Lunches Made Without with Member's Mark

Prices may vary in club and online

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk, $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
Sponsored
current price $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk., $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.
Sponsored
current price $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound, $14.92, $4.44/lb

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound
current price $14.92
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh Fruit Tray, priced per pound

4.104 out of 5 stars
4.104 out of 5 Stars. 4203 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cinnamon French Toast Sticks, Frozen, 48 oz., $8.48, $0.18/oz

Member's Mark Cinnamon French Toast Sticks, Frozen, 48 oz.
current price $8.48
$0.18/oz

Member's Mark Cinnamon French Toast Sticks, Frozen, 48 oz.

4.7399 out of 5 stars
4.7399 out of 5 Stars. 4683 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Roasted Whole Cashews with Sea Salt, 33 oz.

4.82 out of 5 stars
4.82 out of 5 Stars. 23644 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct., $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.
Sponsored
current price $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.

Available for Shipping or Pickup

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk., $9.98, $0.28/oz

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk.
current price $9.98
$0.28/oz

Members Mark Mini Cookies Variety Pack, 1 oz., 36 pk.

4.5331 out of 5 stars
4.5331 out of 5 Stars. 484 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz., $6.98, Was $7.34, $0.44/oz

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.
current price Now $6.98, Was $7.34
$0.44/oz
$0.36 off

Member's Mark Original Fried Pork Rinds, 16 oz.

4.5279 out of 5 stars
4.5279 out of 5 Stars. 6670 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct., $5.98, Was $6.98, $0.25/ea

Instant Savings
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
current price Now $5.98, Was $6.98
$0.25/ea
$1 off
Ends Oct 12

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.

4.6983 out of 5 stars
4.6983 out of 5 Stars. 3225 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz., $8.92, $0.41/oz

Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz.
current price $8.92
$0.41/oz

Member's Mark Oven Roasted Turkey Breast, Sliced 1 lb. 6 oz.

4.5822 out of 5 stars
4.5822 out of 5 Stars. 6032 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz., $5.98, $0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.
current price $5.98
$0.25/oz

Member's Mark Avocado Oil Veggie Straw Sea Salt, 23.5 oz.

4.2791 out of 5 stars
4.2791 out of 5 Stars. 670 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Light String Cheese 36 ct., $7.27, $0.20/ea

Member's Mark Light String Cheese 36 ct.
current price $7.27
$0.20/ea

Member's Mark Light String Cheese 36 ct.

4.5888 out of 5 stars
4.5888 out of 5 Stars. 6681 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk., $8.98, $0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese, Fruit and Nut Snacks, 12 pk.

4.4115 out of 5 stars
4.4115 out of 5 Stars. 1655 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound, $14.25, $4.44/lb

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound
current price $14.25
avg. price
$4.44/lb
Final cost by weight

Member's Mark Fresh-Cut Vegetable Tray and Ranch Dressing, priced per pound

4.0167 out of 5 stars
4.0167 out of 5 Stars. 2041 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct., $14.82, $0.21/ea

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.
current price $14.82
$0.21/ea

Member's Mark Breaded Mozzarella Sticks, Frozen, 72 ct.

4.3902 out of 5 stars
4.3902 out of 5 Stars. 2640 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs., $8.96, $4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.
current price $8.96
$4.48/lb

Member's Mark Chicken Salad, 2 lbs.

4.5095 out of 5 stars
4.5095 out of 5 Stars. 8299 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz., $5.98, $1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.
current price $5.98
$1.99/oz

Member's Mark Freeze Dried Strawberry Slices, 3 oz.

4.7259 out of 5 stars
4.7259 out of 5 Stars. 9063 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct., $5.58, $0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
current price $5.58
$0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.

4.6635 out of 5 stars
4.6635 out of 5 Stars. 1884 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk., $8.98, $0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.
current price $8.98
$0.75/ea

Member's Mark Cheese and Cracker Snacks, 12 pk.

4.3481 out of 5 stars
4.3481 out of 5 Stars. 1287 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz., $7.78, $0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.
current price $7.78
$0.18/oz

Member's Mark Peanut Butter Filled Pretzels, 44 oz.

4.752 out of 5 stars
4.752 out of 5 Stars. 9325 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk., $9.98, $0.52/oz

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk.
current price $9.98
$0.52/oz

Member's Mark Organic Fruit Twist, Variety Pack, 0.63 oz., 24 pk.

4.6788 out of 5 stars
4.6788 out of 5 Stars. 4349 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct., $7.87, $0.22/ea

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.
current price $7.87
$0.22/ea

Member's Mark Colby and Monterey Jack Cheese Sticks, 36 ct.

4.7693 out of 5 stars
4.7693 out of 5 Stars. 3941 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Dried Mango, 24 oz., $6.98, $0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.
current price $6.98
$0.29/oz

Member's Mark Dried Mango, 24 oz.

4.4928 out of 5 stars
4.4928 out of 5 Stars. 1587 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk., $9.44, $0.29/oz

Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk.
current price $9.44
$0.29/oz

Member's Mark Sliced Pepperoni 16 oz., 2 pk.

4.7722 out of 5 stars
4.7722 out of 5 Stars. 2744 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Sous Vide Uncured Bacon and Three Cheese Egg Bites, 5 pk.

4.4673 out of 5 stars
4.4673 out of 5 Stars. 2955 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese, 2 lbs., $6.62, $3.31/lb

Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese, 2 lbs.
current price $6.62
$3.31/lb

Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese, 2 lbs.

4.7072 out of 5 stars
4.7072 out of 5 Stars. 3945 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct., $8.46, $0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.
current price $8.46
$0.60/ea

Member's Mark Original Guacamole Minis, 2.5 oz., 14 ct.

4.5399 out of 5 stars
4.5399 out of 5 Stars. 2647 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk., $5.98, $0.19/oz

Member's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk.
current price $5.98
$0.19/oz

Member's Mark Part-Skim Shredded Mozzarella Cheese 1 lb., 2 pk.

4.778 out of 5 stars
4.778 out of 5 Stars. 3130 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz., $6.97, $5.07/lb

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $6.97
$5.07/lb

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6165 out of 5 stars
4.6165 out of 5 Stars. 5100 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz., $5.98, Was $6.48, $0.17/oz

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.
current price Now $5.98, Was $6.48
$0.17/oz
$0.50 off

Member's Mark Extra Large Virginia Peanuts, 34.5 oz.

4.6531 out of 5 stars
4.6531 out of 5 Stars. 9513 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk., $11.76, $2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.
current price $11.76
$2.35/ea

Member's Mark Fire Roasted Red Bell Pepper, Spinach, and Cheese Trio Egg White Bites, 5 pk.

4.6632 out of 5 stars
4.6632 out of 5 Stars. 2856 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz., $5.64, $0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.
current price $5.64
$0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.

4.5906 out of 5 stars
4.5906 out of 5 Stars. 3444 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member’s Mark Organic Ashwagandha 1000 mg Vegetarian Capsules, 180 ct., $14.96

Member’s Mark Organic Ashwagandha 1000 mg Vegetarian Capsules, 180 ct.
current price $14.96

Member’s Mark Organic Ashwagandha 1000 mg Vegetarian Capsules, 180 ct.

4.6632 out of 5 stars
4.6632 out of 5 Stars. 288 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs., $7.84, $0.52/ea

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs.
current price $7.84
$0.52/ea

Member's Mark by FujiSan California Roll, 15 pcs.

4.493 out of 5 stars
4.493 out of 5 Stars. 2842 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs., $14.98, $7.49/lb

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.
current price $14.98
$7.49/lb

Member's Mark Breaded Salmon Bites, Frozen, 2 lbs.

4.3758 out of 5 stars
4.3758 out of 5 Stars. 4255 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk., $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.
current price $10.98

Member's Mark Fruity Snacks, 0.8 oz., 100 pk.

4.495 out of 5 stars
4.495 out of 5 Stars. 893 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs., $7.84, $3.92/lb

Member's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs.
current price $7.84
$3.92/lb

Member's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs.

4.7546 out of 5 stars
4.7546 out of 5 Stars. 4520 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk., $10.98, Was $11.98, $0.91/oz

Instant Savings
Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05

Member's Mark Original Beef Sticks 1 oz., 12 pk.

4.5305 out of 5 stars
4.5305 out of 5 Stars. 5265 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz., $15.28, $0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.
current price $15.28
$0.69/oz

Members Mark Dark Chocolate Covered Roasted Pistachios, 22 oz.

4.6781 out of 5 stars
4.6781 out of 5 Stars. 2010 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Milk Chocolate Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.8373 out of 5 stars
4.8373 out of 5 Stars. 6781 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz., $13.98, $0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.
current price $13.98
$0.42/oz

Member's Mark Lightly Salted Whole Cashews, 33 oz.

4.7935 out of 5 stars
4.7935 out of 5 Stars. 10268 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct., $11.22, $0.47/ea

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.
current price $11.22
$0.47/ea
From $11.22

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.

4.6146 out of 5 stars
4.6146 out of 5 Stars. 3303 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Mandarin Oranges 4 oz., 24 ct., $12.17, $0.13/oz

Member's Mark Mandarin Oranges 4 oz., 24 ct.
current price $12.17
$0.13/oz

Member's Mark Mandarin Oranges 4 oz., 24 ct.

4.4756 out of 5 stars
4.4756 out of 5 Stars. 2668 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Children's Multivitamin Gummies, Assorted Fruit Flavors, 300 ct., $10.78, $0.04/ea

Member's Mark Children's Multivitamin Gummies, Assorted Fruit Flavors, 300 ct.
current price $10.78
$0.04/ea

Member's Mark Children's Multivitamin Gummies, Assorted Fruit Flavors, 300 ct.

4.6737 out of 5 stars
4.6737 out of 5 Stars. 380 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Sharp Cheddar Cheese, 2 lbs., $7.36, $3.68/lb

Member's Mark Sliced Sharp Cheddar Cheese, 2 lbs.
current price $7.36
$3.68/lb

Member's Mark Sliced Sharp Cheddar Cheese, 2 lbs.

4.5957 out of 5 stars
4.5957 out of 5 Stars. 3265 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk., $9.88, $0.46/oz

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk.
current price $9.88
$0.46/oz

Member's Mark OATful Bites, 0.9 oz., 24 pk.

4.6737 out of 5 stars
4.6737 out of 5 Stars. 2182 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz., $15.28, $0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.
current price $15.28
$0.51/oz

Member's Mark Milk Chocolate Pecan Caramel Clusters, 30.2 oz.

4.7767 out of 5 stars
4.7767 out of 5 Stars. 12811 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz., $13.48, $0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.
current price $13.48
$0.37/oz

Member's Mark Dark Chocolate Soft Sea Salt Caramels, 36 oz.

4.7913 out of 5 stars
4.7913 out of 5 Stars. 2621 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

About Member’s Mark Lunch for under $2.50

Pricing is pre-tax and based on portion sizes shown on each lunch shelf URL. Pricing valid at participating Sam's Club locations in the continental U.S. and on SamsClub.com. Prices may vary in Puerto Rico and Hawaii. Availability varies by club.