Watch your Sam's Cash add up.
Track your earnings in your account.See Sam's Cash
Sort by|

Swiffer Sweeper Mop Pads Refill, Lavender, 64 ct. $19.48 $0.30/ea

Swiffer Sweeper Mop Pads Refill, Lavender, 64 ct.
current price $19.48
$0.30/ea

Swiffer Sweeper Mop Pads Refill, Lavender, 64 ct.

4.6553 out of 5 stars
4.6553 out of 5 Stars. 2974 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tide PODS Laundry Detergent Pacs, Spring Meadow, 156 ct. $29.98 $0.19/ea

Tide PODS Laundry Detergent Pacs, Spring Meadow, 156 ct.
current price $29.98
$0.19/ea

Tide PODS Laundry Detergent Pacs, Spring Meadow, 156 ct.

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 13891 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Cascade Platinum Plus ActionPacs Dishwasher Detergent Pacs, Fresh, 82 ct. $24.98 $0.30/ea

Cascade Platinum Plus ActionPacs Dishwasher Detergent Pacs, Fresh, 82 ct.
current price $24.98
$0.30/ea

Cascade Platinum Plus ActionPacs Dishwasher Detergent Pacs, Fresh, 82 ct.

4.8111 out of 5 stars
4.8111 out of 5 Stars. 5215 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Unstopables In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Fresh, 39.9 oz $19.98 $0.50/oz

Downy Unstopables In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Fresh, 39.9 oz
current price $19.98
$0.50/oz

Downy Unstopables In-Wash Laundry Scent Booster Beads, Fresh, 39.9 oz

4.8087 out of 5 stars
4.8087 out of 5 Stars. 10212 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz. $9.98 $0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz.
current price $9.98
$0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Shampoo, 38.2 fl. oz.

4.7701 out of 5 stars
4.7701 out of 5 Stars. 2331 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Zevo Flying Insect Trap with 2 devices + 6 Refill Cartridges $39.98

Zevo Flying Insect Trap with 2 devices + 6 Refill Cartridges
current price $39.98

Zevo Flying Insect Trap with 2 devices + 6 Refill Cartridges

4.8051 out of 5 stars
4.8051 out of 5 Stars. 13126 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz. $9.98 $0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz.
current price $9.98
$0.26/foz

Pantene Pro-V Ultimate Care 3-in-1 Conditioner, 38.2 fl. oz.

4.7657 out of 5 stars
4.7657 out of 5 Stars. 2066 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Swiffer Duster Kit, Handle + Refills, 24 ct. $18.58 $0.77/ea

Swiffer Duster Kit, Handle + Refills, 24 ct.
current price $18.58
$0.77/ea

Swiffer Duster Kit, Handle + Refills, 24 ct.

4.5361 out of 5 stars
4.5361 out of 5 Stars. 983 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Soft & Fresh Liquid Fabric Softener, April Fresh, 257 loads, 150 fl. oz. $13.98 $0.09/foz

Downy Soft & Fresh Liquid Fabric Softener, April Fresh, 257 loads, 150 fl. oz.
current price $13.98
$0.09/foz

Downy Soft & Fresh Liquid Fabric Softener, April Fresh, 257 loads, 150 fl. oz.

4.7815 out of 5 stars
4.7815 out of 5 Stars. 6925 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Safeguard Ultimate Care Hand Wash, Variety Pack, 15.5 fl. oz., 3 pk. $8.96 $0.19/foz

Safeguard Ultimate Care Hand Wash, Variety Pack, 15.5 fl. oz., 3 pk.
current price $8.96
$0.19/foz

Safeguard Ultimate Care Hand Wash, Variety Pack, 15.5 fl. oz., 3 pk.

4.6852 out of 5 stars
4.6852 out of 5 Stars. 486 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Crest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk. $11.48 $0.36/oz

Crest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk.
current price $11.48
$0.36/oz
From $11.48

Crest Complete + Scope Outlast Ultra Toothpaste, 6.3 oz., 5 pk.

4.8153 out of 5 stars
4.8153 out of 5 Stars. 3612 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Olay Super Eyes, Daily Eye Serum, 0.45 fl. oz., 2pk. $54.97 $61.08/foz

Olay Super Eyes, Daily Eye Serum, 0.45 fl. oz., 2pk.
current price $54.97
$61.08/foz

Olay Super Eyes, Daily Eye Serum, 0.45 fl. oz., 2pk.

4.209 out of 5 stars
4.209 out of 5 Stars. 134 reviews
Available for Shipping

Swiffer PowerMop Refill Bundle, Lavender, 10 Mop Pads + 2 Bottles $21.48

Swiffer PowerMop Refill Bundle, Lavender, 10 Mop Pads + 2 Bottles
current price $21.48

Swiffer PowerMop Refill Bundle, Lavender, 10 Mop Pads + 2 Bottles

4.7197 out of 5 stars
4.7197 out of 5 Stars. 471 reviews
Available for Shipping

Neuriva Original Brain Health Supplement Capsules, 45 ct. $34.98 $0.78/ea

Neuriva Original Brain Health Supplement Capsules, 45 ct.
current price $34.98
$0.78/ea

Neuriva Original Brain Health Supplement Capsules, 45 ct.

4.4842 out of 5 stars
4.4842 out of 5 Stars. 822 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Gain Powder Laundry Detergent, Original, 195 loads, 180 oz. $24.46 $0.14/oz

Gain Powder Laundry Detergent, Original, 195 loads, 180 oz.
current price $24.46
$0.14/oz
From $24.46

Gain Powder Laundry Detergent, Original, 195 loads, 180 oz.

4.8073 out of 5 stars
4.8073 out of 5 Stars. 763 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Oral-B iO Series 2 Electric Toothbrush, Pure White & Night Black, 2pk., 3 Brush Heads $79.97 Was $99.97

Instant Savings
Oral-B iO Series 2 Electric Toothbrush, Pure White & Night Black, 2pk., 3 Brush Heads
current price Now $79.97, Was $99.97
$20 off and Sam's Cash Eligible
Sam's Cash offer ends Oct 27. Terms apply.
Ends Oct 13

Oral-B iO Series 2 Electric Toothbrush, Pure White & Night Black, 2pk., 3 Brush Heads

4.6461 out of 5 stars
4.6461 out of 5 Stars. 1133 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Crest 3D Whitestrips Professional Effects & Supreme Bright Whitening Kit $49.98 $1.61/ea

Crest 3D Whitestrips Professional Effects & Supreme Bright Whitening Kit
current price $49.98
$1.61/ea

Crest 3D Whitestrips Professional Effects & Supreme Bright Whitening Kit

4.4149 out of 5 stars
4.4149 out of 5 Stars. 1316 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Febreze Car Air Freshener Vent Clips, Mixed Scent, 5 ct. $9.48 $1.90/ea

Febreze Car Air Freshener Vent Clips, Mixed Scent, 5 ct.
current price $9.48
$1.90/ea

Febreze Car Air Freshener Vent Clips, Mixed Scent, 5 ct.

4.6868 out of 5 stars
4.6868 out of 5 Stars. 562 reviews
Available for Shipping

Swiffer Sweeper Mop Heavy Duty Wet Cloth Refills, Lavender, 54 ct. $19.48 $0.36/ea

Swiffer Sweeper Mop Heavy Duty Wet Cloth Refills, Lavender, 54 ct.
current price $19.48
$0.36/ea

Swiffer Sweeper Mop Heavy Duty Wet Cloth Refills, Lavender, 54 ct.

4.4651 out of 5 stars
4.4651 out of 5 Stars. 746 reviews
Available for Shipping

Fixodent Advanced Denture Adhesive, Max Hold, 2.2 oz., 4 pk. $14.98 $1.70/oz

Fixodent Advanced Denture Adhesive, Max Hold, 2.2 oz., 4 pk.
current price $14.98
$1.70/oz

Fixodent Advanced Denture Adhesive, Max Hold, 2.2 oz., 4 pk.

4.757 out of 5 stars
4.757 out of 5 Stars. 1490 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bounce Select a Size Fabric Softener Dryer Sheets, Outdoor Fresh, 400 ct. $11.72 $0.03/ea

Bounce Select a Size Fabric Softener Dryer Sheets, Outdoor Fresh, 400 ct.
current price $11.72
$0.03/ea
From $11.72

Bounce Select a Size Fabric Softener Dryer Sheets, Outdoor Fresh, 400 ct.

4.7424 out of 5 stars
4.7424 out of 5 Stars. 1619 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Nintendo Switch 2 System

Sam's Cash Offer
Nintendo Switch 2 System
Members-only price
Ends Jan 31

Nintendo Switch 2 System

4.7326 out of 5 stars
4.7326 out of 5 Stars. 804 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Olay Super Glow Essentials Kit $34.98

Olay Super Glow Essentials Kit
current price $34.98

Olay Super Glow Essentials Kit

3.8571 out of 5 stars
3.8571 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Always Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Unscented, Long, 200 ct.

Always Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Unscented, Long, 200 ct.
Members-only price

Always Anti-Bunch Xtra Protection Daily Liners, Unscented, Long, 200 ct.

4.6348 out of 5 stars
4.6348 out of 5 Stars. 3352 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Oral-B Glide Floss Picks, Scope Outlast, 300 ct. $9.97 $0.03/ea

Oral-B Glide Floss Picks, Scope Outlast, 300 ct.
current price $9.97
$0.03/ea

Oral-B Glide Floss Picks, Scope Outlast, 300 ct.

4.481 out of 5 stars
4.481 out of 5 Stars. 6879 reviews
Available for Shipping

Gain + Oxi Liquid Laundry Detergent, Original, 159 Loads, 170 fl. oz. $19.98 $0.12/foz

Gain + Oxi Liquid Laundry Detergent, Original, 159 Loads, 170 fl. oz.
current price $19.98
$0.12/foz

Gain + Oxi Liquid Laundry Detergent, Original, 159 Loads, 170 fl. oz.

4.8213 out of 5 stars
4.8213 out of 5 Stars. 6246 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Sugar-Free Powder, Orange, 26.6 oz., 2 pk. $41.98 $0.79/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Sugar-Free Powder, Orange, 26.6 oz., 2 pk.
current price $41.98
$0.79/oz

Metamucil Psyllium 4in1 Fiber Sugar-Free Powder, Orange, 26.6 oz., 2 pk.

4.8083 out of 5 stars
4.8083 out of 5 Stars. 2948 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk $47.98 $14.11/oz

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk
current price $47.98
$14.11/oz

Olay Ultimate Hydrating Moisturizer with Niacinamide, Collagen Peptide, Skincare for Face, 1.7 oz., 2pk

4.7466 out of 5 stars
4.7466 out of 5 Stars. 2984 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Oral-B iO Series Electric Toothbrush Replacement Brush Heads, Ultimate Clean, 8 ct. $49.98 $6.25/ea

Oral-B iO Series Electric Toothbrush Replacement Brush Heads, Ultimate Clean, 8 ct.
current price $49.98
$6.25/ea

Oral-B iO Series Electric Toothbrush Replacement Brush Heads, Ultimate Clean, 8 ct.

4.631 out of 5 stars
4.631 out of 5 Stars. 756 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tide Liquid Laundry Detergent, Original, 152 loads, 170 fl. oz. $24.98 $0.15/foz

Tide Liquid Laundry Detergent, Original, 152 loads, 170 fl. oz.
current price $24.98
$0.15/foz

Tide Liquid Laundry Detergent, Original, 152 loads, 170 fl. oz.

4.746 out of 5 stars
4.746 out of 5 Stars. 13171 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Oral-B Glide All-In-One Mint Flavor Dental Floss, 44 m, 6 pk. $14.97 $2.50/ea

Oral-B Glide All-In-One Mint Flavor Dental Floss, 44 m, 6 pk.
current price $14.97
$2.50/ea

Oral-B Glide All-In-One Mint Flavor Dental Floss, 44 m, 6 pk.

4.3403 out of 5 stars
4.3403 out of 5 Stars. 2671 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Crest Pro-Health Advanced Whitening + Intensive Clean Toothpaste, 5.8 oz., 5 pk. $15.98 $0.55/oz

Crest Pro-Health Advanced Whitening + Intensive Clean Toothpaste, 5.8 oz., 5 pk.
current price $15.98
$0.55/oz

Crest Pro-Health Advanced Whitening + Intensive Clean Toothpaste, 5.8 oz., 5 pk.

4.7559 out of 5 stars
4.7559 out of 5 Stars. 2774 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Pampers Easy Ups Ultra Training Pants Underwear, Sizes 2T-7T

Pampers Easy Ups Ultra Training Pants Underwear, Sizes 2T-7T
Members-only price

Pampers Easy Ups Ultra Training Pants Underwear, Sizes 2T-7T

4.6289 out of 5 stars
4.6289 out of 5 Stars. 5473 reviews
Available for Shipping

Venus Sensitive Disposable Razors for Women, 12 ct.

Venus Sensitive Disposable Razors for Women, 12 ct.
Members-only price

Venus Sensitive Disposable Razors for Women, 12 ct.

4.5032 out of 5 stars
4.5032 out of 5 Stars. 1715 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tampax Pearl Super Tampons, Unscented, 96 ct.

Tampax Pearl Super Tampons, Unscented, 96 ct.
Members-only price

Tampax Pearl Super Tampons, Unscented, 96 ct.

4.7849 out of 5 stars
4.7849 out of 5 Stars. 3249 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Always Infinity FlexFoam Heavy Flow Pads with Flexi-Wings, Unscented, Size 2, 80 ct.

Always Infinity FlexFoam Heavy Flow Pads with Flexi-Wings, Unscented, Size 2, 80 ct.
Members-only price

Always Infinity FlexFoam Heavy Flow Pads with Flexi-Wings, Unscented, Size 2, 80 ct.

4.729 out of 5 stars
4.729 out of 5 Stars. 2815 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Airborne Vitamin C Immune Support Gummies, 750 mg, 75 ct. $16.98 $0.23/ea

Airborne Vitamin C Immune Support Gummies, 750 mg, 75 ct.
current price $16.98
$0.23/ea

Airborne Vitamin C Immune Support Gummies, 750 mg, 75 ct.

4.6725 out of 5 stars
4.6725 out of 5 Stars. 1374 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Downy Light Laundry In-Wash Scent Booster Beads, Ocean Mist Scent, 39.9 oz $19.98 $0.50/oz

Downy Light Laundry In-Wash Scent Booster Beads, Ocean Mist Scent, 39.9 oz
current price $19.98
$0.50/oz

Downy Light Laundry In-Wash Scent Booster Beads, Ocean Mist Scent, 39.9 oz

4.8268 out of 5 stars
4.8268 out of 5 Stars. 6974 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Regular, Super & Super Plus, 86 ct. $16.98 $0.20/ea

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Regular, Super & Super Plus, 86 ct.
current price $16.98
$0.20/ea

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Regular, Super & Super Plus, 86 ct.

4.8514 out of 5 stars
4.8514 out of 5 Stars. 451 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Bounce Pet Hair & Lint Guard Mega Dryer Sheets, Fresh Scent, 210 ct. $12.98 $0.06/ea

Bounce Pet Hair & Lint Guard Mega Dryer Sheets, Fresh Scent, 210 ct.
current price $12.98
$0.06/ea

Bounce Pet Hair & Lint Guard Mega Dryer Sheets, Fresh Scent, 210 ct.

4.7568 out of 5 stars
4.7568 out of 5 Stars. 259 reviews
Available for Shipping

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cold & Flu Relief Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk. $24.98 $0.69/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cold & Flu Relief Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.
current price $24.98
$0.69/foz

Vicks DayQuil & NyQuil Severe Cold & Flu Relief Liquid, Berry, 12 fl. oz., 3 pk.

4.707 out of 5 stars
4.707 out of 5 Stars. 1181 reviews
Available for Shipping or Pickup

Gain + Oxi Liquid Laundry Detergent, Moonlight Breeze, 159 Loads, 170 fl. oz. $19.98 $0.12/foz

Gain + Oxi Liquid Laundry Detergent, Moonlight Breeze, 159 Loads, 170 fl. oz.
current price $19.98
$0.12/foz

Gain + Oxi Liquid Laundry Detergent, Moonlight Breeze, 159 Loads, 170 fl. oz.

4.8337 out of 5 stars
4.8337 out of 5 Stars. 6240 reviews
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Light, Regular & Super, 86 ct.

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Light, Regular & Super, 86 ct.
Members-only price

Tampax Pearl Tampons Trio Pack, Unscented, Light, Regular & Super, 86 ct.

4.8761 out of 5 stars
4.8761 out of 5 Stars. 476 reviews
Available for Shipping

Mr. Clean Professional Degreasing Floor Cleaner, 1 gal. $18.98 $0.15/foz

Mr. Clean Professional Degreasing Floor Cleaner, 1 gal.
current price $18.98
$0.15/foz

Mr. Clean Professional Degreasing Floor Cleaner, 1 gal.

4.9091 out of 5 stars
4.9091 out of 5 Stars. 55 reviews
Out of stock

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz. $10.96 $0.29/foz

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz.
current price $10.96
$0.29/foz

Pantene Pro-V Nourishing Coconut Milk & Shea Butter Shampoo, 38.2 fl. oz.

4.7335 out of 5 stars
4.7335 out of 5 Stars. 1088 reviews
Out of stock

About Sam's Cash Promotions

Turn Every Purchase Into Rewards

At Sam’s Club, your membership works harder for you. Our Sam’s Cash Promotions allow you to earn real rewards on the brands you already love. From high-end electronics like gaming consoles, everyday essentials and beauty products, these limited-time offers put money back into your pocket. Simply shop qualifying items, and watch your balance grow in your online account.

Featured Sam’s Cash Offers

  • Top Tech & Gaming: Earn Sam’s Cash on select tech and gaming favorites, including popular consoles and tablets.
  • Premium Audio: Enjoy Sam’s Cash offers on select headphones and earbuds from leading audio brands.
  • Kitchen & Home: Take advantage of high-value Sam’s Cash offers on select kitchen appliances and home essentials.
  • Beauty & Health Bonus: Earn Sam’s Cash when you meet qualifying spend thresholds on select beauty and personal care brands.

Redeem your Sam's Cash seamlessly in-club, online at SamsClub.com, use it towards your membership fees, or even cash it out. Your Sam's Cash never expires as long as you're an active member, ensuring your rewards are always ready when you are. Start saving more today with Sam's Cash – it's just another way Sam's Club puts money back in your pocket!

The Sam’s Cash® Loyalty Rewards Program (the “Sam’s Cash Program”) is a rewards currency program that allows U.S. and Puerto Rico Sam’s Club members to earn and redeem Sam’s Cash, also referred to as “cash back rewards,” on qualifying purchases (exclusions and restrictions apply) made in the U.S. and in Puerto Rico as set forth in the Sam’s Cash Program Terms and Conditions. Marketing materials may refer to “Sam’s Cash,” “cash back rewards,” or similar variations interchangeably to describe the rewards associated with the Sam’s Cash Program. Participation in the Sam’s Cash Program is automatic and subject to the Sam’s Cash Terms and Conditions, the Sam’s Club Membership Terms and Conditions, the Sam’s Cash Bonus Offer Program terms, the Sam’s Club Mastercard® program terms and other Sam’s Club rules and policies that may be applicable, all of which are subject to change and may be revised without notice. Sam’s Cash has no cash value until such time as the rewards are redeemed at a Sam’s Club. Sam’s Cash can only be redeemed by active Sam’s Club members. Sam’s Cash cannot be earned where application of the Sam’s Cash Program would be prohibited by law or regulation. If your membership is inactive for more than 6 months, or is terminated or revoked, any remaining unused Sam’s Cash balance may be forfeited and unavailable for use. Restrictions apply to earning and redeeming Sam’s Cash. See Sam’s Cash Program Terms and Conditions at SamsClub.com/TermsAndConditions