Lunches Made Without with Member's Mark

Prices may vary in club and online

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk, $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk
Sponsored
current price $10.98

Lotus Biscoff XL Cookies, 0.9 oz., 48 pk

Available for Shipping , Pickup or Delivery

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk., $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.
Sponsored
current price $18.98

Duke's Grass Fed Beef Smoked Shorty Sausages, 0.88 oz., 16 pk.

SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Organic Acai Bowl, Frozen, 8 oz., 4 ct., $10.93, $2.73/ea

Member's Mark Organic Acai Bowl, Frozen, 8 oz., 4 ct.
current price $10.93
$2.73/ea

Member's Mark Organic Acai Bowl, Frozen, 8 oz., 4 ct.

4.1185 out of 5 stars
4.1185 out of 5 Stars. 1510 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs., $11.48, $5.74/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.
current price $11.48
$5.74/lb

Member's Mark Rotisserie Chicken Bites, 2 lbs.

4.6765 out of 5 stars
4.6765 out of 5 Stars. 5304 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs., $6.42, $3.21/lb

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.
current price $6.42
$3.21/lb

Member's Mark Sliced Mild Cheddar Cheese, 2 lbs.

4.5466 out of 5 stars
4.5466 out of 5 Stars. 2638 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct., $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.
Sponsored
current price $14.42

Archer Oven-Roasted Chicken Mini Sticks, 0.5 oz., 24 ct.

Available for Shipping or Pickup

Member's Mark Adult Multivitamin Gummies, Assorted Fruit Flavors, 260 ct., $10.78, $0.04/ea

Member's Mark Adult Multivitamin Gummies, Assorted Fruit Flavors, 260 ct.
current price $10.78
$0.04/ea

Member's Mark Adult Multivitamin Gummies, Assorted Fruit Flavors, 260 ct.

4.6649 out of 5 stars
4.6649 out of 5 Stars. 964 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Sports Drink Zero, 12 fl. oz., 24 pk., $9.98, Was $10.98, $0.03/foz

Member's Mark Sports Drink Zero, 12 fl. oz., 24 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.03/foz
$1 off

Member's Mark Sports Drink Zero, 12 fl. oz., 24 pk.

4.7642 out of 5 stars
4.7642 out of 5 Stars. 2667 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Colby Jack 3/4" Cheese Cubes 3 lbs., $9.32, $3.11/lb

Member's Mark Colby Jack 3/4" Cheese Cubes 3 lbs.
current price $9.32
$3.11/lb

Member's Mark Colby Jack 3/4" Cheese Cubes 3 lbs.

4.7411 out of 5 stars
4.7411 out of 5 Stars. 1039 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk., $14.98, $0.59/oz

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.
current price $14.98
$0.59/oz

Member's Mark Heart Healthy Nut Mix Multipack, 1.4 oz., 18 pk.

4.8483 out of 5 stars
4.8483 out of 5 Stars. 5200 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Children's Cetirizine Hydrochloride All Day Allergy Oral Solution, Grape Flavored, 8 fl. oz., 2 pk., $7.98

Member's Mark Children's Cetirizine Hydrochloride All Day Allergy Oral Solution, Grape Flavored, 8 fl. oz., 2 pk.
current price $7.98

Member's Mark Children's Cetirizine Hydrochloride All Day Allergy Oral Solution, Grape Flavored, 8 fl. oz., 2 pk.

4.7193 out of 5 stars
4.7193 out of 5 Stars. 114 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs., $12.98, $3.71/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.
current price $12.98
$3.71/lb

Member's Mark Breaded and Boneless Honey Barbecue Chicken Bites, Frozen, 3.5 lbs.

4.4041 out of 5 stars
4.4041 out of 5 Stars. 3568 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Sports Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk., $9.98, Was $10.98, $0.03/foz

Member's Mark Sports Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.
current price Now $9.98, Was $10.98
$0.03/foz
$1 off

Member's Mark Sports Drink Variety Pack, 12 fl. oz., 24 pk.

4.754 out of 5 stars
4.754 out of 5 Stars. 2455 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk., $10.98, Was $11.98, $0.91/oz

Instant Savings
Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.
current price Now $10.98, Was $11.98
$0.91/oz
$1 off
Ends Oct 05

Member's Mark Jalapeño Grassfed Beef Sticks, 1 oz., 12 pk.

4.6911 out of 5 stars
4.6911 out of 5 Stars. 7207 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member’s Mark Melatonin Gummies, 5 mg, Strawberry, 200 ct., $9.97, $0.05/ea

Member’s Mark Melatonin Gummies, 5 mg, Strawberry, 200 ct.
current price $9.97
$0.05/ea

Member’s Mark Melatonin Gummies, 5 mg, Strawberry, 200 ct.

4.4778 out of 5 stars
4.4778 out of 5 Stars. 519 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz., $3.28, $0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.
current price $3.28
$0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.

4.6375 out of 5 stars
4.6375 out of 5 Stars. 10237 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz., $6.12, $0.34/oz

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.
current price $6.12
$0.34/oz
From $6.12

Member's Mark Organic White Cheddar Puffs, 18 oz.

4.6778 out of 5 stars
4.6778 out of 5 Stars. 4444 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Children's Daily Probiotic Powder, 60 ct., $19.34

Member's Mark Children's Daily Probiotic Powder, 60 ct.
current price $19.34

Member's Mark Children's Daily Probiotic Powder, 60 ct.

4.5667 out of 5 stars
4.5667 out of 5 Stars. 60 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs., $10.58, $0.13/oz

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs.
current price $10.58
$0.13/oz

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs.

4.6838 out of 5 stars
4.6838 out of 5 Stars. 3754 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Triple Berry Nut Trail Mix, 40 oz., $13.24, $0.33/oz

Member's Mark Triple Berry Nut Trail Mix, 40 oz.
current price $13.24
$0.33/oz
From $13.24

Member's Mark Triple Berry Nut Trail Mix, 40 oz.

4.5877 out of 5 stars
4.5877 out of 5 Stars. 4747 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Caesar Salad, priced per pound, $10.30, $4.48/lb

Member's Mark Caesar Salad, priced per pound
current price $10.30
avg. price
$4.48/lb
Final cost by weight

Member's Mark Caesar Salad, priced per pound

4.2117 out of 5 stars
4.2117 out of 5 Stars. 992 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk., $13.98, $0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.
current price $13.98
$0.33/ea

Member's Mark Variety Pack Potato Chips, 1 oz., 42 pk.

4.5093 out of 5 stars
4.5093 out of 5 Stars. 430 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz., $4.98, $0.36/oz

Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz.
current price $4.98
$0.36/oz

Member's Mark Organic Popcorn with Extra Virgin Olive Oil and Sea Salt, 14 oz.

4.4649 out of 5 stars
4.4649 out of 5 Stars. 2538 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark The Better Nut Bar, Dark Chocolate and Sea Salt, 24 ct., $14.48, $0.60/ea

Member's Mark The Better Nut Bar, Dark Chocolate and Sea Salt, 24 ct.
current price $14.48
$0.60/ea

Member's Mark The Better Nut Bar, Dark Chocolate and Sea Salt, 24 ct.

4.7304 out of 5 stars
4.7304 out of 5 Stars. 6132 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz., $4.48, $0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48
$0.24/oz

Doritos Simply NKD Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.4542 out of 5 stars
4.4542 out of 5 Stars. 938 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz., $11.72, $0.59/oz

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz.
current price $11.72
$0.59/oz

Member's Mark Dark Chocolate Thins with Almonds & Sea Salt, 20 oz.

4.7553 out of 5 stars
4.7553 out of 5 Stars. 1079 reviews
Available for Shipping

Nabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk., $13.78, $0.23/oz

Nabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk.
current price $13.78
$0.23/oz

Nabisco Cookie Snack Packs, Variety Pack, 30 pk.

4.6763 out of 5 stars
4.6763 out of 5 Stars. 800 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz., $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.
current price $5.48

Member's Mark Sweet Potato Chips, 15.5 oz.

Available for Shipping

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz., $4.98, $0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.
current price $4.98
$0.31/oz

Member's Mark Salted Caramel Cookie Thins, 16 oz.

4.5792 out of 5 stars
4.5792 out of 5 Stars. 240 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz., $6.98

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.
current price $6.98

Member's Mark Kickin' Crunch Snack Mix, 20 oz.

3.7353 out of 5 stars
3.7353 out of 5 Stars. 34 reviews
Available for Shipping or Pickup

Formaggio Charcuterie Snack Stick, Pepperoni, 1.5oz., 10 ct., $10.76, $1.08/ea

Formaggio Charcuterie Snack Stick, Pepperoni, 1.5oz., 10 ct.
current price $10.76
$1.08/ea

Formaggio Charcuterie Snack Stick, Pepperoni, 1.5oz., 10 ct.

3.0303 out of 5 stars
3.0303 out of 5 Stars. 66 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk., $17.98, $0.72/oz

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.
current price $17.98
$0.72/oz

Drizzilicious Halloween Box, 0.5 oz., 50 pk.

4.4643 out of 5 stars
4.4643 out of 5 Stars. 28 reviews
Available for Shipping

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz., $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.
current price $8.72

Quest Tortilla Style Protein Chips, Spicy Sweet Chili, 7 oz.

Available for Pickup

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz., $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.
current price $6.98

FamBam Foods Caulipuffs Puffed Snack, Salt & Pepper, 13 oz.

Available for Shipping

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Cinnamon Delight, 9.5 oz​., $5.98, $0.63/oz

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Cinnamon Delight, 9.5 oz​.
current price $5.98
$0.63/oz

PopCorners Protein Popped Rice and Pea Snacks, Cinnamon Delight, 9.5 oz​.

5 out of 5 stars
5 out of 5 Stars. 1 reviews
Available for Shipping

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk., $11.98, Was $13.98

Instant Savings
Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.
current price Now $11.98, Was $13.98
$2 off
Ends Oct 12

Pop Secret Popcorn Variety Pack, Movie Theater Butter & Double Cheddar, 0.625 oz., 30 pk.

Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark Organic Mushroom Complex Capsules, 240 ct., $19.97

Member’s Mark Organic Mushroom Complex Capsules, 240 ct.
current price $19.97

Member’s Mark Organic Mushroom Complex Capsules, 240 ct.

4.1875 out of 5 stars
4.1875 out of 5 Stars. 48 reviews
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz., $5.98, $0.37/oz

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz.
current price $5.98
$0.37/oz

Member's Mark Orange Cranberry Cookie Thins, 16 oz.

4.6606 out of 5 stars
4.6606 out of 5 Stars. 822 reviews
Available for Shipping

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz., $8.98

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz.
current price $8.98

Member's Mark Dried Apple Rings, 22 oz.

4.5458 out of 5 stars
4.5458 out of 5 Stars. 720 reviews
Available for Shipping or Pickup

Member’s Mark Organic Apple Sauce Pouches, 24 ct., $9.98, $0.42/ea

Member’s Mark Organic Apple Sauce Pouches, 24 ct.
current price $9.98
$0.42/ea

Member’s Mark Organic Apple Sauce Pouches, 24 ct.

4.873 out of 5 stars
4.873 out of 5 Stars. 6116 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Frigo Cheese Heads Snack Sticks Mild Cheddar Cheese & Turkey Sausage, 24 Count, 18.9 oz., $6.47, Was $10.47

Instant Savings
Frigo Cheese Heads Snack Sticks Mild Cheddar Cheese & Turkey Sausage, 24 Count, 18.9 oz.
current price Now $6.47, Was $10.47
$4 off
Ends Sep 29

Frigo Cheese Heads Snack Sticks Mild Cheddar Cheese & Turkey Sausage, 24 Count, 18.9 oz.

4.8561 out of 5 stars
4.8561 out of 5 Stars. 5615 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz., $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.
current price $4.48

Doritos Simply NKD Cool Ranch Tortilla Chips, 18.37 oz.

4.7619 out of 5 stars
4.7619 out of 5 Stars. 189 reviews
Out of stock

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk., $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs,  0.25 oz., 70 pk.
current price $13.38

Pirate's Booty Trick or Treat Cheddar Blast Aged White Cheddar Puffs, 0.25 oz., 70 pk.

Out of stock

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz., $3.98, Was $4.48

Instant Savings
Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.
current price $3.98, Was $4.48
$0.50 off
Ends Oct 25

Cheetos Simply NKD Crunchy Flamin’ Hot Cheese Flavored Snacks, 17.37 oz.

4.5274 out of 5 stars
4.5274 out of 5 Stars. 146 reviews
Out of stock

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk., $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.
current price $14.98

Frito Lay Simply NKD Variety Pack Snack Mix, 36 pk.

Out of stock

Reese Filled Pretzels 28oz, $7.48

Reese Filled Pretzels 28oz
current price $7.48

Reese Filled Pretzels 28oz

Out of stock

About Member’s Mark Lunch for under $2.50

Pricing is pre-tax and based on portion sizes shown on each lunch shelf URL. Pricing valid at participating Sam's Club locations in the continental U.S. and on SamsClub.com. Prices may vary in Puerto Rico and Hawaii. Availability varies by club.