBlade Face and Body Electric Shaver and Trimmer

4.0385 out of 5 stars
4.0385 out of 5 Stars. 26 reviews
Available for Shipping

Samsung 27" S30GD Essential IPS Display, FHD, Monitor $109.00 Was $129.00

Instant Savings
Samsung 27" S30GD Essential IPS Display, FHD, Monitor
current price Now $109.00, Was $129.00
$20 off
Ends Oct 04

Samsung 27" S30GD Essential IPS Display, FHD, Monitor

4.5161 out of 5 stars
4.5161 out of 5 Stars. 124 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Titanium Case $699.00

Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Titanium Case
Slate, variant on Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Titanium Case
Gold, variant on Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Titanium Case
Natural, variant on Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Titanium Case
current price $699.00
Options from $699.00 – $729.00

Apple Watch Series 11 GPS + Cellular 46mm Titanium Case

4.597 out of 5 stars
4.597 out of 5 Stars. 67 reviews
Available for Shipping

Monster Z6 All-in-One PA Bluetooth Speaker System $169.00 Was $199.00

Instant Savings
Monster Z6 All-in-One PA Bluetooth Speaker System
current price Now $169.00, Was $199.00
$30 off
Ends Oct 07

Monster Z6 All-in-One PA Bluetooth Speaker System

4.1339 out of 5 stars
4.1339 out of 5 Stars. 112 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Keter 13.5' x 7.5' Signature Collection Resin Outdoor Bar Gazebo with Awning $699.00 Was $999.00

Instant Savings
Keter 13.5' x 7.5' Signature Collection Resin Outdoor Bar Gazebo with Awning
current price Now $699.00, Was $999.00
$300 off
Ends Oct 11

Keter 13.5' x 7.5' Signature Collection Resin Outdoor Bar Gazebo with Awning

3 out of 5 stars
3 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Samsung 49" Curved LED Dual QHD Display, 240Hz 1ms, Gaming Monitor $699.00 Was $899.00

Instant Savings
Samsung 49" Curved LED Dual QHD Display, 240Hz 1ms, Gaming Monitor
current price Now $699.00, Was $899.00
$200 off
Ends Oct 04

Samsung 49" Curved LED Dual QHD Display, 240Hz 1ms, Gaming Monitor

4.1 out of 5 stars
4.1 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Rexing Ultra HD Car Dash Cam with Wi-Fi Bundle $59.00 Was $99.00

Instant Savings
Rexing Ultra HD Car Dash Cam with Wi-Fi Bundle
current price Now $59.00, Was $99.00
$40 off
Ends Oct 05

Rexing Ultra HD Car Dash Cam with Wi-Fi Bundle

4.6417 out of 5 stars
4.6417 out of 5 Stars. 533 reviews
Available for Shipping

3,800/3,500-Watt AiPower Gas Powered Inverter With Telescopic Handle $559.00 Was $659.00

Instant Savings
3,800/3,500-Watt AiPower Gas Powered Inverter With Telescopic Handle
current price Now $559.00, Was $659.00
$100 off
Ends Oct 15

3,800/3,500-Watt AiPower Gas Powered Inverter With Telescopic Handle

3.78 out of 5 stars
3.78 out of 5 Stars. 50 reviews
Available for Shipping

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk. $5.98 Was $7.48 $0.13/oz

Instant Savings
Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.
current price Now $5.98, Was $7.48
$0.13/oz
$1.50 off
Ends Oct 19

Krusteaz Pumpkin Spice Baking Mix, 15 oz., 3 pk.

4.757 out of 5 stars
4.757 out of 5 Stars. 1317 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk. $13.26 $4.42/lb

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk.
current price $13.26
$4.42/lb

Member's Mark Naturally Hickory Smoked Bacon, 1 lb., 3 pk.

4.4504 out of 5 stars
4.4504 out of 5 Stars. 1128 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Extra Strength Antarctic Pure Omega-3 Krill Oil, 500 mg, 160 ct. $22.98 Was $23.48 $0.14/ea

Member's Mark Extra Strength Antarctic Pure Omega-3 Krill Oil, 500 mg, 160 ct.
current price Now $22.98, Was $23.48
$0.14/ea
$0.50 off

Member's Mark Extra Strength Antarctic Pure Omega-3 Krill Oil, 500 mg, 160 ct.

4.8371 out of 5 stars
4.8371 out of 5 Stars. 2750 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H $6.98 Was $7.98

Instant Savings
Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H
current price Now $6.98, Was $7.98
$1 off
Ends Oct 01

Member's Mark 27 Gallon Heavy-Duty Black and Yellow Storage Tote, 20.6" D x 30.6" W x 14.3" H

4.8366 out of 5 stars
4.8366 out of 5 Stars. 8837 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz. $42.98 $0.90/oz

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz.
current price $42.98
$0.90/oz

Member's Mark, Gentle Premium Infant Formula, 48 oz.

4.4498 out of 5 stars
4.4498 out of 5 Stars. 907 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark 4-Burner 36" Propane Gas Griddle w/ Cover $349.00

Member's Mark 4-Burner 36" Propane Gas Griddle w/ Cover
current price $349.00

Member's Mark 4-Burner 36" Propane Gas Griddle w/ Cover

4.1089 out of 5 stars
4.1089 out of 5 Stars. 101 reviews
Available for Shipping

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz. $6.67 Was $8.48 $0.21/oz

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz.
current price Now $6.67, Was $8.48
$0.21/oz
$1.81 off

Members Mark Halves & Pieces Walnuts, 32 oz.

4.7936 out of 5 stars
4.7936 out of 5 Stars. 1182 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant $6.81 Was $16.98

Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant
Plum Whisper, variant on Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant
Washed Cranberry - Online Only, variant on Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant
Brown Bear - Online Only, variant on Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant
Flag Stone, variant on Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant
current price Now $6.81, Was $16.98
$10.17 off

Member's Mark Women's Sandwash Wide Leg Pant

4.4279 out of 5 stars
4.4279 out of 5 Stars. 458 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Sports Drink Zero, 12 fl. oz., 24 pk. $9.98 Was $10.98 $0.03/foz

Member's Mark Sports Drink Zero, 12 fl. oz., 24 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.03/foz
$1 off

Member's Mark Sports Drink Zero, 12 fl. oz., 24 pk.

4.7642 out of 5 stars
4.7642 out of 5 Stars. 2667 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Women's Motion Short $6.81

Member's Mark Women's Motion Short
Olive, variant on Member's Mark Women's Motion Short
Blue, variant on Member's Mark Women's Motion Short
Lilac, variant on Member's Mark Women's Motion Short
Pink, variant on Member's Mark Women's Motion Short
current price $6.81

Member's Mark Women's Motion Short

4.6091 out of 5 stars
4.6091 out of 5 Stars. 330 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb. $20.98 Was $22.98 $0.05/oz

Member's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb.
current price Now $20.98, Was $22.98
$0.05/oz
$2 off

Member's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb.

4.7717 out of 5 stars
4.7717 out of 5 Stars. 7792 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Avocado Oil Glass Bottle, 34 fl. oz. $13.48 Was $13.98 $0.40/foz

Member's Mark Avocado Oil Glass Bottle, 34 fl. oz.
current price Now $13.48, Was $13.98
$0.40/foz
$0.50 off

Member's Mark Avocado Oil Glass Bottle, 34 fl. oz.

4.756 out of 5 stars
4.756 out of 5 Stars. 1713 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Women's Everyday Tank Top $4.81 Was $9.24

Member's Mark Women's Everyday Tank Top
White, variant on Member's Mark Women's Everyday Tank Top
Red, variant on Member's Mark Women's Everyday Tank Top
Black, variant on Member's Mark Women's Everyday Tank Top
Blue, variant on Member's Mark Women's Everyday Tank Top
current price Now $4.81, Was $9.24
$4.43 off

Member's Mark Women's Everyday Tank Top

3.5 out of 5 stars
3.5 out of 5 Stars. 10 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Women's 2-Piece Notch Collar Pajama Set $6.81 Was $14.98

Member's Mark Women's 2-Piece Notch Collar Pajama Set
Black, variant on Member's Mark Women's 2-Piece Notch Collar Pajama Set
Pink, variant on Member's Mark Women's 2-Piece Notch Collar Pajama Set
Purple, variant on Member's Mark Women's 2-Piece Notch Collar Pajama Set
Green, variant on Member's Mark Women's 2-Piece Notch Collar Pajama Set
current price Now $6.81, Was $14.98
$8.17 off

Member's Mark Women's 2-Piece Notch Collar Pajama Set

4.7419 out of 5 stars
4.7419 out of 5 Stars. 554 reviews
Available for Shipping

Member's Mark 6-Tier NSF Heavy Duty Wire Shelving, 47.75" W x 18" D x 75.5" H $99.94 Was $109.00

Member's Mark 6-Tier NSF Heavy Duty Wire Shelving, 47.75" W x 18" D x 75.5" H
White., variant on Member's Mark 6-Tier NSF Heavy Duty Wire Shelving, 47.75" W x 18" D x 75.5" H
Graphite - Offline, variant on Member's Mark 6-Tier NSF Heavy Duty Wire Shelving, 47.75" W x 18" D x 75.5" H
Granite - Offline, variant on Member's Mark 6-Tier NSF Heavy Duty Wire Shelving, 47.75" W x 18" D x 75.5" H
Zinc, variant on Member's Mark 6-Tier NSF Heavy Duty Wire Shelving, 47.75" W x 18" D x 75.5" H
current price Now $99.94, Was $109.00
$9.06 off

Member's Mark 6-Tier NSF Heavy Duty Wire Shelving, 47.75" W x 18" D x 75.5" H

4.7598 out of 5 stars
4.7598 out of 5 Stars. 7189 reviews
Available for Shipping or Pickup

StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk. $9.98 Was $10.98 $0.17/oz

Instant Savings
StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.17/oz
$1 off
Ends Oct 04

StarKist Chunk Light Tuna in Water, 5 oz., 12 pk.

4.6924 out of 5 stars
4.6924 out of 5 Stars. 8827 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

King Arthur Bread Flour, 10 lbs. $8.38 Was $8.98 $0.84/lb

King Arthur Bread Flour, 10 lbs.
current price Now $8.38, Was $8.98
$0.84/lb
$0.60 off

King Arthur Bread Flour, 10 lbs.

4.7386 out of 5 stars
4.7386 out of 5 Stars. 1232 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk. $5.48 Was $6.48 $0.09/oz

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.
current price Now $5.48, Was $6.48
$0.09/oz
$1 off

French's 100% Natural Classic Yellow Mustard, 30 oz., 2 pk.

4.8761 out of 5 stars
4.8761 out of 5 Stars. 4471 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz. $12.94 Was $13.98 $0.59/oz

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz.
current price Now $12.94, Was $13.98
$0.59/oz
$1.04 off

Formaggio Cheese Artisan Meat & Mozzarella Variety Wraps 22 oz.

4.3083 out of 5 stars
4.3083 out of 5 Stars. 2621 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs. $12.64 Was $14.64 $4.21/lb

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs.
current price Now $12.64, Was $14.64
$4.21/lb
$2 off

Member's Mark Farm Raised Skinless and Boneless Tilapia Fillet Portions, Frozen, 3 lbs.

4.6125 out of 5 stars
4.6125 out of 5 Stars. 4302 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.
Members-only price
$0.80 off

Emergen-C Vitamin C 1000mg Powder with Antioxidants Fizzy Drink Mix, 90 ct.

4.8267 out of 5 stars
4.8267 out of 5 Stars. 1841 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Clabber Girl Corn Starch, 16 oz., 2 pk. $5.98 Was $6.48 $0.19/oz

Clabber Girl Corn Starch, 16 oz., 2 pk.
current price Now $5.98, Was $6.48
$0.19/oz
$0.50 off

Clabber Girl Corn Starch, 16 oz., 2 pk.

4.7325 out of 5 stars
4.7325 out of 5 Stars. 486 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask

Instant Savings
Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask
Members-only price
$50 off
Ends Oct 17

Shark CryoGlow Under-Eye Cooling + LED Anti-Aging & Skin Clearing Face Mask

4.5066 out of 5 stars
4.5066 out of 5 Stars. 229 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Desitin Maximum Strength Diaper Rash Paste, 4.8 oz., 3 pk. $18.48 $1.28/oz

Desitin Maximum Strength Diaper Rash Paste, 4.8 oz., 3 pk.
current price $18.48
$1.28/oz

Desitin Maximum Strength Diaper Rash Paste, 4.8 oz., 3 pk.

4.7799 out of 5 stars
4.7799 out of 5 Stars. 4956 reviews
Available for Shipping

Nintendo Switch 2 System

Sam's Cash Offer
Nintendo Switch 2 System
Members-only price
Ends Jan 31

Nintendo Switch 2 System

4.7326 out of 5 stars
4.7326 out of 5 Stars. 804 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.

Instant Savings
PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.
Members-only price
$9 off
Ends Oct 18

PediaSure Grow and Gain Nutrition Shake for Kids, Vanilla 8 fl. oz., 24 pk.

4.7107 out of 5 stars
4.7107 out of 5 Stars. 1936 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Coca-Cola Soda Soft Drink, 16.9 fl. oz., 24 pk. $15.98 Was $18.42 $0.04/foz

Instant Savings
Coca-Cola Soda Soft Drink, 16.9 fl. oz., 24 pk.
current price $15.98, Was $18.42
$0.04/foz
$2.44 off
Ends Oct 04

Coca-Cola Soda Soft Drink, 16.9 fl. oz., 24 pk.

4.6881 out of 5 stars
4.6881 out of 5 Stars. 29012 reviews
Out of stock

Member's Mark Harrison Fabric Chair $237.41 Was $419.00

Member's Mark Harrison Fabric Chair
Truffle, variant on Member's Mark Harrison Fabric Chair
Ivory, variant on Member's Mark Harrison Fabric Chair
current price $237.41, Was $419.00
$181.59 off

Member's Mark Harrison Fabric Chair

4.439 out of 5 stars
4.439 out of 5 Stars. 41 reviews
Out of stock

Member's Mark Harrison Fabric Sofa $615.45 Was $729.98

Member's Mark Harrison Fabric Sofa
Truffle, variant on Member's Mark Harrison Fabric Sofa
Ivory, variant on Member's Mark Harrison Fabric Sofa
current price $615.45, Was $729.98
$114.53 off

Member's Mark Harrison Fabric Sofa

3.7805 out of 5 stars
3.7805 out of 5 Stars. 41 reviews
Out of stock

About Savings Center

Savings Center

There’s no place to save quite like Sam’s Club. And now, we’re making it even easier to find the items you want at the prices you’ll love. Visit the Savings Center to discover all the latest ways to save big.

At the Savings Center, you’ll find items from departments all over the Club. From the latest in technology to the exclusive savings on gifts from the Sam’s Club fine jewelry department, there’s something for everyone. If you’ve had your eye on something, now’s the time to buy.

If you love getting the most for your money, you’re going to love the Savings Center. We’ve gathered special values and put them all in one place.

Looking for a mattress or a piece of furniture? Come to the Savings Center. And when you see something you want, don’t wait. Sam’s Club will only sell a limited quantity of the items in the Savings Center. Once they’re gone, they’re gone.

*Discount varies between 10% and 60%"

Offer end dates vary

We try to offer reliable savings data but can’t promise that the content provided will always be available, accurate, complete, and up to date, so we’re not liable for any errors.

Event Details

*Special Event Pricing is valid in U.S. clubs (except PR) with U.S. membership between April 9–April 29, 2026. Prices shown are pre-tax. Sales tax may apply to pre-discount price. No refunds if post-offer price is below zero. Multiple offers will not be combined for any item. If more than one offer is available for an item, the most recent offer on that item will apply first. See SamsClub.com/TermsAndConditions or an associate for details.

Online availability may vary.

SamsClub.com strives to provide accurate product and pricing information, but pricing, pictorial or typographical errors may occur. SamsClub.com cannot confirm the price of an item until after ordered. In the event that an item is listed at an incorrect price or with incorrect information due to an error in pricing or product information, SamsClub.com has the right, at our sole discretion, to either refuse or cancel any orders placed for that item, or contact you for notification and instructions on such cancellation. Without limitation to said terms above, SamsClub.com does not represent that each item on this website is accurate in regards to pricing and product information and disclaims any liability as to such accuracy. In addition, unless otherwise noted, prices for items ordered on SamsClub.com do not include shipping costs.

1 Hour Express Delivery:
Available at participating locations on eligible orders for an additional $10 for Plus members or $22 for Club members. No minimum order size. Delivery is dependent upon product eligibility, inventory availability, available delivery time slots, club hours, and delivery location. Order time limits, geographic restrictions, quantity limits, and other restrictions may apply. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details.

3 Hour Express Delivery:

Available at participating locations on eligible orders for an additional $5 for Plus members or $17 for Club members. No minimum order size. Delivery is dependent upon product eligibility, inventory availability, available delivery time slots, club hours, and delivery location. Order time limits, geographic restrictions, quantity limits, and other restrictions may apply. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details.

Plus Early Access

From time to time, Sam’s Club may, in its sole discretion, offer Plus members access to special or additional offers or discounts available only to Plus members. These may include early in-club or online access to “doorbusters” or other offers, discounts or promotions. Valid for current Plus members only. See SamsClub.com/TermsAndConditions for details. Please refer to the terms and conditions which accompany those offers, discounts or promotions for quantity limits, details and restrictions. Sam’s Club reserves the right to cancel or modify this offer at any time.

Free Shipping for Plus:
Plus members get free ground shipping on eligible online items totaling $50 or more pre-tax in the contiguous U.S., up to a total of 10 addresses. Eligible orders below $50 have an $8 flat rate fee. Shipping is not available to Alaska, Guam, Hawaii, PR, USVI, PO boxes and Military AP/FPO addresses. Exclusions apply. See SamsClub.com/ShipToHome.

Curbside Pickup:
Available at participating Sam’s Club locations in the U.S. and Puerto Rico on eligible items. Other restrictions may apply. Visit SamsClub.com/TermsAndConditions.

Delivery from Club:
***Plus members get free Delivery from Club on eligible items totaling $50 or more pre-tax. Otherwise, there is an $8 fee per order. Delivery fee for Club members is $12 per order. Services are offered by Sam’s Club within a 15-mile radius of participating locations. Same-day service is not guaranteed and may change due to availability, weather, labor issues or other factors. Delivery not available in Puerto Rico. Some items are not eligible for delivery, including but not limited to, gift cards, tires, flowers, prescriptions, Café items, mobile phones, alcohol and tobacco products. Other restrictions apply. Visit SamsClub.com/Delivery for complete delivery terms. Order by 1pm local time for same-day service.