Honey Ham Lunch - $2.37 per lunch

Prices may vary in club and online

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct., $5.58, $0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.
current price $5.58
$0.35/ea

Member's Mark Classic Hummus Singles 2.5 oz., 16 ct.

4.6635 out of 5 stars
4.6635 out of 5 Stars. 1884 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese, 2 lbs., $6.62, $3.31/lb

Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese, 2 lbs.
current price $6.62
$3.31/lb

Member's Mark Sliced Colby Jack Cheese, 2 lbs.

4.7072 out of 5 stars
4.7072 out of 5 Stars. 3945 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz., $6.97, $5.07/lb

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $6.97
$5.07/lb

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6165 out of 5 stars
4.6165 out of 5 Stars. 5100 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz., $5.64, $0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.
current price $5.64
$0.25/oz

Member's Mark Tandoori Style Naan Bites, 22.2 oz.

4.5906 out of 5 stars
4.5906 out of 5 Stars. 3444 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct., $11.22, $0.47/ea

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.
current price $11.22
$0.47/ea
From $11.22

Member's Mark Diced Peach Cups, 4 oz., 24 ct.

4.6146 out of 5 stars
4.6146 out of 5 Stars. 3303 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

About Member's Mark Lunch For Less

Honey Ham - $2.37 per lunch
Item Pack Cost Portions Per Pack Portion Size Cost Per Portion
Uncured Honey Ham $6.98 12 2 slices $0.58
Sliced Colby Jack Cheese $7.74 42 1 slice $0.18
Mountain Trek Mix $12.98 57 1/4 cup $0.23
Hummus Cup $5.58 16 1 cup $0.35
Naan Bites $5.48 12 4 bites $0.46
Diced Peaches $10.98 24 1 cup $0.46
Mini Bottled Water $8.98 80 1, 8oz btl $0.11

Pricing is pre-tax and based on portion sizes shown above. Pricing valid at participating Sam's Club locations in the continental U.S. and on SamsClub.com. Prices may vary in Puerto Rico and Hawaii. Availability varies by club.