Meat & Seafood

Prices may vary in club and online
Sort by|

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen, $14.47, $0.60/oz

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen
Sponsored
current price $14.47
$0.60/oz

Morey's Marinated Shrimp, 8 oz., 3 pk., Frozen

4.0217 out of 5 stars
4.0217 out of 5 Stars. 46 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Cowboy Ribeye, Cryovac, priced per pound, $354.30, $13.84/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Cowboy Ribeye, Cryovac, priced per pound
current price $354.30
avg. price
$13.84/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Cowboy Ribeye, Cryovac, priced per pound

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 15 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Round Tip, priced per pound, $24.05, $7.47/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Round Tip, priced per pound
current price $24.05
avg. price
$7.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Round Tip, priced per pound

4.0512 out of 5 stars
4.0512 out of 5 Stars. 1406 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

USDA Choice Angus Beef Short Ribs, Case, priced per pound, $713.11, $10.47/lb

USDA Choice Angus Beef Short Ribs, Case, priced per pound
current price $713.11
avg. price
$10.47/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Beef Short Ribs, Case, priced per pound

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 11 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bottom Sirloin Ball Tip Steak, priced per pound, $24.44, $8.34/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bottom Sirloin Ball Tip Steak, priced per pound
current price $24.44
avg. price
$8.34/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Bottom Sirloin Ball Tip Steak, priced per pound

4.4231 out of 5 stars
4.4231 out of 5 Stars. 234 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

USDA Choice Angus Beef Flanks, Case, priced per pound, $900.16, $12.44/lb

USDA Choice Angus Beef Flanks, Case, priced per pound
current price $900.16
avg. price
$12.44/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Beef Flanks, Case, priced per pound

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 7 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

USDA Choice Angus Beef Outside Round, Case, priced per pound, $391.55, $5.62/lb

USDA Choice Angus Beef Outside Round, Case, priced per pound
current price $391.55
avg. price
$5.62/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Beef Outside Round, Case, priced per pound

4.8182 out of 5 stars
4.8182 out of 5 Stars. 11 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

USDA Choice Angus Whole Eye of Round, Case, priced per pound, $426.33, $5.44/lb

USDA Choice Angus Whole Eye of Round, Case, priced per pound
current price $426.33
avg. price
$5.44/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Whole Eye of Round, Case, priced per pound

4.45 out of 5 stars
4.45 out of 5 Stars. 20 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark USDA Prime Whole Beef Brisket, Case, priced per pound, $469.33, $6.47/lb

Member's Mark USDA Prime Whole Beef Brisket, Case, priced per pound
current price $469.33
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Whole Beef Brisket, Case, priced per pound

4 out of 5 stars
4 out of 5 Stars. 58 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

USDA Choice Angus Whole Beef Short Loin, Case, priced per pound, $880.22, $14.07/lb

USDA Choice Angus Whole Beef Short Loin, Case, priced per pound
current price $880.22
avg. price
$14.07/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Whole Beef Short Loin, Case, priced per pound

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

USDA Choice Angus Beef Denuded Inside Round, Case, priced per pound, $481.10, $7.38/lb

USDA Choice Angus Beef Denuded Inside Round, Case, priced per pound
current price $481.10
avg. price
$7.38/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Beef Denuded Inside Round, Case, priced per pound

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

USDA Choice Angus Beef Top Butt Boneless Center Cut, Case, priced per pound, $662.71, $9.74/lb

USDA Choice Angus Beef Top Butt Boneless Center Cut, Case, priced per pound
current price $662.71
avg. price
$9.74/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Beef Top Butt Boneless Center Cut, Case, priced per pound

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Denuded Inside Round, Cryovac, priced per pound, $122.88, $7.47/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Denuded Inside Round, Cryovac, priced per pound
current price $122.88
avg. price
$7.47/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Denuded Inside Round, Cryovac, priced per pound

4.8 out of 5 stars
4.8 out of 5 Stars. 5 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wild Caught Chilean Seabass, priced per pound, $49.28, $32.85/lb

Member's Mark Wild Caught Chilean Seabass, priced per pound
current price $49.28
avg. price
$32.85/lb
Final cost by weight

Member's Mark Wild Caught Chilean Seabass, priced per pound

4.6 out of 5 stars
4.6 out of 5 Stars. 246 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Ahi Tuna Steaks, Frozen, 2 lbs., $16.94, $8.47/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Ahi Tuna Steaks, Frozen, 2 lbs.
current price $16.94
$8.47/lb

Member's Mark Wild Caught Skinless and Boneless Ahi Tuna Steaks, Frozen, 2 lbs.

4.7537 out of 5 stars
4.7537 out of 5 Stars. 1876 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk., $13.48, $0.34/oz

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk.
current price $13.48
$0.34/oz

Member's Mark Premium Solid White Albacore Tuna 5 oz., 8 pk.

4.6758 out of 5 stars
4.6758 out of 5 Stars. 1348 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk., $16.98, $3.40/ea

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk.
current price $16.98
$3.40/ea

Member's Mark Canned Atlantic Salmon, 7 oz., 5 pk.

4.7068 out of 5 stars
4.7068 out of 5 Stars. 2398 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct., $12.98, $1.08/ea

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct.
current price $12.98
$1.08/ea

Member's Mark Jalapeno Cheddar Smoked Sausage, 12 ct.

4.5978 out of 5 stars
4.5978 out of 5 Stars. 2688 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound, $16.39, $2.88/lb

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound
current price $16.39
avg. price
$2.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Boneless and Skinless Chicken Breast, priced per pound

4.4783 out of 5 stars
4.4783 out of 5 Stars. 5927 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Yellowfin Ahi Tuna, priced per pound, $20.82, $9.17/lb

Member's Mark Yellowfin Ahi Tuna, priced per pound
current price $20.82
avg. price
$9.17/lb
Final cost by weight

Member's Mark Yellowfin Ahi Tuna, priced per pound

4.4903 out of 5 stars
4.4903 out of 5 Stars. 1028 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Young Whole Chickens, priced per pound, $15.87, $1.48/lb

Member's Mark Young Whole Chickens, priced per pound
current price $15.87
avg. price
$1.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Young Whole Chickens, priced per pound

4.5564 out of 5 stars
4.5564 out of 5 Stars. 133 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Extra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk., $8.24, $3.30/lb

Extra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk.
current price $8.24
$3.30/lb

Extra Lean Premium Ham, 1.25 lbs each., 2 pk.

4.6266 out of 5 stars
4.6266 out of 5 Stars. 5565 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk., $17.47, $0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak,  16 oz, 2 pk.
current price $17.47
$0.55/oz

Demakes Bros. Choice Beef Shaved Steak, 16 oz, 2 pk.

4.426 out of 5 stars
4.426 out of 5 Stars. 338 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Sugardale Hickory Smoked Ham Steak, Priced Per Pound, $23.66, $3.38/lb

Sugardale Hickory Smoked Ham Steak, Priced Per Pound
current price $23.66
avg. price
$3.38/lb
Final cost by weight

Sugardale Hickory Smoked Ham Steak, Priced Per Pound

3.7 out of 5 stars
3.7 out of 5 Stars. 9 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct., $11.96, $1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.
current price $11.96
$1.00/ea

Member's Mark Smoked Sausage Made with Bacon, Jalapeno & Monterey Jack Cheese, 4 oz., 12 ct.

4.5313 out of 5 stars
4.5313 out of 5 Stars. 480 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound, $38.58, $11.87/lb

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound
current price $38.58
avg. price
$11.87/lb
Final cost by weight

Member’s Mark Garlic Pesto Pre-portioned Salmon Fillet, priced per pound

4.8624 out of 5 stars
4.8624 out of 5 Stars. 3649 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound, $254.50, $5.09/lb

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound
current price $254.50
avg. price
$5.09/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Boneless Skinless Chicken Thighs, Case, priced per pound

1 out of 5 stars
1 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Prime Beef Tenderloin Roast, priced per pound, $133.90, $26.78/lb

Member's Mark USDA Prime Beef Tenderloin Roast, priced per pound
current price $133.90
avg. price
$26.78/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Prime Beef Tenderloin Roast, priced per pound

4.3667 out of 5 stars
4.3667 out of 5 Stars. 60 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Whole Boneless Ribeye, Case, priced per pound, $934.47, $14.47/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Whole Boneless Ribeye, Case, priced per pound
current price $934.47
avg. price
$14.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Beef Whole Boneless Ribeye, Case, priced per pound

4.5714 out of 5 stars
4.5714 out of 5 Stars. 14 reviews
Out of stock

USDA Choice Angus Beef Whole Cowboy Ribeye, Case, priced per pound, $805.80, $13.43/lb

USDA Choice Angus Beef Whole Cowboy Ribeye, Case, priced per pound
current price $805.80
avg. price
$13.43/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Beef Whole Cowboy Ribeye, Case, priced per pound

4.3333 out of 5 stars
4.3333 out of 5 Stars. 6 reviews
Out of stock

Pork Tenderloins, Case, priced per pound, $93.82, $2.94/lb

Pork Tenderloins, Case, priced per pound
current price $93.82
avg. price
$2.94/lb
Final cost by weight

Pork Tenderloins, Case, priced per pound

4.7838 out of 5 stars
4.7838 out of 5 Stars. 37 reviews
Out of stock

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Peeled Butt Tenderloin, Cryovac, priced per pound, $93.71, $20.64/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Peeled Butt Tenderloin, Cryovac, priced per pound
current price $93.71
avg. price
$20.64/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Whole Beef Peeled Butt Tenderloin, Cryovac, priced per pound

3.9259 out of 5 stars
3.9259 out of 5 Stars. 27 reviews
Out of stock

Member's Mark Organic Whole Chickens, Case, priced per pound, $95.20, $2.38/lb

Member's Mark Organic Whole Chickens, Case, priced per pound
current price $95.20
avg. price
$2.38/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Whole Chickens, Case, priced per pound

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Out of stock

USDA Choice Angus Beef Whole Strip Loin, Case, priced per pound, $1,002.58, $12.97/lb

USDA Choice Angus Beef Whole Strip Loin, Case, priced per pound
current price $1,002.58
avg. price
$12.97/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Beef Whole Strip Loin, Case, priced per pound

4.6829 out of 5 stars
4.6829 out of 5 Stars. 41 reviews
Out of stock

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound, $104.23, $6.47/lb

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound
current price $104.23
avg. price
$6.47/lb
Final cost by weight

Member's Mark USDA Choice Angus Whole Beef Special Trim, Cryovac, priced per pound

4.2361 out of 5 stars
4.2361 out of 5 Stars. 72 reviews
Out of stock

Member's Mark Organic Chicken Tenders, Case, priced per pound, $294.00, $5.88/lb

Member's Mark Organic Chicken Tenders, Case, priced per pound
current price $294.00
avg. price
$5.88/lb
Final cost by weight

Member's Mark Organic Chicken Tenders, Case, priced per pound

Out of stock

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound, $72.61, $12.92/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound
current price $72.61
avg. price
$12.92/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Whole Flanks, Vacuum Pack, priced per pound

4.7241 out of 5 stars
4.7241 out of 5 Stars. 29 reviews
Out of stock

USDA Choice Angus Beef Whole Tenderloin, Case, priced per pound, $1,752.30, $19.47/lb

USDA Choice Angus Beef Whole Tenderloin, Case, priced per pound
current price $1,752.30
avg. price
$19.47/lb
Final cost by weight

USDA Choice Angus Beef Whole Tenderloin, Case, priced per pound

Out of stock

USDA Prime Beef Whole Tenderloins, Case, priced per pound, $2,022.30, $22.47/lb

USDA Prime Beef Whole Tenderloins, Case, priced per pound
current price $2,022.30
avg. price
$22.47/lb
Final cost by weight

USDA Prime Beef Whole Tenderloins, Case, priced per pound

Out of stock

USDA Prime Whole Strip Loin, Case, priced per pound, $1,011.24, $15.46/lb

USDA Prime Whole Strip Loin, Case, priced per pound
current price $1,011.24
avg. price
$15.46/lb
Final cost by weight

USDA Prime Whole Strip Loin, Case, priced per pound

4.1429 out of 5 stars
4.1429 out of 5 Stars. 7 reviews
Out of stock

USDA Choice Whole Tenderloins, Case, priced per pound, $2,386.40, $29.83/lb

USDA Choice Whole Tenderloins, Case, priced per pound
current price $2,386.40
avg. price
$29.83/lb
Final cost by weight

USDA Choice Whole Tenderloins, Case, priced per pound

4.5 out of 5 stars
4.5 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Ball Tip, Cryovac, priced per pound, $79.56, $7.22/lb

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Ball Tip, Cryovac, priced per pound
current price $79.56
avg. price
$7.22/lb
Final cost by weight

Member’s Mark USDA Choice Angus Beef Ball Tip, Cryovac, priced per pound

4.8333 out of 5 stars
4.8333 out of 5 Stars. 6 reviews
Out of stock

Steelhead Trout Fillet, Case, priced per pound, $181.78, $9.27/lb

Steelhead Trout Fillet, Case, priced per pound
current price $181.78
avg. price
$9.27/lb
Final cost by weight

Steelhead Trout Fillet, Case, priced per pound

Out of stock

Farm-Raised Tilapia Fillet, Case, priced per pound, $131.77, $6.87/lb

Farm-Raised Tilapia Fillet, Case, priced per pound
current price $131.77
avg. price
$6.87/lb
Final cost by weight

Farm-Raised Tilapia Fillet, Case, priced per pound

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 2 reviews
Out of stock

Member's Mark All Natural Oven Roasted Turkey Breast, Fully Cooked, Refrigerated, Price per Pound, $22.71, $4.78/lb

Member's Mark All Natural Oven Roasted Turkey Breast, Fully Cooked, Refrigerated, Price per Pound
current price $22.71
avg. price
$4.78/lb
Final cost by weight

Member's Mark All Natural Oven Roasted Turkey Breast, Fully Cooked, Refrigerated, Price per Pound

Out of stock