Oral-B iO Series 5 Rechargeable Toothbrush Twin Pack
Shipping

Highlights
Get $15 Sam’s Cash* when you spend $100 on select P&G Brands. Valid Sept. 30 - Oct. 27, 2026. Limit $15 Sam’s Cash per cardholder. Terms apply. Shop all eligible items.
- All-In-One Clean Electric Toothbrush for healthier gums & whiter teeth
- 5 Smart Modes: Daily Clean, Whiten, Super Sensitive, Sensitive, and Intense
- Includes Black & White handles with 4 brush heads
- Clinically proven 100% cleaner teeth & healthier gums in 1 week vs. manual toothbrush
- 360 Degree Visible Pressure sensor indicates optimal cleaning & warns of over pressure
Philips Sonicare Supreme Clean Rechargeable Toothbrush, Pink and Blue, 2 pk. $159.98

Philips Sonicare Supreme Clean Rechargeable Toothbrush, Pink and Blue, 2 pk.


Members also considered
Colgate Total Plaque Removal Manual Toothbrush, Ultra Soft, 6 pk. $15.98 $2.66/ea
Sponsored$1598current price $15.98$2.66/eaColgate Total Plaque Removal Manual Toothbrush, Ultra Soft, 6 pk.
6624.6541 out of 5 Stars. 662 reviews4.6541 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOral-B iO Series 7 Professional Clean Electric Toothbrush, 2 pk., 4 Brush Heads, Choose Color $299.98 $149.99/ea
Sam's Cash Offer
$29998current price $299.98$149.99/eaEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Oral-B iO Series 7 Professional Clean Electric Toothbrush, 2 pk., 4 Brush Heads, Choose Color
1644.6646 out of 5 Stars. 164 reviews4.6646 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingOral-B iO Series 7 Electric Toothbrush, 2 pk., 4 Brush Heads, Choose Color $299.98
Sam's Cash Offer
$29998current price $299.98Earn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Oral-B iO Series 7 Electric Toothbrush, 2 pk., 4 Brush Heads, Choose Color
4594.3115 out of 5 Stars. 459 reviews4.3115 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingOral-B Pro Advantage Battery-Powered Toothbrush, 2 Handles + 4 Brush Heads $29.98
Sam's Cash Offer
$2998current price $29.98Earn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Oral-B Pro Advantage Battery-Powered Toothbrush, 2 Handles + 4 Brush Heads
1394.1439 out of 5 Stars. 139 reviews4.1439 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingOral-B FlossAction Electric Toothbrush Replacement Brush Heads, 10 ct. $54.98 $5.50/ea
Sam's Cash Offer
$5498current price $54.98$5.50/eaEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Oral-B FlossAction Electric Toothbrush Replacement Brush Heads, 10 ct.
7424.6334 out of 5 Stars. 742 reviews4.6334 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingOral-B CrossAction X Replacement Brush Heads, 10 ct. $54.98 $5.50/ea
Sam's Cash Offer
$5498current price $54.98$5.50/eaEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Oral-B CrossAction X Replacement Brush Heads, 10 ct.
5644.7181 out of 5 Stars. 564 reviews4.7181 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingOral-B ProHealth Advanced Manual Soft Toothbrush, 8 ct. $14.97 $1.87/ea
Sam's Cash Offer
$1497current price $14.97$1.87/eaEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Oral-B ProHealth Advanced Manual Soft Toothbrush, 8 ct.
6004.4983 out of 5 Stars. 600 reviews4.4983 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPhilips Sonicare ProtectiveClean 4300 Rechargeable Toothbrush, Choose Your Color $99.98 $49.99/ea
$9998current price $99.98$49.99/eaPhilips Sonicare ProtectiveClean 4300 Rechargeable Toothbrush, Choose Your Color
12654.6269 out of 5 Stars. 1265 reviews4.6269 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping
About this item
Product details
Get $15 Sam’s Cash* when you spend $100 on select P&G Brands. Valid Sept. 30 - Oct. 27, 2026. Limit $15 Sam’s Cash per cardholder. Terms apply. Shop all eligible items.
Advanced Cleaning Technology
The Oral-B iO All-In-One Clean Electric Toothbrush is Oral-B’s best technology. Healthier Gums & Whiter Teeth for Life. Think of The Oral-B iO All-In-One Clean Electric Toothbrush as your personal coach.
Interactive Display and AI Recognition
It uses Smart Display, Bluetooth Connectivity, and an accompanying app to detect any areas you may have missed. A built-in 2-minute timer is broken up into four 30-second intervals to clean each quadrant of your mouth, so you can get an complete clean on all your teeth.
Smart Pressure Sensor
The 360 Degree Visibile Pressure Sensor indicates the perfect brushing pressure and warns of too much pressure. With a dentist-inspired round brush head and gentle micro-vibrations, it delivers a smooth, harmonious motion for a clean that wows.
#1 Brand
With an accompanying travel case, you’ll have a fresh clean everywhere you go. Oral-B—the #1 brand used by dentists worldwide.*
*Based on surveys of a representative worldwide sample of dentists carried out for P&G regularly. Do not use on children under age 3. Replace brush head every 3 months or sooner if brush head becomes worn.
Specifications
- Includes:
2 Oral-B iO All-In-One Clean Electric Toothbrush Handles
4 Oral-B iO Ultimate Clean Replacement Brush Heads
2 Chargers
2 Travel Cases - Product Use: Power Toothbrush
Directions: Replace brush (head) every 3 months or sooner if brush head becomes worn
Warnings: Do not use on children under age 3
Warnings and disclaimers
Ingestion Hazard
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 457 reviews
Verified Purchase
We love them!
Hesitant to purchase because of cost at first. I have used Sonic and Oral B for years. Sometimes in the morning and the other in the evening. Finally bought these because of the features and we do like them even more than the previous ones. The ability to “play games” so to speak on where you brush and what concentration you are seeking is kind of neat. It was a little pricey so hopefully it lasts. We’ve have the others for probably 5 or more years.
Verified Purchase
TREAT YO' SELF: Unleash the Power of Oral Care
Maintaining good dental health has always been a top priority for me however, as, I have gotten older and learned the correlation between mouth health and heart health, it has become an even higher priority. Over the years, I have tried numerous toothbrushes but none have impressed me as much as the Oral-B I/O series 5 rechargeable toothbrush dual pack. Let me share with you thy this toothbrush has become and essential part of my daily routine. First and foremost, the Oral-B I/O series 5 provides a superior cleaning experience that leaves my teeth feeling incredibly clean and fresh. The dual pack includes two toothbrushes, allowing me and my husband to enjoy the benefits together. The deep cleaning action of the tooth brush removes plaque effortlessly and ensure teeth receive a thorough cleaning, even in hard to reach places. One of the standard features that I absolutely love is the smart pressure sensor that alerts me when I'm applying too much pressure while brushing. This has been a game-changed for me, as I tend to a bit too enthusiastic with my brushing technique. Now, I can confidently maintain the right amount of pressure, protecting my gums from potential damage. Overall I'm really happy with this purchase. The change in how my teeth felt after brushing was immediate. I didn't even intend to make the purchase but I caught a great sale. We had an older model Oral B's (at least 6 years old). This upgrade was well worth the money.
Verified Purchase
Battery saver
The user manual says this one can remain plugged up at all times. The battery burned out on my previous model because I kept it on the charger. There was no battery low indicator light on the previous model and I got tired of waking up to a dead toothbrush. This one says that the battery is protected from overcharging.
Popular products in this category
Listerine Cool Mint Antiseptic Mouthwash, 50.7 fl. oz., 2 pk. $10.98 Was $12.98 $0.11/foz
Instant Savings
Now$1098current price Now $10.98, Was $12.98$12.98$0.11/foz$2 offEnds Oct 05Listerine Cool Mint Antiseptic Mouthwash, 50.7 fl. oz., 2 pk.
100204.8379 out of 5 Stars. 10020 reviews4.8379 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCrest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk. $11.48 $0.36/oz
Sam's Cash Offer
$1148current price $11.48$0.36/ozFrom $11.48Earn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Crest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk.
36174.8156 out of 5 Stars. 3617 reviews4.8156 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingColgate MaxFresh Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint, 7.3 oz., 5 pk $11.98 Was $12.48 $0.33/oz
Now$1198current price Now $11.98, Was $12.48$12.48$0.33/oz$0.5 offColgate MaxFresh Toothpaste with Mini Breath Strips, Cool Mint, 7.3 oz., 5 pk
28574.7742 out of 5 Stars. 2857 reviews4.7742 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensodyne Pronamel Advanced Whitening Toothpaste, 6.5 oz., 4 pk. $25.98 $1.00/oz
$2598current price $25.98$1.00/ozSensodyne Pronamel Advanced Whitening Toothpaste, 6.5 oz., 4 pk.
6994.8212 out of 5 Stars. 699 reviews4.8212 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingColgate Total Whitening Toothpaste, 6 oz., 5 pk. $15.98 $0.53/oz
$1598current price $15.98$0.53/ozColgate Total Whitening Toothpaste, 6 oz., 5 pk.
22794.7692 out of 5 Stars. 2279 reviews4.7692 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCrest Pro-Health Advantage Multi-Protection Mouthwash, Smooth Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk. $10.97 $0.11/foz
Sam's Cash Offer
$1097current price $10.97$0.11/fozEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Crest Pro-Health Advantage Multi-Protection Mouthwash, Smooth Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk.
42584.7264 out of 5 Stars. 4258 reviews4.7264 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensodyne Advanced Whitening Toothpaste, 6.5 oz., 4 pk. $25.98 $1.00/oz
$2598current price $25.98$1.00/ozSensodyne Advanced Whitening Toothpaste, 6.5 oz., 4 pk.
9274.8511 out of 5 Stars. 927 reviews4.8511 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingListerine Total Care Fresh Mint Mouthwash, 33.8 fl. oz., 3 pk. $16.96 Was $18.96 $0.17/foz
Instant Savings
Now$1696current price Now $16.96, Was $18.96$18.96$0.17/foz$2 offEnds Oct 05Listerine Total Care Fresh Mint Mouthwash, 33.8 fl. oz., 3 pk.
39384.7473 out of 5 Stars. 3938 reviews4.7473 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingColgate Optic White Platinum Teeth Whitening Toothpaste, 4.1 oz., 4 pk. $17.98 $1.10/oz
$1798current price $17.98$1.10/ozColgate Optic White Platinum Teeth Whitening Toothpaste, 4.1 oz., 4 pk.
6654.7128 out of 5 Stars. 665 reviews4.7128 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingSensodyne Repair & Protect Toothpaste for Sensitive Teeth, 3.4 oz., 5 pk. $22.48 $1.32/oz
$2248current price $22.48$1.32/ozSensodyne Repair & Protect Toothpaste for Sensitive Teeth, 3.4 oz., 5 pk.
83414.4919 out of 5 Stars. 8341 reviews4.4919 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingColgate Cavity Protection Toothpaste with Fluoride, Regular Flavor, 8 oz., 5 pk. $8.98 $0.22/oz
$898current price $8.98$0.22/ozColgate Cavity Protection Toothpaste with Fluoride, Regular Flavor, 8 oz., 5 pk.
8344.7626 out of 5 Stars. 834 reviews4.7626 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingPolident Rapid Clean Dental Cleanser Tablets, 102 ct., 2 pk. $9.98 $0.05/ea
$998current price $9.98$0.05/eaPolident Rapid Clean Dental Cleanser Tablets, 102 ct., 2 pk.
4384.8082 out of 5 Stars. 438 reviews4.8082 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFixodent Advanced Denture Adhesive, Max Hold, 2.2 oz., 4 pk. $14.98 $1.70/oz
Sam's Cash Offer
$1498current price $14.98$1.70/ozEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Fixodent Advanced Denture Adhesive, Max Hold, 2.2 oz., 4 pk.
14904.757 out of 5 Stars. 1490 reviews4.757 out of 5 starsAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingCrest Scope Outlast Mouthwash, Fresh Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk. $9.98 $0.10/foz
Sam's Cash Offer
$998current price $9.98$0.10/fozEarn $15 Sam's Cashwhen you spend $100 on select P&G brands*. Terms apply.Ends Oct 27Crest Scope Outlast Mouthwash, Fresh Mint, 33.8 fl. oz., 3 pk.
3554.7634 out of 5 Stars. 355 reviews4.7634 out of 5 starsAvailable for ShippingShippingListerine Antiseptic Original Mouthwash, 50.7 fl. oz., 2 pk. $11.88 Was $13.88 $0.12/foz
Instant Savings
Now$1188current price Now $11.88, Was $13.88$13.88$0.12/foz$2 offEnds Oct 05Listerine Antiseptic Original Mouthwash, 50.7 fl. oz., 2 pk.
17624.7911 out of 5 Stars. 1762 reviews4.7911 out of 5 starsAvailable for ShippingShipping