Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.
Curbside Pickup

Highlights
- Baked fresh in-club daily
- Delicious assortment of freshly baked cookies
- Great for entertaining, school parties, or to enjoy as a sweet treat
- Includes 6 x Oatmeal Raisin, 6 x White Chunk Macadamia Nut, and 6 x Chocolate Chunk cookies per container
- No trans fat or high fructose corn syrup
Cooper Street Granola Bakes, Variety Pack, 18 ct., $8.98, $0.50/ea

Cooper Street Granola Bakes, Variety Pack, 18 ct.
Members also considered
OREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk., $13.48, $0.19/oz
Sponsored$1348current price $13.48$0.19/ozOREO Chocolate Sandwich Cookies, 2.4 oz., 30 pk.
128434.8024 out of 5 Stars. 12843 reviews4.8024 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Danish Variety Pack, 4 ct., $5.98, $1.50/ea
$598current price $5.98$1.50/eaMember's Mark Danish Variety Pack, 4 ct.
5813.7074 out of 5 Stars. 581 reviews3.7074 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct., $5.98, $1.50/ea
$598current price $5.98$1.50/eaMember's Mark Cream Cheese Danish, 4 ct.
3483.8793 out of 5 Stars. 348 reviews3.8793 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryOREO Chocolate Sandwich Cookies, 5.23 oz., 12 pk., $10.98, $0.17/oz
Sponsored$1098current price $10.98$0.17/ozOREO Chocolate Sandwich Cookies, 5.23 oz., 12 pk.
120674.8008 out of 5 Stars. 12067 reviews4.8008 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct., $9.62, $1.20/ea
$962current price $9.62$1.20/eaMember's Mark Iced Cinnamon Rolls, 8 ct.
8193.5873 out of 5 Stars. 819 reviews3.5873 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct., $17.64, $0.88/ea
$1764current price $17.64$0.88/eaMember's Mark Fall Assorted Donut Tray, 20 ct.
SNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for PickupPickupMember's Mark Un-Iced White Cupcakes, Frozen, Case, 150 ct., $37.16, $0.25/ea
$3716current price $37.16$0.25/eaMember's Mark Un-Iced White Cupcakes, Frozen, Case, 150 ct.
75 out of 5 Stars. 7 reviews5 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Gourmet Brownie Tray, Frozen, Case, 96 ct., $71.32, $0.74/ea
$7132current price $71.32$0.74/eaMember's Mark Gourmet Brownie Tray, Frozen, Case, 96 ct.
64.8333 out of 5 Stars. 6 reviews4.8333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark White Half Sheet Cake, Frozen, Case, 6 ct., $43.46, $7.24/ea
$4346current price $43.46$7.24/eaMember's Mark White Half Sheet Cake, Frozen, Case, 6 ct.
64.3333 out of 5 Stars. 6 reviews4.3333 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct., $80.72, $0.84/ea
$8072current price $80.72$0.84/eaMember's Mark Cinnamon Rolls, Frozen, Case, 96 ct.
153.4667 out of 5 Stars. 15 reviews3.4667 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Folded Danish Pucks, Frozen, Case, 48 ct., $40.02, $0.83/ea
$4002current price $40.02$0.83/eaMember's Mark Folded Danish Pucks, Frozen, Case, 48 ct.
52.2 out of 5 Stars. 5 reviews2.2 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct., $59.96, $0.31/ea
$5996current price $59.96$0.31/eaMember's Mark Blondie Cookie Bars, Frozen, Case, 192 ct.
Available for Pickup or DeliveryPickupDeliveryNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk., $15.98, $0.55/oz
$1598current price $15.98$0.55/ozNutella & GO! Hazelnut and Cocoa Spread + Breadsticks, 1.8 oz., 16 pk.
18574.8368 out of 5 Stars. 1857 reviews4.8368 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk., $18.38, $0.22/oz
$1838current price $18.38$0.22/ozFamous Amos Chocolate Chip Cookies, 2 oz., 42 pk.
45944.7993 out of 5 Stars. 4594 reviews4.7993 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct, $13.98, $0.50/oz
$1398current price $13.98$0.50/ozNutella B-Ready Crispy Wafers, 0.7 oz., 36ct
6814.8517 out of 5 Stars. 681 reviews4.8517 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping
About this item
Product details
Treat your family and friends with a classic snack with Member's Mark Cookies Variety Pack, 18 ct.. This large pack is perfect for sharing with others.
What’s in this Member's Mark Cookies Variety Pack?
This assortment consists of delicious, freshly baked cookies that can soothe your sweet tooth. It comes with three flavors, including white chunk macadamia cookies, oatmeal raisin cookies and chocolate chunk cookies. With 18 cookies in one container, this is ideal for feeding a crowd. Bringing this to a party at the office or a friendly gathering at home can leave people pleased. Additionally, you can easily stick a few of these into a baggie so that you can eat cookies while you’re on-the-go.
What Can I Do With this Member's Mark Cookies Variety Pack?
While you can eat them plain, you can use this cookie pack to create tasty recipes as well. Many enjoy spreading ice cream between two cookies to create homemade ice cream sandwiches. Others prefer to break the cookies into smaller pieces and use the pieces as a topping for various desserts like brownies, pies, cakes and more. You can also dip your cookies into your favorite sauces and syrups to heighten their flavor.
Comes in a Convenient Box
This cookie pack comes in a plastic container. The container protects the cookies while providing security, keeping them in good shape. You can reopen and close the package whenever you want, which can be helpful. Leaving the container open makes each cookie accessible to everyone.
What is Member’s Mark?
Member’s Mark is the exclusive brand of Sam’s Club offering high-quality products at incredible value. From eco-friendly packaging to organic and fair-trade ingredients, Member’s Mark is designed to bring exceptional quality to your table.
Member’s Mark Made Without Commitment™
This item meets our Member’s Mark Made Without Commitment™: Our Member’s Mark Made Without Commitment makes it easier to know what is not in our products, so members can feel better about what is. We simplify the choice for our members by setting a high brand standard for the products they bring into their homes. This isn’t list a list of ingredients, it’s our commitment to simpler ingredients that reflect our members' values. And we deliver this without compromising taste, performance, or value. This means that this item doesn’t contain the 40+ ingredients on our Made Without Commitment list like High Fructose Corn Syrup, Phthalates, Talc, Certified Synthetic Colors/ FD&C Colors, and Formaldehyde. See the full list of ingredients here: https://www.samsclub.com/cp/members-mark-goals/30001929.
Specifications
- No refrigeration required
- Resealable container
- Quantity: 18 ct.
- Assorted cookie tray includes:
- 6 x Oatmeal Raisin
- 6 x White Chunk Macadamia
- 6 x Chocolate Chunk
- Follow use-by date on label
Net weight: 27 oz.
Ingredients:
Oatmeal Raisin: Raisins (Raisins, Sunflower Oil), Margarine (Palm Oil, Soy Oil, Water, Salt, Mono- And Diglycerides, Soy Lecithin, Sodium Benzoate [Perservative], Beta-carotene Color, Vitamin A Palmitate, Artificial Flavor), Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Sugar, Bleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Rolled Oats, Dark Brown Sugar, Butter (Cream, Natural Flavor), Water, Invert Sugar Syrup, Molasses, Eggs, Salt, Sodium Bicarbonate, Natural Flavor, Soy Lecithin, Cinnamon, Nonfat Dry Milk, Sodium Aluminum Phosphate, Food Starch-modified, Monoglyceride Of Fatty Acids, Nutmeg
Contains: Milk, Eggs, Wheat, And Soy. May Contain Traces Of Tree Nuts And Peanuts.
Chocolate Chunk: Semi-sweet Chocolate Chunks (Sugar, Chocolate Liquor, Cocoa Butter, Soy, Lecithin, Vanilla Extract), Bleached Enriched Flour, (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Dark Brown Sugar, Sugar, Margarine (Palm Oil, Soy Oil, Water, Salt, Mono- And Diglycerides, Soylecithin, Sodium Benzoate [Preservative], Beta-carotene Color, Vitamin A Palmitate, Artificial Flavor, Butter (Cream, Natural Flavor), Water, Enriched Flour (Wheat Flour, Neacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Ivert Sugar Syrup, Canola Oil, Eggs, Molasses, Natural Flavor, Food Starch-modified, Sodium Bicarbonate, Nonfat Dry Milk, Salt, Sodium Aluminum Phosphate, Soy Lectithin, Monoglycerides Of Fatty Acids
Contains: Milk, Eggs, Wheat And Soy. May Contain Traces Of Tree Nuts And Peanuts.
Mini Candy Cookies: Bleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Semi-sweet Chocolate Chips (Sugar, Chocolate Liquor, Cocoa Butter, Soy Lecithin, Artificial Flavor), Dark Brown Sugar, Chocolate Candies (Semi-sweet Chocolate [Sugar, Chocolate Liquor, Cocoa Butter, Butter Oil, Soy Lecithin, Artificial Flavor], Sugar, Corn Syrup, Color Added, Yellow 5, Carnauba Wax, Beeswax, Shellac, Gum Arabic), Margarine, (Palm Oil, Soy Oil, Water, Salt, Mono- And Diglycerides, Soy Lecithin, Sodium Benzoate [Preservative], Beta-carotene Color, Vitamin A Palmitate, Artificial Flavor), Butter, (Cream, Natural Flavors), Sugar, Invert Sugar Syrup, Water, Eggs, Salt, Sodium Bicarbonate, Natural And Artificial Flavor, Sodium Aluminum Phosphate, Soy Lecithin, Monoglycerides Of Fatty Acids, Maltodextrin, Annatto Extract Color, Sodium Carbonate
Contains: Milk, Egg, Wheat And Soy. May Contain Traces Of Tree Nuts And Peanuts.
White Chunk Macadamia: Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamin Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid) White Candy Chunk (Sugar, Partially Hydrogenated Palm Kernel Oil, Nonfat Dry Milk, Soy Lecithin, Salt, Natural Flavor), Margarine (Palm Oil, Soy Oil, Water, Salt, Mono- And Diglycerides, Soy Lecithin, Sodium Benzoate [Perservative], Beta-carotene Color, Vitamin A Palmitate, Artificial Flavor), Bleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Sugar, Dark Brown Sugar, Butter (Cream, Natural Flavor), Macadamia Nuts, Invert Sugar Syrup, Water, Sodium Bicarbonate, Eggs, Whey Protien Concentrate, Natural And Artificial Flavor, Salt, Sodium Aluminum Phosphate, Soy Lecithin, Food Starch Modified, Monoglycerides Of Fatty Acids, Maltodextrin, Annatto Extract Color, Sodium Carbonate
Contains: Milk, Egg, Macadamia Nuts, Wheat And Soy. May Contain Traces Of Tree Nuts And Peanuts.
Member ratings & reviews
Filtered and sorted results would be available on the new 'Customer ratings & reviews' page.
Showing 1-3 of 1,159 reviews
Verified Purchase
Delicious appreciation gift idea.
Fresh and delicious. They were an appreciation gift that I transferred to a platter for my veterinarian and her staff for taking such care of my sick dog. They loved them.
Verified Purchase
Tastes great
Very good cookies my family likes the chocolate chip and my favorite is the macadamia nut. I do wish they sold just the macadamia nut cookies by themselves like they do the chocolate chip cookies. My doesn't really like the oatmeal raisin but that is the only way to get the macadamia nut cookies.
Verified Purchase
Great cookies
Good as homemade! I usually freeze a few to spread them out overtime. Just as good thawed out! I don't have to turn the oven on for a good cookie!
Items you may like
RITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk., $10.28, $0.17/oz
Sponsored$1028current price $10.28$0.17/ozRITZ Original Crackers, 3.43 oz., 18 pk.
96644.8 out of 5 Stars. 9664 reviews4.8 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk., $10.38, $0.61/oz
$1038current price $10.38$0.61/ozNature's Garden Probiotic Mixed Berry Yoggies 0.7 oz., 24 pk.
31474.7477 out of 5 Stars. 3147 reviews4.7477 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk., $13.14, $0.29/oz
$1314current price $13.14$0.29/ozPepperidge Farm Goldfish Cheddar Crackers, 1.25 oz., 36 pk.
29214.8367 out of 5 Stars. 2921 reviews4.8367 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct., $16.48, $0.52/ea
Sponsored$1648current price $16.48$0.52/eaNature's Bakery Fig Bars, Variety Pack, 2 oz., 32 ct.
75184.8101 out of 5 Stars. 7518 reviews4.8101 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/ea
$998current price $9.98$0.28/eaNutri-Grain Breakfast Bars Variety Pack, 1.3 oz., 36 pk.
58624.6979 out of 5 Stars. 5862 reviews4.6979 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingWhole Seedless Watermelon, $6.97, $6.97/ea
$697current price $6.97$6.97/eaWhole Seedless Watermelon
242423.8114 out of 5 Stars. 24242 reviews3.8114 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk., $5.97, $0.19/oz
$597current price $5.97$0.19/ozMember's Mark Mexican Style Finely Shredded Cheese 2 pk.
78804.8032 out of 5 Stars. 7880 reviews4.8032 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct., $6.68, $0.21/oz
$668current price $6.68$0.21/ozKing's Hawaiian Original Dinner Rolls 32 ct.
119984.8319 out of 5 Stars. 11998 reviews4.8319 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup or DeliveryPickupDeliveryWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk., $13.94, $0.19/oz
$1394current price $13.94$0.19/ozWelch's Mixed Fruit Fruit Snack, 0.8 oz, 90 pk.
37444.8109 out of 5 Stars. 3744 reviews4.8109 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct., $9.48, $0.38/ea
$948current price $9.48$0.38/eaRice Krispies Treats Original Snack Bars, 25 ct.
59764.8104 out of 5 Stars. 5976 reviews4.8104 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingMiss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk., $18.48, $0.62/ea
$1848current price $18.48$0.62/eaMiss Vickie's Kettle Cooked Potato Chips Variety Pack, 30 pk.
9014.5971 out of 5 Stars. 901 reviews4.5971 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozLay's Classic Potato Chips, 1 oz., 50 pk.
48544.7651 out of 5 Stars. 4854 reviews4.7651 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk., $18.98, $0.38/oz
$1898current price $18.98$0.38/ozDoritos Nacho Cheese Tortilla Chips, 1 oz., 50 pk.
28614.676 out of 5 Stars. 2861 reviews4.676 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingGushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk., $12.88, $0.38/oz
$1288current price $12.88$0.38/ozGushers Strawberry & Tropical Variety Pack Snacks, 0.8 oz., 42 pk.
26514.745 out of 5 Stars. 2651 reviews4.745 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShippingTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk., $17.28, $0.38/ea
$1728current price $17.28$0.38/eaTakis Fuego Rolled Tortilla Chips, 1 oz., 46 pk.
36394.618 out of 5 Stars. 3639 reviews4.618 out of 5 starsSNAP EBT eligible, pickup or delivery onlyAvailable for Pickup, Delivery or ShippingPickupDeliveryShipping