Ham & Swiss Sammies - $2.30 per lunch

Prices may vary in club and online
Sort by|

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct., $5.98, Was $6.98, $0.25/ea

Instant Savings
Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.
current price Now $5.98, Was $6.98
$0.25/ea
$1 off
Ends Oct 12

Member's Mark Sliced Brioche Slider Buns, 24 ct.

4.6983 out of 5 stars
4.6983 out of 5 Stars. 3225 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz., $6.97, $5.07/lb

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.
current price $6.97
$5.07/lb

Member's Mark Uncured Honey Ham, Sliced, 1 lb. 6 oz.

4.6165 out of 5 stars
4.6165 out of 5 Stars. 5100 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs., $7.84, $3.92/lb

Member's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs.
current price $7.84
$3.92/lb

Member's Mark Baby Swiss Cheese Slices 2 lbs.

4.7546 out of 5 stars
4.7546 out of 5 Stars. 4520 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Pickup or Delivery

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz., $3.28, $0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.
current price $3.28
$0.20/oz

Member's Mark Wavy Potato Chips, 16 oz.

4.6375 out of 5 stars
4.6375 out of 5 Stars. 10237 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs., $10.58, $0.13/oz

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs.
current price $10.58
$0.13/oz

Member's Mark Animal Crackers, 5 lbs.

4.6838 out of 5 stars
4.6838 out of 5 Stars. 3754 reviews
SNAP EBT eligible, pickup or delivery only
Available for Shipping , Pickup or Delivery

About Member’s Mark Lunch For Less

Ham & Swiss Sammies - $2.30 per lunch
Item Pack Cost Portions Per Pack Portion Size Cost Per Portion
Brioche Slider Buns $5.98 24 1 $0.50
Uncured Honey Ham $6.98 12 4 slices $1.16
Baby Swiss Cheese $9.44 42 1 slice $0.22
Wavy Potato Chips $2.98 16 1oz $0.19
Fruit Strips $9.98 48 1 strip $0.21
Animal Crackers $8.98 76 16 cookies $0.12
Mini Bottled Water $8.98 80 1, 8oz btl $0.11

*2 buns. 2 slices ham, 1/2 slice cheese, per bun

Pricing is pre-tax and based on portion sizes shown above. Pricing valid at participating Sam's Club locations in the continental U.S. and on SamsClub.com. Prices may vary in Puerto Rico and Hawaii. Availability varies by club.