Pantry Foods

Prices may vary in club and online

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk., $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.
Sponsored
current price $16.98

No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.

Available for Shipping

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz., $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.
Sponsored
current price $16.98

No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 3 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz., $8.98, $0.45/oz

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz.
current price $8.98
$0.45/oz

Member's Mark Real Crumbled Bacon, 20 oz.

4.6962 out of 5 stars
4.6962 out of 5 Stars. 13380 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk., $7.98, $0.04/foz

Member's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk.
current price $7.98
$0.04/foz

Member's Mark Chicken Broth, 32 oz., 6 pk.

4.8103 out of 5 stars
4.8103 out of 5 Stars. 8149 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct., $12.56, $0.17/oz

Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct.
current price $12.56
$0.17/oz

Member's Mark Premium Chunk Chicken Breast, 12.5 oz., 6 ct.

4.7358 out of 5 stars
4.7358 out of 5 Stars. 21613 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk, $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
Sponsored
current price $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk

Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Distilled White Vinegar, 1 gal., 2 pk., $5.98, $0.02/foz

Member's Mark Distilled White Vinegar, 1 gal., 2 pk.
current price $5.98
$0.02/foz

Member's Mark Distilled White Vinegar, 1 gal., 2 pk.

4.8581 out of 5 stars
4.8581 out of 5 Stars. 11507 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Granulated Sugar, 10 lbs., $6.58, $0.04/oz

Member's Mark Granulated Sugar, 10 lbs.
current price $6.58
$0.04/oz

Member's Mark Granulated Sugar, 10 lbs.

4.8065 out of 5 stars
4.8065 out of 5 Stars. 7194 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz., $12.28, $0.38/oz

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.
current price $12.28
$0.38/oz

Member's Mark Organic 100% Pure Maple Syrup, 32 oz.

4.8048 out of 5 stars
4.8048 out of 5 Stars. 6952 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz., $23.98, $0.24/foz

Member's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz.
Sponsored
current price $23.98
$0.24/foz

Member's Mark Extra Virgin Olive Oil, 101 fl. oz.

4.7223 out of 5 stars
4.7223 out of 5 Stars. 2431 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz., $15.98, $0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.
current price $15.98
$0.50/oz

Member's Mark Natural Pecan Halves, 32 oz.

4.7425 out of 5 stars
4.7425 out of 5 Stars. 25553 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Grated Parmesan Cheese, 24 oz., $7.48, $0.31/oz

Member's Mark Grated Parmesan Cheese, 24 oz.
current price $7.48
$0.31/oz

Member's Mark Grated Parmesan Cheese, 24 oz.

4.5834 out of 5 stars
4.5834 out of 5 Stars. 1901 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs., $6.98, $0.06/oz

Member's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs.
current price $6.98
$0.06/oz

Member's Mark Light Brown Sugar, 7 lbs.

4.8219 out of 5 stars
4.8219 out of 5 Stars. 4924 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.

4.82 out of 5 stars
4.82 out of 5 Stars. 23644 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Minced Garlic, 48 oz., $5.68, $0.12/oz

Member's Mark Minced Garlic, 48 oz.
current price $5.68
$0.12/oz

Member's Mark Minced Garlic, 48 oz.

4.7917 out of 5 stars
4.7917 out of 5 Stars. 4408 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs., $7.74, $0.05/oz

Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs.
current price $7.74
$0.05/oz

Member's Mark Buttermilk Pancake Mix, 10 lbs.

4.7521 out of 5 stars
4.7521 out of 5 Stars. 5120 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz., $12.72, Was $13.68, $0.27/oz

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz.
current price Now $12.72, Was $13.68
$0.27/oz
$0.96 off

Member's Mark Natural Shelled Walnuts, 48 oz.

4.5761 out of 5 stars
4.5761 out of 5 Stars. 1604 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Tomato Sauce, 15 oz., 12 ct., $9.98, $0.83/ea

Member's Mark Tomato Sauce, 15 oz., 12 ct.
current price $9.98
$0.83/ea

Member's Mark Tomato Sauce, 15 oz., 12 ct.

4.6784 out of 5 stars
4.6784 out of 5 Stars. 3840 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fine Ground Black Pepper, 18 oz., $7.98, $0.44/oz

Member's Mark Fine Ground Black Pepper, 18 oz.
current price $7.98
$0.44/oz

Member's Mark Fine Ground Black Pepper, 18 oz.

4.836 out of 5 stars
4.836 out of 5 Stars. 3360 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Powdered Sugar, 7 lbs., $6.98, $0.06/oz

Member's Mark Powdered Sugar, 7 lbs.
current price $6.98
$0.06/oz

Member's Mark Powdered Sugar, 7 lbs.

4.7974 out of 5 stars
4.7974 out of 5 Stars. 3297 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz., $7.48, $0.18/oz

Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz.
current price $7.48
$0.18/oz

Member's Mark Pineapple Spears in Coconut Water, 42 oz.

4.7739 out of 5 stars
4.7739 out of 5 Stars. 9076 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/oz

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
current price $9.98
$0.28/oz

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk.

4.5331 out of 5 stars
4.5331 out of 5 Stars. 484 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz., $6.98, Was $7.34, $0.44/oz

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.
current price Now $6.98, Was $7.34
$0.44/oz
$0.36 off

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.

4.5279 out of 5 stars
4.5279 out of 5 Stars. 6670 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Tomato Paste, 6 oz., 12 pk., $8.48, $0.71/ea

Member's Mark Tomato Paste, 6 oz., 12 pk.
current price $8.48
$0.71/ea

Member's Mark Tomato Paste, 6 oz., 12 pk.

4.7554 out of 5 stars
4.7554 out of 5 Stars. 1885 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Sea Salt, 36 oz., $3.98, $0.11/oz

Member's Mark Sea Salt, 36 oz.
current price $3.98
$0.11/oz
From $3.98

Member's Mark Sea Salt, 36 oz.

4.8108 out of 5 stars
4.8108 out of 5 Stars. 2125 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk., $9.98, $0.83/ea

Member's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk.
current price $9.98
$0.83/ea

Member's Mark Diced Tomatoes in Tomato Juice, 14.5 oz., 12 pk.

4.7333 out of 5 stars
4.7333 out of 5 Stars. 4275 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Vegetable Oil, 192 oz., $14.98, $0.08/foz

Member's Mark Vegetable Oil, 192 oz.
current price $14.98
$0.08/foz

Member's Mark Vegetable Oil, 192 oz.

4.7711 out of 5 stars
4.7711 out of 5 Stars. 4741 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz., $5.98, $0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.

4.2791 out of 5 stars
4.2791 out of 5 Stars. 670 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic Extra Virgin Olive Oil, 68 fl. oz., $16.88, Was $17.48, $0.25/foz

Member's Mark Organic Extra Virgin Olive Oil, 68 fl. oz.
current price Now $16.88, Was $17.48
$0.25/foz
$0.60 off

Member's Mark Organic Extra Virgin Olive Oil, 68 fl. oz.

4.7603 out of 5 stars
4.7603 out of 5 Stars. 4430 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz., $5.98, $1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.
current price $5.98
$1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.

4.7259 out of 5 stars
4.7259 out of 5 Stars. 9063 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Oregano, 5.5 oz., $5.98, $1.09/oz

Member's Mark Oregano, 5.5 oz.
current price $5.98
$1.09/oz

Member's Mark Oregano, 5.5 oz.

4.8218 out of 5 stars
4.8218 out of 5 Stars. 769 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Granulated Garlic, 26 oz., $9.38, $0.36/oz

Member's Mark Granulated Garlic, 26 oz.
current price $9.38
$0.36/oz

Member's Mark Granulated Garlic, 26 oz.

4.8455 out of 5 stars
4.8455 out of 5 Stars. 1760 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz., $7.78, $0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.
current price $7.78
$0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.

4.752 out of 5 stars
4.752 out of 5 Stars. 9325 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Parsley Flakes, 3.2 oz, $6.44, $2.01/oz

Member's Mark Parsley Flakes, 3.2 oz
current price $6.44
$2.01/oz

Member's Mark Parsley Flakes, 3.2 oz

4.8301 out of 5 stars
4.8301 out of 5 Stars. 936 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz., $14.87, $0.31/oz

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz.
current price $14.87
$0.31/oz

Member's Mark Whole Natural Almonds, 48 oz.

4.6663 out of 5 stars
4.6663 out of 5 Stars. 938 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk., $9.98, $0.52/oz

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk.
current price $9.98
$0.52/oz

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk.

4.6788 out of 5 stars
4.6788 out of 5 Stars. 4349 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Dried Mango, 24 oz., $6.98, $0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.
current price $6.98
$0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.

4.4928 out of 5 stars
4.4928 out of 5 Stars. 1587 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Canola Oil, 192 fl. oz., $14.98, $0.08/foz

Member's Mark Canola Oil, 192 fl. oz.
current price $14.98
$0.08/foz

Member's Mark Canola Oil, 192 fl. oz.

4.8021 out of 5 stars
4.8021 out of 5 Stars. 7464 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic Virgin Coconut Oil, 56oz., $10.98, $0.20/oz

Member's Mark Organic Virgin Coconut Oil, 56oz.
current price $10.98
$0.20/oz

Member's Mark Organic Virgin Coconut Oil, 56oz.

4.828 out of 5 stars
4.828 out of 5 Stars. 5604 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Pinto Beans 12 lbs., $8.98, $0.05/oz

Member's Mark Pinto Beans 12 lbs.
current price $8.98
$0.05/oz

Member's Mark Pinto Beans 12 lbs.

4.7217 out of 5 stars
4.7217 out of 5 Stars. 1570 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk., $9.48, $0.23/oz

Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk.
current price $9.48
$0.23/oz

Member's Mark Pimento Stuffed Manzanilla Olives, 2 pk.

4.4972 out of 5 stars
4.4972 out of 5 Stars. 2482 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup

Member's Mark Restaurant Coarse Black Pepper, 18 oz., $7.98, $0.44/oz

Member's Mark Restaurant Coarse Black Pepper, 18 oz.
current price $7.98
$0.44/oz

Member's Mark Restaurant Coarse Black Pepper, 18 oz.

4.838 out of 5 stars
4.838 out of 5 Stars. 1031 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Yellow Clingstone Peach Halves in Light Syrup, 60 oz., $10.18, $0.17/oz

Member's Mark Yellow Clingstone Peach Halves in Light Syrup, 60 oz.
current price $10.18
$0.17/oz
From $10.18

Member's Mark Yellow Clingstone Peach Halves in Light Syrup, 60 oz.

4.7835 out of 5 stars
4.7835 out of 5 Stars. 3820 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz., $5.98, Was $6.48, $0.17/oz

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
current price Now $5.98, Was $6.48
$0.17/oz
$0.50 off

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.

4.6531 out of 5 stars
4.6531 out of 5 Stars. 9513 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz., $7.42

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz.
current price $7.42

Member's Mark Dried Pitted Prunes, 40 oz.

4.7 out of 5 stars
4.7 out of 5 Stars. 670 reviews
Available for Shipping

Member’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz., $8.78, $0.18/oz

Member’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.
current price $8.78
$0.18/oz

Member’s Mark Wildflower Pure Premium Honey, 48 oz.

4.7677 out of 5 stars
4.7677 out of 5 Stars. 7301 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Minced Onion, 15 oz., $7.98, $0.53/oz

Member's Mark Minced Onion, 15 oz.
current price $7.98
$0.53/oz
From $7.98

Member's Mark Minced Onion, 15 oz.

4.8276 out of 5 stars
4.8276 out of 5 Stars. 1931 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Whole Black Peppercorns, 19.5 oz., $9.98, $0.51/oz

Member's Mark Whole Black Peppercorns, 19.5 oz.
current price $9.98
$0.51/oz
From $9.98

Member's Mark Whole Black Peppercorns, 19.5 oz.

4.8162 out of 5 stars
4.8162 out of 5 Stars. 1164 reviews
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup