Pantry Foods(188+)
Prices may vary in club and online
No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk., $16.98

Sponsored
$1698
current price $16.98No Man's Land Meat Sticks, Teriyaki, 1 oz., 12 pk.
Available for Shipping Shipping
No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz., $16.98

Sponsored
$1698
current price $16.98No Man's Land Beef Jerky, Mild Original Flavor, 6 oz.
5 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Italian Herb Grinder, 5.8 oz., $5.98, $1.03/oz

$598
current price $5.98$1.03/oz
Member's Mark Italian Herb Grinder, 5.8 oz.
4.7757 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk., $10.98, Was $11.98, $0.91/oz
Instant Savings

Now$1098
current price Now $10.98, Was $11.98$11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05
Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk.
4.5305 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Olive Oil Cooking Spray, 7 oz., 2 pk., $6.98, $0.50/foz

$698
current price $6.98$0.50/foz
Member's Mark Olive Oil Cooking Spray, 7 oz., 2 pk.
4.8216 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk, $10.98

Sponsored
$1098
current price $10.98Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
Delivery as soon as 1 hour
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz., $15.28, $0.69/oz

$1528
current price $15.28$0.69/oz
Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
4.6781 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz., $14.98, $0.44/oz

$1498
current price $14.98$0.44/oz
Member's Mark Deluxe Mixed Nuts with Sea Salt, 34 oz.
4.4426 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Seasoned Croutons, 32 oz., $7.48, $0.23/oz

$748
current price $7.48$0.23/oz
Member's Mark Seasoned Croutons, 32 oz.
4.7822 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk., $11.98, Was $13.98
Instant Savings

Sponsored
Now$1198
current price Now $11.98, Was $13.98$13.98
$2 off
Ends Oct 12
Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Whole Bay Leaves, 2 oz., $8.54, $4.27/oz

$854
current price $8.54$4.27/oz
Member's Mark Whole Bay Leaves, 2 oz.
4.7905 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

$1348
current price $13.48$0.37/oz
Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
4.8373 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Chopped Chives, 1.4 oz., $7.38

$738
current price $7.38Member's Mark Chopped Chives, 1.4 oz.
4.7884 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

$1398
current price $13.98$0.42/oz
Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
4.7935 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct., $11.22, $0.47/ea

$1122
current price $11.22$0.47/ea
From $11.22
Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.
4.6146 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Mandarin Oranges 4 oz., 24 ct., $12.17, $0.13/oz

$1217
current price $12.17$0.13/oz
Member's Mark Mandarin Oranges 4 oz., 24 ct.
4.4756 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz., $7.98, $0.44/oz

$798
current price $7.98$0.44/oz
From $7.98
Member's Mark Ground Cinnamon, 18 oz.
4.7149 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz., $9.48, $0.46/oz

$948
current price $9.48$0.46/oz
Member's Mark Jalapeno and Garlic Stuffed Olives, 20.5 oz.
4.7173 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz., $11.47, $0.36/oz

$1147
current price $11.47$0.36/oz
Member's Mark Sliced Almonds, 32 oz.
4.8454 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk., $9.88, $0.46/oz

$988
current price $9.88$0.46/oz
Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk.
4.6737 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz., $15.28, $0.51/oz

$1528
current price $15.28$0.51/oz
Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
4.7767 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

$1348
current price $13.48$0.37/oz
Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
4.7913 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Himalayan Pink Salt, 38 oz., $7.28, $0.19/oz

$728
current price $7.28$0.19/oz
From $7.28
Member's Mark Himalayan Pink Salt, 38 oz.
4.7088 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk., $9.87, $0.21/oz

$987
current price $9.87$0.21/oz
Members Mark Creamy Chicken and Wild Rice Soup, 24. oz. Each, 2 pk.
4.2213 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Chili Powder, 20 oz., $9.98, $0.50/oz

$998
current price $9.98$0.50/oz
From $9.98
Member's Mark Chili Powder, 20 oz.
4.7123 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz., $6.56, $0.20/oz

$656
current price $6.56$0.20/oz
Member's Mark Honey Almond Granola, 32 oz.
4.7792 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz., $10.18, $0.53/oz

$1018
current price $10.18$0.53/oz
Member's Mark Dark Chocolate Pretzel Thins, 19.2 oz.
4.7814 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Dried Cilantro, 4.25 oz., $5.98, $1.41/oz

$598
current price $5.98$1.41/oz
Member's Mark Dried Cilantro, 4.25 oz.
4.4841 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz., $17.98, $0.37/oz

$1798
current price $17.98$0.37/oz
Member's Mark Milk Chocolate Almonds, 48 oz.
4.7812 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct., $7.48, $0.42/ea

$748
current price $7.48$0.42/ea
Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.
4.5347 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Spanish Style Paprika, 18 oz., $8.78, $0.49/oz

$878
current price $8.78$0.49/oz
Member's Mark Spanish Style Paprika, 18 oz.
4.707 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Organic Granulated Garlic, 11 oz., $8.38, $0.76/oz

$838
current price $8.38$0.76/oz
Member's Mark Organic Granulated Garlic, 11 oz.
4.6862 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Dried Basil Leaf, 6.25 oz., $6.64, $1.06/oz

$664
current price $6.64$1.06/oz
Member's Mark Dried Basil Leaf, 6.25 oz.
4.7449 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Chicken Base, 16 oz., $5.98, $0.37/oz

$598
current price $5.98$0.37/oz
Member's Mark Chicken Base, 16 oz.
4.7207 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Black Pepper Grinder, 7 oz., $7.98, $1.14/oz

$798
current price $7.98$1.14/oz
Member's Mark Black Pepper Grinder, 7 oz.
4.7143 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Thyme Leaves, 8.25 oz., $7.24, $0.88/oz

$724
current price $7.24$0.88/oz
Member's Mark Thyme Leaves, 8.25 oz.
4.797 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member’s Mark Himalayan Pink Salt Grinder, 14.3 oz., $5.48, $0.38/oz

$548
current price $5.48$0.38/oz
Member’s Mark Himalayan Pink Salt Grinder, 14.3 oz.
4.7477 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Tomato Sauce 106 oz., $5.48, $0.05/oz

$548
current price $5.48$0.05/oz
Member's Mark Tomato Sauce 106 oz.
4.3914 out of 5 stars
Available for Shipping Shipping
Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz., $14.98, $0.44/oz

$1498
current price $14.98$0.44/oz
Member's Mark Lightly Salted Deluxe Mixed Nuts, 34 oz.
4.5019 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk., $14.98, $0.59/oz

$1498
current price $14.98$0.59/oz
Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.
4.8483 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb., $20.98, Was $22.98, $0.05/oz

Now$2098
current price Now $20.98, Was $22.98$22.98
$0.05/oz
$2 off
Member's Mark Thai Jasmine Rice, 25 lb.
4.7716 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark 100% Pure Olive Oil, 101 fl. oz., $19.98, $0.20/foz

$1998
current price $19.98$0.20/foz
Member's Mark 100% Pure Olive Oil, 101 fl. oz.
4.7494 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Organic Granulated Onion Powder, 9.25 oz., $9.78, $1.06/oz

$978
current price $9.78$1.06/oz
Member's Mark Organic Granulated Onion Powder, 9.25 oz.
4.7322 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Clear Frying Oil 35 lbs., $41.98, $0.07/foz

$4198
current price $41.98$0.07/foz
Member's Mark Clear Frying Oil 35 lbs.
4.6879 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Crushed Red Pepper, 13.5 oz., $5.98, $0.44/oz

$598
current price $5.98$0.44/oz
Member's Mark Crushed Red Pepper, 13.5 oz.
4.8457 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct., $7.48, $0.42/ea

$748
current price $7.48$0.42/ea
Member's Mark Chocolate Chunk Cookies, 18 ct.
4.7634 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Mediterranean Sea Salt Grinder, 14.9 oz., $5.48, $0.37/oz

$548
current price $5.48$0.37/oz
Member's Mark Mediterranean Sea Salt Grinder, 14.9 oz.
4.7174 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup
Member's Mark Peanut Oil, 35 lbs., $55.96, $0.07/foz

$5596
current price $55.96$0.07/foz
Member's Mark Peanut Oil, 35 lbs.
4.7395 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup Pickup
Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

$1398
current price $13.98$0.42/oz
Member's Mark Unsalted Whole Cashews, 33 oz.
4.7403 out of 5 stars
Delivery as soon as 1 hour
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup Shipping Pickup